Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

veervit
7. bře 2016

@andreee86 úžasne😀 tak hlavně spi, alespoň nebudeš kašlat a bude to v pořádku!

andreee86
7. bře 2016

@kacka49 no moc bych si přála, aby to dobře dopadlo. Ale to si přejeme všechny tady 😉

andreee86
7. bře 2016

@veervit kéž by. Snad to dobře dopadne. Teď mám další cíl, zvládnout to všechno do toho ultrazvuku. Držím palce, ať dopadnete dobře na imunu, ať tady máme jenom samé pozitvní zprávy. 😉

andreee86
7. bře 2016

@veva1211 a jak jsi zvládla injekci?

veva1211
7. bře 2016

@andreee86 dekuju za optani,nemohla jsem odtrhnout skleneny vicko porad se mi to tristilo.Tak jsem sla k obvodakovi.Sestra to mela za vterinu.Tak do auta a tam jsme to pichli🙂,no doufam ze zitra to bude min hekticky...Vim ze se mi to mluvi.Ale deli te "jen"14.dni.Koukej na filmy,uc se nejaky jazyk,nauc se plect.....

andreee86
7. bře 2016

@veva1211 a kolikrát si to ještě budeš píchat? Tak jsi to dneska viděla a zítra hurá do toho, určitě už to půjde líp. A proč ti to tam rovnou nepíchli? A kdy jedeš do Sanusu? Plést jsem se učila jako malá u babičky a u toho to zůstalo. 😀

veva1211
7. bře 2016

@andreee86 asi jeste 5x,protoze jsem chvatala do prace a meli tam plno tak jsem nechtela cekat mezi nemocnymi...Do Sanusu frcim v pondeli🙂.Tak mi drz palce moc v to doufam ze se to povede a to asi taky neni dobre..

andreee86
7. bře 2016

@veva1211 no jasný, budu na tebe myslet. A to je kontrola nebo už IUI? Právě naopak, já bych řekla, že když máš pozitivní myšlenky, jen to prospěje. To by se mi taky nechtělo, čekat v čekárně mezi nemocnými, to je jasný. A kam si to pícháš? Také do břicha?

veva1211
7. bře 2016

@andreee86 joo do bricha no ja bych rekla ze IUI.Ted si me zmatla:-\.Devaty den to je...

andreee86
7. bře 2016

@veva1211 to nevím, já měla vždycky IUI bez stimulace jen s Pregnylem na uvolnění vajíčka, ale chodila jsem tak 15tý den. Devátý se mi zdá brzy. A máš Pregnyl taky??

veva1211
7. bře 2016

@andreee86 nemam ja mam menopur.Ja jsem po dvakrat sla normane 10-12. den .A ted jsem po dvakrat nemela ovu tak jsme si to nechali udelat na stimulaci IUI.Ja tam asi zejtra jeste brnknu.Vidis dnesni den mas pekne za sebou a jses zase bliz k 23 🙂.

cucito
7. bře 2016

@veervit Učím druhý stupeň. Taky jsem si z počátku myslela, že to nedám, ale teď (učím 5. rokem) mě to baví. Jsem malá, ale potvora 🙂 Jinak to nejde, když mám ve třídě 30 puberťáků... Myslela jsem si, že injekce budou nejhorší, ale dnes vidím, že to čekání - takže jsem taky ráda, že je "koník", protože jsme to s manželem nikde nerozkřikovali, tak jsem ráda, že tady můžu "upustit páru" - i to pomáhá...

cucito
7. bře 2016

@veervit Tak snad Vám to ve čtvrtek dopadne... Já si zatím neumím představit, že bych měla jít do IVF znovu... Vím, že je to předčasné, ale v průběhu dne mě napadla všechna "kdyby a jestli" - jestli do pátku nic nevydrží, jestli se nechytne, jestli nebudeme mít co zamrazovat... prostě vše, čím jste si tady prošly (a procházíte) všechny...

cucito
7. bře 2016

@veva1211 Ona se ta zkušenost nedá přenést, to se musí zažít. Jen kdyby ti lidé nebyli tak moc "chytří" - si budu přeci chvíli něco píchat, pak krátká narkóza, hormony a je to... Pohoda, ne?...Mně je 29, ještě pár týdnů...Jestli by dítko bylo živé po mně, tak mám váhu dole hned. Jen chci přibírat z nějakého důvodu - ne že teď třeba z hormonů, které by ale mohly být ve výsledku k ničemu...Jsem takový plánovací typ - vše jsem měla na pětiletky - 1 vysoká, dům, svatba, cestování, druhá vysoká... A byla jsem zvyklá, že si život můžu do velké míry plánovat a ovlivnit - IVF a vše kolem snahy o dítě mě naučilo jisté míře pokory a klidu - že prostě věci dopadnou, jak mají, že to vše já ovlivnit nemůžu...Konec filosofování 🙂

andreee86
7. bře 2016

@cucito na to vůbec nemysli, co by, kdyby. Do pátku určitě bobíšci vydrží, dokonce se mu u tebe bude líbit a pěkně se u tebe uhnízdí a zbytek budete mít pěkně na zamražení na příště 😉 jako učitelku tě obdivuji, já bych učit nemohla. A učíš někde na malém městě nebo spíš někde ve větším? Taky je mi 29 a manželovi 38 😉

andreee86
7. bře 2016

@veva1211 aha, tak to nevím, takhle jsem to nikdy neměla, tak nemůžu poradit. Ale raději tam zavolej. Za zeptání nic nedáš.

