Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

veervit
17. srp 2015

Ahoj děvčátka, tak jsme doma z Jihlavy. Odebráno bylo 5 vajíček, není to moc, ale snad budou stačit. Džte nam pěsti. Jinak se ani není čeho bát. Kolektiv je tam úžasný a vše je tak rychlé, ze to ani člověk nezaregistruje a je po🙂

veervit
17. srp 2015

@zwalsh doufám, že virus je dostatečně silný, aby mě pořádně infikoval😉

andreee86
18. srp 2015

@veervit Ahoj, no, my jsme právě taky nikde nebyli, ani na imuno ani na genetice, Škurla říkal, že se tam posílám až po nezdařeném pokusu. Já jsem tam byla také včera a říkala jsem si, co je tam lidí, neměla jsem si pomalu ani kam sednout. naštěstí jsem nečekala dlouho. tak i pět vajíček je dobrý, hlavně aby se všechny dobře vyvíjely, abyste měli nějakého mrazáčka. A jak se cítíš?

andreee86
18. srp 2015

@zwalsh Ahoj, bříško nevadí, je vidět, že se miminku daří určitě dobře 🙂 Vedra byla příšerná, úplně chápu, že ti nebylo dobře. Je těžké to zvládat normálně navíc pak ještě s mimčem v bříšku. Naštěstí už snad ty vedra končí. U nás teď pěkně prší už druhým dnem 🙂

veervit
18. srp 2015

@andreee86 no dnes jsem volala a všech 5 bylo zralých, jsou oplodněné, tak doufám, že se udrží. Do patku dlouhá doba..Tak rano tam nikdo nebyl, až nás to překvapilo. Jinak těch lidí je moc s těmito problémy☹ Ja se cítím už dobře. Včera v podvečer mi bylo ouvej, ale ted uz to jde. A taky jsem zkusila spolknout utrogestan a to je teda driak. Jak me se po něm všechno točilo☹ Radši budu zavádět.. A jak jsi dopadla ty včera?

andreee86
18. srp 2015

@veervit Utrogestan jsem také vždycky zaváděla, přijde mi to lepší, nemá to takové vedlejší účinky, akorát mě vždycky šíleně bolela prsa. Já jsem byla v půl desáté a to už tedy bylo plno, nikdy jsem tam tolik lidí nezažila, tak jsem byla docela překvapená. To jo, máš pravdu, těch lidí je moc a čím dál víc. Ale snad nám tam všem pomohou. Tak zatím je to na dobré cestě, kdyby se udržely všechny, bylo by to fajn. A máš si asi zavolat, jak to pokračuje, viď? A jak dlouho jsi tam včera byla? Jak to trvalo? Já jsem myslela, že dostanu hned první injekci, ale prý ne, musím teď počkat, až dostanu MS (to by mělo být do konce týdne) a dojet si pro první injekci. A pak zase za měsíc a pak ještě jednou, takže dostanu takhle po sobě tři injekce vždycky v měsíčním intervalu a pak stimulka. No, takže u mě připadá vklad až někdy na listopad, ale doufám, že se to povede.

veervit
18. srp 2015

@andreee86 Jo jo, každý den volat, jak se naše bejbatka vyviji. Pevně v to doufám, že by mohli zůstat všechny, nebo skoro všechny. Ja šla na sál v 7:45, v 8 uz jsem byla probuzená a v 10:45 uz jsme odjížděli. Tak to máš běh na dlouhou trať, ale ono to uteče! Kdo si počká, ten se dočká😉

zwalsh
20. srp 2015

@veervit neboj vírus je silný 🙂 a posílám všem ještě jednou 🙂

zwalsh
20. srp 2015

@veervit a zítra se těším na krásné číslo 5 by bylo hezké viď? Moc držím palečky.

zwalsh
20. srp 2015

@andreee86 neboj dočkáš se jen teď trpělivě a Škurla je vynikající. Tři měsíce uběhnou a pak k nám nasedneš do těhu vláčku.'

zwalsh
20. srp 2015

@veervit osobně si myslím že lepších 5 pěkných zralý ch než 15 a pak zůstane třeba 1. Těch pět je takově hezké číslo.

andreee86
20. srp 2015

@veervit Ahojky, tak jak to vypadá? A jak se těšíš na zítřek? 🙂 Držím moc palce!

