Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

lentikalena
9. bře 2015

@suzik161 Taky tě zdravím mamčo,Teď jdu ve středu k Příborskému na krev a na utc,tak jsem zvědavá co mi poví. 😉 Cukrovku moc neřeším povídala,že to mám v rormě,tak mu klukovi i dopřeju 😀 a sama sobě taky 😀 .Teď tam jdu k ní v pondělí,tak to ona zas něco chytrého poví 🙂 .Jinak pro mimčo mám snad všechno nachystané akorád musím dokoupit dudlíky a nějaké olejíčky a tak.Teď jsem byla v v lékarně,tak jsem si koupila kalhotky do porodnice,ale jestli se do nich vůbec vejdu 😀 ,jsem,už jako válec a zdaleka není ještě vše u konce 😀 U kočárku se nemůžu vůbec rozhodnout,já stejně nakonec přeberu.Chceme se jed podívat do Polska na trhy,tak ještě kouknu tam. A co jinak u tebe nového. 🙂

suzik161
9. bře 2015

@lenkas26 Leni, to ne!!! Moc mě to mrzí! Ale tam ti určitě pomůžou, jako nám! Drž se!

suzik161
9. bře 2015

@lentikalena už je Příborský zpět? Já tu diétu taky moc nehrotím, spíš dodržuji počet jídel, ale jinak to moc nehlídám. Jen dny, kdy musím, jinak se mnou byla dr spokojená. Ty jsi teda vybavená, já mám smluvenou hrací deku, ale doma ještě nic nemám 🙂 ale pomalu už budu muset něco shánět. Ale nejdřív nás čeká ta fasáda, ta je teď důležitá a krb. Až bude malá na světě, tak už tu chci mít klid a né staveniště 🙂
Chystáš se na předporodní kurzy do Pe? Já na kojení, tam se jede bez manžela a pak na ten poslední k porodu. Musím tam zavolat a zeptat se, kdy to mají 🙂

lentikalena
10. bře 2015

@suzik161 Ahoj jj Příborský,už ordinuje,ale zlatej Petřík.Já jsem si na něj byla zvyklá,protože od té doby co nás z Jihlavy přeřadili jsem chodila k Petříkovi.Vybavená jsem,ale pořád ještě něco dokupuji 😀 To víš těšíme se moc jako vy. 😀 Na ty předporodní kurzy se asi nechystáme,ale možná na ten poslední k porodu,taky asi půjdem.Už na to docela myslím a mám děsivé sny,ale snad nám to dobře dopadne. 😉

bubulina1983
10. bře 2015

@lenkas26 - ahoj Leni,neves hlavu holka,je to strasny ja vím,člověk doufa a veri a je to na nic,ale oklepes se a zase bude lup..teď budete mít ba programu vsechna vysetreni,kde ti zjisti,co je za problém a pak hurá pro miminko..drž se brouku..

debeee
10. bře 2015

Ahoj holky, věřte že jsem už zkoušela všechno. Jsem jak experimentátor. Na prdíky máme espumisan, mažeme Pupíkem a hřejivý polštářek máme taky. Se spaním je to horší. Je to malá barakuda 😠 A kojení ani nemluvím. Budu muset sehnat tu poradkyni. Doufám, žese tu nachází nějaká co bude ochotná přijet i domů

debeee
10. bře 2015

@lentikalena Leňásku, to mě mooc mrzí, ale jak psaly holky nevěšet hlavu, podstoupit vyšetření a třeba konečně přijdou na to kde je problém

lenkas26
10. bře 2015

Tak děvčátka vás opustím tedka na delší dobu.
Takže přeju všem budoucím maminám at se zadaří a maj miminko u sebe.
A všem co už mimčo čekaj nebo maj at jsou v pořádku oni i miminka
.Mějte se tu krásně holky

lentikalena
11. bře 2015

Tak dnes kontrola a utc.Všechno je v pořádku a prďola roste,jako z vody.Jěšte 12.tt do porodu 😀 Tak jsem zase kapku klidnější.Všechny zdravím.

nikolkaiveta
11. bře 2015

Ahojky.máte někdo zkušenost s darovanými vajíčky? 😉

zwalsh
12. bře 2015

@lenkas26 leni drž se, nebo vše přebolí a opět najdeš sílu v sobě jít do boje. Moc ti přeji aby se ti dařilo

lentikalena
12. bře 2015

@zwalsh Ahoj holka.Jak jsi na tom ty?

zwalsh
14. bře 2015

@lentikalena no minulý měsíc jsme museli měnit školku pro malou tak ty nervy raději jsem ani nezačala. Zítra bych měla dostat ms tak jestli přijde včas tak snad se alespoň do pracujeme ke vkladu. Ale s kým já tady zůstanu když pomalu všechny budete mít miminka doma 🙂

karkab
14. bře 2015

@zwalsh Treba semnou 🙂

lentikalena
14. bře 2015

@zwalsh Neboj se mi tady budeme tořád,a vždy tě podpoříme 😉

andreee86
16. bře 2015

@bubulina1983 ahoj, tak jak se cítíš? Už se ti to pomalinku blíží 😉

suzik161
16. bře 2015

@bubulina1983 myslím na tebe, to to uteklo, viď?

