Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

zuzka72
12. únor 2011

@pecicka vydrž, když jsi tak dlouho vydržela, kluk si dává na čas... 😉
@daisy moc a moc gratuluji... 😉
@teddyna nemáš FB ??? Pokud jo, tak si mě přidej Zuzana Vařeková i ostatní 😉 mám tam videa s klukama kdo chce mrknout.

ladus77
12. únor 2011

@jitulik24 vydrz holka, vydrz...ja myslim ze se ti to zase zlepsi, kdyz tak poctive lezis...a pust si nejaky hezky film nebo si vem knizku (co ja jsem ted precetla sladaku, ani nemluvit) at na to porad nemyslis a nenervujes se.
Manzilek dneska slozil postylku, tak na ni furt cucim jak je hezka...a to tam jeste mimi ani nelezi! 🙂 Co budu delat potom? 😉 😀

escadka
12. únor 2011

@jej Ahoj maminko, dlouho jsem sem nechodila, takže opožděně gratuluju k holčičce. Promiň, že se ptám, asi si to tady psala, copak se vám dělo, že jste musely do nemocnice ☹ ? Moc mě to mrzí, že máš tolik trápení, ještě ty prsa ☹, ale jak píšeš, určitě už je to za tebou a bude líp, neboj 🙂. Posílám pohlazení opatrujte se.

rencav
13. únor 2011

Ahoj holky.Nebyla jsem tu dlouho,protože malej dává opravdu zabrat.Zítra má měsíc,tak sem hodila nějaké fotky 🙂 Roste a přibírá jak má a dělá jen radost.Gratuluju dalším maminkám a ať jsou mimča a maminky jen a jen zdravé....

pecicka
13. únor 2011

Tak pozdrav od pecicky z porodnice........
V 14:30 hod dnešního dne vykoukl na svět Vladislavek, váha 3,60 kg a 50 cm..... Mamka i malej v pořádku.
Jak si ji dovezu domů tak hned pisne...... štastnej tatulďa

aneta1199
13. únor 2011

@pecicka Hurá, tak další... a je to fakt kluk 🙂
Moc moc gratuluju !!!

escadka
13. únor 2011

@pecicka i já se přidávám ke gratulaci a už se moc těším, až nám ho kluka ukážeš 🙂! Hodně radosti, zdravíčka a štěstí drobečkovi do vínku 🙂

jitulik24
14. únor 2011

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 2x minimálka- negativní. V rámci imunoléčby přirozené otěhotnění- mimoděložní těhotenství.
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,4x minimálka-Reprofit-vždy negativní.Špatné imuno-léčba.Od 18.1. si užívá v lázních a pak další boj.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK, srpen KET - potrat 7 tt. Další boj v únoru!
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce.
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET). Od 18.1. si užívá v lázních a pak další boj..
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET negativní.
ABIG-1x IVF Fertimed -negativní, 2x IVF Reprofit (bio. těhu),2x KET negativní. Od 27.2. lázně a pak další boj.
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 2x ET v Reprofitu. 2 IVF úspěch - 9tt potrat. V březnu se chystá do dalšího boje!
KAMKA1402- 2x IVF- negativní. Od 22.2 lázně a pak další boj -KET!
HEXELUCKA- Fertimed- 2x IVF-negativní, teď po laparce, zažádáno o lázně a pak další IVF.

STIMULANTKY:

MISA.PATRIK -2x IVF-negativní.2x ZT- 7tt, 9tt, 2x mimoděložní.18.9 hysteroskopie. 15.2 KO, plán KET dvou sněhuláčků, držíme palce!!!
MILUSIAW - 6x IUI a 2x ICSI ve Fertimedu- vše negativní. Stimulace clostíkem na minimálku, OPU 10.2, držíme palce!!!

TĚHULKY:

LADUS77 - 1 mimi po IVF, TP duben 2011 (6x IUI, 1 IVF)
JITULIK24 - 1mimi po IUI, TP květen 2011 (9x IUI, 2x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZT-5tt)
KRYSTOFKA - 1 mimi po KET, TP červen 2011 (1x IVF, 1xKET)
JUVIK - 1 mimi přirozeně, TP srpen 2011 (6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ)
ESCADKA – 1mimi po KET, TP srpen 2011 (1x IVF,1x KET-negativní , 2 IVF úspěch -21tt potrat)
LIFINKA - 1 mimi přirozeně, TP září 2011 (první pohovor v Reprofitu- plán IVF)

MAMINKY: Velká gratulace!

