Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

juvik
11. kvě 2010

Stephi, jj na to jsem koukala...na jiné diskuzi dávala holčina odkaz na tohle centrum, je v Praze nové, tak jsem to prošmejdila. V Reprofitu ale asi tohle nedělají.

andinka22
11. kvě 2010

Juvi ty tři jsou hezký počet, musíš jim věřit. Ale úplně Tě chápu s tou PK, u nás ji Machač také pokaždé chce, ale ještě k ní také nedošlo, jelikož jsou většinou 2-3 embryjka nebo taky žádné.
Ach jo, musím bojovat, nic jiného nám nezbývá, ale kdyby aspoň člověk věděl, kde je zrada, že.
Držím pěstičky a neboj, všechno bude dobrý.

stephanie
11. kvě 2010

no nevím o tom, že by to tam dělali, ale zkus se o tom s Machače pobavit, že jsi o tom slyšela...
já jsem taky nevěděla, že to existuje...
ale jak řkáš, třeba budeš zítra příjemně překvapena 😉 😵

pecicka
11. kvě 2010

juvi-ted mi psala kamarádka, taky chodí k Macháčovi, měla ten problém taky, ted jim zůstalo jen jedno a vyšlo to, už má dokonce i srdíčko a 9mm, ted mi došla sms a to už byla rozhodnuta, že s Macháčem končí a zkusí ještě zase někde jinde a ted už nemusí a to měla embryjko buněčné vložené po 48hod

stephanie
11. kvě 2010

peci, to je určitě ta hoka, o které mi vykládal ve čtvtek machač
říkal, že má pacientku v olomouci, které se taky nedařilo, že ji teď zavedl jen jedno embryjko, které zbylo a bylo nic moc...že jí řekl, že víc už dělat nemůže...a povedlo se....to bude určitě ono

juvi, držím palečky!!!!!!!!!!!!!!!! to bude dobré, uvidíš!!!!

andinka22
11. kvě 2010

Stephi to je zajímavé, taky jsem o této metodě ještě neslyšela.
Juvi přesně tak jak píše Pecička, stačí jeden pravý bojovníček. Má také známou, které se zadařilo až na jedenáctý pokus z přirozeného nativu, předtím měla minimálky, k transferu blastocysty a nic.

juvik
11. kvě 2010

Peci, teda to je super 😵 ....to musí být kamarádka šťastná jak blecha. 😉
Andi, ahojky...vím, že jsme se už jednou bavily, že to máme podobné s těmi embryjky. I ta paní, co se mnou včera ležela po punkci, mají stejný problém....posledně měla dokonce 21 vajíček a na ET nic nezbylo 😒
Stephi, já se ho furt na něco ptám, už je zvyklý 😀

pecicka
11. kvě 2010

stepi-asi ano, oni fakt už měli mezi sebou vypjatý vztah, víš co, on dělal co mohl a ona měla taky svoji pravdu, ale jak říkáš, je to jenom člověk a když není s čím pracovat a zkoumat, tak se na to nemůže přijít.........já jsem se s ní vlastně seznámila v Brně při opu a tak se kamaradíme, zajdeme na kávičku a tak právě dneska byla na utz a super......mám radost za ní i za Macháče, určitě mu to zase dodá sílu pro další holky.......

pecicka
11. kvě 2010

juvíku-myslím, že se to nedá popsat 🙂 ale pravda je ta, že je pro mě jakousi motivací, proč to nevzdávat, ale jít dál.....

juvik
11. kvě 2010

Holky, děkuju moc za povzbuzení, jste fakt zlaté 😵 Já už jsem totiž z toho všeho zralá na Chocholouška....kde má člověk furt brát sílu a optimismus....ale vy mi ji tady vždycky dodáte 😉

Jdu provětrat hlevu ven a zasadit si kytičky pro radost 😵

stephanie
11. kvě 2010

peci, jo to určitě bude ten případ...u mého transferu byl chudák taky nějaký smutný...tak bych mu taky chtěla udělat radost...fakt, moooc
oni měli vypjatý vzat? a jak se to projevovalo? 😀
je fakt, že člověk je už pak ze všeho tak zoufalý...

