Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

zuzka72
14. pro 2010

A fotky dnes

jej
14. pro 2010

Teď jsem si vpomněla! Zítra budu přes den u mamuš, tudíž se k PC dostanu až večer...

Anet, tímto tě zdravím, předpokládám, že zítra nastupuješ, tak s dovo "flušu" pro štěstí!!!: tfuj tfuj tfuj! 🙂 Hodně štěstí!

A jinak všechny zdravím!

PS: tak já plánovaného císaře mít nebudu a holt se uvidí co a jak bude....dnes jsem měla termín 🙂

jitulik24
15. pro 2010

@daisy14 @ladus77 ahoj holky, tak jsme tu noc přežili. I když bylo potřeba malých úprav. I když normálně spím se dvěma polštáři, tak teď jsem měla čtyři a teprve pak jsem byla spokojená. Manžel spal se dvěma polštáři a vůbec mu ta postel nevadila. Za odměnu, že jsem tu noc přežila ve zdraví jsem v 6 hodin ráno dostala od Květoška dva kopance🙂. Dopoledne jsem uvařila a udělala jeden druh cukroví, ještě mi schází dva druhy a mám hotovo. Teď už jen ležím.

olousek35
15. pro 2010

ahoj holky, stimulovaly jste fostimonem a jiný cyklus puregonem? Jaký jste měli rozdíl v počtu folikulů a případně zda se zadařilo. Moc díky za odpověď. Rozhoduju se, čím stimulovat další IVF.

ladus77
15. pro 2010

@zuzka72 krasni kluci!!!!!!!!!! 🙂

ladus77
15. pro 2010

@jitulik24 manza spi taky se mnou hlavou dolu a vubec mu to neva 🙂

aneta1199
15. pro 2010

Ahojte holky!
Posílám pozdravy a on-line reportáž z porodnice. Ráno jdeme na to. Už se mi docela svírá žaludek, ještě jsem v podstatě v nemocnici nikdy nebyla a na operaci už vůbec ne (když teda nepočítám to laparo ve Fertimedu - a to jsem jela za 3 hodiny po zákroku domů).
Teď jsem snědla polívku jako poslední jídlo, do půlnoci mám ještě hodně pít a zavodnit se na zítřek a pak už nic.
Strašně se těším a snad endorfiny, až uvidím mimi, udělají své.
Jej, myslím na tebe, ať to dopadne jakkoliv, tak ať co nejlépe.

jitulik24
15. pro 2010

@aneta1199 Držím palce aby vše dopadlo dobře! Zítra už budeš maminka to je úžasné.

jej
15. pro 2010

No teda! On line reportáž od Anet!!!! 🙂 Neboj, holky, já vám toho plánovaného keisera nakonec závidím...já mám bobky, pěkně si to odhekám 🙂. Ale tak to k tomu holt patří, že jo...Anet, myslím na tebe!

Olousek 35: těžko říct: já podstoupila 4 ivf a pokaždé jsem stimulovala něčím jiným: puregonem, gonalem, menopurem a nakonec clotibegyt s bravelle. Nejvíc vajuch jsem měla po gonalu, ale těžko říct, zda to nebylo způsobeno i úplně jinými faktory.Stejně to bylo vždy bez // (i po tom gonalu nakonec nic), těch jsem se dočkala až s minimálkou v Reprofitu...takže těžko říct. Puroš a gonal se jednoduše aplikují, zse jsou na ně větší doplatky...

Jitul, tak hlavně, že se mimi drží a spí se dobře i v netopýří pozici! 🙂

asmeena
15. pro 2010

@aneta1199 držím pěstičky na zítra a už budeš taky maminkou.

@jej neboj, každým dnem to taky přijde a ještě budeš na vánoce se svým drobečkem pod stromečkem.

Jsme si holky nadělily ty nejkrásnější dárečky.

Všem ostatním snažilkám přeji ať taky chytnete co nejdřív těhu bacily. 😵 😵

asmeena
15. pro 2010

@zuzka72 kluci rostou jako z vody. Fotečky jsou super.