zwalsh
16. bře 2015

Hollý moc děkuji, včera v noci se mi o ní zdálo 🙂 ale ani ms jsem nedostala včera tak nevím. Možná budu muset opět od začátku. To ten stres co teď byl. Držím moc palečky, březen je tady a další mimčo přijde na svět viď?

suzik161
17. bře 2015

Nerozpadla se nám @bubulina1983 , už???

debeee
17. bře 2015

@suzik161 Vypadá to tak co 😉

suzik161
17. bře 2015

@debeee myslím že jo 😀 no vy už to máte za sebou a na řadu pomalu přicházíme my. To je strašná rychlost! Už se těším, až dá vědět a na fotku.
Jak vy, už je to lepší???

debeee
17. bře 2015

@suzik161 Holky užívejte si dokud máte prcka v bříšku, pak přijde další horor 😀 I když ty naše miláčky milujeme z celého srdce je to náročný a někdy bych dala cokoliv aby byl aspoň půl dne zase v bříšku 😉
Jinak jak kdy? Dneska skoro celou noc krásně spinkal, budil se jen na papání a zase krásně usl, jindy uspáváme klidně i 2 hodiny, to je potom nářez 😒 S kojením pořád boj, už mám kontakt na laktační poradkyni tak se to snad někam posune, uvidíme.
Jinak je to zlatíčko, brouká nám, usmívá se a hrozně prdí 😀
A doporučila bych nechat si zkontrolovat prsa, aby si nebyla v porodnici překvapená jako já, že máš blbé bradavky. 😉

suzik161
17. bře 2015

@debeee chystám se na kurz o kojení, tam je prý kontrolují! Nestraš nás, jednoduché to určitě nebude, chvíli potrvá než se s malým zžiješ, ale pak to budělám odměna 🙂
Buď rád, že prdí, holky,co měli problém s prdíky, tak byly hodně unavené a vyšťavené. Kamarádky kluk z toho má pupeční kýlu, protože neprděl. 🙂
To zvládnete, ta poradkyně ti pomůže!! Budu na vás myslet!

bubulina1983
17. bře 2015

Ale prdlajs holky 🙂 pořád jsem 2 v 1 a nějak se nic neděje, ve čtvrtek budu už 40.tt, tak nevím nevím abych nedopadla jako ty Den @debeee. Zítra kontrola, minule mi doktorka říkala že se to pomalu chystá, ale na moje poměry je to opravdu hodně pomalý...tak nevím, začínám být trochu nervozní jako teda KDY....

bubulina1983
17. bře 2015

@debeee - ahoj mamco, tak koukam ze u vas jednou nahore jednou dole, ale to tak je nez si zavedete rezim, to trochu trva za pul roku uz budes v pohode... nejhorsi kdyz mimi breci a nikdo nevi proc, jo to moc doporucuji tu laktacni poradkyni, pokud s tim mas torchu problem, nebo se ti neco nezda, tak staci 1-2 navstevy a je to urcite lespi alespon teda za zkousku nic nedas... jeee, a co mam zjistit na bradvkach? oni jsou i nejaky specialni? tak ti moc drzim pesti at malej pekna papa a jenom spinka a at te moc nezlobi....
JE TO CHLAP, TAKZE PRDI JAKO CHLAP 🙂 i když je zatím malinkej 🙂

bubulina1983
17. bře 2015

@suzik161 - ahojky kurz je fajn, doporucuji, my jsme s kamoskou taky chodili, sice jsem asi zase vsechno zapomela, ale clovek to tam vsechno rozebere, dozvis se spoustu veci z praxe a ze zivota ostatnich, a prijde mi ze jsem takova klidnejsi, i z porodu se nejak nestresuju, spis jenom premyslim porad, kdy to na me teda prijde 🙂

suzik161
17. bře 2015

@bubulina1983 jsou různé druhý bradavek, myslím 3. Jedny jsou v pohodě a při těch dvouch mohou být problémy a musí se používat kloboučky. Kamarádka to tak má. No vidíš a my tě už odrodily 🙂 neboj, on si to prcek rozmyslí! Budu ti držet palce ať to máš brzo za sebou a jste oba v pořádku!

bubulina1983
17. bře 2015

@suzik161 - aha no tak snad ja budu mit ty normalni i kdyz clovek nikdy nevi 😀 diky moc, no uvidim zitra co mi rekne pani mudr.. uz aby to bylo, uz se strasne moc tesim na mysacka

suzik161
17. bře 2015

Holky, my jedeme zítra do Sanusu 🙂 objednali jsme si u nich 4D utz, už se na něj těším i na sestry zase 🙂 snad bude něco vidět 🙂

debeee
17. bře 2015

@bubulina1983 Je to taková horská dráha, akorát u té se ti nechce pořád spát 😉 I když se snažím si jít lehnout i během dne, mám pořád pocit, že jsem spala tak 10 minut a mám stavy jak po flámu, akorát bez kocoviny 😀 No já si taky myslela že mám normální a ono prd velebnosti. Někde tady na diskuzi jsem četla, že by je snad měl kontrolovat gyndař v 6 měsíci, aby mohla žena nosit formovače od 6 měsíce.

@suzik161 Tak nezapomeň hodit foto 😉