Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

evikj33
16. únor 2013

@carlik No tak ten porod bych radši nekom... ☹ začlo se ráno vyvolávat a skončilo to když jsem se otevřela na 3cm a už se to rozjelo,malej se začal ztrácet a frčelo se na sál,měla jsem spinal,malou mně ukázali,ale malkého ne a ani neplakal a to byl ten nejhorší zážitek ☹byl nalokanej plodovky a modrej...naštěstí vše dobře dopadlo,akorát jsme byli v porodce 10dnu a z toho stresu se mně bloklo kojení a už nenajelo 😖 tak jsme na UM @britka pokud je nějakej duvod asi bych do císaře šla rovnou,na psych...lepší,než když se něco pos... a je pak akutní..doted se stím nějak nemužu srovnat 😎 @misa.patrik Miško myslíme na vás a posíláme energii at to hezky zvládnete. @spunda Ahoj Drahuško děkujem za pochvalu a jak válčíš..pracovně,dlouho jsem tě nezahlédla. 🙂

britka
16. únor 2013

@evikj33 je to fakt a riskovat to bych neriskovala,vždyť kolik to dalo usilí aby miminko bylo.V útery jdu k dr.a pak na monitora to budu 38 týden.Já si promluvím i s dr. v nemocnici.

b.e.r.u.s.k.a
16. únor 2013

@carlik Juvik Věruška má zatím jen malého a o Jituli nic nevím

britka
17. únor 2013

@b.e.r.u.s.k.a jituli tu byla taky nedávno.No jo holky už maji jiné starosti malí je honí a nemají čas na počátač.

carlik
17. únor 2013

@evikj33 fuj,úplně mi běhá mráz po zádech, hlavně že to dobře dopadlo. Škoda toho kojení, ale co už naděláš, při dvou se ta UM pěkně prodraží 😒 Já jsem ráda, že ještě kojím, aspoň ušetřím na mlíku, když jinak na ničem... @spunda jsem potkala před pár dny a maká a maká 🙂 a prej @pecicka taky pár dní chodí do práce, tu jsem taky dlouho u nás nepotkala
@britka takže ponaučení, opravdu radši ať se nic nepos...a radši domluv 10 dnů před porodem plánovanýho císaře 😉
@b.e.r.u.s.k.a díky za info o holkách. A úplně chápu, že při dětech sem asi moc holky nechodí.Já to mám takovou odreagovačku a hlavně musím tady koukat na můj bazárek, co prodávám věcičky.

carlik
17. únor 2013

@britka teď jsem si všimla, ty jsi ranní ptáče...asi trénuješ na noci beze snů, co? U nás to je furt dokola s tím spaním, jsem zvědavá, kdy se vyspím v kuse aspoň 6 hodin....

britka
17. únor 2013

@carlik To spaní je fakt na nic místo abych když už jdu v noci pár krát na záchod tak pak se jen převaluji a nejde usnout a jak se malý narodí tak to bude to samé.A co malá to už musí být slečna stejně ten rok uletěl co?To moje těh.taky už jen 17 dní už to odpočítávám.

britka
17. únor 2013

@misa.patrik Tak jak je?Ležíš?Šetři se a odpočívej ať tě doma chlapi obletujou. 🙂

aneta1199
17. únor 2013

@evikj33 - gratuluji - jsou prostě nádherní a sladcí !!
@misa.patrik - ty jsi v nemocnici? doufám, že jsi v pořádku! Drž se!!!
@britka - teda toto letí, už to máš vážně za pár! Jestli ti doporučují plánovanýho císaře, tak neváhej. Dvakrát jsem ho měla se spinálem a můžu jen doporučit 😉
Jej - Víteček má měsíc, Štěpánek ho miluje - takovou tou chlapskou silou 🙂 🙂 🙂 Je to fofr, není to jak u prvního, když byla jenom pohoda 😉

britka
17. únor 2013

@aneta1199 Ahojki jsem v poho akurát nohy otékaji,ale to už vydržím je to fakt za pár.v útery jdu k dr. a tak se domluvíme co a jak.Stejně to fakt všechno letí i na těch dětech to člověk vidí.Tak máš doma honičku co?

