Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

spunda
16. dub 2012

😀 😀 😀 @evikj33 ahojky jsem tu zdržela jsem se u tchyně

evikj33
16. dub 2012

@spunda Ty mně schválně natahuješ 😀 Tchyně bude babičkou,mužu gratulovat?

spunda
16. dub 2012

@evikj33 evi tak ještě pořád máme naději,sice jsem si ráno dělala testík ale byl negativní.Dr.Soušková mi udělala Uz a říkala ,že na pravé straně vajucho už neni na levé ty dvě menší jsou a cysta už není 25mm ale už jen 20mm tak prej je možné že se to zavrtává ,sliznice byla luxusní 😀 tak máme čekat a ten glostík v žádnem případě nebrát,pokud do pondělí nedorazí MS tak se mám stavit na krev.Říkala že je brzy na test a na UZ taky nebylo zatím nic vidět takže máme naději a musíme čekat ,tak se modlím at má pravdu a je to o zavrtávání 🙂

evikj33
16. dub 2012

@spunda Konečně dobré zprávy.To je super,mně se to hned nezdálo.To by byla prča co,IVF,nic 1IUI nic a pak bez hormonu 2IUI a je to tam.Tak budu tiše čekat s tebou at mimi nevyplašíme 😀 Ja jedu do Olmíku pro fasung 25.4.tak to už možná budeš těhule.Na test je brzo,sem to říkala,někdo ma ducha až 14.-15.den a na sono zvou až za 14dnu od testu,aby už něco našli.

spunda
16. dub 2012

@evikj33 jo tak to by teda byla prča 😀 😀 😀 ještě jsem dnes domlouvala ukončení neschopenky mám novou práci a ve středu začínám,tak se Dr.začala smát a povídá mi no to tak bejvá,vyjde nová práce a pak výjde i tohle tak jsme se zasmály obě a popřála mi štěstí 🙂 tak musim čekat tak nějak od včera citím břicho ale neni to jako u MS a ted než jsem jela za tchyni tak mi bylo šoufl od žaludku,tak uvidíme.toho 25.4. už bych to mohla vědět z té krve tak ted už jen čekat 🙂

spunda
17. dub 2012

@evikj33 Ahojky tak dnes je to jako na houpačce,chvili nic a pak zase krev tak nevím ☹ Holt musim počkat co se z toho vyklube 😉

evikj33
17. dub 2012

@spunda neboj,to se možná ztráci ta cysta.Mně už se všeho taky hrabe,dnes jsem 21Dc a od včera mně bolej prsa,pobolívá břicho a kříže,mám motaka a rano je mi šoufl, ☹ a to mam už od čtvrtka zobat Norethysteron1-0-1 a ten se v těhotenství nesmí užívat,ale ja neví zda jsem,nebo nejsem a budu teprv 23DC,tak to ani test nepomuže 😠 Je to nějake podrbkane,musíme to zvládnout a počkat.Toho 25.4 budu 29DC tak to stejně ani na ultra.nic nebude,ale musím to brát protože by to třba došlo jako naschváldřív a ja mám v tu středu teprve fasovat.Je to s náma jak S HRADEM V KARPATECH

spunda
17. dub 2012

@evikj33 ahoj Evi no máme to fakt složité ☹ no já ti nevím ale přemýšlela jsem nad tím a raděj to nebudu hrotit,počkám co se vyklube a ten glostík prostě nechám na další cyklus.Zítra mám první noční tak uvidím jak to zvládnu aspon budu mezi lidma a myšlenky budou taky jinde... tak ted už jen čekat 🙂 🙂 🙂 musime bojovat ale tak ve dvou se to lépe táhne ne????🙂

evikj33
17. dub 2012

@spunda A nebo ve 4 😀 Necháme to konovi,ten má nato hlavu.Jen je mi divne že nic neberu a pícha mně v prsou a pobolívá podbřišek,jako na mrchu a taky ty motaky,jsem pořád unavena.Mám ranní a když je někdo předemnou na zastávce s cigárem,tak je mi 😝 Ale zas si říkam že nebudu plašit a pojedu dle plánu,vemu ty tabletky a budu čekat,myslím a říkají to i dr.že v tak ranném stádiu,plod ještě nebere vše z těla,pokud by to bylo,tak to snad nic nezkazí.Podívej kolik je kuřaček,fetaček,alkoholiček a plod se udrží...to ostatní radši neřeším a my se pořád bojíme.Mužu kávu,mužu sklenku vína na oslavě,jídlo atd...To dáme jsme velký holky 😉

