Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

lentikalena
29. čer 2015

@zwalsh Ahoj to já jsem tak druhý třetý den,měla takové menší tlaky v podbříšku a takový zvlášní pocit. 🙂 A já testovala pořád,byla jsem tím uplě posedlá.Držím moc palce.A neboj se dobře to dopadne.Myslím na moc na tebe 🙂

zwalsh
30. čer 2015

@suzik161 ani si nic necitila Ted kdyz jsi otehotnela s malinkou?

suzik161
30. čer 2015

@zwalsh teď se nám to povedlo samo doma 🙂 před KETEM 🙂

zwalsh
30. čer 2015

@lentikalena moc děkuji dnes jsem se vzbudila s brekem jsem totálně vyčerpanǎ neboť naše malá má asi zápal plic již 3 noci jsem nespala pořádně. No nic uvidíme jak to dopadne. Musím teď myslet na malou ale hlavně mi vadí že jsem zavřená doma těšila jsem se že budu chodit do práce aby to utíkalo asi to tak mělo být. Moc děkuji za povzbuzení a přeji hezký den 😉

lentikalena
30. čer 2015

@suzik161 Každý den si na tebe vzpomenu 😉 Držím moc palce mamino 🙂 🙂 🙂

suzik161
30. čer 2015

@lentikalena Děkuji moc, já už se tak těším, v těhlech vedrech to bude záhul 😀 Co vy, jak se máte?

lentikalena
30. čer 2015

@suzik161 Neboj to,už bude co nevidět 🙂 .U nás snad dobrý,už jsme si na sebe zvikli.Máme,už 4.kg,už to začíná všechno dohánět.A dokonce,už i pěkně spinka.Je to takové zlatíčko,jsem moc ráda,že ho mám.Začíná,už tak jako pomalu houkat a začíná s ním být i docela větší sranda 😀 .Neboj se,co nevidět se taky dočkáš.V neděli,už mám na Lipnici křtiny a pak doma oslavu.Mám pozváno asi na 50.lidu,tak jsem zvědavá jak to všechno přežijeme.Nejvíc se obávám toho kostela,protože občas to je taková moje hysterka a není k utišení.Tak se opatruj a pá.

suzik161
1. črc 2015

@lentikalena juuu, tak si křtiny užijte!! Je super, že už jste si na sebe zvykli a vše zvládáte 😀 Pak dám vědět. Užívejte se!

bubulina1983
2. črc 2015

@zwalsh - já jsemtaky vůbec nic necítila,jenom jsem ale nějak strašně věřila a věděla že to určitě dopadne, dobrý pocit jsem z toho měla, jinak nic, 6.den jsem zkoušela myslím 1,.test, já bych to taky nevydržela, držím všechny pěstičky co mám... i Adámek 😀

zwalsh
2. črc 2015

@bubulina1983 moc děkuji 😉 oběma 😉 čekání se mi minulý týden zdálo hrozné ale dnes 8 den a nějak jsem si zvykla že čekám 🙂 ani mě to netáhne testovat. cítím se skvěle ale to bude tím že jsem musela na 1 den do práce tam to tedy uběhlo.

zwalsh
2. črc 2015

Holky neměla jste některá problém s vkládáním utrogestanu? Tedy po něm? Před dvěma dny jsem musela ☹ začít užívat ústně neboť se mi tam vytvořila infekce? Někde jsem četla že ústní užívání není tak efektivní ale Škurla mě ujistil že vše je OK. Jakmile vysadím je klid už za pár hodin. Držˇím všem maminkám palečky ať se daří miminkům a suzik ty dej vědět až bude holčička na světě 🙂 krev mám 7.7 to je hezké datum i na Porod

zwalsh
2. črc 2015
suzik161
2. črc 2015

@zwalsh ahoj, tak to bychom se mohly opravdu vystřídat, já mám 7.7. termín 🙂 teda pokud se nerozhodne dřív, v což doufám 🙂 jinak by měla jít na svět 8.7. vyvoláním. Takže ti svou štafetu ráda přenechám. Já když jsem si zavedla utrogestan, tak jsem pak dobrou hodinu ležela, aby to že mě neteklo. Jinak jsem měla vútok celou dobu, ale nesvědil, tak jsem to neřešila. Ale prý má ústní podání stejné účinky, jen tě může bolet žaludek. Neboj, vše bude OK!!!

