Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

katapola
17. říj 2010

@misa.patrik Přeji taky, aby vše proběhlo bez komplikací a dobře. Docela koukám, že v některé nemocnici mají wifi.

zuzka72
17. říj 2010

@teddyna ahoooooooj , paráda, nahoď nějakou fotku, teda vám to letí, no vždycky vám to letělo víc než mě 😀 😀

jitulik24
18. říj 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 2x minimálka- negativní. V rámci imunoléčby přirozené otěhotnění, podezření na mimoděložní těhotenství.
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus máme nezdárně za sebou.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK, srpen KET - potrat 7 tt, další pokus v nedohlednu
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá na neurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET),
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET negativní
ESCADKA – 1x IVF-negativní, 1x KET-negativní , 2 IVF úspěch -21tt potrat dvojčátek. Chystá se na KET!
MISA.PATRIK -2x IVF. 2x ZT- 7tt a 9tt, 2x mimoděložní. 2 IVF- negativní. 18.9 hysteroskopie.
ABIG-1x IVF Fertimed -negativní, 2x IVF Reprofit (bio. těhu),1x KET- negativní. 30.9. KET - hcg negativní.

STIMULANTKY:

KRYSTOFKA – 1x IVF negativní. 28.9 KET dvou embryí, HLÁSÍ //. 14 den po ET- hcg 482, gratulujeme a držíme palce!!!
KAMKA1402- 1x IVF- negativní, 2 IVF-od 3.10 stimulace. 14.10 OPU, 19.10 ET, držíme palce!!!

TĚHULKY:

ASMEENA – 1 mimi po minimálce, TP listopad 2010 ( 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimálka,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010
SUKUBKA – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010 - genetické výsledky OK (2 IVF, 3x minimálka,1x bez ET)
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce, TP 21.prosinec 2010(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - těhule po 3IVF, 1 mimi, TP 4. leden 2011(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
PECICKA - 1 mimi po minimálce – TP únor 2011, genetika OK, (4x minimálka)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)
LADUS77 -1 mimi po IVF, TP duben 2011 (6x IUI, 1 IVF)
JITULIK24 - 1mimi po IUI, TP květen 2011 KO.20.10. (9x IUI, 2x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZT-5tt)
BRITKA - 1 mimi po IVF, TP červen 2011 (3x ET ve Fertimedu a 2x ET v Reprofitu)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka
MICINKA – Dominiček

b.e.r.u.s.k.a
18. říj 2010

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 2x minimálka- negativní. V rámci imunoléčby přirozené otěhotnění, podezření na mimoděložní těhotenství.
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,4x minimálka-Reprofit-vždy negativní.Špatné imuno-léčba.Leden -lázně.A pak další boj.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK, srpen KET - potrat 7 tt, další pokus v nedohlednu
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá na neurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET),
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET negativní
ESCADKA – 1x IVF-negativní, 1x KET-negativní , 2 IVF úspěch -21tt potrat dvojčátek. Chystá se na KET!
MISA.PATRIK -2x IVF. 2x ZT- 7tt a 9tt, 2x mimoděložní. 2 IVF- negativní. 18.9 hysteroskopie.
ABIG-1x IVF Fertimed -negativní, 2x IVF Reprofit (bio. těhu),1x KET- negativní. 30.9. KET - hcg negativní.

STIMULANTKY:

KRYSTOFKA – 1x IVF negativní. 28.9 KET dvou embryí, HLÁSÍ //. 14 den po ET- hcg 482, gratulujeme a držíme palce!!!
KAMKA1402- 1x IVF- negativní, 2 IVF-od 3.10 stimulace. 14.10 OPU, 19.10 ET, držíme palce!!!

TĚHULKY:

ASMEENA – 1 mimi po minimálce, TP listopad 2010 ( 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimálka,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010
SUKUBKA – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010 - genetické výsledky OK (2 IVF, 3x minimálka,1x bez ET)
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce, TP 21.prosinec 2010(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - těhule po 3IVF, 1 mimi, TP 4. leden 2011(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
PECICKA - 1 mimi po minimálce – TP únor 2011, genetika OK, (4x minimálka)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)
LADUS77 -1 mimi po IVF, TP duben 2011 (6x IUI, 1 IVF)
JITULIK24 - 1mimi po IUI, TP květen 2011 KO.20.10. (9x IUI, 2x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZT-5tt)
BRITKA - 1 mimi po IVF, TP červen 2011 (3x ET ve Fertimedu a 2x ET v Reprofitu)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka
MICINKA – Dominiček

krystofka
18. říj 2010

holky, docela mě dost pobolívá břicho...Někdy na MS..někdy mě v něm píchá. Na dalším HCG jsem ještě nebyla. Ve středu jedu do Olmika s kamarádkou, jde k Polákovi na UTZ, zeptám se tam Marušky, jestli by mi vzala krev na HCG. Včera jsem si dělala test, 25tku jsem si koupila a čárka byla stejně silná, jako ta kontrolní. Tak nevím, bojím se, ale vím, že co má být, tak se stane.
Manžel říkal, že to, jak mě bolí břicho, je asi divný a není to dobrý. Popravdě, také si to myslím.. ☹

krystofka
18. říj 2010

@katapola Drž se...