BERAS- Tomášek 1.10.2009, 3,27kg, 47cm
TEDDYNA - Vojtíšek 10.11.2009, 1,6kg, 40cm
ZUZKA - Petříček a Lukášek 26.2.2010
CERTINA - Adélka
MICINKA – Dominiček 16.8.2010
ASMEENA – Sofinka 9.11.2010, 3,5kg, 49cm
SUKUBKA - Lukášek 13.12.2010, 3,2kg, 49cm
ANETA1199 - Štěpánek 16.12.2010, 3kg, 48cm
JEJ - Amálka 17.12.2010
ELLAAEE – Danielek 22.12.2010, 3,41kg a 49 cm
RENCAV - Adámek 14.1.2011, 3,45 kg a 49cm
DAISY14 - Petruška 9.2.2011, 2,9kg a 47cm
PECICKA - Vladislavek 13.2.2011, 3,60kg a 50cm

jitulik24
14. únor 2011

@ladus77 Tak ti oficiálně gratuluji k prvenství v tabulce těhulek😀. My máme postýlku zatím složenou v krabici. Dovedu si ale představit, jak to musí být super až bude složená. Jak v ní bude mimi spinkat, tak u ní budeme trávit hodiny😀. My máme v plánu vymalovat a nachystat pokojíček v březnu, tak už se nemůžu dočkat.

jitulik24
14. únor 2011

@pecicka Gratuluji a přeji malému hodně štěstí a zdraví. Určitě Vám bude dělat jen samou radost.

jitulik24
14. únor 2011

@zuzka72 @certina @micinka @jej holky můžete mi napsat, kdy se narodilo vaše mimi a jeho míry při narození, ať máme tabulku maminek kompletní. Děkuji

misa.patrik
14. únor 2011

@pecicka Užasné gratuluji moc moc moc 😀

ferdice
14. únor 2011

@pecicka gratuluji ke klucikovi. Do zivota preji vse nej 🙂

ladus77
14. únor 2011

@pecicka jeee, velka gratulace!!!!!!!!!!!!!! 🙂

ladus77
14. únor 2011

@jitulik24 no to prvenstvi teda, uz se zacinam bat...ale jeste to snad zas tak honem nebude 🙂
My jeste vymalovano taky nemame, je to v planu, ale postylka proste musela byt, jinak by to se mnou nevydrzel! 😉 Jo a dneska jsem zasla do DM a registrovala se v tom jejich babyclubu, dostanes takovou knizecku se slevovyma kuponkama a docela dobry, tak jsem docela levne i nejakou kosmetiku nakoupila. A treba na Lovelu maji 50Kc slevu a i ruzne jine. Tak uvidis co kontrola, ja myslim ze se to zlepsi 🙂 tak si tam potom muzes zajit.

jitulik24
14. únor 2011

@ladus77 Určitě je do dubna dost času😉 V tom DM jsem také registrovaná. Ještě jsem ale nic z toho nevyužila. Já jsem si koupila na praní mimi věcí tekutý Persil sensitive. Lovela prý nic nevypere. Kdy máš v plánu prát na mimi? Já až budeme mít nachystaný dětský pokoj.

ladus77
14. únor 2011

@jitulik24 fakt nic nevypere? no, sakrys, tak uvidim, ale stejne mam zatim vsechno ciste a nove, tak pak na fleky teda koupim neco jineho. Jeste jsem slysela ze je dobry prasek Batole - maminky co tu jste v cem perete?
No a prat jsem teda jeste nezacala, chtela jsem tak v breznu 🙂 taky az se vymaluje a jeste budeme davat nejake policky na zed, tak az potom az nebude binec. No, snad vsechno stihnu 🙂

jitulik24
14. únor 2011

@ladus77 O té Lovele jsem četla tady na MK. I kamarádky na něj nadávaly. Na to Batole jsem také slyšela dobré ohlasy. Vidím, že nás čeká stejná práce na tom pokojíčku😉. Už abychom se dívaly na to, jak je vše nachystané, že 😵 ? Nakoupeno máš vše? A kdy budeš chystat tašku do porodnice? Já to mám v plánu po 30tt. Tento měsíc budu nakupovat vše do porodky, ať to mám komplet. Nerada totiž nechávám věci na poslední chvíli😉

abig
14. únor 2011

@pecicka aaaaaaaaaa já jsem to propásláááá ....... Pecičko, ta největší gratulace ode mě ... já jsem tak dojatá. Přeji hodně zdraví oběma a spoustu hodných lidi okolo !!!

juvik
14. únor 2011

DAISY, PECI holky velká gratulace k mimískům 😵 Ať jste hlavně zdraví a spokojení.