carlik
17. únor 2013

@britka no slečna veliká, už má přes 13 měsíců a fakt to letí neskutečně....taky se brzo dočkáš a pak budeš jenom otáčet kalendářem..se spaním to mají asi všechny těhule stejný a ty nohy jsem měla nateklý nejvíc v porodnici , nemohla jsem vůbec obout papuče, tak radím si vem manželovi 😀
@aneta1199 taky se mi líbil ten můj spinál 😉

britka
17. únor 2013

@carlik je to slečna jak ten čas letí já to vidím od Tedyny na Vojtíškovi ten už má víc jak 3roky ty děti fakt stármou.Teď jsem si tak vzpoměla,že kdyby se všechny holky s diskuse co tu chodíme setkaly tak s dětí by byla mateřska školka. 🙂

kvakuska
20. únor 2013

@britka tak co mamino, jak to s tebou vypadá? bude císař? podej o sobě info, víš že jsem ráda v obraze 😀

kvakuska
20. únor 2013

Zdravím starou gardu, která se tu v poslední době zase objevila 😎 ... bohužel teď nemám čas dočíst ani odpovídat, tak si projdu vaše novinky později 🙂

britka
20. únor 2013

@kvakuska jo jo máš na IP jak to vypadá. 🙂

aneta1199
26. únor 2013

Míšo - je vše O. K.?
Ozvi se, už mám křeče v palečkách, jak ti je pořád držím !!! 😉

britka
27. únor 2013

@kvakuska ahojki v neděli večer mám nástup do nem.a v pondělí o 7,30h.na mě myslí a drž palečky ať je vše oukej.Jestli se něco nezmění a malý nebude chtít dřív nasvět.Hlavičkou je dole,ale je pořád vysoko.

aneta1199
27. únor 2013

@britka - přeji, abyste byli v pořádku, aby to proběhlo rychle a bez komplikací !!! Budu na tebe myslet a držet palečky.

britka
27. únor 2013

@aneta1199 díky,včera jsme se dohodli jak s mou doktorkou tak i v nemocnici s doktorem že nemá ceny riskovat a tak jsme se dohodli na císaři s epiduralem.Vím že pro miminka je lepší přirozenou cestou,ale v mém případě hraje hodně faktorů.

carlik
27. únor 2013

@britka no tak to máte za chvilku a udělala jsi dobře, malýho ti ukážou, pak si trošku poležíš a na přiložení ti ho zase budou nosit na JIPku, takže všechno bude prima 🙂 Tak teď ten zbývající volný čas si pořádně užij, pak si už neodpočineš (aspoň jako já). Držíme palce ať jde vše jako po másle jako u nás!
Jo a doufám, že Míša jenom leží a malej se drží v bříšku!

britka
27. únor 2013

@carlik na jipce bych měla být prej 6h.a odp.už bych měla být na normálním pokoji aspoň to říkal dr.S tím odpočínkem to ti věřím,ale člověk je pořád v jednom kole.Teď si připadám už taková nemotorná.Do neděle mě čeká ještě hafo věcí a zítra ještě cesta do PL.jak se malý narodí tak už se tam tak nedostanu.Míša se nějak neozývá,ale určitě je v pohodě a odpočívá.A jak se daří Tobě?

jej
27. únor 2013

Ahoj holky!
britko, vše bude určitě o.k., ten plánovaný císař je určitě v pohodě! Pěkně se teď přestaň honit a ještě užívej! 🙂)

Kvakuško, co ty?

Anet, co raubíři? Štěpánek už trochu pomocník, ne?

Holky, co Míša? Myslím na ni moc, snad je vše o.k.

carlik
27. únor 2013

@britka tak u nás to je jinak, na Jipu se leží 24 hod, ale já tam ležela přímo na porodním myslím 12 hod. a pak mě převezli na normální novorozenecký a malou mi vozili jen na krmení a myslím za 2 noci už i na pokoji se mnou ležela. Jo ještě jsem ti chtěla poradit, ať si koupíš homeopatika Ricinum comunis /tak nějak) na spuštění mléka a pak ještě cosik... (musím pohledat)na rychlý zregener.po císaři, brala jsem to hned a musím říct, že fakt jsem byla brzo fit. Taky nic jinýho mi nezbývalo...No a jinak Kikča už týden chodí, takže je to prča a už se nezastavím skoro vůbec 😉

