Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

b.e.r.u.s.k.a
1. lis 2010

@kvakuska kvakuš ty se mi líbíč s tím tvým postojem,jsi silná i za nás ostatní 😉 A hlavně nic nevzdáváš.Já bych tě za to hned posunal o několik míst v tom pořadníku 😀

katapola
1. lis 2010

@kamka1402 Snad ten pořadník nefunguje jako pořadník na městské byty v Olomouci 😀 😀 😀

misa.patrik
1. lis 2010

Ahojky holky moje..
mocinky se omlouvam ze Vas tak nejak zanedbavam.. ale nejak me sily opustily.. tak se davam dokupy.. ☹ ☹ ☹ moc na Vas ale myslim..

kamka1402
1. lis 2010

@kvakuska já taky, už jsem zvažovala že bych si nechala vypočítat dny podle hvězd metodou Doktora Jonáše, třeba tam nahoře nejedou na staletí, to bych asi měla smulu 🙂

kamka1402
1. lis 2010

@katapola no no 😉 to by byl průser

kamka1402
1. lis 2010

@misa.patrik taky je nám smutno,ale jsme rádi že ses tu aspoň ukázala,
Mě také moc veselo nebylo, nevyšlo mi IVF ☹ nějaké problémy v práci a trochu i doma 😢 .Když se to ser... tak pořádně nejhorší to bylo od pátku do neděle, ale teď zvažuji co dál 😉 a snažím se moc na to nemyslet , ale ono se moc nedá.
Rozhodla jsem se jet na jaře do lázní a trochu se dát do pořádku jak po psychické tak i po zdravotní stránce, a hned je mi nějak lépe 😉

katapola
1. lis 2010

@kamka1402 Týden po operaci a takový hořký humor co?

kamka1402
1. lis 2010

@katapola víš ono to jinak nejde, jinak bycho se z toho mohli zblaznit 😉 já to obrečela bylo mi nanic ,ale život jde dál a přemyšlet nad věcma které tě stahuji zpět do depky to už nechci

kvakuska
1. lis 2010

Holky hrůza, na Primě je nějakej doják, vůbec nevím co to je, asi nějakej seriál, ale zemřela tam mamka malýmu mimču, bečím tu jako kráva ... ach jo ... mohla bych dělat plačku na pohřbech 😢

kvakuska
1. lis 2010

Jinak vidím že to máte všechny stejné jako já ... po neúspěchu je potřeba vytyčit si co nejdřív nějakej další cíl a k němu se upnout ... když jsem minulej týden šla na krev, tak jsem si pomalu srovnávala v hlavě co bude když to nevyjde ... jsem už asi tušila, že to bude negativní ... a právě ten náhradní plán, kterej jsem pomalu spřádala, mi nakonec pomohl nejvíc překonat to zklamání 😠

kamka1402
1. lis 2010

@kvakuska to máš pravdu, je lepší když se na to člověk nějak připraví ,aby to tolik nebolelo a neztáhlo tě to někam do beznaděje .Přeci jen, když to vyjde je ta radost o to větší. Jo u těch sleďáků nebo smutných filmech brečí taky a přítel se ohromně baví (zas ti vlhnou oči)

britka
2. lis 2010

holky nemáme to jednoduché naše cesta k miminkům máme složitou,ale jednou se dočkáme.S Kvakuskou to máme horší za těma patama tam je přímo plamen.Jinak ta doktorka v OL je příjemná tak se nebojte k ní chodit na Machače je toho už hodně protože každá chce k němu.

britka
2. lis 2010

Jo a ten včerejší seriál byly Přešlapy bylo to fakt smutné.

katapola
2. lis 2010

@britka Včerejší Přešlapy byly ty nejsmutnější ze všech dílů.
@kamka1402 Machač mi odpověděl, že by lázně opravdu stály za zvážení.

katapola
2. lis 2010

@britka Já mám bohužel na doktorku u Machače špatnou vzpomínku, ale za to chuděra nemůže. Sdělila nám, že miminko není v děloze☹

britka
2. lis 2010

@katapola no jo já si zas říkala,že transfer mi dělala v Brně doktorka srdíčko mi taky řekla doktorka to jsem myslela že mi ženské přinesly štěstí.Teď je mi moc a moc smutno a cítím takové prázdno a psychika dole je to trápení na tom světě.Kdy ten na hoře bude spravedlivý.

kvakuska
2. lis 2010

@katapola no tak to já mám hafol špatnejch vzpomínek na Machače ... a taky za to nemůže ... a chodím k němu dál 😕

kvakuska
2. lis 2010

@britka no mě berou i ty dušičky ... je díky nim taková smutnější nálada 😒

britka
2. lis 2010

@kvakuska včera jsem byla venku a sadila cibule kvítek,ale neměla jsem na to náladu jsem pořád nějaká divná taková bez života.Pořád mě hlava bolí asi z těch starostí.Dušičky to je taky smutné já byla v neděli na hřbitově taťkovi posvítit.

