Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

daisy14
25. kvě 2010

No dokonce už mě trochu tlačí gatě 🙂 tak nevím, jestli jsem se jen nepřejedla 😀

misa.patrik
25. kvě 2010

😀 😀 no co teplaky na gumu to jisti 😀

daisy14
25. kvě 2010

teplaky na gumu 😀 😀 tož ty zrovna mám, ale do kanceláře v nich jít nemožu 😀

misa.patrik
25. kvě 2010

a nejsou nejake elegantni?? 😀 😀

daisy14
25. kvě 2010

Miso ty me bavis 😀 Elegantni teplaky na gumu do kancelare - hmmm, to by mozna byl prodejni hit 🙂 No nic, musim vlezt do skrine a neco vystrachat 😵
Holky mejte se hezky, ja uz dneska mizim. Ahoj

kvakuska
26. kvě 2010

Ahojte v dalším upršeném dni 😠 ... holky dočítám vás tak nějak na přeskáčku, stephi a juvi je mi moc líto že vám to nevyšlo, já jsem z toho vždycky hotová když píšete o negativních testech, chjo, čím víc mám pocit že vás znám, tím víc mě ty vaše neúspěchy berou 😖 ... nevím co vám na to říct, buďte silné, udělejte si něčím radost a doufám, že časem naberete znovu síly (a samozřejmě i peníze, co si budem my samoplátci povídat) na další pokus 😉

kvakuska
26. kvě 2010

katap gratuluju k odhalenému problému, tak teď už snad ... 🤐 😉 ... je to hrozné, že si člověk vlastně přeje, aby mu něco našli, také jsem to tak brala, i při hysteroskopii jsem doufala, že tam třeba bude malinkej srůstek, ten se odstraní a tím bude problém vyřešen ... no srůstek nebyl, tak bojuju jen s tou štítnicí, i ta mi dává docela zabrat 🙄

peci, daisy, jitulik, ferdice TFUJ TFUJ TFUJ TFUJ TFUJ TFUJ TFUJ TFUJ TFUJ TFUJ TFUJ TFUJ ... táááááák moc vám držím palce 😎

ferdice
26. kvě 2010

Juvik je mi to lito. Tak snad alespon v praci to bude dobre a jak pise Kvakus naberes sily do dalsiho pokusu.

ferdice
26. kvě 2010

Kvakus jednou bych rada vedela cim se zivis 🙂 Mas tak pekne vyjadrovaci schopnosti. Mi se vzdycky vzda ze nejsem schopna napsat neco fakt pekneho a mileho, tak jak to citim a vyjadruji se jen v takovych frazovitych vetach.
Katap tak snad je to ono a bude to ted dobre. Stejne je to zvlastni, ze podle jednech lekaru je to v poradku a podle druhych imunologu to v poradku neni.
Taky jsem si vzdycky prala, aby se na neco prislo a ono nic. To mi prijde uplne nejhorsi, ze nevim s cim bojuji.

ellaaee
26. kvě 2010

SNAŽILKY:

ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x minimálka(2x bez ET), 6. minimálka v červnu
KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BRITKA: 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, další pokus září
BERUSKA-IUI,2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus červenec!
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT,4/2008 mimoděložní,3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní,IVF květen negativní a tak bojuje dál!
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben - negativní, KET 6.5. 2embryjka - negativní, sbírá síly do dalšího boje

STIMULANTKY:

JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 2x minimálka,1x nativ, 3. min. květen - ET 13.5.-2embryjka
PECICKA - 3.min.IVF, stimuluje minim. - folíky rostou - ET 23.5.-2 embryjka
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1.IVF květen – OPU 23.5.
DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.min.květen – folíky rostou a další KO 28.5.
JITULIK24 - 7 IUI - 1xpotrat -21tt, 1x ZT 5tt., 8 IUI- od 23.5 Clostík a KO 31.5.