spunda
17. dub 2012

@evikj33 no vidíš já byla všoku už minule na Uz,když jsem nic neužívala a měla jsem 4vajucha 🙂 a při MS mě taky vždycky pobolívaji prsa a ted nic ☹ ty těla si s náma fakt pěkně zahrávaji,vid???No já ted turka vysadila ale ted na noční si asi dám 😀 😀 😀 ,Je fakt,když fetačky atd...otěhotní šmahem a ještě maji zdravé mimi a kolikrát ho ani nechtěj,je to nespravedlivý.....☹ Ale jak píšeš,zvládnem to !!!!!a pak spolu potáhnem ve 4 těch dalších 9měsíců 😀

evikj33
17. dub 2012

@spunda Si piš že nas to neodradí,už se to musí prostě nějak zlomit. 😉 Mně asi čeká noční od pondělí.A pak ještě týden a asi si po 1ultrazvuku vemu marodku,protože v práci je s injekcema problém a to nemluvím o pití ☹ .Tak nezapomen do práce vykročit tou správnou nohou a hodně štěstíčka v tom našem boji.At tě práce těší 🙂 🙂

spunda
17. dub 2012

@evikj33 jo v práci to bude v poho 🙂a třeba mi to pomůže ... no musi se to zlomit .já tomu věřím,že se brzy dočkáme.

misa.patrik
18. dub 2012

Ahoj holky je tu někdo kod měl NATIV v Reprofitu uplně bez hormonu??

evikj33
18. dub 2012

@misa.patrik Ahoj Miško,tady nevím,ale na RF Brno určo někdo bude.Jak se jinak máte?Snad to brzo zlomíme a dočkáme se.Alespon se bublinka ujala,sice to nedopadlo,ale šance jsou .

spunda
19. dub 2012

@misa.patrik Ahoj Miško já ted měla KET v nativu ,zaváděla jsem jen Utroš 0-0-2 🙂

evikj33
19. dub 2012

@spunda Ahoj ženo,je u tebe něco nového,teda krom práce?Doufám že noční v poho utekla 🙂 Nějaké nové příznaky?Mě s těch tablet akorát rozbolela hlava 😝 ještě to mám na 9dnu to je paráda.

spunda
20. dub 2012

@evikj33 Ahoj Evi noční obě v pohodě,příznaky nic moc od včera vubec žádná krev,v pondělí si zajdu na odběr krve a asi skočím za dr.Souškovou i na UZ at na mě koukne a pokud nic tak že by jsme šli ještě jednou na iui.Jak něco budu vědět tak pisnu.A ty se drž s tabletama ☹ je to hnus vid??? 😒

evikj33
20. dub 2012

@spunda Ahoj tak tablety nejsou to nejhorší,dnes jsem našla ve schránce dopis se zdrav.pojištovny at se dostavím k podání vysvětlení co vlastně od 20.2.dělám.Ten den jsem tam byla a předkladala smlouvu s Wokrk servisem na dobu OD 20.2. -do 31.12.2012 a tu si kopirovala paní do počítače.(Mám Dohodu o Pracovní Činnosti)Tak musím odpracovat alespon 5směn v měsíci aby zamně platili zdravko,jinak musím na pracák(ale tam mužu být pouze pokud nemám víc jak 3999kč hrubého)nebo si zaplatit sama.Vzhledem k tomu že jsem měla v březnu 12smněn,jsem mysslela že je to Ok,ale chyba,agentura se neobtěžovala mně nahlásit,navíc nam zadržuje peníze a ja lítam jak pimpongač mezi uřadama a každy na to ser..Peníze za březen ještě nemám a to je od firmy inkasovali kolem 4.3.Ted jen trnu at mi ve středu v Olmiku neřeknou že žádost není schválená a jsem v pr... ☹ Promin ale nějak jsem to musela ze sebe dostat.Jinak je to snad na dobré cestě že zatím nic,kdy jsi měla termín MC?a co testík,neláka tě.Příznaky nemusí být žádne,někdo ani neví že je těhu(teda ty štastnější znás) 😉