zuzka72
14. únor 2011

@jitulik24
Jakub 30.10.1992 4.15hod 4500/52cm
Adam 6.6.1995 13.25hod 4500/55cm
Petr 26.2.2010 8.20 3090/48cm
Lukáš 26.2.2010 8.22 2650/46cm
😉

zuzka72
14. únor 2011

@pecicka jééé konečně krásná zprávička...moc gratulujeme 😉

ladus77
14. únor 2011

@jitulik24 no prave tu tasku do porodnice uz skoro mam, chybi mi porodnicke vlozky a nabalit to...pro jistotu. Na mimi uz toho teda mame hodne, ale jeste mam naplanovany velky nakup v Ikei - treba ty policky a dalsi, ale ted se teda bojim...asi vyslu manzela samotneho. Ta cesta po dalnici me teda dost desi a natrasani v aute mam ted zakazane kvuli te placente. Taky to nechci nechat na posledni chvili. 🙂
Jo a jeste musime koupit nejakou super eno nuno soupravicku na mimi pro odchod z porodnice! 🙂

jitulik24
14. únor 2011

@ladus77 a co všechno už máš do porodky koupené? Našla jsem několik seznamů, ale trochu se liší, tak ať nekupuji blbosti.

ladus77
14. únor 2011

No, zase tak moc toho nemam - kupovala jsem vlozky do podprsenky, 2 kojici podprdy, jednorazove podlozky pod mimi, plenky, vlhcene ubrousky, Bepanthen, chybi mi ty porodnicke vlozky, jeste vatove tycinky pro mimi, kapesnicky a kosmetika pro me - to co bezne pouzivas, zupan a kosile nevim, to se bojim ze si znicim, asi si necham dat nemocnicni. Urcite nejake rucniky, prezuvky, os. doklady, mobil, a to je myslim vsechno.
Uvazovala jsi jeste nad necim? Napis jestli jsem neco zapomnela! 🙂
A kamaradka navic rikala ze v porodnici dostali takovy ten poporodni kufrik s kosmetikou a tak, takze i neco z toho pouzila.

ladus77
14. únor 2011

Navic si rikam, ze co nebude, tak ze by manza dovezl. 🙂

jitulik24
15. únor 2011

@ladus77 Já si vezmu i oblečení na mimi, protože u nás v porodce dávají jen košilku. Jednorázové síťované poporodní kalhotky. Sprchový gel budeš mít parfémovaný? Už mě také nic nenapadá. HOLKY MAMINKY, PORAĎTE, CO JE POTŘEBA DO PORODNICE? DĚKUJI

aneta1199
15. únor 2011

@jitulik24 Ahoj Jituli, asi závisí i na porodnici. V Jeseníku byly na mimi naprosto frajerské oblečky, vždycky bodyčko a dupajdy v sadě, takže jim to slušelo. I pěknou zavinovačku dostali. Zato noční košile.... bléééé. Od druhého dne jsem už používala svoje oblečení i župan, ráno jsem se namalovala a cítila jsem se hned o 100% líp.
Jinak tam byly i ty vložky, bepanten, infadolan, alkohol na dezinfekci i čistící gáza. Ale plinky jsem měla svoje, erární dali jen první den, když mimi přebalovali a koupali. Pokud máte koupenou svou odsávačku mléka, tak bych si ji taky vzala a měla na pokoji. Jo a vemte gumové žabky do sprchy a napadá mě ještě kojící čaj... No a samozřejmě notebook, ať můžete hned informovat 😀

jitulik24
15. únor 2011

@aneta1199 Děkuji za info🙂. Tak to u nás je jen ta košilka a zavinovačka je ta klasická na zavazování. Také mám v plánu mít svoji košili. Župan budu mít jejich, protože svůj nemám a k vůli pár dnům v porodnici ho nemá cenu kupovat, když vím, že by mi pak ležel ve skříni. Vložky dávají jen po porodu a pak musím mít svoje. Ještě musím zjistit jestli na mimi dostanu kosmetiku, nebo si budu muset vzít vlastní. Odsávačku si asi koupím, snad jí pak využiji. Notebook nemám, ale internet v mobilu ano, tak budou čerstvé informace😀.

mautas11
15. únor 2011

Ahoj holky, jsem tady poprvé. Ráda bych dostala nějaké rady od toho kdo chodí do Reprofitu v Olomouci,dostali jsem žádanku tak se tam brzy vydáme,jen jsem se chtěla zeptat jestli se třeba může stát,že budu muset dojíždet za p. Dr. Machačem do Brna,nebo prostě vše řeší na pobočce v Olomouci.jinak mám pojištovnu Ministerstvo vnitra,tak jsem se chtěla zeptat když nemá Reprofit smlouvu tak se platí vše nebo jak to je?smlouvu s mojí pojištovnou má fertimed v Olomouci,měla bych jít raději tam?děkuji moc za odpovědi.