Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

lentikalena
23. bře 2015

Ahoj holky.Dnes kontrola u obvodního lékaře.Potřebovala jsem razítko do průkazky.Teda řeknu vám prohlíd mě od zhora,až dolů.Kdyby mohl,tak by mi snad i prst do prdele vrazil 😀,ale mám jistotu,že jsem v pořádku 😀 😀 😀

lentikalena
23. bře 2015

@bubulina1983 Ahoj mamino,tak co ještě se s ním pořád dřeš. 🙂

bubulina1983
24. bře 2015

@lentikalena - ahoj Lení, taky jsem sbírala tiskátka jako divá, sice u mě byly všechny prohlídky z vlaku, ale byly 🙂 No jinak já sem pořád v celku, asi se malýmu do toho světa moc nechce. Mám teda dneska pěknej průser, tak sem si říkala, že by ho to mohlo popohnat, někde sem četla že se tělo čistí a chystá...no tak nevím jestli to teda u mě bude platit. Zítra kontrola, ve čtvrtek termín...tak nevím...četla jsem tvůj příspěvek ohledně doktorky??? no prosím tě to mi řekni co je to za krávu? jako tohle ona ti říká?? to bych ji kopla do prd... a šla někam jinam. Jako to sem ještě nezažila... 😠

lentikalena
24. bře 2015

@bubulina1983 🙂 Tak to,už bude každým dnem.Moc na tebe myslím.JJ i takové krávy běhají mezi námi,co mají léčit lidi,ale nenaděláš nic.Odešla jsem od ní a dneska jsem byla u jiného doktora a zatím zněj mám velice dobrý pocit.Snad to všechno dotáhnu do konce,protože mám rozhašený tlak.Tak se Jani,opatruj a dej nám vědět. 😉

bubulina1983
24. bře 2015

@lentikalena - díky moc, určitě, nebojte... 😉

bubulina1983
26. bře 2015

Ahoj holky, tak zasílám info, že stále nic, včera kontrola,ozvyv pořádku, mlel se tam jak ve mlejně, ale při kontrole čípku bylo zjištěno, že má paní MUDr, krátkej prst 😀 takže se prej nic nechystá, další KO v úterý 31.3. pokud opět nic, tak ve čtvrtek se asi půjdu domlouvat do nemocnice kdy budu musetnastoupit na vyvolání. Nechává se přenášet prej max.10.dní...tak nevím už teda jak ho vyženu 🙂 na povidlový buchty a termix se přemluvit nenechal 🙂

debeee
26. bře 2015

@bubulina1983 Jani, už kvůli tobě doufám, že to přijde samo a vyhneš se vyvolávání 😉 Nezkoušela si ten čaj nebo riciňák?

bubulina1983
26. bře 2015

@debeee - ahoj Deny, hmm, já taky doufám, že si to prcek rozmyslí...tak prosím tě, lemcám maliníkovej čaj už asi 4 týdny, ted ke konci převážně 2 denně, odvar ze lněného semínka, sračku už mám 3.den 🙂 tak dneska zkusím zase horkou koupel, masáž bradavek a jestli přemluvím taťku večer...co ještě jinýho? neležím, hejbu se pořád, mám zasazenj hrášek, špenát, bylinky, vysáto, ještě sem říkala že bych mohla teda vytřít 😀 jo a ještě týden jím bobule z pupalky dvouleté, tam je nějakej olej nebo co..

debeee
26. bře 2015

@bubulina1983 Ještě se dělá čaj ze skořice, hřebíčku, zázvoru a ještě jedné byliny, ted nevím jak se jmenuje. Popíjí se to celý den a do několika dnů by to mělo přijít, já ho pila a mě nic nepřišlo 😀 😀

debeee
26. bře 2015

@bubulina1983 A okna máš umytý? Pokud jo dojeď k nám, to pak určo porodíš 😀 😀

lentikalena
26. bře 2015

@bubulina1983 Tak okna můžeš přijed umýt i k nám. 😀 A to,už budeš mít 100%jistotu,že porodíš 😀 😀 😀

bubulina1983
26. bře 2015

@debeee - aha,tak to neznam,tak to zkusím uvařit,podivam se na netu..

