Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

beruska1889
31. říj 2016

@destovakapka já mám taky růžovou složku... třeba je to o tom, ke kterému doktorovi každá chodí... nebo je to jen náhoda, po které sestra při vypisování zrovna sáhla... nebo co myslíš ty? ani mě nenapadlo nad barvou složky přemýšlet... co Tě to tak popadlo? 😀 😉

vvercatkoo
31. říj 2016

Ahoj holky, nad nad těmi složkami jsem taky přemýšlela. Můj odhad je ten, že růžové jsou IVF, další barva těhotné a ta třetí, klasická gynekologická prohlídka 🙂 pořád si říkám, že se sestřiček zeptam, ale ještě k tomu nedošlo

beruska1889
31. říj 2016

@vvercatkoo ahojky, no tak my máme ještě do IVF daleko, takže to asi ne... 😉 no kdo ví, jestli si vpomenu, tak se jich na to příští týden ze srandy zeptám 😀 😉

vvercatkoo
31. říj 2016

@beruska1889 tím Ivf myslím všechny, co vyhledala pomoc nebolí neplodnost. Já mám taky růžovou a už dokonce druhou, ta první se už trhala

beruska1889
31. říj 2016

@vvercatkoo aha, tak to potom jo 😉 už máš druhou? páni... jak dlouho už tam chodíš?

vvercatkoo
31. říj 2016

@beruska1889 leden 2015

beruska1889
31. říj 2016

@vvercatkoo aha, no to zas ještě není tak dlouho 😉 mám známou, která se tam léčila 2 roky než otěhotněla a teď má dvouměsíčního zdravého chlapečka 😉

vvercatkoo
31. říj 2016

@beruska1889 jaký měla problém?

beruska1889
31. říj 2016

@vvercatkoo ona s ovulací a její partner horší spermiogram....

vvercatkoo
31. říj 2016

@beruska1889 tak u nás špatný spermogram A mě nechtějí růst vajíčka

beruska1889
31. říj 2016

@vvercatkoo aha... ale tak naštěstí se dneska už skoro všechno dá řešit 😉 určitě se brzy dočkáš taky 😉 u nás problém nenašli... takže jsem sama zvědavá co s námi vymyslí.... hlavně ať se dočkáme, všechny 🙂 😉

vvercatkoo
31. říj 2016

@beruska1889 to jsem zvedava kdy, protoze machac už je bezradný

beruska1889
31. říj 2016

@vvercatkoo a to jsem slyšela a četla, že Machač je kapacita a všechny k němu chtějí.... to je teda drsný.... ☹ ale určitě se taky dočkáš 😉

vvercatkoo
31. říj 2016

@beruska1889 rikaji to o něm. Já už nevím. Teď mám v sobě tridenni embrio, teda jestli tam ještě je. Test delam v pondělí. Jinak už končím a vracím se do práce a vidim to na změnu caru

destovakapka
31. říj 2016

@beruska1889 Já si myslím asi to nemají třeba složku z jiného car,že když přecházeli že si tu složku vzali sebou nebo mě pak ještě napadlo,že tam dříve mohli chodit dejme tomu třeba před 4 rokama a tenkrát měli jiné barvy složek,dneska tam měli 2 i neschopenky,tak nevím asi car taky vystavuje neschopenky.Já když budu těhotná,tak budu chtít co nejdřív neschopenku,jak to co nejdříve půjde napsat.Dneska ta co mela zelenou tak sla k dr.Souskove,ona tam dneska byla sama,ve druhe vysetrovne nikdo nebyl.Minule jak jsem tam byla tak co mela tu zlutou slozku tak sla taky dr.Souskove.Jeste jsem si vzpomela,jak tam prisla jedna holcina tak sestricka sla pro tu slozku za sebe do te mistnosti a v ruce drzela zelenou a ta holcina s ni pak odesla pryc.

vvercatkoo
1. lis 2016

@destovakapka oni nejsou jen car ale taky gynekologie a v ordinacich se střídají podle toho jak maji služby. Je celkem pět doktorů. A nemocenskou mam od nich

beruska1889
1. lis 2016

@vvercatkoo tak Ti přeju, aby to už tentokrát vyšlo 😉 a kam bys případně přešla? já na ně právě čtu samou chválu, tak nevím....

beruska1889
1. lis 2016

@destovakapka tak já tam někde zahlédla prázdné složky všech barev, takže si myslím že z jiného CARu to nebude 😉 no je to záhada s barvami 😀 myslím že neschopenky vystavovat můžou v tom problém nevidím 😉

vvercatkoo
1. lis 2016

@beruska1889 nevim, asi zkusime konzultaci v heliosu. Zaráží mě, že v heliosu dělají automaticky prodlouženou kultivaci, i když máš jen jedno embrio a při každé kontrole utz ti dělají i odběr krve. Tady nic a transfer třetí den.

beruska1889
1. lis 2016

@vvercatkoo aha, tak to je zajímavé... je fakt, že tak podrobně jsem to nezkoumala, v otázce IVF nejsem vůbec orientovaná, tak dalece jsem to zatím neřešila.... no ještě jsem slyšela dobré ohlasy na Zlín ...

vvercatkoo
1. lis 2016

@beruska1889 taky jsem nad tim premyslela, ale můj když tam byl prvně na spermogram (můj gynekolog ho tam poslal) tak se zrovna pěkně k němu nechovali. Ještě ani neseděl a už mu řekli ať si připraví 25tisic. A tolik jsme ještě ani neplatili a to máme 6 pokusu za sebou

beruska1889
1. lis 2016

@vvercatkoo no tak to je teda mazec ☹ tak to bych tam taky nešla když mají takový hnusný přístup ☹

vvercatkoo
1. lis 2016

@beruska1889 no právě

beruska1889
1. lis 2016

@vvercatkoo ☹ tak já doufám, že změna nebude potřeba a povede se 😉 držím pěsti 🙂

vvercatkoo
1. lis 2016

@beruska1889 děkuji, ale moc tomu nevěřím. To by se musel stát zázrak

beruska1889
1. lis 2016

@vvercatkoo i zázraky se dějí 😉 já jich tu už několik viděla, neztrácej naději, ono to jednou vyjde 🙂

destovakapka
1. lis 2016

@beruska1889 Snad v pátek nebudu mít po ovulce.Jsem si dneska dělala ovu test a mám tam dušíka.To jsem dneska 13DC.Když jsem si ovu testy dělala v srpnu tak pozitivní ovu test jsem měla 17DC.

beruska1889
2. lis 2016

@destovakapka já dušíky měla na ovu testech celý cyklus, čárka se zvýraznila zde dne na den, tak snad to u Tebe půjde jak potřebuješ 😉

vvercatkoo
2. lis 2016

Na ovu testu musí být obě stejně tmavé, pokud je světlejší není pozitivní. Testuje se tsk dlouho, dokud nejsou krásně stejné

pegi27
2. lis 2016

Ahoj holky. Přidávám se k vám s růžovou složkou 😊
@vvercatkoo Kolikátý IVF už máte? My jdeme do prvního.

Ještě někdo kdo jde na IVF v nejbližší době?

Jaké léky máte na stimulaci a kolik jednotek?