Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

escadka
18. led 2012

@carlik opravdu nádherná 🙂 😵
@asmeena děkuju strašně moc, to myslím prospívá každé mamince. Máme se dobře, jen vždycky ten den uteče jak mávnutím proutku a nejde za mnou nic vidět, tak jsem z toho lehce nervozní 😨 Jinak jsem dnes začla prát nakřečkovanou výbavičku oblečka vel. 74, 68 už je nám tak tak a tak teď vidím, kolik moc jsem toho nakoupila zbytečně, že to nemáme ani kdy unosit, to jsem celá já 🙂 . No a Sofinka se od soboty převrací sama na bříško, jenže se neumí vrátit nazpátek ani se nikam posunout a tak se pořád hrozně rozčiluje. Ale jinak vůbec neplače, za těch 5 měsíců bych řekla tak 10x, je to usměvavé sluníčko, tak snad jí to zůstane. A co ty a chodící Sofinka, jak poznává svět, když už ji to tak pěkně samo šlape 🙂?

misa.patrik
18. led 2012

@carlik Překrásné miminečko 🙂

juvik
19. led 2012

@carlik taky moc gratuluju a přeju hodně zdravíčka a krásných chvil spolu jako rodina 😵
@kvakuska ahojky, jak se daří???
@escadka tak s plakáním 10x za 5měsíců těžce závidím 😅 .....Matoušek je úplný opak, je to náš malý uřvánek, od narození....takže přezdívka Tygrouš ja naprosto trefná 😝
@misa.patrik držím palce!!!

carlik
19. led 2012

@escadka tak my asi budeme mít stejně hodňoučký ty princezny naše vymodlený 😉 za to všechno, co nás loni potkalo (i dřív) se určitě nad náma někdo smysloval a teď nám to vrátí v dobrým 🙂
Já byla dneska 2 hodiny ve městě (matrika a pojiš´tovna), a mamča hlídala a malá jen spala a spala. prostě Šípková Růženka 😔 Samozřejmě jsem to vzala přes sekáče a nakoupila Kristýnce 4 ks overalků ve vel. 50, všechno co máme doma je jí trošku větší, tak ať má něco na teď. Já toho mám taky nakoupenýho strašnou spoustu skoro až do roku, že to snad neunosíme 😀
Děkuju holky na přáníčka 🙂

asmeena
19. led 2012

@carlik
@escadka
o křečkování mi holky ani nemluvte. Já si občas koupila něco ve slevě ještě, když jsme se snažili a ono to nešlo, takže jsem kupovala spíš chlapečkovské barvy a nebo neutrál. Ujížděla jsem na bodýčkách s krátkým rukávem a když se pak Sofča narodila na podzim, tak mi mini bodýčka s krátkým rukávem byly na prdlačku. Takže vše vyprané, vyžehlené jsem opět schovala do vakuového pytle, jinak bychom se tady nehnuli.

Sofča byla taky hodné, neplačící miminko. Ona je hodná vlastně i teď, ale jak už si víc uvědomu vše kolem sebe a začíná se u ní projevovat osobnost, tak už je to občas nápor na nervy, ale jsem ráda, že ji máme.
A dny nám taky šíleně rychle utíkají a taky nic nestíhám. Připadne mi, že pořád jen peru a dokola jen ložní, ručníky a Sofčiné věcičky a nějak zapomínám na moje a manželovo oblečení, protože to je vždy na spodu prádelního koše, že za chvilku nebudeme mít v čem chodit, pokud to urychleně nevyperu a nevyžehlím. Ale s tím žehlením je to u mě katastrofa. To je pro mě nejhorší činnost co může existovat.

