Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

kacka49
9. kvě 2016

@missuttka přesně jak říká @veervit, hlavně nepřestávejte zobat ani doufat 😉

anickaa87
9. kvě 2016

@veervit a vis ze ani nevim, zapomela jsem se na to zeptat,ale zitra to zjistim 🙂

anickaa87
9. kvě 2016

Holky je nektera z vas kuracka?? Jaky mate nazor na koureni po ET? Ja moc nekourim tak si rikam zda by 2-3 cig. Denne uskodilo ci ne? Ja jsem takova ze vse radeji omezim jen abych neco nepokazila i kdyz tehu jeste nejsem.

veva1211
9. kvě 2016

@missuttka at zobe dal opravdu spermie se meni 1 za 3 mesice!

konik_mischel
9. kvě 2016

ahoj holky, prosím, máte někdo zkušenost s triple testem? Mám za sebou screening, vše ok , riziko 1:25 000 ... a Kučera mě objednal na triple test. Když jsem se ho ptala, zda je to nutné, nebo v čem je doplňující, když NT vyšel dobře, tak mě odbyl, ať nad tím moc nepřemýšlím... jsem z toho dost rozpačitá, protože mě zarazilo, že mě takhle odbyl a hlavně že na ty testy mám jít. Četla jsem si o nich a jsou prý hodně zastaralé a velmi často falešně pozitivní. Máte s tím někdo zkušenost? Zeptám se ještě mojí gynekoložky... ale....

andreee86
9. kvě 2016

@veva1211 ahoj, ničeho se neboj, když to všechno tak srovnám, tak jsem taky neuvěřitelný posera, ale kdo by nebyl, navíc bych řekla, že nám jde o hodně, tak se není ani čemu divit. A jak to vypadá s tou zastavovací injekcí? Už jsi byla?

andreee86
9. kvě 2016

@kacka49 ahojky, omlouvám se za pozdní odpověď. Co MS, už dorazila? Víno zabralo? 🙂 Já už mám po MS, jsem v půlce dalšího cyklu, tak snad to už bude dobré. MS jsem měla stejnou jako obvykle, žádné zvláštní bolesti ani silnější krvácení, jak říkala doktorka. Nás imuno čeká zítra, tak už budeme mít všechno za sebou a teď už jen čekat na výsledky. Vy už nějaké máte?

veva1211
9. kvě 2016

@andreee86 Ahojky tak asi tento mesic vzdavam:'(.Zrovna dneska rano jsem mela nehodu na kole,pak dotoho budeme v praci predelavat salon.A jak to nikdo nevi tak nevim jak bych se mela vymlouvat.Ja uz opravdu nevim kdyz uz jsem pripravena na vsechno jak fyzicky a psychicky tak se to s prominutim nam vsechno sere:'(!

kacka49
9. kvě 2016

@andreee86 ahojky, děkuji za optání, konečně v pátek dorazila, víno zabralo 😉. Teda myslím. Přišla mi trošku silnější, ale zase méně bolestivá. I když možná už si nepamatuji jaká byla předtím 😉. Tak to je paráda, zítra hodně štěstí. Nemáme ještě nic, od genetiky jsou 4 týdny, od imuna 2 týdny zítra. Do Prahy pro výsledky si jedeme 27.5. 😉. Kdy si jedete vy pro výsledky?

andreee86
10. kvě 2016

@veva1211 ahojky, když budeš čekat ještě měsíc navíc, tak to už není taková doba a určitě ti to uteče. A pokud to máš v práci tak, jak píšeš, tak to bude určitě i lepší, protože by ses zase stresovala, co bude, co komu řekneš atd. A ty nervy za to nestojí. Určitě bude lepší, když budeš v klidu. A cos dělala na kole? A jsi v pořádku?

andreee86
10. kvě 2016

@kacka49 to už je čtyři týdny, co jste byli na genetice? Tak to pěkně utíká, za chvíli vám přijdou výsledky. Nebo už něco dorazilo? Zato po transferu, když potřebujeme, tak se to táhne a těch 14 dní je nekonečných. 🙂 My jedeme pro výsledky za měsíc, sedmého června. K jaké jdete Dr.?