TĚHULKY:

MICINKA - těhule 27tt-ko 24.5
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA - těhule 17tt po minimální stimulaci - KO 22.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
SUKUBKA - těhule 10tt - KO 27.5.
(za sebou 2IVF.3x minimálka(jednou bez ET), 3minimálka )
ANETA1199 – těhule 10 tt po minimálce
ELLAAEE - těhule 10tt po minimálce
RENCAV -I VF, hlásí srdíčko, Ko. 27.5., nyní 7tt
( za sebou celkem 1IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1IVF Reprofit)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

teddyna
26. kvě 2010

čaute holky.vidím,že probíráte tepláky na gumu - no,u šikmookých na trhu jich majíííííí. a budou vám tvrdit,jak vám děsně šuší. zrovna v pondělí jsem naběhla k vietnamcům,že potřebuju obyč elasťáky do lymfodrenáží-prostě něco levného.no,tak jsem odešla za 50 Kč s velikostí XXXXL.když jsem si to oblíkla na rehabilitaci,tak jsem dostala záchvat smíchnu-jedna nohavica delší o 10 cm než druhá,materiál blééé ajak to vypadalo,to ani nepopisuju.naštěstí v tom hupsnu do přístroje a pak to zase sundám-takže nikdo se v tom neproducíruju.a jak skončím rehabky,tak se to ani na zahradu hodit nebude,páč by se mě aj ty mandelinky z brambor lekly. i když - jako plašič krtků by to mohlo docela solidně sloužit 😀
vidím,že ellaee převzala roli dokumentátorky a poctivě opravuje tabulky.a kurnik,že by taky cosik písla??co,matko??a vůbec-furt slibuje,jak dofrnkne a skutek utek.asi ju budu muset přepadnout
a čerti a zuza se toulá kde,co??nějaké new zprávy?? o čerti vím - adélka zvala vojtíška na kočárkový rande,ale zas nám tady prší,tak z rande sešlo.tak mají holt po ptákách!

asmeena
26. kvě 2010

teddy: teda super zážitek s elasťákama - jenom jsem si to představila, tak se tady chlámu na celé kolo. Já jsem taky sháněla nějaké normální elasťáky, a nakonec jsem jedny dobré sehnala v Kiku za 109,-

kvakuska
26. kvě 2010

teddy zuzka asi někde lítá, já ji včera viděla v centru, hnala se s kočárem jako o závod, moc jí to slušelo, škoda že jsem zrovna nemohla ochomýtnout se kolem kočárku a občíhnout klučíky 🙂

ellaaee
26. kvě 2010

teddy dojed, máš poslední šanci vidět, co jsi ještě neviděla 🙂

juvik
26. kvě 2010

Holky ahoj,
přiletěla jsem z práce a doma mám další, uffff ....nějak nic nestíhám najednou 😅
Ani nemám dočteno...snad večer 😉
já pořád špiním, ale myslím, že když utroš zítra vysadím, tak to pojede 😠

britka
26. kvě 2010

Ahojki holky tak jsem vás konečně dočetla a zas můžu jít ven něco dělat.Venku neprší a tak šupky dupky něco zasadit.Holky já nevím to moje zvířectvo rodí a já si můžu nechat zajít chuť,Koťata budou mít 14 dní a dnes v noci králičci,no nemají to ty zvířata dobré.Stepi ty jsi šikulka já bych do hlavy nedostala nic.Tedy jak na křtinách super?Peci tak jak je?Juvíku co zahrádka máš vše zasazené?Sukub ty náš takovou smůlu s tím internetem to by moje polovička byla na nervy kdyby tak haproval.Kvakus jak dopadl dort?Ani se neozveš ☹

juvik
26. kvě 2010

Britko, kdeže....není čas a nebo prší....nemám ani všechnu zeleninu ani kytičky....je tam příšerně mokro a trávy až hrůza 😠

britka
26. kvě 2010

Juvíku já nemám ani polovičku v zemi,včera jsem sadila jiřiny a ještě polovičku mám v bedýnkách bylo to o nervy,kopat ,kopačku jsem myslela že hodím přes plot.Samá voda.děs.Ale ikdyby jsme to měli všechno v zemi tak by to slimáci zežrali a neměli bychom nic.

