Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

aneta1199
8. srp 2012

Spundo, na tu holčičku bych moc nesázela, oba nám dělal Machač a oba jsou (jeden zatím v bříšku) kluci. Navíc u druhého Machač vysloveně holčičku slíbil 😉
.... ale já myslím, že to je šuma fuk, budeš děsně šťastná při pozitivním testíku a bude ti úplně jedno, jestli to bude kluk nebo holčička 🙂

spunda
8. srp 2012

@aneta1199 Přesně jak píšeš,hlavně at to je a je to zdravé 🙂))) no necháme se překvapit

jitulik24
9. srp 2012

Taky jsme měli u ET srandu, nám to zase říkal přímo Machač, že dělá jen holčičky 😀 . A gratulace ke zmrzlince, alespoň si za dva roky budeš moc jet pro brášku 😉 😀

carlik
9. srp 2012

@spunda jé, jsem se chtěla optat, jestli vám zbyly i nanučky, takže super, bráška šel do mražáčku a pro toho pojedete za 2 roky 🙂

carlik
9. srp 2012

@jitulik24 no jo, dyť má doma 3 holky 😉
Holky maminy, nemáte zkušenosti s tím, že po obědovým příkrmu vám to po pár hoďkách mimča komplet vyblinkala? Udělala mi to malá poprvý v neděli a včera opět. Tak jsem docela nešťastná a už se jí to pomalu bojím dát. Nejradši bych ji dál jen kojila...

spunda
9. srp 2012

@carlik no to doufám,že si pojedu až za 2roky pro sourozence,Holky je to divné ale tentokrát nejsem vubec nervozní,polehávám, dopoledne i usnu ale v noci kolem 2-3hod jsem vzhuru ale to je asi pozustatek z těch nočních ,jinak poctivě večer sklenička vinka 🙂 jen od uterý bojuju s rýmou což mě štve ☹ ale jinak jak říkám všechno v pohodě ,sem tam citím zašimrání a nebo píchnutí tak doufám,že se mimoušek zavrtává 🙂))))

evikj33
9. srp 2012

@spunda Ahoj Drahuško s tím spaním to mám podobně a dodneška,tak už to možná začíná 😉 a poslední noční jsem měla někdy v dubnu.Tak dnes už 3den,hezky to utíká,máš v plánu testit nebo počkáš až na krev?Tak dej něco dobrého a pokračuj v relaxu.Já jsem dožehlila čočkovku máme odvčera,tak pak jen udělám jahodové knedlíky a je hotovo.Ale dnes jsem jak přejeta asi změna počasí,budu muset dát malé kafčo 😝

spunda
9. srp 2012

@evikj33 Ahoj Evi no doufám,že to začíná z ničím jiným ani nepočítám 🙂,jinak budu testit až toho 20.8. vydržím at je pořádná dálnice jinak já dnes nevařím manže je v práci a já si dám asi zbytek česnekové polévky a baštím banány,mám tady hrušky ,bílé hrozny a nebo vemu jogurt,nemám moc chut na vařené.Jinak dnes se tady odpoledne staví holky z práce a možná i tchyně takže než muj dojde z práce po 18h,tak mám o zábavu postarané jinak na zitra mám maso od tchyně a udělám jen nějakou rychlou polévku a brambory takže vaření ted taky moc neřeším ,fakt si to užívám a jsem v klidu a relaxuju at je mimouškovi dobře a hezky se zavrtá ,večer dám zase vinko 🙂 rýma trochu lepší tak snad mi to bude k dobru 🙂)))

kamka1402
9. srp 2012

@spunda Moc moc držím pěstičky, ať je vše v pořádku.Je super, že náš jednoho sněhuláčka, i když si myslím, že ho nebudeš potřebovat 😉 tak pozděj bráška nebo sestřička nebude špatná 🙂 😉 😉
@jitulik24 To je hezká holčička celá maminka 😉 moc ji to tu sluší

spunda
9. srp 2012

@kamka1402 Děkuji a co ty jak válčíš?????

kamka1402
10. srp 2012

@spunda Ale jo, už je to docela pohoda. Až na to, že nemohu žádné džusy, ovoce a některou zeleninu což mě docela štve tak si neztěžuji. 🙂 😉 Malá kope a mele se čím dál víc tak je to super a pomalu budu končit 6měsíc, a už je to trochu pozitivnější pokud by se narodila předčasně(modlím se aby ne) je už schopna přežít. Ale pořád ji domlouvám, že je to lepší u mě v bříšku, že tam má veškerý komfort 🙂 😉 😉
Moc na vás myslím a tfuj tfuj těhu bacili
🙂

evikj33
10. srp 2012

@kamka1402 Ahoj Kamko,tak to je paráda,alespon o malé pořád víš,ja už taky posunuju týdny očima at se začnou bobci vrtět,jinak jsem taková nervozní,kontrola 1x za 4týdny je děs,protože nevím co se děje.A do toho ukončeného 24tt taky asi v klidu nebudu.Tak já myslím že malá bude rozumná a zustane až do konce v bříšku,abys ji ještě nemusela lákat ven 🙂 🙂

britka
13. srp 2012

@jitulik24 ahojki tak teď podle malé vím jak ten čas letí to snad není ani pravda.s tím jídlem si nedělej starosti ono u těch prcků už to tak je.Počkej až jídlo bude prskat po tobě. 🙂
@carlik a jak válčíš ty,jak se ti daří?

