Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

juvik
16. kvě 2010

Holky, nechte raději už té "duchařiny" nebo se fakt zblázníte 🙄 a Kvakuska z vás chytne nerva 😀
Jdu si lehnout k televizi...přeju vám hezký večer a klidnou noc....a hlavně hodně štěstí na další dny 😵

stephanie
16. kvě 2010

kvakus už se raději vypařila... 😀 ....
kvakus, ani to nečti, jo? 😀 😀 😀

juvi, hezký večer...

b.e.r.u.s.k.a
16. kvě 2010

taky přeji hezký večer

juvik
16. kvě 2010

Jo a Stephi, já ho tam taky vidím....takže vydrž prťka 😉

b.e.r.u.s.k.a
16. kvě 2010

jsem si říkala,kde se ta kvakuška vypařila 😀

juvik
16. kvě 2010

Ta z nás už má hlavu jak pátrací balón 😀
papapa

jitulik24
16. kvě 2010

Jo jo mě ta čárka taky rostla před očima, asi za tři minuty vylezla a pak byla vidět pouhým okem i po zaschnutí. Bohužel jsem ten test vyhodila do koše, tak nemůžu poslat fotku. Já se obávám že když je tak citlivý, tak třeba může být falešně pozitivní když mi gs mamatest 25 nic neukázal

stephanie
16. kvě 2010

...no to jo... já se jí ani nedivím...ještě že bydlí tak daleko, jinak by mi už přišla fakt dát na tu prdel 😀

tak papá

stephanie
16. kvě 2010

jitul, tak si ho zkus zítra udělat znovu...když je to test s nejvyšší citlivostí, tak ti logicky v počátcích může ukázat výsledek dřív, než test s menší citlivostí...proto ta citlivost

misa.patrik
16. kvě 2010

Holky loucim se ... je toho na me dneska uz moc... jdu si dat sprchu a pustim si nejaky film 🙂
mejte se hezky.. papa

jitulik24
16. kvě 2010

Právě se bojím aby nebyl citlivý až moc 😖 . Zítra ho udělám a uvidím co z toho vyleze 😲

kvakuska
16. kvě 2010

BAF ! ... stephi o těch pár na holou si koleduješ, sama tu blázníš a potom píšeš jitulikovi, ať zítra testuje 😕 ... hernajs měla IUI, to se ani neví, kdy vlastně k oplodnění došlo, to může být třeba až druhý den po IUI, co by se jí tak asi mělo na těch testech ukazovat? 🙄 ... já na místě jitulika bych počkala alespoň do středy, při dřívějším testování hrozí blázinec i jí 😝

jitulik24
16. kvě 2010

kvakus, já už dvakrát těhu byla a 11 den jsem měla slabounkou čárečku na testu s citlivostí 25.

stephanie
16. kvě 2010

..no já to rozhodně nemyslela nějak špatně...
já si myslím, že každý, kdo má vyzkoušené, že čárka se může objevit už 8. den, tak když na ten den příjde, tak neodolá...
já jsem se dozvěděla až včera, že ten test je víc citlivý, vůbec jsem to nevěděla...
te´d už záleží na každém, jak se s tím popere...jestli vydrží netestovat...každopádně všem přeji jen pozitivní výsledky

tak dobrou

sukubka
16. kvě 2010

ahoj holky
step já tu tvoji čárku taky vidím na vlastní oči!
můj názor na ty testy?HCG v krvi určitě je nebo bylo protože ikdyž je ten test citlivosti 10hcg tak já jak šla po IVF na krev tak sem taky testila tímto a na testu nebylo nic a v krvi bylo hcg taky nějak 0,01 nebo tak nějak takže prd a tenst byl sněhobílý!!!!!

kvakuska
16. kvě 2010

step vždyť já to také nemyslím špatně, ale když tady potom čtu jaké z těch předčasných testů jsou nervy ... 😖 ... jinak ažt si každej testuje kdy chce, to máš pravdu, jen je mi vás holky potom líto a nevím jak vás utěšit ... asi to s vámi moc prožívám 😕

daisy14
16. kvě 2010

Kvakus, já naprosto souhlasím s netestováním dřív, než skutečně má být! Zbytečné nervy, ale když chce někdo hledat duchy, tak prosím. Jen si taky myslím, že to pak člověka psychicky rozhodí.

stephanie
16. kvě 2010

holky, já s váma taky plně souhlasím, jsou to jen nervy...ale myslím, že málokdo to vydrží...i když to tady každá z nás ví, stejně neodolá...
je tady snad někdo, kdo testoval opravdu až 14 den??? 😕

rencav
16. kvě 2010

stefanie, něco podobného jsme řešili s martinem nedávno. Takového ducha jako máš ty jsem neměla, byl daleko slabší. Po několika dnech postupně zesílila. Takže nezoufej ještě není vše ztraceno.

b.e.r.u.s.k.a
16. kvě 2010

já Stephi 😅

sukubka
16. kvě 2010

já jsem teda testovala už 8den myslím že i asmenka,podle mě to vydrží málokdo.Podle mě je to normální,protože to čekání je děsný a už chceme po těch 8dnech vidět aspon ducha a když tam je se drobek uklidníme!!!!!

kvakuska
16. kvě 2010

stephi já asi první tři pokusy testila desátej den a potom už vždycky až v termínu, dvakrát dokonce až po termínu, bo jsem před sebou měla důležité jednání a nechtěla jsem být z výsledku testu (ať pozitivního nebo negativního) rozhozená, tak jsem testila o dva dny později a také se to dalo vydržet 😉

kvakuska
16. kvě 2010

sukub a když tam duch není?

sukubka
16. kvě 2010

kvakus tak je to jasný tak člověk znervozní 😒

b.e.r.u.s.k.a
16. kvě 2010

Holky vy ještě řešíte testování 😀 Na každém je jak se rozmyslí a buď vydrží nebo testne.Nervy jsou tak jak tak.

b.e.r.u.s.k.a
16. kvě 2010

Tak dobrou a všem vám držím pěstičky 😵 😵 😵

sukubka
16. kvě 2010

dobrou holky a myslím na vás

jitulik24
16. kvě 2010

Dobrou holky, Renčo dala jsi mi naději na // 🙂
🙂 🙂 🙂

kvakuska
17. kvě 2010

přeji dobré ránko do dalšího příšerně upršeného a ufoukaného dne 🙄

pecicka
17. kvě 2010

dobré ranko všem kočenkám 🙂