Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

ladus77
13. zář 2010

Ahoj Jituliku, vydrz, sice vim ze se nam to lehko radi 😒 vzdyt ja testila taky brzo, ale po IUI je to jine nez po IVF. A hlavne se z niceho neobvinuj, to moc nepomuze! Ja byla na IUI 6x a taky nikdy nic, je to mezi nebem a zemi, tak musis doufat a myslet pozitivne 🙂

asmeena
13. zář 2010

@britka na zítra hodně štěstíčka. 😉

britka
14. zář 2010

Kvakus můžu ti říct bylo mi fakt mizerně ale jsem blbec i já nebo jsem to zprací přehnala a nevím jak to dělají feťáci,ale já se ještě nadýchala něco na způsob toulenu a to byl nářez.Holky díky za držení palečků budu to potebovat,ale to si držíme všechny navzájem.Ještě jsem chtěla říct ty těhu testy ty jsou fakt na psychiku a dost.

pecicka
14. zář 2010

dobré ranko holky🙂

@britka hodně štěstí 🙂

jitulik24
14. zář 2010

@misa.patrik držím palce na dnešní kontrolu, ať těch velkých folíků je hodně 😉
@britka tobě také držím palce, ať se u tebe mimouškům líbí 😉
@kvakuska aha tak to jo, chápu tě. Doufám, že nám dáš brzy vědět pozitivní zprávu 😉
@ladus77 vím, může být brzy, nejhorší je vydržet 😉

britka
14. zář 2010

díky,díky 🙂 holky

jitulik24
14. zář 2010

Holkýýý, tak jsem neodolala a udělala jsme si před malou chvílí testík a jsou tam dvě 😀 😵 . Ta druhá je hodně slabá, ale je tam 😵 😀(přiložím foto) . Včera byl testík úplně bílý. Tak trochu jsme doufala, že bych nakonec mohla být těhu, protože jsme včera jeli s manželem autem a mě bylo v autě dost šoufl a dnes mi je taky nějak divně od žaludku. Prsa bolí trochu a podbřišek taky. Já jsme tak šťastná, až z toho brečím 😀 . Vím zatím to nic neznamená, ale snad už bude vše v pořádku a v květnu bude mimi. To už je podruhé, co bych otěhotněla v září 😵 😵 😵

jitulik24
14. zář 2010

ve skutečnosti je čárečka víc vidět 🙂 😵

b.e.r.u.s.k.a
14. zář 2010

@jitulik24 tichá,ale radostná gratulace,drž se 😀 😀

kamka1402
14. zář 2010

přidávám gratulaci, a jsem štasná s tebou 🙂

juvik
14. zář 2010

@jitulik24 držím palce!!! 😉

asmeena
14. zář 2010

@jitulik24 tichoučká gratulace - ale je táááám, držím pěstičky.

escadka
14. zář 2010

Jitulinko, taky moc moc držím palošky, aby čárečka jen sílila a s ní i miminko v tobě, třikrát tfuj tfuj tfuj pro štěstíčko

jitulik24
14. zář 2010

VŠEM VÁM MOC DĚKUJI!!! 😀 😀 😀
vyfotila jsme ten testík víckrát a na této fotce je asi nejlépe vidět, jak čárečka vypadá ve skutečnosti 😉. Pořád na ten testík musím čučet, už jsme přestávala věřit, že budu ještě někdy těhulka a snad jsem 😉 ?
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/jitulik24/al...

andinka22
14. zář 2010

@jitulik24 potichoučku gratuluji. 🙂

jitulik24
14. zář 2010

@misa.patrik kdepak se nám touláš, netrpělivě tě vyhlížím a doufám, že těch folíků tam budou mraky 😉

ladus77
14. zář 2010

@jitulik24 taky posilam tiche gratulace!!! Ja mela neco podobneho a pak to jenom sililo a sililo 🙂 tak drzim palecky at ti brzo sviti tydny v profilu!!! 🙂

misa.patrik
14. zář 2010

@jitulik24 Jituli vidiiiiiiiiiiis ja jsem to rikala 😀 jupiiiiiii to bude holka to je jasne zenska si vzdycky dava na cas 🙂