carlik
14. srp 2012

@britka jejda, jejda, nedávno jsem si říkala, co dělá ta "stará garda" a už jsem ti chtěla psát 😉 A jak ty, už jsi se vyrovnala s minulostí a budete pokračovat dál? A bylas u toho Štěpána vůbec?
No a my rosteme jak z vody, je to strašný,ale Kristýnka měla v sobotu už 7 měsíců, máme dva zoubky a papáme příkrmy už měsíc a jinak furt kojíme 🙂
Tak se měj a někdy se taky ozvy!

spunda
14. srp 2012

@carlik to je pěkná panenka 🙂))

britka
14. srp 2012

@carlik ahojki nechci to zakřiknout,ale dnes jsem v 11 týdnu a malý by se měl narodit 5.3,ale dnes jsem byla u doktorky a připadá ji to o 2 týdny větší než by to mělo být.prej je obr 🙂tak jsme se zasmály.Hlavně ať je vše v pořádku to se modlím moc.malá ta je šikovná má pěkné kukuč.Stejně to letí.Minulý týden u mě byla Tedyna a Vojtíšek to už je taky velký chlap v listopadu už bude mít 3 roky.

carlik
14. srp 2012

@spunda taky budeš mít brzo taky takovou 😉 Ještě odoláváš testnout ju? Já testovala 11. den a byla tam už pořádná dálnice 🙂
@britka jé, ty tajnůstkářko, gratuluju a tfuj, tfuj, to bude určo všechno dobrý a bude to kluk teda? A jak se cítíš, žádný nevolnosti atd.? Jé, tak Vojtíšek už bude mít 3 roky? Vidím tady před očima ty fotečky, když se narodil prťavounkej 🙂
Já občas u nás potkám @pecicku, ale ona mě asi nezná 😉
Tak teď už to musí vyjít i @misa.patrik a budou mít "stará garda" všechny vytoužený mimča 😉

britka
14. srp 2012

@carlik o nevolnostech mi ani nemluv,pro mě je trest jít do obchodu to je děs a vaření ani nemluvím.Ono podle mimin člověk ví jak čas letí.Pecicku potkáváš?Já si pamatuji jak jsem s ní mluvila v čekárně než šla na pokus vono holky hned zapomenou,že tyhle stránky byly kdysi i jejich a jedna druhou podržela a jak se jim zadařilo tak zapoměly.

blondatabruneta
14. srp 2012

ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jak se vám líbí v reprofitu v Olomouci? zvažuju, že tam přejdu k jedné paní doktorce a posléze možná budem absolvovat i IUI (snad ne..) ... uvítám jakoukoliv zkušenost 🙂 děkuji 😵

spunda
14. srp 2012

@blondatabruneta ahojky no za mě mohu jen vřela doporučit,budeš mile překvapená ,to prostředí a jednání personálu ,já jsem maximálně spokojená i když jsem byla jen tady ve Fakultce na IUI a to je teda děs.Jestli myslíš Dr.Souškovou tak ta je velmi příjemná několikrát jsem u ni byla když tam nebyl Machač .Tak držím palečky a vubec se toho neboj .Přeji hezký den 🙂

daisy14
14. srp 2012

@britka Co to čtu!? Supeeeer, moc gratuluju a držím palečky, ať to jde všechno jak má! To je fakt krásná zpráva! 😵 😵 😵

blondatabruneta
15. srp 2012

@spunda díky 😵

britka
15. srp 2012

@daisy14 díky,stejně nervičky pracujou pořád,ale věřím,že to bude dobré.A co malá už jsi pořád v postřehu co?Určitě neposedí co?

blondatabruneta
15. srp 2012

@spunda ahojky prosím neměla bys nějaký kontakt na MUDr Souškovou? mail nebo tak něco? na stránkách reprofitu jsem ji nenašla ☹

carlik
15. srp 2012

@blondatabruneta tak zkus sestřičky RF 774 399 398, 585 242 733 ony ti řeknou. A jinak Dr. Soušková je strašně prima, poradí se vším a na všechno se můžeš zeptat a mile odpoví.
@britka tak aspoň víš, že mimi je v pořádku, prý to tak bývá u nevolností 😉 Já je měla do 25.tt, ale né ty přímo blicí, ale nadavovací, furt nad umyvadlem a nevíš, co z toho bude, prostě skoro to vyšlo nastejno 😒 Tak se držte!!!
@spunda 😀 😀 😀

blondatabruneta
15. srp 2012

@carlik moc děkuju!! 😵 😵 😵

spunda
15. srp 2012

@blondatabruneta Ahojky tady mám na ni meilík dost často jsem ji psala tak ji klidně pisni ,michaela.souskova@seznam.cz>, 🙂))))

blondatabruneta
15. srp 2012

@spunda kujuuuuuuuu 😵

spunda
15. srp 2012

@blondatabruneta nemáš vubec zač,tak držím palečky 🙂

blondatabruneta
15. srp 2012

@spunda můžu se ještě zeptat, jak je to tam s nějakýma těma poplatkama? jestli se tam platí nějaký registrační poplatek a jestli UTZ taky chtějí platit a tak? 🙂 jinak teda upřesním, že zatím bych chtěla k paní doktorce jen do klasické ambulance, ne přes IVF, na to je zatím ještě brzo 🙂