juvik
11. kvě 2010

hlavu ne hlevu 😀

stephanie
11. kvě 2010

juvi, tak s tím chocholouškem jsi mě pobavila 😀
neboj juvi, musíš věřit, ju? 😉

juvik
11. kvě 2010

Taky bych Machačovi ráda udělala radost...on se tak snaží a vždycky se snaží povzbudit ...je skvělý, to mi nikdo nevyvrátí 🙂

pecicka
11. kvě 2010

tak jak píšeš, zoufalství z nezdaru, stojí to peníze, co si budeme povídat, to ví každá z nás a možná i to, že má toho hodně a třeba nedělá tolik, kolik by mohl, ale to už je z toho, že člověk neví kudy kam..........no a on zase asi cítil, že dělá první, poslední, tak víš, jak to je? Oba mají svoji pravdu, ale ted jsou zase kámoši 😀 😀 😀 😀 takový je život, jednou nahoře, jednou dole 🙂

pecicka
11. kvě 2010

já mu od začátku věřím, citím z něj opravdu takový ten optimismus a snad jsem ho ještě neviděla zamračenýho, je to sluníčko 🙂

stephanie
11. kvě 2010

jj peci, to chápu....ale myslím, že Machač dělá vždycky co může...i když toho má hodně, tak jde vidět, že se opravdu snaží a že mu to není jedno...mi taky řekl, že do těch embryí nevleze, že neví...

juvi, neboj, uděláme mu radost 😵

pecicka
11. kvě 2010

stepi-jo, je to fakt člověk, který se tomu objetuje a myslím si, že ho to baví a žije tím, a to dělá hrozně moc.....já jsem taky nikdy neměla víc než jedno embryjko, poprvé 9buněčné po 3dnech a podruhé 6beněčné po 48hod, taky neví, kde je zrada

stephanie
11. kvě 2010

mi se ten koník za seká 😠
jo, na některé věci jsou asi i doktoři krátcí... 😒
ale v člověku to stejně pořád hlodá, kde je chyba...
peci, to byla ta kámoška, která chtěla od něho odejít, pokud to nevýjde, že? a vidíš, povedlo se 😵

pecicka
11. kvě 2010

jo,jo to je ona 🙂 a povedlo se, embryjko nic moc, bylo jen jedno vajíčko a bylo to to pravé 🙂

stephanie
11. kvě 2010

no vidíš, i takové případy existují...je třeba se nevzdávat a věřit...ona si ta příroda s námi někdy zahrává 😒

já letím na besídku od synáčka...tak zatím pa 😵

b.e.r.u.s.k.a
11. kvě 2010

Juvi,to je mi líto,z tolikati vajuch a zůstanou jen dvě.Ale nesmutni i to stačí,jen nebude kultivace,u nás ji chce Machač taky,tak jsem zvědavá jak dopadneme,ale i tak máš transfer o něco později,já jsem vždy měla od punkce za dva dny

misa.patrik
11. kvě 2010

Juvi me se oplodnilo ze 7 vajicek jen jedno 🙂 nesmut 😉 😉

britka
11. kvě 2010

Ahojki holky tak jsem si vás zas dočetla a řeknu vám nemáme to jednoduché,ale je třeba věřit,že nám to vyjde uvidíte,děláme proto vše co se dá.

juvik
11. kvě 2010

Tak jsem se uklidnila sázením kytek a hned mi je zase líp na dušičce. 🙂

misa.patrik
11. kvě 2010

To je dobre Juvi... 🙂
Ja zitra asi nebudu testit hrozne se totiz bojim ☹ ☹ ☹

juvik
11. kvě 2010

Miso, a který den po ET zítra budeš?

asmeena
11. kvě 2010

Ahoj holky,
juvik: to nevadí, že jsou jen dvě, protože ta zrovna budou ta pravá a dvojčátka ti snad stačí 😵 😀
misi: na zítra tfuj,tfuj,tfuj - ať je minimálně krásný duch 😵

juvik
11. kvě 2010

Asmee, to víš, že stačí 😀 ...ale já se spíš bojím, aby ty dva byly dobré...už 2x jsem neměla ET, takže počítat musím se vším 😔

ellaaee
11. kvě 2010

Ahoj Holki. Zdravím Vás. Tak jsem vám jen přišla říct at si vážíte svých partnerů a manželů, kteří jsou vám oporou. Mě dnes opustil přítel a vyhodil mě z bytu. O dítě a mě nestojí a přeje mi at potratim. Nechapu kde to žiju, co se to děje. Jediné co mě drží při životě je ten drobeček v bříšku. Mějte se hezky. Všem vám moc držím palečky at vám miminko brzy výjde, zasloužíte si je, všechny.