misa.patrik
14. zář 2010

Jinak se omlouvam holky dnes jsem litala 🙂 tridni schuzky maly trenink v tenisu a tak ted jsem delala veceri a uz jsem tu
Takze 12 foliku vsechny skoro stejne velke 16mm sliznice 9mm punkce v pátek v 9hodin.dnes a zitra jeste picham zitra vecer pregnyl... no tuz jupiiii ne ?? 🙂))

jitulik24
14. zář 2010

Holky díky.
@misa.patrik To je úžasné, to bude mimoušků. Tak to budu držet palce na OPU a pak i ET. Před chvílí přijel manžel z práce a dovezl mi kytku ze slunečnic. Já slunečnice zbožňuji, takže mi udělal ohromnou radost.

misa.patrik
14. zář 2010

@jitulik24 juuuuuuuuj to je uzasne 🙂 jsem hrozne z Tebe stastna ani nevis jak 😉 😉 😉

jej
14. zář 2010

Jitul! No paráda!!!!

Míšo, to je úrodička!!!!

Britko, tfuj tfuj tfuj pro štěstí!

jitulik24
14. zář 2010

Holky, psaly jste Machačovi i o pozitivním výsledku? Za jak dlouho jste se objednaly na KO? MIŠI vždyť jsem psala, že bude nová vlna těhulek, takže ty a Brytka budete další nové těhulky. JEJ děkuji.

jej
14. zář 2010

Jitul,
zavoláš sestřičce, že máš pozitivní test a ona tě objedná. 🙂

misa.patrik
15. zář 2010

@jitulik24 No jasne uz se tesim jak budu za 3 tydny taky hlasit // 😉 😉

britka
15. zář 2010

Hojki holky tady je zas novinek 😉 to koukám.Jej věřím že se vyplní to co jsi napsala o těhulkách.Jitul to je super,čárka ať sílí co nejvíc a bude dálnice jak hrom.Misi tak to máš pěkné tak držím palečky na pátek ať jich máš co nejvíc.Já jsem byla včera v Brně a tak teď odpočívat a věřit,že se prcci zavrtají a nepustí.Kdyby tak člověk věděl co proto udělat.

misa.patrik
15. zář 2010

@britka super kočko hlavně se opatruj a šetři se uklid už máš za sebou 😀 vyjde to jak říka Jitul budeme mit ty krásné letní miminka 😉 😉

britka
15. zář 2010

Kéžby 🙂

jitulik24
15. zář 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus máme nezdárně za sebou.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET),
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET negativní
KRYSTOFKA – 1x IVF negativní, KET?
ESCADKA – (1 IVF, ET 26.11. nic, KET 15.2. nic, 2 IVF úspěch

STIMULANTKY:

JITULIK24 - 8x IUI, 2x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZT-5tt, od 24.8 clostík, IUI 3.9. HLÁSÍ //, držíme palce!!!
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - 7 embryí , 14.9 ET dvou embryí, držíme palce!!!
MISA.PATRIK -1x IVF. 2x ZT- 7tt a 9tt, 2x mimoděložní. 8.9 stimulace na druhou IVF, 17.9 OPU, držíme palce!!!

TĚHULKY:

ASMEENA – 1 mimi po minimální stimulaci –TP listopad 2010 – další kontrola 14.9.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010, KO UTZ 9.6., další KO v 18tt
SUKUBKA – 1 mimi TP prosinec 2010 - KO 3.6. (genetika výsledky nic moc)odběr choriových klků.Předběžné výsledky OK další KO 30.6 kompletní výsledky OK.(2 IVF, 3x minimálka (jednou bez ET), 3minimálka.10.8 velký UZ ve 21týtdnu
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce, TP 21.prosinec 2010
(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - těhule po 3IVF, 1 mimi, TP 4. leden 2011
(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
PECICKA - 1 mimi – TP únor 2011, KO 5.8. genetika
(3.min.IVF, další minimálka květen)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011, KO 18.8.
(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)
LADUS77 -1 mimi po IVF, TP duben 2011 (6x IUI, 1 IVF)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka
MICINKA – Dominiček

britka
15. zář 2010

Jitul ty jsi šikulka pracuješ rychle hned máš hotovou tabulku.Byla jsem nakrmit králiky a teď budu relaxovat.