veervit
20. srp 2015

Ahojky, tak hlasím prozatím úžasnou zprávu. Jedno embrijko jo plně vyvinuté a 4 už začínají být téměř "dopečené" v sobotu by se snad měli ty 4 zmrazit. Jsem strašně šťastná, že se dokáží všechny krásně oplodnit a vůbec pořádně vyvinout😀 A na zítra se moc těšíme🙂 Ono je opravdu lepší, mít snad míň vajíček, ale pořádných. Děkuji že na mě myslíte, člověk to všechno snad i líp snáší, když si může s někým popovídat😉 A virus chytám vší silou, pak ho přenechám andree😉

karkab
20. srp 2015

Ahoj holky, tak hlásím, že už máme dlouho očekávané výsledky z genetiky a imuna. Genetika dopadla dobře a imuno skoro také, mám v sobě autoimunní látky, které vše vyplavují z těla pryč, tak proto se asi i nedaří. Byl nám předepsán Medrol a Vigantol ( chybí nám Vitamín D - rybí tuk ). Medrol mám nasadit 6týdnů před transferem a když se podaří budu ho brát i v těhotenství. Jsem tak šťastná, že není žádný vážnější problém 🙂 Takže směle do dalšího pokusu 😉

veervit
20. srp 2015

@karkab ahoj, tak paráda! Je skvěle, když se člověk dozví dobré zprávy! Teď hurá do toho😉 Dnes tu máme samé hezké zprávičky😉

karkab
20. srp 2015

@veervit Přesně, není nad dobré zprávy. Zítra budu volat do Sanusu a uvidíme jak a na čem se dohodneme. Doufám, že se k těhulkám brzy přidáme 😉

evulinka10
21. srp 2015

@karkab Ahoj, my máme výsledky zatím jenom z imuna a dopadly jsme úplně stejně 🙂 Mně také předepsala Medrol a chlapovi vitamín E a ještě mně napsala vitamíny Orthomol Natal, ale na ně jsem se ptala v lékárně a stojí na měsíc 1499 Kč !! tak jsem se ptala na jinou variantu a říkala, jsem ji, že beru Femibion 1 a Chytré miminko a říkala, že jsou tam ty samé vitamíny jak v tom Orthomolu. A v Imunii nám doktorka říkala, že podle výsledků by nám nemělo nic bránit ani přirozenému otěhotnění. Tak se ještě posnažíme. Jinak zatím ještě čekám na výsledky genetiky. To už jsem i psala MUDr. Hořínové, že nám zatím ještě nic nedošlo. Je to sice 4 týdny, ale napsala mně, že výsledky zaurguje, ať je máme co nejdřív. Tak držím pěsti, ať vám to vyjde 🙂

karkab
21. srp 2015

@evulinka10 Ahoj, tak to jsme na tom podobně, nám ještě doporučila Alveo, doplněk stravy, stojí 1200,- kč a máme užívat od října do dubna, tak to zkusíme. V Imunii paní primářka neshledala nic závažného co by nám mělo bránit. Takže jsme se s manželem rozhodli, že do druhého IVF půjdeme až po novém roce, pokud se nám do té doby nezadaří. Chci tělo vyčistit od všech léků, injekcí atd. Teď jezdíme do Prahy, kde navštěvujeme institut Tradiční čínské medicíny, kde pomohli už spoustě párů k vytouženému miminku, tak uvidíme zda nám také pomůžou a když ne, tak po novém roce do Sanusu. Teď do Sanusu pojedu v úterý 25.8. s výsledky z Imuna a genetiky. A kdy jste na genetice byly? My byly u Mudr. Hořínové 2.7. a výsledky nám přišli poštou 17.8. Taky Vám držím palečky 🙂

evulinka10
21. srp 2015

@karkab My jsme byli také u MUDr. Hořínové a to 23.7. a výsledky zatím nemáme. Právě jsem ji kvůli tom psala, že ještě nic nedošlo, tak je prý zaurguje. Nás tlačí čas, protože v únoru mně bude 39 a moje pojišťovna 211 přispívá na IVF pouze do 39 let, takže na dva pokusy máme půl roku, ale nevzdáváme se a makáme pořád 😀 😀

veervit
21. srp 2015

Ahoj, tak jsme doma z Jihlavy... Nemáme moc dobré zprávy☹ Nejrychlejší embryo se zastavilo, 1 mi dali a ty 3jsou strašně pomalý. Takže zatím nevíme, jestli budou nějaký na zmrazení.. Pořád se vyvíjí, tak uvidíme. Prý je to divný, že se takto zastavilo a ty ostatni spomalily.. U nás nemůže být nic normální.. Tak doufám, že alespoň to jedno, co mi dali, se chytí. Budu o něj s láskou pečovat. Držte nám pěsti😉

karkab
21. srp 2015

@evulinka10 Ona nám právě říkala, že to bude trvat 6 týdnů, což docela vyšlo. Tak je dobře, že Vám to zaurguje, aby se mohlo jít na věc 😉 Žádný vzdávání, taky se nevzdáváme a bojujeme a bojovat budeme 🙂 Neboj i my se dočkáme a přidáme se k holkám tady ve skupince 🙂 Jsi přímo z Jihlavy nebo dojíždíte?