veva1211
7. bře 2016

@cucito toto opravdu nejde planovat!Ja ani manzel nechceme aby se to nekdo dozvedel co podstupujeme.Tak jsem rada ze muzu byt tady a vy ze jste mou oporou.Kdy jdes do Sanusu?

andreee86
7. bře 2016

@luist ahojky, tak co, už máš hotovou velikonoční výzdobu? 🙂

cucito
7. bře 2016

@andreee86 Děkuji za slova podpory! Manžel je přesvědčený o tom, že to vyjde, že prý odevzdal kvalitní materiál 🙂 Dnes jsme se o tom bavili a shodli jsme se, že do toho dáme max. 100 000Kč. Že se nechceme za 2 roky zeptat, co jsme dělali - aha, snažili se marně 5 let o dítě, a zatím nám život plynul mezi prsty... Mám známou - 7 let se snažili, marně. Vzdala to, koupila si papírového psa, že s ním bude jezdit na výstavy - příští měsíc otěhotněla...Učím na větší obci, takže když jdu nakoupit, žáci koukají, co mám v košíku. Ale mohla bys učit - nic to není. Chce to polovojenský řád a oni poslouchají - nic jiného jim u mě nezbývá 😀

cucito
7. bře 2016

@veva1211 Nakonec jsem to řekla jen ségře a jedné kámošce... Nesnesla bych pak ty pohledy, kdyby to nevyšlo a navíc to bereme s manželem tak, že je to jen naše věc... Pokud bobíšci (ha, ještě minulý týden jsem se tomuto označení embryí smála - asi mi už hrabe) vydrží, měla bych jít na ET v pátek ráno...

konik_mischel
7. bře 2016

@cucito ahoj, chápu, to že chodíme do Sanusu ví jen moje 2 nej kamarádky. A také to, že mám konečně // . Nikomu z rodiny jsem to neřekla, mám strach, že se něco pokazí a fakt bych neměla na ty lítostivé, nedej bože zvědavé a zkoumavé pohledy, kdyby to nevyšlo. U těhle dvou vím, že by byly normální....

missuttka
8. bře 2016

tak to znam. Delam ve sluzbach,tak mi projde spoustu zen za den pod rukama a kazdy a co miminko? 😒 Ja se porad vymlouvam ze musime dodelat rekonstrukci a pak bude,ale pak slysim,ale uz na to mate vek a nema cenu cekat... no to ja vim taky si rikam pro sebe,ale kdyz to nejde tak se mam zblaznit nebo co?? Pak jedem na prvni navstevu do Sanusu a hned u vchodu do hlavni budovy potkam svou klientku. A co tady delate?? Boze,pomooc. Clovek o tom nechce s nikym mluvit,ale reknu Vam holky. Par lidem jsem se sverila a vite co me prekvapilo?? jejich reakce - je Míšo,Vy taky? My jsme tam jezdili taky a tam nam pomohli s Tomaskem a atd. takze v nasem okoli je takovych lidi co tam jezdilo,ale nemluvi se o tom a je prijemne ze nekoho takoveho znam nebo mam Vas tady. clovek se muze zeptat napocity a atdo

konik_mischel
8. bře 2016

@missuttka jojo, přesně, každý se ptá, jsme s manželem už dlouho ... tak mám neustále nějaký argument -ˇnejdřív to byla práce - jsem tam chvíli, chci se zapsat, pak bydlení ... Každopádně s tím, kolika párům to nejde jsem také koukala i z mého okolí... já se nikoho neptám, protože vím, jak nepříjemné a někdy i bolestivé to je ( např. po nezdařeném pokusu), ale někdo mi třeba řekl.. .no víš, oni už se snaží dlouho a nejde jim to atd... pak se sama sobě nedivím, že to nikde neříkám, protože nechci, aby naše soukromí takhle probíral např. ten dotyčný, co mi tyhle info sděluje. Oni to nemyslí zle, snaží se projevit zájem, ale ne každý je sdílný a chce se o tom bavit.

luist
8. bře 2016

@andreee86 ahoj, včera jsem něco málo vyrobila akorát s tím dnešním sněhem se to bije😀 ale já jsem jako dítě když padá sníh. Ve středu mám za sebou týden a kdyby mě nebolelo prsa -s utrogestanu tak můžu skákat přes překážky.

veva1211
8. bře 2016

Hezky svatek zen a jarni pohodu vam preju😉

veva1211
8. bře 2016

@cucito u nas to nikdo nevi,delam ve sluzbach a hodne kamaradu kolem sebe tak tech lidi je opravdu hodne co nas zna.Vim ze by se za tohle clovek nemel stydet ale porad nemuzu prekousnout ze by po me koukali a povidali hele ona ma dite ze zkumavky..Proto taky jezdime do Sanusu.Tak v patek na te budu myslim😉.Nekdy jsem psychicky uplne v prd...a nikdy chrlim usmevama kolem sebe.

missuttka
8. bře 2016

Všem ženám tady,jsme velke bojovnice 😉

veva1211
8. bře 2016

@missuttka diky🙂.Jak jste daleko pokrovili?

missuttka
8. bře 2016

@veva1211 my ted cekame na menses a pojedu na odber krve a muzicek na spermio

missuttka
8. bře 2016

@veva1211 jsme uplny novacci ve vsem