Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

pavlina1976
22. bře 2016

@cucito A to smíření je možná dobře 😉 . Věř a nezlob 😉

cucito
22. bře 2016

@pavlina1976 Tak jsem nevydržela a použila poslední test... a nic. To, že jsem ještě nedostala MS, je asi práce utrogestanu...No, teď mám silné řeči o smíření, ale je mi jasné, že to ve čtvrtek v Sanusu obrečím znovu. Myslím si ale, že jsou tam na to zvyklí...

andreee86
22. bře 2016

@cucito tak to mě moc mrzí, ale třeba potom budeš v Sanusu překvapená 😉 moc bych ti to přála a konečně by se taky prolomila ta smůla tady.

andreee86
22. bře 2016

@pavlina1976 no to máš asi pravdu, to by pak mohli rovnou zavřít, když by brali jako dárce cikány 😉

kacka49
22. bře 2016

@cucito nestresuj se, nedělá to dobře ani Tobě ani fazolce ... Třeba máš málo citlivý test 😉. Držím pěsti!

cucito
22. bře 2016

@kacka49 Kéž bys měla pravdu - ohledně toho testu 😉 Cca 4 dny po ET jsem taky tady holky uklidňovala a říkala jsem si, jak jsem silná, to jsem ale netušila, co mě čeká za nervy ☹

suzik161
22. bře 2016

@cucito nestresuj se, byla tady holčina, co neměla na testů ani ťuk ještě před odjezdem do Sanusu a v krvi měla skoro 1000jednotek. Jiná zase nic do 13.dne a teď má krásného kluka!! Dokud to nemáš potvrzené, tak není nic ztraceného!!!!

cucito
22. bře 2016

@suzik161 Díky, manžel mi to taky říká. Manželka jeho kolegy neměla na testu nic, v krvi nic, pak ale nedostala ani po týdnu MS a z UTZ zjištěna dvojčata - to muselo být na provaz - v průběhu týdne se smiřovat s tím, že se to nepovedlo a pak se smiřovat s dvojčaty. Vše to dobře dopadlo a dětem už jsou 4 roky...Když potom slyším takovéto příběhy, dává mi to trochu naděje... 🙂

kacka49
22. bře 2016

Přeju nám všem, ať to brzy vyjde ... Dnes jsem byla na předoperačním vyšetření ohledně té revize děložní dutiny. Na gyn. ambulanci doporučí dva lékaře - MUDr. Zmrhalovou, která už nemá čas a MUDr. Lacka, kde mi jeho sestřička začala vyjmenovávat, kolik lidí má denně a ukončila hovor se slovy -"to máte teda smůlu". MUDr. Zmrhalová mi alespoň doporučila další tři internisty, kterým jsem se ale včera nedovolala ... Dnes jsem se ráno dovolala jednomu z nich - byl nepříčetný, že co si jako ti dva myslí, že to mají s nemocnicí nasmlouvané a co teda budu dělat. Byla jsem rozhodnutá si čtvrteční zákrok přesunout na příští týden. Naštěstí přes blbé kecy mě vzal, ze začátku vyšetření byl nepříjemný, ale nakonec si jdu zítra pro výsledky předoperačního vyšetření. Mám jediné štěstí, že jsem s tím včerejším výsledkem byla srovnaná, jinak bych i ten dnešek obulela. Dneska jsem byla jen abnormálně vytočená, že se mi i můj dost nízký tlak zvedl na normální 😉. Takže přeji všem ostatním, aby si tímhle nemuseli projít 😉. Držte se, holky 😉

cucito
22. bře 2016

@kacka49 To je tedy přístup lékařů ☹ Ať Ti to ve čtvrtek dobře dopadne...

andreee86
22. bře 2016

@kacka49 to je opravdu hrozné, je mi to fakt líto, ten přístup je opravdu strašný. Tak držím palce, ať všechno dobře dopadne a už se děsím, až to budu příští týden řešit já 😒

pavlina1976
22. bře 2016

@cucito ☹ . No jasné to bude až ve čtvrtek! Ale chápu ☹ .

