Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

unkarka
28. únor 2014

@luca16 ahojky nevím co máš za konkrétní problém ale možná bych ještě ten měsíc počkala a když to nezabere tak na konzultaci do Sanusu.

@motyleeek ahojky ja jsem si už taky píchala několik injekcí a myslím že to byla reakce na to ale abys měla jistotu tak si zavolej sestře.

12mar
28. únor 2014

Ahojky,všechny zdravím,také jsem chodila na Sanus do Jihlavy, tak bych se s vami chtela podelit o ty nervy co a jak bude
Asi tak rok jsme se snažili, a pak na popud gynekol.jsme začali docházet na Sanus, nejdříve byl pohovor s doktorem a pak krevní testy a pak genetické a ultrazvuky aby věděli jak to s nami vypadá já neměla ovu a partner měl pomalé sper.bylo nam doporučeno umělé oplodnění což znamenalo opět testy a také žádost že souhlasíme a žádost na pojištovnu která by měla hradit tři pokusy,
vše proběhlo á do 14dní,pak jsem se dostavila po ms na krev a ultrazvuk kde mi i píchli první stimulační injekci do hyžděte a na další schuzce mi měli ukazat jak aplikovat injekce do břicha,ale na další schuzce po vyšetření ultraz.pan doktor zjistil že jsem těhotná 🙂 takže nejspíš zabrala i ta první injekce nebo i to že jsem o tom přestala moc přemyšlet je to i v hlavě vim to asi jako vy všichni,takže jsem si vzala hned neschopenku a dostala jsem prášky Estrofem 2mg a Utrogestan 100mg na další sezení v Sanusu byl poslech srdíčka mimi,vše v pořádku tak jsme byli odeslani ke svému gynekologovi
tak to je schrnut naš příběh se Sanusem musím říci že vždy byli milí a vstřícní jak sestry tak pan doktor Kučera
Všem vám mooooc držím palce vím jaké to je 🙂

12mar
28. únor 2014

@luca16
Ahojky já jsem taky brala Clostil a nezabral ale zkusila bych to nic na tom nepokazíš,mě pak prohlížel na gynekol.a zjistil že nemam ovu.,pak vyšetření partnera / spermatu/ a na tom základě nám doporučul Sanus

bubulina1983
28. únor 2014

@luca16 - ahojky, otázka spíš zní? jestli to ještě další měsíc zkoušet chceš, nebo se chcete rovnou odevzdat do rukou odborníků, my jsme jeli do sanusu poprvé po 1,3 letech neúspěšného snažení, s tím že chceme postoupit všechna vyšetření a najít důvod, protože už sem v to prostě nevěřila, že se nám to zadaří samo..

luca16
28. únor 2014

@unkarka manžel je v pořádku a mě zatím žádný problém dr. nenašel.... prostě se nedaří.... si říkám, že v tom sanusu by mi mohli udělat komplexní vyšetřní... ještě počkáme a v květnu/červnu se uvidí

luca16
28. únor 2014

@12mar Ahojky, ovu mám jak podle ovulačních testů, tak podle bazální teploty. Manžel je v pořádku. Jenže těch příčin, které nám můžou bránit v početí může být x ☹ Ještě stále doufáme, že ten Clostil tentokrát zabere ☹ A když ti nezabral Clostil, co ti pomohlo?

luca16
28. únor 2014

@bubulina1983 Tak dlouho se zatím nesnažíme, ale začínáme mít zoufalé nutkání, že nám asi nic jiného nezbude... Pokud je někde nějaký problém, o kterém nevíme, můžeme se snažit jak dlouho chceme a nevyjde to. Květen/červen se asi rozhodne. Pokud se do té doby přirozeně nezadaří, tak se k vám holky přidám ☹ Do této doby budeme ve stavu, kdy budeme určitě ochotni podstoupit úplně všechno.

unkarka
28. únor 2014

Já čekaám od 17 na menses a stále nic,nervy a vše k tomu,Dneska jsem volala do Sanusu a pan dr mi vzkázal at si udělám test a když budu těhu mám přijet a když nebudu těhu že mám přijet taky 😀 😀 😀 tak jsme se se setřičkou zasmli a rovnou mě objednala na uterý.

unkarka
28. únor 2014

@luca16 myse snažíme 7 let a z toho teda 2 roky jezdíme do Sanusu.Problémy spíše u mě s imunitou a s genetikou do toho všeho cukrovka tak mi to vše dává pěkně příroda sežrat 😒

unkarka
28. únor 2014

@bubulina1983 a co ty jak je?Viděla jsem testík tak tfuj tfuj tfuj

bubulina1983
28. únor 2014

@unkarka - hehe, no to by byla prdeeeel, kdyby tady druhá co se snaží seč může otěhotněla přirozeně mimo zásah lékařů 🙂) hihi, a co ty testík ? uděláš? naděje a doufání umírá poslední... no já zatím žádná změna, honím duchy na testu, dnes jsem 11.DPIUI, tak pořád doufám, že by třeba mohlo, ale už se k tomu asi moc neupínám, dnešní test taky spíš prd než něco, tak nevím