juvik
19. led 2012

@asmeena , @escadka , @carlik že by to bylo tím, že máte holčičky....že jsou hodné a nepláčou?
Matoušek dokže řvát do bezvědomí, tak že je úplně zpocený a zalyká se 😒 Nepomůže pak nic, je schopen řvát i hodinu v kuse. 🙄 Teď taky po obědě ztropil v kočáru takovou hysterii, že jsem nechápala. 🙄 První tři měsíce jsme si mysleli, že jsou to jen koliky, ale řev řešíme pořád. Doktorka říkala, že je zvýšeně dráždivý....jen teda nevíme proč 😔
Je to náš andílek s rohama 😀

escadka
19. led 2012

@juvik ahojik 🙂, strášně dlouho ses neukázala, tak jsem moc ráda, že si pisla a že jste v pořádku 🙂, i když teda s tím brečením, chudáčku, je mi to opravdu upřimně líto, musí to být nápor na psychiku jako blázen, já už jsem na nervy, když jen sem tam kňourne, natož když pak teda jednou za čas brečí, tak ani nevím, co s ní, jak na to nejsem zvyklá. Moc ti přeju, aby se Maty brzičko umoudřil a dovolil ti užívat si mateřské a miminka se vším všudy, i když věřím, že i tak si to užíváš, ne 😉? A nepošleš nám alespoň jednu fotečku, ať víme, jak je maličkej krásnej a taky určitě už kus chlapa 🙂!
@asmeena no myslím to máme stejný se vším všudy, jak s oblečky, tak se Sofinkou, tak s rychlostí a i s žehlením, taky mám vždycky už 2metrovou hromadu, tak se pak do toho vrhnu a říkám si, příště už musím vyžehlit než po prvním praní a ještě snad nikdy se mi to nepodařilo 🙂. No jsem zvědavá na povahu té mojí drndičky, snad bude rozumná a bude se s ní dát domluvit 🙂.
@carlik tak to jsem moc ráda, že máš takové zlatíčko, i Sofi byla šípková růženka, už ji to pomaličku opouští, ale nemůžu si stěžovat, pořád přes noc 10 hodin a přes den párkrát po chvilečkách a jednou po 3 hodinách, Ale nemá to žádnou pravidelnost, tak nikdy nevím, co ten den přinese, většinou ale nic, opravdu mi to přijde, že ráno vylezem s postele, 5x nakrmím a jdem spát, nic mezi tím. Někdy už mi z toho hrabe, doma jsem už 2 a půl roku, teď se Sofi se mi nikam moc nechce, bo než se vždycky vybatolíme, tak jsem totálně vyflustlá a mohla bych jít spát, natož tak vyrazit někde do obchodu nebo mezi lidi a tak jsme skoro furt doma.
@juvik to nevím, to asi nebude holčičkama, mám kámošku, které malá taky pořád plače. Říká se, že jsou taky děti hodně podle porodu, měla si ho těžký, ne? No tak hlavně jak jsem psala, aby se to zlepšilo moc přeju

escadka
19. led 2012

@juvik jo a kojíš nebo jste na umělé? Asi už dáváš příkrmy, viď, jak mu to chutná? A kolik Maty měří a váží 🙂?

katapola
19. led 2012

@misa.patrik Mně Machač nový hormonální profil dělal, ten původní už byl 2 roky starý. Takže asi záleží, jak starý profil u tebe má založený. Ale neboj, já měla tentokrát hodnoty ještě lepší než tenkrát, což je prý zajímavé, s věkem se to prý zhoršuje.

misa.patrik
19. led 2012

@katapola děkuji za potěšení no já mám kompletní horm profil z Prahy od Madara z listopadu tak snad mu to bude stačit vždy jsem ho měla v pohodě 🙂

carlik
20. led 2012

@escadka tak to máš doma super zlatíčko, snad to budeme "kopírovat" od vás... A i já se přidávám s tou nechutí k žehlení. No ale musím se pochlubit, dopo jsem vyžehlila svou první "ušpiněnou" várku. Hlavně jsem musela prát ty včerejší nakoupený věcičky, abych už je mohla oblíkat a Kristýnka neplavala v těch větších oblečcích. No a s těma vycházkama ven, to bude u nás podobný. Taky se mi ji nechce navlíkat, pak sebe a jít v tom hnusným počasí ven na cca 30 minut. Já jsem taky už dlouho doma, ale nějak mi to neva. Loni jsem byla v práci necelý 3 měsíce, před tím skoro 4 měsíce doma...ale myslím, že do 3 let Kristýnky to tak rychle uteče, ani nevím jaka půjdu do práce (kam se mi teda děsně nechce). Že bych šla rovnou do důchodu......akorát nevím, kdo by nás živil, stát na nás prdí ☹

carlik
20. led 2012

Holky, poraďte jak změním v profilu, že nečekám miminko, ale už mám? Já to nikde nevidím...