spunda
20. dub 2012

@evikj33 Evi tak to mě moc mrzí,že řešíš takovou jobovku ☹ ☹ ☹ a neboj žádost určo schválí .Ovšem na té zdravotní pojištovně juestli kápneš na nějakou neochotnou ženskou ,já ty uřady nemusim.Nerada cokoli vyřizuju,příjde mi že když se na něco zeptám,tak se většinou ta dotyčná zatváří jako bych ji obtěžovala a přitom tam maji být pro lidi a poradit.Budu na tebe moc myslet.jinak MS bych měla dostat kolem 24.4. a testit asi nebudu,kašlu na to,v pondělí skočím na krev a když mě vezme doktorka i na uz tak si počkám ,jdu na noční tak budu mit klid to vyřídit.Bože to jsou pořád starosti vid???Já jsem ráda za tu práci že vyšla aspon nemám čas na to myslet 😀 😀 Vubec se neomlouvej ,taky to znám jak je toho moc musi to ven a od toho tady jsme ne ???? 😀 😀 😀

aneta1199
20. dub 2012

Ahoj @evikj33, @spunda a všichni,

hlásím, že jsem se taky pustila do akce. V březnu jsem se objednala Machačovi a příští středu už jedu do Brna na OPU. Domluvili jsme se zase na minimální stimulaci, tak jsem 5 dnů brala Clostík a teď ještě dopíchávám Bravelle.
Tak snad se na jaře bude dařit a všechny se co nejdřív přesuneme do části tabulky Těhule.

aneta1199
20. dub 2012

@spunda a kolikátý jsi teď den od zavedení ???

spunda
20. dub 2012

@aneta1199 Ahojky byla jsem 5.4. na IUI 😉

aneta1199
20. dub 2012

@spunda aha, já jsem si přečetla to "KET v nativu", ale to už asi bylo dřív. A 5.4.? To už by jsi měla s testem jasno v víkendu 😎 Ale byla by to bomba, kdyby ti IUI vyšlo !!!

spunda
20. dub 2012

@aneta1199 měli jsme KET 15.2. a to bohužel nevyšlo ..no já se nebudu nervačit asi počkám na pondělí stejně test doma nemám a po tom špinění 😒 pondělí už je za dveřma to vydržím 😀 😀 😀

evikj33
20. dub 2012

@spunda Díky moc asi je to umocněno těma hormonama 😖 Jinak ja tam budu ve středu,mam jít pro injekce a Do 28.4.mám ten Norethysteron.Test strč do šuplete a nech se mile překvapit 😉 Moc držím palečky.Já mam taky noční Neděle pondělí,tak budem ponocovat spolu 😎 @aneta1199 Tak držím palce,jsi to vzala hopem a byla kontrola kolik máš vajuch po minimalce?

jitulik24
20. dub 2012

@aneta1199 Ahoj, tak už to začíná😉. Maminky se chystají na další boj o druhé mimi 😵. Držím moc palce, ať minimálka vyjde a Šťepánek má brzy sourozence🙂. U nás je to v plánu tak za rok a půl.

spunda
20. dub 2012

@evikj33 Evi já už nemám doma žádnej test a jak píšeš nechám se překvapit 😀 😀 😀 Jo to budem ponocovat ale já mám noční pondělí a uterý 😉

aneta1199
20. dub 2012

@evikj33 dneska jsem byla na kontrole, počet vajíček zatím nevím, to až ve středu po odběru, ale folikulů zatím cca 10.
Minule při minimálce jsem měla folikulů myslím 7 a vajíčka byly nakonec 3

aneta1199
20. dub 2012

@jitulik24 Ahoj Jitu, to že půjdem do akce jsme rozsekli spíš rozumově, zaprvé už nejsme nejmladší, oba budeme mít letos 35, a pak bych taky chtěla děti u sebe. No a hlavně, nemusí to nějakou dobu vyjít...

aneta1199
20. dub 2012

@spunda seš dobrá, že to vydržíš. Já tady tu nejistotu vždycky nesnášela. Pořád jsem doufala, hledala na sobě příznaky a nakonec nic. Nakonec pro mě bylo lepší si ten test udělat co nejdřív a bylo jasno (až na úplně poslední pokus vždy negativně 😖 )