12mar
1. bře 2014

@luca16 ahoj mě nezabral ale tobě může, když jste oba v pořádku, mi jsme byli odeslani na Sanus tam nám udělali vyšetření pak jsme se domlouvali jaké jsou možnosti, mysleli jsme ze nemůžu otěhotnět bez pomoci lékařů i tak jsem si to přebrala v hlavě a ono najednou to přišlo otěhotněla jsem než jsem si mela aplikovat injekce před uměl . oplocení

unkarka
2. bře 2014

Tak příprava na KET právě začala.Dneska se ta mrcha dostavila tak už jsem si dobla Frafiparin a ted uz jen čekat zda to vyjde. 😀

luca16
2. bře 2014

@12mar To jsi měla vážně štěstí🙂

bubulina1983
2. bře 2014

@unkarka -teda to je radosti,člověk by nevěřil,ze se na tohle da i těšit vid😉,tak se drž a v průběhu podavej hlášení...ja na testech prd,zitra je 14.den tak to uz by tam melo něco byt,kdyby něco,vid..?

unkarka
2. bře 2014

@bubulina1983 přesně tak ale trpím jako blázen ležím jak lemra ale máme doma štěně tak to mě odpočívat moc nenecha :D a kdypak jdeš na krev?Ja měla pocit že dušíka vidím tak snad to bude vše v pohodě dej taky vědět.

motyleeek
2. bře 2014

@bubulina1983. Tak jsem v patek volala sestre a pry je to normalni. A v letaku jsou psane nezadouci ucinky u 1- 10 uzivajich. Ze se vzdycky musim trefit. Uz jsem si na to tes asi zvykla, protoze uz se mi to nedela tuktuktuk 😉.

12mar
2. bře 2014

@luca16 ahoj ano měli jsme štěstí, to samé přeji vám všem
🙂

bubulina1983
3. bře 2014

unkarka - hmm, tak dnes 14.DPIUI nic, jenom protlačená naznačená čárka v místě kde má být 2. takže to vypadá na velký kouloví, na krev sem se nedomlouvala, ve středu budu 29.DC tak nevím, zkusím tam zavolat, když to do tý doby nedostanu tak asi vysadim utroš, a budu se chystat na laparo...

unkarka
3. bře 2014

@bubulina1983 ach jooooo ☹ ale třeba ještě naděje je ne?ja jedu na ultrazvuk 13.3 tak jsem zvědavá.Můj dr ma dovolenou tak půjdu k jinému 😨

clarinula
3. bře 2014

Dobrý den, jmenuji se Klára Tomešová, jsem studentkou porodní asistence na Vysoké škole zdravotnické o. p. s., Duškova 7, Praha 5. Ráda bych Vás požádala o vyplnění dotazníku, který mi bude sloužit jako podklad k průzkumu v bakalářské práci na téma Vývoj asistované reprodukce.Je jedno, kdy jste asistovanou reprodukci podstoupili. Předem děkuji za pomoc.
https://docs.google.com/forms/d/13JJfXN9GoNjjLk...

unkarka
3. bře 2014

@clarinula hotovo

clarinula
3. bře 2014

@unkarka dekuji 🙂

bubulina1983
3. bře 2014

@clarinula - vyplněno

bubulina1983
3. bře 2014

@unkarka - no ještě pořád doufám, ale už se mi ta naděje hodně zmenšuje...
kolik máte zmrzlinek? a kolik máš ještě pokusů? a jak tvé tělo reaguje na ty injekce, teď ti předpokládám nedávají ty na růst folíků, kdyý máte zmrzlinky, v IVF jsem trochu mimo, to jsme ještě nezkusili

unkarka
3. bře 2014

@bubulina1983 máme 3 zmrzlinky ale vloží nám jen jedno vzhledem k mé cukrovce.Jinak mame 1 IVF neuspěšné a když jsme najeli na druhy pokus tak tam byla zjištěna ta cukrovka proto mi to dali zamrazit a ted mám imuno i cukr v pořádku tak mužem vložit,Jinak bychom měli mít ještě potom jeden pokus na pojišťovnu.NN ted si pícham Fraxiparin.ten mam napsany z rahy z imunologie.jinak na injekce reaguji docela dobře ale už se mi udělala modrina tak to budu mít zase špeky na břiše pěkně barevné,to budu jak velikonoční vajíčko flekatá 😀

bubulina1983
3. bře 2014

@unkarka - to nevadí že budeš flekaté vajíčko, hlavně aby se ti zmrzlinka zabydlela 🙂

unkarka
3. bře 2014

@bubulina1983 přesně tak taky piji kontryhelový čaj větší hnuj jsem nepila 🤐

bubulina1983
4. bře 2014

@unkarka - tak dnes 15.den na test bílo jako prase, volám do Ji, zajedu na krev, stejně si myslím že je to bezpředmětný, ale pro klid duše

unkarka
4. bře 2014

@bubulina1983 ach joooooooo ☹ ale uvidíš že to vyjde když né ted tak příště určitě 😉