Reprofit Ostrava. Kdo šel na léčbu darovaným vajíčkem?

rennik
27. pro 2023

Ahoj maminky ,je tady prosím někdo kdo šel na léčbu DAROVANYM vajíčkem ? Pokud ano můžete mi prosím napsat do zpráv vaše zkušenosti? Podmínky do kdy je to možné atd? Jsme objednání do reprofitu k MUDr. Rákosové a chtěli bychom vyzkoušet práce léčbu darovaným vajíčkem . Jen nevím zda jsou tam nějaké podmínky do kdy je to možné . Věkovou hranici známe. Spíše mě zajímá že zdravotního hlediska . Děkuji

europa00
27. pro 2023

@rennik hele MSlim ze di zo proste můžeš normálně zvolit jelikož to proste platis … vyberete kritéria pro darkyni … vel barvu vládu postavu vzdělání aby ti proste byka co nejvíce podobná a Psk čekáte sz se vsm ozvou ze naji vhodnou darkyni ,

kelerub
27. pro 2023

@rennik díky darovanému oocytu mám 2 děti. Z Reprofitu jsme odešli po pár neúspěšných pokusech s vlastním genetickým materiálem do Eurofertilu ve Vítkovicích. Tam už jsme podstoupili mimo jiné i onen darovací proces. Co přesně tě zajímá?

rennik
autor
28. pro 2023

@kelerub zajímá mě spíše , jestli jsou nějaké laboratorní podmínky ,třeba hladina FSH do kdy ještě přistoupí k léčbě nebo i přes vysoké hodnoty jsou schopni léčbu zahájit. Já mám FSH 90 tak mám trochu obavy jestli mě vůbec budou schopni zařadit do programu.