ferdice
26. kvě 2010

Britko, koukam ze ty mas doma fakt malou zoo. My bydlime bohuzel v panelaku, ale pocitam ze rady nasich zviratek taky snad jeste rozsirim.
Kdyz uz jsme u zvirat a kocarku. Vcera jsem byla v jednom nejmenovanem obchode, a jak tak jdu mezi vesakama, tak naproti mne pani, o neco starsi nez ja s kocarkem. tak jsem si rikala, parada, jsou i starsi matky, jen tak ze zvedavosti kouknu a ona mela v kocarku 3 jorksiry a byl to specialni kocarek na zvirata. jsem teda fakt hledela. jsem to licila dnes v praci, ze treba taky takhle dopadnu a muj ftipny sef poznamenal, ze nekteri lide vozi v kocarku kovovy srot, takze to jeste neni tak zle mit tam jorky. no nezabily by jste ho?

juvik
26. kvě 2010

Britko, jj slimáci, ani nemluv.....sežerou na co přijdou a to my jich nemáme až tolik co naši na zahradě. Mě podežrali královskou lilii, tu nejkrásnější, co jsem měla, už byla vysoká a najednou jsem ji našla ležící, cibule celá ožraná, listy taky 😠
rajčata mám pořád za oknem v kelímkách a čekám, až bude hezky....no se asi načekám 😒 😀

juvik
26. kvě 2010

Ferdi, šéf je fakt "vtipný" 😅 🙄

britka
26. kvě 2010

Ferdi tak to je gol,to by mě nenapadlo co ti lidé nebudou vozit v kočárku.Tu ZOO tu máme,budete tu jezdit s mimčama koukat na zvířatka.Nechce náhodou někdo kotě?Mám 4ks.Juvi ti slimáci sežerou co vidí,vloni mi lilii taky sežrali.Slimáku máme hafo to víš pole a les a vysoká tráva pro zvířatka.co se týče rajčat,tak musím koupit,nebo jsem je dala tchyni do skleníku a plíseň zařádila tak mám smůlu.okurky nemám taky v zemi.

juvik
26. kvě 2010

Britko, kotě fakt nechcem 😀 ...máme kočku a teď taky mladé, jen je někde zašila, asi do stodoly, a ještě jsme je nenašli a pak ještě máme 2 kocoury 😕 ....vždycky se to tu tak různě objeví...už si začínám myslet, že nám to tu někdo vyhazuje z auta nebo co....protože to je každou chvíli nějaký přírustek....babička od manžela nestíhá kupovat mlíko, aby je všechny nakrmila.

ferdice
26. kvě 2010

Uvidis Juvik, treba budes mit taky vtipne sefstvo v nove praci. Ale jako nemohu si stezovat.
Lilie je skoda, jsou to moc krasne kvetiny a krasne i voni. Mi je loni vyzrali slimaci vsechny, tak uz se do jejich pestovani nepoustim.

juvik
26. kvě 2010

Ferdi, uvidím....měla jsem "vtipného" šéfa v tom minulém zaměstnaní....ale tak my jsme mu to vracely, v rámci možností 😀
Teď mám šéfku, myslím, že šikovnou 🙂

ferdice
26. kvě 2010

jeee ja bych kote brala hned, ale do domecku. a navic mame doma andulku, to by asi nedopadlo dobre. jake mate barvy?

ferdice
26. kvě 2010

pod zenskou jsem nikdy nepracovala, tak nevim jake to je. pod chlapama je to v pohode a moji sefove maji i velke pochopeni pro nase snazeni. ale je fakt ze ja sama mam tak nejak napul jednu podrizenou a myslim ze jsem fakt spatna sefka, nekoho ridit mi vubec nejde. mam problem uridit sebe 😀

juvik
26. kvě 2010

Ferdi, jsi neukočírovatelná, jo? 😀
A jestli je lepší šéf nebo šéfka, těžko říct, záleží to fakt na těch lidech, jací jsou.
Hele a kdy máš ET? Co embryjka? Jsem nějak mimo

ferdice
26. kvě 2010

asi mne picne jsem mela taaaaaaakoooooovyyyy dlouhy prispevek a kdyz jsem dala odeslat. tak mi prohlizec zahlasil, ze se mu nepodarilo pripojit a at to zkusim znova.

ferdice
26. kvě 2010

takze ted uz kratce:
neumim vest zadneho podrizeneho, bo furt pry kritizuji a vubec mam z toho takovy blby pocit ☹
mame 4 osmibunecne embrya a nejake sestibunecne, transfer v patek

Juvi, az neco vydelas, tak pujdes zase do boje, ze jo?