anickaa87
10. kvě 2016

Ahoj tak mame pouze jednoho mrazacka, mrzi me že ze 7 " prezilo" jen jedno ale aspon neco

veva1211
10. kvě 2016

@andreee86 Dala jsem se na sportovani.Rano vytahnu kolo ze na nem pojedu do prace,najela jsem spatne na kamen a ve trmenu jsem mela jednu nohu a nez abych mela vyron kotniku tak jsem padala dopredu.Jak se mi zkrizili riditka tak jsem z hrudnikem na ne spadla.Peprne jsem se bouchla do hlavy chvilku bezvedomi a diky bohu hrudnik v cajku!Me uz odrovnava i kdyz potkavam kocarky,je to normalni

kacka49
10. kvě 2016

@andreee86 tak vidíš, už taky kecám, dnes jsou to tři týdny, byli jsme 19.4. Ještě nic nepřišlo, ale dám vědět, neboj 😉. Přijde mi, že už jsme zvyklé čekat, tak už nám to utíká 😉. Tuším, že jdeme k Dr. Šetinové, ke komu vy?

kacka49
10. kvě 2016

@anickaa87 nezoufej, i jedno je skvělý výsledek 😉. Teď se musíš soustředit na toho prcka v bříšku 😉

veervit
10. kvě 2016

@veva1211 ty blaho! Buď na sebe opatrná! Jezdíš s helmou?? Já to jeden měsíc taky měla v práci na nic, tak jsme to posunuli a pak jsme se v klidu na pokus soustředili. Takže radši počkat😉

veervit
10. kvě 2016

@anickaa87 mysli teď pozitivně! Určitě teď nebude mrazáček třeba😉

cermitko
11. kvě 2016

@veervit jak to jde? Kdy jdes na odber?

veva1211
11. kvě 2016

@anickaa87 aspon jeden ale ja si myslim ze uz nebude treba😉.Byla si na laparoskopii nez si podstoupila IVF?

veva1211
11. kvě 2016

@veervit Jezdim bez helmy...To me vyskolilo☹.Byl to narez.Kdy jdes na odber?Uz se tesis az to budes mit za sebou vid?

veervit
11. kvě 2016

@veva1211 no, tak teď už jen helmu!!! On si člověk říká, abych nevypadala jak blbec, ale co, ať si říká kdo chce co chce, zdraví máme jenom jedno! Na odběr jdu v pátek, už se těším. Jsem jak hroch. Minule mi takto nebylo, tak uvidíme, snad bude pořádná úroda.

veervit
11. kvě 2016

@cermitko Jak už jsem psala, tak jdu v pátek. Už mi to malinko vadí. Nejde mi moc dobře sedět, tak chodím, stojím a ležím..

veva1211
11. kvě 2016

@veervit Tak to mas za par!Budu drzet palecky at ti vse dopadne dobre!A jak se ti dycha.?Ano bez helmy ani ranu.Na kolikatou jdes uz to vis?

missuttka
11. kvě 2016

Holky,jen otazka. Kdyz si pak pichate a stimulujete aby bylo dost vajicek,tak se jezdi na nejake kontroly,ultrazvuky? A jak casto? Tak nejak uz si planuji v hlave jak to budu zvladat s praci. Po odberu mam v planu dovcu ale predtim chci chodit co to pujde 😊mam praci klidnejsi,kdyz tu teda neni sefka a nevymejsli😁 ale ta to vi,tak snad mi da pokoj

veervit
11. kvě 2016

@veva1211 Děkuji, jdu v 7:15. Dýchá se mi dobře, v tom problém není. Ale už se těším domů, až vezmu volné kalhoty..

veervit
11. kvě 2016

@missuttka jezdí se ráno, doktor udělá UZ, napíše rozpis kolik jedotek si máš píchat a jezdí se dost na kontroly. První kontrolu jsem měla 4.den, poté jsem jezdila přes den. Podle množství a velikosti ti upraví jenotky. Mě folikuly moc nerostly, tak proto jsem jezdila tak často..

missuttka
11. kvě 2016

@veervit pekny. Tak to jsem na to zvedava. Dekuji

anickaa87
11. kvě 2016

@veva1211 dik za pozitivni slova.. Ne ne nebyla, tam se zjistuje co? Nikdy jsem tam nebyla tak nevim

kacka49
11. kvě 2016

@missuttka ahoj, ja jezdila taky ob den a myslim, ze folikuly rostly pekne ... Je to jen okolo 10-ti dnu, to zvladnes 😉

anickaa87
11. kvě 2016

@veervit drzim palce at to mas zdarne ta sebou, nevim jak u koho ake ja po odberu az vlastne do transferu byla na tom fakt blbe, mela jsem tak nafoukle brucho po celou dobu az to bylo neprijemne a vsude me pichalo ted se citim dobre ale nechci te vubec desit jo 🙂 pak dej vedet jak na tom jses ;)