jitulik24
18. říj 2010

@krystofka Ahoj, myslím, že se nervuješ úplně zbytečně. Při prvním těhu mě bolelo břicho opravdu hodně. Děloha se roztahuje a to musí být také někde znát. I teď občas břicho zabolí a to už je moje těhu třetí a děloha je pružnější než při prvním těhu. Pokud nekrvácíš, tak fakt neplaš. Určitě nebudu jediná která ti napíše, že ta bolest je normální. Držím ti palce, aby jsi měla na ultrazvuku mimáčka

jitulik24
18. říj 2010

@krystofka kdy jdeš vlastně k Machačovi na KO?

krystofka
18. říj 2010

@jitulik24 26.10. jituško..

britka
18. říj 2010

@krystofka mysli na nějaké krásné věci a nemysli na nějaké píchnutí.Mě pobolívá taky břicho a prsa ty mám jak kojná a bolí.Fakt nehlídej se a mysli,že se uvnitř vyvíjí tvoreček a nějaká bolest musí být.Uvitř se to mění víš? 😉

kamka1402
18. říj 2010

Ahoj holky včera jsem volala jak to vypadá s embryema tak 2 osmi buněčné,2 sedmi,3 šesti a 4 pěti.A zítra si jde pro bobiše

ferdice
18. říj 2010

@jitulik24 gratuluji k srdicku a preji pohodovy prubeh tehu
@britka tobe taky gratulace nejvetsi a pohodovy prubeh tehu britus. a nelez na ty zahonky, kasli na mrkev 😀
@krystofka gratuluji k tehotenstvi, krasne HCG. Jak pise Britka mysli na nejake krasne veci. Bude to dobre uvidis.
@katapola mrzi mne ze to tentokrate nevyslo, ale urcite to znamena ze to priste vyjde, ze jdes opravdu spravnou cestou.
Holky co jste se podivovaly, ze je dutinka a presto hrozi mimodelozni, ja to tak opravdu mela. bylo mi diagnostikovano zamlkle tehu, provedena revize. Ale pritom jsem mela mimodelozni, takze nakonec jeste LPS a vejcovod pryc. Podle UTZ se to nepoznalo, az kdyz do mne koukli. Tim te Katapolko nechci strasit, urcite to nebude tvuj pripad. Jen si nech pohlidat klesajici HCG, za to nic nedas, obzvlast pokud sami lekari meli pochybnosti.
@misa.patrik tak uz mas snad po hysterce, preji hezke probuzeni s dobrym vysledkem.
zdravim pri pracovnim pondelnim dnu vsechny ostatni

katapola
18. říj 2010

@ferdice Ano, zítra mi vemou hcg a určitě to bude dost důležitý údaj pro rozhodnutí co dál. Přeju si, aby od pátku kleslo. Je to paradox, ještě před týdnem jsem doufala, že hcg roste, jak má, teď doufám, že klesne. Ach jo.

misa.patrik
18. říj 2010

Ahoj holky uz jsem doma od 2,ale spala jsem byla jsem dnes z te narkozy nejaka hotova 😀 😀
jinak nezjistili nic ☹ a to me se.e ☹ jeste vzal doktor vzorek sliznice a vysledny budou za tyden,tak uvidime 😖
to me tak stve ☹

katapola
18. říj 2010

@misa.patrik Myslím, že je dobře, že je děloha v pořádku (ty hystero je vyšetření dělohy ne?).

misa.patrik
18. říj 2010

@katapola Jojo vysetření dělohy 🙂 jen nechapu proč se pořád nedaří když je vše v pořádku ☹

jej
18. říj 2010

KAmko, krásná embryjka! Tak aź zítra vyberete to nej nej! 🙂

Míšo, tvé pocity úplně chápu! Já taky, když už jsem prošla, co se dalo (včetně imuna v Plzni, kam jsme jeli 2x), jsem byla nešťastná, že nedošli na nic (kromě vejcovodů, jeden fuč a druhý hodně blbý), ale to se dá IVF-kem právě obejít, tak proč furt ne a ne...pravda, reakce mých vaječníků nebyla ukázková, spíš nic moc, ale vždycky aspoň 5-7 vajuch bylo...zní to asi blbě, ale fakt se obrnit trpělivostí a zkoušt a zkoušet...já vůbec netěhotněla, 4 x ET a nic, test bílý jako sníh, až po 5. jsme se dočkali..přeju moc a moc sil a trpělivosti...