zuzka72
15. pro 2010

@aneta1199 hodně štěstí....
@asmeena děkuji 😉
@jej hlavu vzhůru, zvládli to ostatní, zvládneš i ty.... 😉

aneta1199
16. pro 2010

Anetce se v 7:58 hod. narodil Štěpánek, měří 48 cm, váží 3 kg, maminka i Štěpánek jsou v pořádku.
Další info vám napíše asi sama.
Anetčina mamka

daisy14
16. pro 2010

Krásná zpráva hned po ránu a je tu další klučina! Anet, moc moc gratuluji a přeji Vám oběma hodně zdraví a štěstí!!! 🙂

britka
16. pro 2010

taky se přidávám ke gratulaci a vše krásné přeji do života ať malý Štěpánek roste jako z vody a je zdravý jako buk 😉

asmeena
16. pro 2010

@aneta1199 moc, moc gratuluji, ať vám roste jako z vody a hlavně hodně zdravíčka. Krásný vánoční dáreček. A jméno Štěpán je krásné (že by po Machačovi? 😝 😀 )

stephanie
16. pro 2010

@aneta1199 Gratuluji ke Štěpánkovi a přeji oběma hodně zdravíčka a štěstíčka, ať vám chlapeček dělá jen samou radost

rencav
16. pro 2010

Taky se připojuji ke gratulacím a Štěpánkovi do života přeji jen to nej a hlavně zdravíčko 🙂 🙂 🙂

pecicka
16. pro 2010

@aneta1199 velká gratulace🙂

pecicka
16. pro 2010

@asmeena asmenko, já pořád nakukuji, kde uvidím na fotečkách tu tvoji princezničku a nic ☹

ladus77
16. pro 2010

@aneta1199 Vsechno nejlepsi, hlavne zdravicko a at vam dela jen a jen samou radost!!!

kvakuska
16. pro 2010

@aneta1199 velká gratulace !!! přeji vám oběma hodně zdraví a ať se malému Štěpánkovi na tomhle světě líbí 🙂

kvakuska
16. pro 2010

@asmeena asme já se přidávám k pecičce, také k tobě občas nakukuji abych se pokochala tvojí princezničkou, ale nikde žádné foto 😒

jitulik24
16. pro 2010

@aneta1199 Gratuluji ke Štěpánkovi a přeji mu do života samé štěstíčko a zdravíčko. Určitě vám bude dělat jen samou radost

ferdice
16. pro 2010

@aneta1199 gratuluji a Štěpánkovi přeji do života vše nej a nej, hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka.

kvakuska
16. pro 2010

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 2x minimálka- negativní. V rámci imunoléčby přirozené otěhotnění- mimoděložní těhotenství.
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,4x minimálka-Reprofit-vždy negativní.Špatné imuno-léčba.Leden -lázně.A pak další boj.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK, srpen KET - potrat 7 tt. Další boj v únoru!
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá na neurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce.
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET). Leden-lázně. A pak další boj.
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET negativní.
ESCADKA – 1x IVF-negativní, 1x KET-negativní , 2 IVF úspěch -21tt potrat dvojčátek. Chystá se na KET!
MISA.PATRIK -2x IVF. 2x ZT- 7tt a 9tt, 2x mimoděložní. 2 IVF- negativní. 18.9 hysteroskopie. Chystá se v lednu na KET!
ABIG-1x IVF Fertimed -negativní, 2x IVF Reprofit (bio. těhu),2x KET negativní.
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 2x ET v Reprofitu. 2 IVF úspěch - 9tt potrat. V únoru se chystá do dalšího boje!
KAMKA1402- 2x IVF- negativní.
MILUSIAW - 6x IUI a 2x ICSI ve Fertimedu- vše negativní. Reprofit- první pohovor

STIMULANTKY:

TĚHULKY:

JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - 1 mimi po IVF, TP 4. leden 2011, (1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
PECICKA - 1 mimi po minimálce – TP únor 2011, genetika OK, (4x minimálka)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)
LADUS77 - 1 mimi po IVF, TP duben 2011 (6x IUI, 1 IVF)
JITULIK24 - 1mimi po IUI, TP květen 2011 (9x IUI, 2x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZT-5tt)
KRYSTOFKA - 1 mimi po KET, TP červen 2011 (1x IVF, 1xKET)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
BERAS- Tomášek
CERTINA - Adélka
MICINKA – Dominiček
ASMEENA – Sofinka
SUKUBKA - Lukášek
ANETA1199 - Štěpánek

misa.patrik
16. pro 2010

Gratuluji Anetce i Štěpánkovi 😉 😉 😉

zuzka72
16. pro 2010

Jak to tady tak sleduji, tak jsme s Tedy začínali tabulku sami a za chvíli nás tam těch mamin bude víc než těch co se snaží, gratuluji a holky bojujte 😉

juvik
16. pro 2010

@aneta1199 gratuluju k Štěpánkovi 😵 ...pěkné jméno 🙂

jej
16. pro 2010

Anet!!! Nádhera! Moc a moc gratuluju! Jak ty, tak Sukubka máte pěkná jména pro chlapečky! 🙂