koudulinka
21. srp 2015

@veervit drzim pesticky at to vyjde

zwalsh
22. srp 2015

@veervit jéj tak moc držím palečky, oni majú dobréj nos na embryjka tak máš to nejlepší u sebe, hezky pozitivně myslet, hladit bříško, první tři dny tak lehounce odpočívat a pak hezké procházky 🙂 čekají tě teď ty nejhorší 2 týdny ale neboj jsme tady pro tebe. Jednou budeš nahoře pak dole ale mě tady holky tak podržely že je teď řada na mě. Posílám těhu vírusy a přeji pohodové a hlavně úspěšné čekání.

evulinka10
22. srp 2015

@karkab Jj, už se těším až se přidáme 🙂 Už aby to bylo 😉 Jinak jsme z Třebíče, takže pořád cestujeme, ale uděláme pro zdárný výsledek vše.

veervit
22. srp 2015

@zwalsh Děkuji. Udělám pro mrně to nejlepší. Zatím lžím, ale vubec to neutika... Ještě že je hezky a můžu ležet na lehátku venku. A teď tu letěli 3 čápi, to by bylo, aby nebylo😉 Přes noc je hůř, člověk přemýšlí co když je někde chyba a ne a ne spát.. Opravdu těch 14 dni bude dlouhých. Ale za měsíc máme svatbu, tak řeším vše co se dá přes PC.Tak snad se zabavím . Děkuji za podporu😉

karkab
22. srp 2015

@evulinka10 Přesně tak, uděláme vše proto, aby se to povedlo 😉 Já jedu do Sanusu v úterý 25.8. se všemi výsledky a uvidíme co na to Mudr. Kučera a co by navrhnul po novém roce za postup. Dám vědět jak jsem dopadla.

suzik161
22. srp 2015

@karkab přesně tyhle výsledky jsme měli i my. Začala jsem brát Prednison také 6 týdnů před transferem, pak nám do toho něco vlezlo, už si nepamatuji co. Tak jsem ho brala dál a další měsíc jsem zjistila, že jsem těhotná z domu 🙂 🙂 držím palce!!

karkab
22. srp 2015

@suzik161 No tak doufám,že se nám to z domu podaří taky 🙂 To by bylo super,byla bych nejšťastnější na světě.Člověk udělá cokoliv,aby se dočkal vytouzeneho miminka.Já Prednison už měla a moc asi nezabral,tak mi napsali Medrol,tak uvidíme.Moc děkuju za podporu,fakt mi to pomáhá 😉

zwalsh
23. srp 2015

@veervit jéj tak to je super svatba 🙂 moc blahopŕeji 🙂 tak se hezky zaméstnej jen pozor na PC nedávat nikde k tělu hezky sedět u stolu 🙂 Jo to čekání teda je, já si koupila takově vybarvovací obrázky s čísly abych mysl zaměstnala ale stejně jsem šílela jako každá z nás. a vidíš teď pořád zvracím je mi špatně od 6tt a opět čekám na zlepšení, je to pořád o překonávání nějaké méty, nejdříve hcg pak srdíčko pak těhu knížka, screening atd. Já jdu ve středu do první poradny tak snad již alespoň budu míti těhu knížku a pak hned screening. Drž se holka zlatá 🙂

veervit
23. srp 2015

@zwalsh chudáku, to mi tě je lito. Tyto věci k tomu sice patří, ale jsou to nervy. Ale stojí určitě za to😉 Hlavně aby ti vycházelo vše v pořádku!! Člověk s tou psychikou moc neudělá, ale říkám si, že jste tim museli projít všechny, tak taky vydržím. Notebook mam vedle sebe na sedačce, tak snad to bude ok. Děkuji, uteklo to. Kdyz jsme začínali plánovat a pul rok se obrátil jak nic a je to tu🙂. Dnes mam nervy☹ v 9budu volat, jestli máme mrazáčky.. Bojíme se toho, že ne.. Dekuji moc za podporu🙂