Holky, při těch nedávných zprávách o opercích, zamlklých těhu apod. mně to přišlo nepatřičné...ale dnes se s dovo pochulbím. Už máme kočárek (byl nečekaně rychle dodaný na prodejnu), je kráááásnej (ale foto nemám). Ale jsem bab pověrčivá, takže je u mamuš. Ahojte

teddyna
18. říj 2010

@zuzka72 čááu Zuzi,to víš že hodím novou fotejs - mrkni, je tam. je stará 14 dní 😉

zuzka72
18. říj 2010

@teddyna no to si děláš kozy, ne? 😉 on je teda velikánskej a nádhernej, ty brďo, fakt super, pěkny fotky, to máte z ateliéru? A to body chci, odkud máš?Já to našla na netu jen na maly mimuša, ale ve větších velikostech neměli 😉 😉 😉 😉 😉

britka
19. říj 2010

Holky za chvíli jedu do OL,ale jedu s manžílkem nebo jsem včera večer měla hlavu v záchodě a je mi pořád blbě škoda mluvit.Manžela zase skřípla páteř tak to jsme dvojka.Už ať jsme zpátky to bude cesta žaludek na vodě.
@zuzka72 Teda ti tvoji kluci rostou jak z vody jsou šikuly.podle dětí člověk ví jak ten život letí.

katapola
19. říj 2010

Ahoj holky. Ráno jsem začala krvácet, už jsem byla na hcg a za hodinu pojedu zpátky do nemocnice asi i s taškou, sestra říkala, že to vidí na hospitalizaci a revizi. Uvidím, co řekne doktor.

zuzka72
19. říj 2010

@britka to jo to je pravda, těhotenství snad neutíkalo, ale teď to letí ☹

b.e.r.u.s.k.a
19. říj 2010

@katapola Kat tak se drž a snad to bude dobré,myslím na tebe
@zuzka72 jé Zuzi vy jste už velcí 😀 Kluci jsou moc hezcí,musíš z nich mít radost

zuzka72
19. říj 2010

@b.e.r.u.s.k.a 😵 😵 😵 😵 😵 mám 😵 taky se dočkáš, přeji ti to.... 😉

b.e.r.u.s.k.a
19. říj 2010

@zuzka72 děkuji,doufám že už brzy 😵 😵 😵

teddyna
19. říj 2010

@zuzka72 čau Zuzi - ale prd kozy - ty mám furt vlastní.nechtějí splasknout🙂) bodýno mám z jednoho slovenskýho serveru.myslím,že to byl bess.sk - ale nejsem si jistá.zkus tam mrknout. ale bylo to drahý jak čert-nicméně,je kráásný.a ještě mám jedno a tam je zas psané"mám rád svoji mámu" (je zelené s červeným nápisem)- to jsem zas koupila u našich,jak jsem byla.jakou potřebuješ velikost?kdybys chtěla,můžu tam mamku poslat,ať ti to koupí a pak poslat poštou.a nebo se stavit,jak pojedem v neděli od našich a přihodit ti to.v pátek tam totiž jedu.
fotka -ta rodinná je z atelieru,ta druhá je z oslavy taťkových narozek obyč foťákem.a ať nežeru-máš tam další foto🙂)

zuzka72
19. říj 2010

@teddyna 😀 😀 😀 😀 já o tvých prsách nemluvila 😀 😝 ale závidím ti je 😀 😀 😀 a kolik stálo to zeleny a jakou má Vojtík velikost? Hej super fotka, no jo hold když je někdo fotogenickej 😉

teddyna
19. říj 2010

@zuzka72 ale prd fotogenickej - fotograf retušoval co mohl,aby ze mě udělal člověka 😀 . to bílý bodyčko kolem 400 - no,hrůza cena.a to zelený 180. Ale ti tvoji kluci taky fest rostou.
tak počkáme,jak se ozve Brituš.teď nemám nějak kdy ji přepadnout a navíc,jak má furt hlavu v záchodě,tak aby mi nepoblila kočár 😀 😀 😀

teddyna
19. říj 2010

@zuzka72 jo a velikost má teď Vojtík 80-86.Ale spíše už budu dávat tu větší.bodýčka z Tesca 9-12-u toho má už krátký rukávy - je dlouhej po manželovi.takže za chvíli začnem dávat 12-18.letí to jak sviňa.

zuzka72
19. říj 2010

@teddyna aha tak my už jedem 18-24. 9-12 jim bylo maly ☹