britka
27. únor 2013

@carlik to jsi měla taky pichanec do zad ne?Dr.mi řekl že jsem prvni na řadě o 7,30h tatínek ať dojde kolem 8h.bude čekat v místnosti pro tatínky malého mu ukažou a až mě daji do kupy sešijou tak ho za mnou pustí a pak na 6 hod.na jipce a odp.už mužu mít návštěvy aspoň to tak říkal.musela jsem si koupit obínadla což jsem čubrněla.To ti poradili v nemocnici ať si to koupíš na mléko?Tak to máš radost že malá už chodí tak to všechno doma je poschovavané co z jeho výšky 🙂

britka
27. únor 2013

@jej užívat si užívám jen co je pravda pořád si hledám něco na práci a nejhorší bude víkend to se asi nezastavím 🙂

ferdice
27. únor 2013

@britka budu na tebe taky myslet, taky jsem nastupovala v nedeli a Emicka se narodila v pondeli rano 🙂 ty jdes nakonec do toho F-M? manzel nechce byt u porodu? rodila jsem taky cisarem se spinalem a myslela jsem ze ten muj u toho nebude chtit byt, tak jsem se ho ani neptala, ale on se sam nabidl, coz mne prekvapil protoze mu dela spatne krev. ale u toho cisare je to uplne pohodka, vidi jen to krasne: svou zenusku a detatko co hned ukazou kdyz se narodi 😀 tak jestli ten tvuj vaha kvuli toho ze nemusi videt krev, tak at nevaha, bylo to nejlepsi rozhodnuti, ze u toho byl manzel se mnou. odskocil si jen kdyz sli malou vazit, tak si ji byl popsat 😀 jinak byl se mnou i u siti.
urcite jsi se rozhodla pro cisar spravne a malosek bude za par dnu u tebe 🙂 taky jsem mela vycitky, ze to neni prirozeny porod. ale strach prevazil a odsouhlasila jsem cisare. muj gyndar mi ho taky navrhoval.

ferdice
27. únor 2013

@britka a na mliko jsem uzivala to co @carlik plus k tomu arnica montana 15 a staphysagria 15, ale uz si sakra nepamatuji kolik kulicek. nicmene v kterekoliv lekarne kde vedou homeo by meli mit takovou brozurku, ktera se tyka homeo v tehotenstvi a u porodu a tam ty pocty byly.... mi to poradila nase pediatricka a musim rict, ze to zafungovalo. ta arnica je tusim na dobre hojeni...

britka
27. únor 2013

@ferdice Ahojki ve FM právě na cisaře chlapi u porodu nebyvaji nebo na porodní sál nemůžou aspoň mi to dr.říkal.Chlapi čekaji v místnosti pro tatínky kde jim miminka přinesou až mě daji do kupy tak může za mnou.Jak so vzpomínám ty jsi rodila na fifejdách že?Manžel ten by byl se mnou ale fakt FM to nepovoluje.Doufám že mi ty prášky navrhnou a když tak manžel mi to sežene.Co malá šikovná?

ferdice
27. únor 2013

@britka tak aspon ze bude pak moci hned za tebou a bude pak s tebou. kamoska rodila na fakultce a tam za ni mohl na jipku chlap jen na chvilku, to bylo uplne napytel. ja rodila ve vitkovicich. za toho cisare jsme priplaceli, ze tam manza mohl byt. ale fakt to stalo za to. skoda ze to ve F-M nenabizi. ty prasky ti beztak nenavrhnou, oni na to vetsinou mudri moc neveri, ale v kazde lekarne kde maji homeo ti to poradi stejne. rozhodne si myslim ze to neuskodi brat ty homeopatika. fakt na tebe budu v pondeli moc myslet. dej pak vedet 🙂 jooooo mala je moc sikovna 🙂 ze zacatku jsem mela depku, ze mi nejde kojeni, ale pak zacala krasne pribyvat a i prdiky uz jsou lepsi. hrozne to leti uz bude mit 3 mesice. stale tomu nekdy nemohu uverit, ze ji mame. vsak to znas, nejdrive se nechce verit, ze to tehotenstvi tak pribyva, najednou se nechce verit ze je tu porod a pak ze to male tak roste 🙂

britka
28. únor 2013

@ferdice každá nemocnice to má jiné.Čas fakt letí nenaděju se a bude pondělí,manžel ten se těší jak malé děcko a s malým pořád vykládá a ten sebou v bříšku mele,je to fakt že ti prcci malí to vnímajíjá mu taky domlouvám.Kočárek ještě objednaný nemám to až bude malý na svště.Věci do nemocnice mám připravené taky.Na ty prášky se kouknu jak půjdu do lékarny.