zwalsh
2. črc 2015

@suzik161 tak to je super 🙂 mě se 7.7 moc líbí nǎse malá se měla narodit 17.7. ale nakonec bylo strašně horko a šla 14.7. To horko ti nezávidím ale neboj vše bude OK

lentikalena
3. črc 2015

Holky prosím vás,jak to děláte v těhlech pařákách s vašema drobečkama v noci.Já ho mám jenom v dupačkách,ale zase se bojím,když není v zavinovačce,aby se mi nepřevrátil,už se začíná pomalu převracet.Tak ho celou noc hlídám.Bojím se ho zapřít i polštářem.Díky za rady. 🙂

zwalsh
5. črc 2015

@lentikalena
@suzik161 tak holky u nás se zázrak nekonal dnes 11 den a ani duch, netestovala bych ale chytila jsem ten zápal od malé a je mi nanic i mám horečku tak alespoň mohu jít na pohotovost pro ATB. Je mi to líto ale nebudu pokračovat ve vašich šlépějích. Již 2 dny jsem cítila bolesti břicha jiné tak jsem to trochu tušila a ani není divu po těch stresech s naší malou. No nic držte se maminky.

suzik161
5. črc 2015

@zwalsh být tebou si stejně nechám na pohotovosti vzít krev na hCG, nikdy nevíš a hlavně test 5i ještě furt nemusí ukázat nic!!! Nehazej flintu do žita, tak brzo!! Musíme se přeci vystřídat 🙂

zwalsh
5. črc 2015

@suzik161 jsi moc mila na krev pujdu v utery jen jsem musela dat neco na Ty prudusky, kasel presne jako mala, nemohu ani prestat. Doktorka rekla ze kdyz je embyo silne prezije vse I ATB. Pry je horsi ten dusivy kasel. Moc ti dekuji za povzbuzeni. My vime co to je cekani vsechny tady a taky kolik slz a odrikani. Jen mi je lito ze do toho ta nemoc ttak zasahla. S mm jsme se vybreceli a kdyz tak zkusime dat. Mohu jit na KET hned kdyz dostanu ms po vysazeni leku?

suzik161
5. črc 2015

@zwalsh Já myslím, že ano. Ale 100% to není!

zwalsh
6. črc 2015

@suzik161 myslím na tebe 🙂 zítra takové hezké datum 🙂 držím palečky moc a moc.

suzik161
6. črc 2015

@zwalsh děkuji moc!!

zwalsh
7. črc 2015

@suzik161 tak nedočkavě čekám že napíšeš 🙂 ani horko maličkou nevypudilo? 🙂 držím moc a moc palečky na krásný a pohotový porod.

zwalsh
8. črc 2015

@suzik161 tak co jak je? Nemohu se dočkat? Jsi v pořádku ?

zwalsh
11. črc 2015

Holky suzik nic nepise nevite co je s ni?

suzik161
12. črc 2015

Ahoj holky, moc se omlouvám, neměla jsem sebou tablet v porodnici a přes telefon mi to nešlo. Vyvolání nedopadlo nejlépe, ale malá je v pořádku. V úterý jsem dostala tablety, po nich se do večera nic nedělo až večer. Kontrakce do toho zvracení a nakonec ve středu ráno se Denča narodila akutním císařem. Měla pupečník kolem krku a ramen. Vše je ok a jsme doma 🙂

zwalsh
12. črc 2015

@suzik161 velika gratulace a napis jeste miry Krasne jmeno, ;)

suzik161
12. črc 2015

@zwalsh 3500g a 50 cm 🙂

zwalsh
12. črc 2015

@suzik161 tak ta je krásná jen ať roste do krásy po mamince a ať je hodná po tatínkovi 🙂 hezky se zlaďte dohromady ať jste brzy skvělý tím a užívejte léta, to ti moc závidím že se narodila v létě 🙂 já mám obě děti v létě 🙂

zwalsh
13. črc 2015

@suzik161
@lentikalena holky dnes kontrolni hcg po tydnu z 137 na 2644 ;) mam radost

suzik161
13. črc 2015

@zwalsh úžasná zpráva po ránu!!! Moc ddržím palce a poslala jsem ti svoje těhu bacily až do konce!! 🙂