Jinak holky,díky za pozvání,ale na okna vám prdim,ty se mi nechcou jeste bych se pres ten pupek prevazila ven a bylo by to 🙂

bubulina1983
27. bře 2015

Ahoj devcatka moje,tak zasílám info,ze domaci rozhaneni mozna zabralo a k dnešnímu dni jsme se stali maminkou a tatinkem.Narodil se nám Adamek,3.210g a 51 cm,oba jsme v poradku,ja jsem vysita krizkovym stehem a malej sr zatím nechce prisat,tak bojujem.cesta do porodnice ve 2 v noci,vyklubal se 10.23

karkab
27. bře 2015

@bubulina1983 Velka gratulace,at Vam Adamek dela jen samou radost 🙂

lentikalena
27. bře 2015

@bubulina1983 Jé Jani,moc moc moc blahopřeji.Ať vám Adámek roste jako z vody a dělá vám jen samou radost 🙂 🙂 🙂

suzik161
27. bře 2015

@bubulina1983 jeeee Jani, moc gratuluji!!! Ať je zdravý a dělá vám jen samou radost a žádnou starost!! Neboj, však to spolu zvládnete! 🙂 mám z vás radost 🙂

zwalsh
28. bře 2015

@bubulina1983 jeej to jsou hezke spravy. Moc blahopreji a at se vam ve vsem dari.

luca16
28. bře 2015

@bubulina1983 Ahoj Jani, vidíš, že se nakonec umoudřil 🙂 Moc gratuluji mamčo, přeji mu hodně zdravíčka a vám ať dělá jen samou radost. Vybrali jste krásné jméno 😉

bubulina1983
28. bře 2015

Holky moc vám všem děkuji za krasna pranicka,zatím to zvladame dobre,uz začíná i bumbat,je v poradku,az na tu sisu na hlave,ale ta se prej ztratí🙂

debeee
28. bře 2015

@bubulina1983 Holka moc gratuluji a Adámkovi přeji do života jen samé nej a tobě hlavně brzké vzpamatování se z porodu. Užívejte si jeden druhého, protože pak je to takový šrumec, že než se naděješ bude malému měsíc a pak dva a ani nebudeš vědět kde se ten čas poděl.

Ted už kafíčka nebudou ale klidně můžeme zakočárkovat 😉

andreee86
29. bře 2015

@bubulina1983 ahoj, moc gratuluji ke krásné zprávě, ať vám malý dělá jen a jen samou radost a je to krásné a spokojené miminko. 😉

unkarka
29. bře 2015

@bubulina1983 obrovská gratulace a at Vám Adamek dela jen samou radost 🙂

unkarka
29. bře 2015

@lentikalena mužu se zeptat ty jsi odešla od Kopecké k Maulemu?

lentikalena
29. bře 2015

@unkarka Ahoj jo odešla.Byla jsem s ní velice nespokojená.Proč se ptás? 😉

unkarka
29. bře 2015

@lentikalena ahojky já právě taky 🙂

lentikalena
29. bře 2015

@unkarka No ona je docela nesnesitelná.Nevím co jsis sní zažila ty,ale já z ní byla docela na nervy. 🙂 A jsem ráda,že jsem to udělala. A ta její sestra to je taky neštěstí. ☹

unkarka
29. bře 2015

@lentikalena přesně jak ty jen jsem tam vlezla už ječela a byla na pěst.Tak jsem si řekla že nemám tu potřebu aby na mě ječela a už jsem k ní nešla,ted chodím k Maulemu a ten je fajn a v pohodě.

lentikalena
29. bře 2015

@unkarka A prosímtě hlásila si jí to nějak,že ,už k ní nebudeš chodit.Já jsem jí volala,že od ní odcházím,že jsem si našla jiného lékaře a ona mi zdělila,že tam musím přijít,podepsat jí reverz a,že jí musím zdělit ke komu jsem přešla.To je snad moje věc né,do toho jí muže být snad prd. 🙂

unkarka
29. bře 2015

@lentikalena tak to jsem jí teda nehlásila káče,Jen Maule říkal že z etického hlediska me vzit nemůže tak jsem mu rekla že když me nevezme on vezme me někdo jiny že prostě k takové krá... chodit nebudu tak jsem mu musela podepsat jen nejaky papír že budu chodit k nemu a ten papír jsem pak nesla k obvodní dr.

lentikalena
29. bře 2015

Tak to já jsem Maulemu volala.To telefonu jsem mu řekla,jak se věci májí.Celou dobu co jsem přišla do jiného stavu mi říká,že si to musím nechat vzít a nebo,že mi to vezmou oni.Do Sanusu dr.Kučerovi psala vzkaz a ten jen kroutil hlavou,co si to dovoluje jen kvůli tlaku.Pořád jsem to s ní nějak ustávala,ale když ted naposledy mi řekla,že mám vysoký tlak a,že mi díte umře a,že já půjdu do nemocnice,tak to,už bylo na mě moc.Tlak mám v pohodě a zvedlej ho mám akorád z ní.U Mauleho jsem byla zatím jenom jednou,ale jsem s ním moc spokojená.Ten na mě taky koukal jak na blázna,ale nijak to raději nekomentoval.Všichni na ní nadavají,že je to pěkná potvora a kr..a.Taková doktorka,by neměla snad ani ordinovat. 😀