kacka49
22. bře 2016

@cucito díky 😉

kacka49
22. bře 2016

@andreee86 díky, neboj, třeba na Tebe budou mít ti dva doporučení lékaři místo, ale určitě to nebudeš potřebovat 😉. Tento týden je to komplikované kvůli volnému pátku, dost si jich bere i volný čtvrtek 😉. Jsem ještě teď koukala do Karty života od Zdravotní pojišťovny MVČR, kolik si Sanus naúčtoval za IVF ... celkem mi padla brada ... Za transfer 26.000,- Kč a za léky (Gonal, injekce, Prednison, Utrogestan) cca 11.500,- Kč. My celkem za injekce, za doplatky za léky + IVF (PISCI metoda) a zamražení 2 embryí zaplatili 26.000,- Kč = tj. 63.500, - Kč. To je celkem mazec ... A to je jenom za mě, ještě chci doma mrknout, kolik si naúčtovali u manžela za spermio ... No hlavně aby to vyšlo 😉, když už to stojí tolik peněz ...

missuttka
22. bře 2016

@kacka49 no to je strašné

pavlina1976
22. bře 2016

@kacka49 To není tak strašné, vezmi si, že když si platíš celé IVF sama tak tě to stojí kolem 80ti tisíc......

andreee86
22. bře 2016

@kacka49 jako myslíš, že by se to samo vyloučilo tím krvácením? To právě ne, Škurla říkal, že ten váček je velký a samo už se nevyloučí beze zbytku. No snad máš pravdu a je to jen tím prodlouženým víkendem. Tak nebudu se s tím takhle dopředu hrozně nervovat, na to bude dost času příští týden. Jj, to jsem tak čekala ty ceny, ani mě to nepřekvapuje... To naopak bych čekala víc.

kacka49
22. bře 2016

@andreee86 ne, myslela jsem, že tam fazolka bude 😉. Nebo Ti už Škurla řekl, že tam opravdu není? Je zase pravda, že když vidím, kolik zaměstnanců tam běhá, tak to zase tak strašná cena není 😉 @pavlina1976
Na druhou stranu, aspoň taky někdy čerpám ze zdravotního aspoň část toho, co jsem si už za ty roky zaplatila ... 😉

andreee86
22. bře 2016

@kacka49 bohužel není, porovnal to i s fotkou, co jsem měla z nemocnice, jsem 6+5 a to už je dlouho na to, aby se tam něco objevilo. Tak právě moc nechápu, proč ještě ten týden musím čekat. Ale dneska jsem začala třídit fotky, ještě jsem to neudělala, tak mám alespoň o zábavu postaráno a bude mi to utíkat. 🙂 chtěla bych si nechat nějaké vyvolat, hlavně svatební, po 4 letech 🙂 a pak má být o Velikonocích teplo, tak se těším, že budu venku.

andreee86
22. bře 2016

@kacka49 Kačko, nebavila jsi se se Škurlou co potom dál?

kacka49
23. bře 2016

@andreee86 teď ta revize, za 7-10 po revizi se mám stavit. Ale nejdříve můžeme začít za 2 měsíce. Jsem za to docela ráda. Máte taky mrazáčky? Koukala jsem do papírů, co jsem měla mít s sebou na hory a gestační váček měl 19 mm a po horách už 32 mm, byl Škurla překvapenej, že ješte takhle vyrostl ... Tak snad ta velikost nebude zítra komplikace ☹

andreee86
23. bře 2016

@kacka49 a léky už jsi všechny vysadila, předpokládám, ne? Neboj, ta velikost určitě nevadí. Oni si tam s tím poradí. Taky to budu mít tak nějak. Mrazáčka máme ještě jednoho, ale tak nějak nevím, teď nemám momentálně žádnou chuť v něčem pokračovat, mám hrozný strach, že to bude to samé u toho mrazáčka, co nám zbývá. A tak nějak zažít to znovu se mi moc nechce. Teď už jsem s tím smířená, ale co když se to bude opakovat? Určitě je dobře, že chce taky udělat nějakou pauzu, já si možná nechám i delší, třeba tři nebo i čtyři měsíce. Ještě uvidím.