jitulik24
2. lis 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 2x minimálka- negativní. V rámci imunoléčby přirozené otěhotnění- mimoděložní těhotenství.
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,4x minimálka-Reprofit-vždy negativní.Špatné imuno-léčba.Leden -lázně.A pak další boj.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK, srpen KET - potrat 7 tt, další pokus v nedohlednu.
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá na neurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce.
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET). Leden-lázně. A pak další boj.
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET negativní.
ESCADKA – 1x IVF-negativní, 1x KET-negativní , 2 IVF úspěch -21tt potrat dvojčátek. Chystá se na KET!
MISA.PATRIK -2x IVF. 2x ZT- 7tt a 9tt, 2x mimoděložní. 2 IVF- negativní. 18.9 hysteroskopie.
ABIG-1x IVF Fertimed -negativní, 2x IVF Reprofit (bio. těhu),2x KET negativní.
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 2x ET v Reprofitu. 2 IVF úspěch - 9tt potrat.
KAMKA1402- 2x IVF- negativní.
MILUSIAW -

STIMULANTKY:

TĚHULKY:

ASMEENA – 1 mimi po minimálce, TP listopad 2010 ( 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimálka,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010
SUKUBKA – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010 - genetické výsledky OK (2 IVF, 3x minimálka,1x bez ET)
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce, TP 21.prosinec 2010(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - 1 mimi po IVF, TP 4. leden 2011, (1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
PECICKA - 1 mimi po minimálce – TP únor 2011, genetika OK, (4x minimálka)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)
LADUS77 - 1 mimi po IVF, TP duben 2011 (6x IUI, 1 IVF)
JITULIK24 - 1mimi po IUI, TP květen 2011 (9x IUI, 2x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZT-5tt)
KRYSTOFKA - 1 mimi po KET, TP červen 2011 (1x IVF, 1xKET)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
BERAS- Tomášek
CERTINA - Adélka
MICINKA – Dominiček

jitulik24
2. lis 2010

@milusiaw Ahoj, mohla by jsi mi napsat, co jsi už prodělala ve Fertimedu, ať ti to připíšu do tabulky, díky 🙂

milusiaw
2. lis 2010

@jitulik24 Diky
6 IUI, 2 ICSI- mela jsem to vsechno ve Fertimedu, bohuzel vsrchno negativni ☹

milusiaw
2. lis 2010

Holky vcera napsala jsem maila z dotazem jaka je cekaci lhuta, a odepsal mi dr. Machac. Zitra budu volat a se objednam na listopad.

britka
2. lis 2010

@milusiaw no vidíš jak to jde rychle a i jednání bude úplně jiné to budeš koukat.

jitulik24
2. lis 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 2x minimálka- negativní. V rámci imunoléčby přirozené otěhotnění- mimoděložní těhotenství.
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,4x minimálka-Reprofit-vždy negativní.Špatné imuno-léčba.Leden -lázně.A pak další boj.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK, srpen KET - potrat 7 tt, další pokus v nedohlednu.
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá na neurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce.
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET). Leden-lázně. A pak další boj.
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET negativní.
ESCADKA – 1x IVF-negativní, 1x KET-negativní , 2 IVF úspěch -21tt potrat dvojčátek. Chystá se na KET!
MISA.PATRIK -2x IVF. 2x ZT- 7tt a 9tt, 2x mimoděložní. 2 IVF- negativní. 18.9 hysteroskopie.
ABIG-1x IVF Fertimed -negativní, 2x IVF Reprofit (bio. těhu),2x KET negativní.
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 2x ET v Reprofitu. 2 IVF úspěch - 9tt potrat.
KAMKA1402- 2x IVF- negativní.
MILUSIAW - 6x IUI a 2x ICSI ve Fertimedu- vše negativní. Reprofit- první pohovor

STIMULANTKY:

TĚHULKY:

ASMEENA – 1 mimi po minimálce, TP listopad 2010 ( 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimálka,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010
SUKUBKA – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010 - genetické výsledky OK (2 IVF, 3x minimálka,1x bez ET)
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce, TP 21.prosinec 2010(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - 1 mimi po IVF, TP 4. leden 2011, (1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
PECICKA - 1 mimi po minimálce – TP únor 2011, genetika OK, (4x minimálka)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)
LADUS77 - 1 mimi po IVF, TP duben 2011 (6x IUI, 1 IVF)
JITULIK24 - 1mimi po IUI, TP květen 2011 (9x IUI, 2x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZT-5tt)
KRYSTOFKA - 1 mimi po KET, TP červen 2011 (1x IVF, 1xKET)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
BERAS- Tomášek
CERTINA - Adélka
MICINKA – Dominiček

jitulik24
2. lis 2010

@milusiaw tak ať už je Vaše snažení o miminko završeno úspěchem, držím palce 😉 V Reprofitu se ti určitě bude líbit 🙂

aneta1199
2. lis 2010

Moc vás všechny zdravím.
Já jsem od včerejška konečně doma, včera jsem nastoupila na mateřskou (7 týdnů před termínem). Dneska jsem jela kolem práce a s nostalgií už jsem se dívala, že moje parkovací místo je už zabrané. Ale jinak je to super, jen se ráno povalovat v posteli, pak vyrazit do města. Už začínám doma kupit výbavičku.
Koukám, že nám tu teď nějak chybí stimulantky, takže držím palce do dalších akcí.
Asmeen - aspoň jednou denně se teď nahlas, ať víme že jsi pořád 2v1 🙂

milusiaw
2. lis 2010

@jitulik24 Diky

milusiaw
2. lis 2010

@britka Doufam , ze bude to jinak, a tak jste tu dobre psaly o R. ze verim ze dobre to dopadne!

britka
2. lis 2010

@milusiaw já jenom lituji času a peněz co mě stal Fertimed,že jsem na to nepřišla dřív,že jim jde o peníze a ne aby mi pomohli to až Tedy mě probrala a hned jsem šla do Reprofitu a jsem spokojená.