milusiaw
20. led 2012

@carlik Gratuluji princesny hlavne at se dobre chova a je zdrava!
@escadka Sofinka je prekrasna divam se na fotky, vsechne mimca mate tady hezke.
@silvie_z - ja jsem byla u dr. Polaka z dvojcatkami ve 12 a 20 tt, nebyla jsem rada s vysetreni jsem silnejsa zena a vysetreniu pro 2 /teoreticky/ delal nam jen asi 7 min. Druhe dvojce nebylo videt tak vubec se nesnazil pockat az se obratni nebo zmenit aparaturu. Nedelal mi 4D jen 3D a fotky mam jen s 12 tt. Jestli chcis neco vedet tak se ptej.

silvie_z
20. led 2012

@milusiaw děkuju, zkusím tam ještě zavolat a zeptat se, jeslti má ještě cenu se vůbec objednávat. ve 20tt zkoušel 3D a nepovedlo se ☹

carlik
21. led 2012

@milusiaw děkuji moc za přáníčko a moc ti přeji, aby jsi se i ty dočkala toho štěstíčka a miminka v náručí. Určitě už smutek přebolívá a tak se snaž myslet dopředu a těšit se do dalšího pokusu !!!

escadka
21. led 2012

@milusiaw Děkuju moc 🙂. I ty se dočkáš, neboj, jak jste na tom, jizva už zahojená, už Machač dovolil další pokus? A už je trošilinečku lépe i na dušičce? Moc na tebe myslím. A hlavně aby už bylo mimuško v bříšku a ty se mohla radovat z těhulkování a užívat si to na 100% 🙂

katapola
21. led 2012

Tak hlásím, že ode dneška v sobě nosím jednu expandovanou blastocystu a možná zbude něco na zamražení (což by bylo vůbec poprvé). To se dovíme až později. Pindíka to na obrazovce nemělo, tak to bude asi holčička🙂 Je to naše 3. IVF, k tomu 2 minimálky, tak držte pěsti.

britka
21. led 2012

@misa.patrik Ahojki jsem ráda že ses ozvala tak držím palečky do dalšího pokusu. 😉

carlik
21. led 2012

@katapola tak držíme všechny pěsti,co máme a za 14 dní nám podej hlášení o Dálnici 🙂

katapola
21. led 2012

@carlik děkujeme. Docela mě udivilo, Koudelka napsal do papíru testování už 2. 2., což bude vlastně 12. den od ET. A poprvé jsme dostali reprofiťácký testík.

carlik
21. led 2012

@katapola tak ET ti dělal doktor Kouďas? Mě taky a dopadlo to móóc dobře 😉 No a test jsem tenkrát taky dostala poprve, takže klidně si ho můžeš udělat 12. po ET. Sice ty čárečky na něm bývají slabší, jistější je Mammatest 10 citlivost a ten klidně můžeš už 10. po ET.

katapola
21. led 2012

@carlik Jj, ET dělal dr. Koudelka, tedy asi Kouďas🙂 A jak je vidět u tebe, asi ty transfery umí🙂

milusiaw
21. led 2012

@silvie_z ja bohuzel nic vic nepomohu me one zemrely ve 24 t+2

daisy14
21. led 2012

@katapola Držím všechny palce co mám a budu sledovat čerstvé zprávy! Ať se blastocysta pořádně zakousne a nepustí !!! 🙂

silvie_z
22. led 2012

@milusiaw to je mi moc líto ☹

bucho
22. led 2012

ahoj,taky hlásím ve čtvrtek zavedeny dvě embrijka jedno dvanáctibuněčné a jedno pětibuněčné-to druhé je nějaké pomalejší.ET dělal Macháč.Je to šestý pokus-první minimálka.Tak držte palce díky

carlik
22. led 2012

@bucho držíme všechny co máme, ať se to tu pěkně rozjede s těhulkováním 🙂

katapola
22. led 2012

@bucho Tak držím taky pěsti. To budeme asi testovat přibližně ve stejnou dobu 🙂

bucho
22. led 2012

@katapola No jo,koukám budem se testit asi ve stejnou dobu.Mám si udělat test na začátku února,ale já se znám-tak dlouho nevydržím 😀

katapola
22. led 2012

@bucho Já mám test naordinovaný na 2.2.