karkab
23. bře 2016

Ahoj holky,můžu se k Vám přidat?Dlouho jsem tady ve skupince nebyla.Mám PCOS,anovulacni cyklus,podstoupili jsme 4xIUI,1.IVF a 3 KETY,bohužel to nevyšlo.Dali jsme si s manželem pauzu,bylo toho na nás moc.Jinak chodíme k Mudr.Kucerovi,je fajn.Teď se rozhodujeme,kdy jít do 2.IVF a chtěli bychom nechat zavést dvě embrya,tak uvidíme.Všem Vám moc držím palce 🙂

andreee86
23. bře 2016

@karkab ahojky, jj, já si tě pamatuji, jsem si říkala, kam jsi se ztratila 😉 tak teď naberete sílu a 2. IVF bude to pravé 😉

andreee86
23. bře 2016

Ahoj holky, jak tu teď tak procházím ty svatební fotky, tak jsem zjistila, že tchyně se na každé z nich, kde tedy je, tváří hrozně kysele. Tak jsem se chtěla zeptat, jak vycházíte s tchyní a jaký spolu máte vztah? Ví třeba např. co podstupujete? Za mě tedy ne a v životě bych jí to neřekla, nevycházíme spolu dobře.

veervit
23. bře 2016

@andreee86 Ahoj, tak to třídíš brzy 🙂 Ale vše má svůj čas 😉 Já tchýni už bohužel nemám, ale manželova rodina nic neví. Moje rodina (rodiče a sourozenci) ví vše. Když by jsme s něčím takovým vyšli na povrch, tak si myslím, že by to nedělalo dobrotu. I rodina dokáže být zlá...

andreee86
23. bře 2016

@veervit no to jo, to dělám brzy, ale já jsem na to hrozná, mně se hodí všechny fotky, je mi vždycky hrozně líto nějakou vymazat, i když jsou dvě skoro úplně totožné, tak já se prostě nedokážu rozhodnout, kterou z nich si vybrat a strávím s tím třeba i pět minut než se konečně rozhodnu. A nebo je přeskočím s tím, že se k tomu vrátím. 😀 já jsem se vždycky snažila do ničeho neplést, nemíchat, neřešit, ale vždycky jsem špatná já.

veervit
23. bře 2016

@andreee86 ty jo, my měli ze svatby dohromady asi 2500 fotek, to bych dopala, když bych měla nad každou přmýšlet 🙂 Ale zase, člověk se s tím alesoň zabaví! A tchýni máš alespoň daleko??

pavlina1976
23. bře 2016

@andreee86 Naštěstí mám skvělou tchýni. Dokonce se mnou byla dvakrát pro embryjka, abych nejela sama 🙂. A Vojtík bude jejich první vnouče, tak se moc těší. Možná toho se trochu bojím, aby se to nezvrtlo, jak budou mooooc natěšený 😉

andreee86
23. bře 2016

@veervit mám tchyni 25km. ALE uvěříš mi, když ti napíšu, že si udělali tajně klíče od našeho domu a každý, ale opravdu každý den k nám jezdili, když jsme byli v práci, jakože venčit psa? Berou si naše věci, protože zastávají názor, že jsme jedna rodina a že co je naše je automaticky i jejich. Když jsem se jim snažila vysvětlit, že takhle to prostě nefunguje, tak jsem špatně vychovaná a nevím co všechno. Teď se mnou od ledna nemluví, protože jsem jí řekla, že je to divný, když k nám jezdí a my nejsme doma. A to jsem hodně vážila slova a řekla jen, že je to divný.