Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

veva1211
16. zář 2016

@kacka49 Ach jo ☹ ja už věřila tomu že vám to vyjde!!!!Moc sem vám držela palečky!Opravdu ten osud holky čeká až budete bojovat spolu @andreee86.v lázních si dejte s manželem relax naberte sil.Ať se vám líbí 😉!

kacka49
16. zář 2016

@andreee86 děkuju 😉. A Ty už půjdeš taky příští cyklus se mnou? Tento postup si už měla nebo ho budeš mít? Určitě to je tak, jak má 😉. Budu odpočívat a Tobě přeji, ať máš okna brzy hotová a můžeš taky relaxovat 😉

kacka49
16. zář 2016

@veva1211 děkuju moc, asi to tak má být ... musím trošku víc vypustit a myslet víc na sebe 😉. Ale děkuji, že na mě myslíš 😉. Opatruj se a užívej si 😉

veva1211
16. zář 2016

@kacka49 asi ano,všechno má svůj čas. ..Ale člověku se honí všechno možný v hlavě!Taky na sebe davej pozor!

missuttka
16. zář 2016

Ahojky holky,tak jak se Vam tady dari? Delsi dobu jsem tu nebyla 🙂 myslim na Vas

veva1211
17. zář 2016

@missuttka a jak se daří tobě?A už máte zažádáno?

kacka49
17. zář 2016

@mrkyvka05 držím na zítra pěsti 😉

mrkyvka05
18. zář 2016

Holky, tak to mame za sebou. Mame 3 vajicka, spermie jsou dobre, tak uvidime jestli si jsou souzeni. Zitra rano si mam volat.

veva1211
18. zář 2016

@mrkyvka05 Držím palce!!!

evulinka10
18. zář 2016

@mrkyvka05 Ať se hezky vyvíjí 😉

jannulkapa
18. zář 2016

Ahoj holky . Tak ja tu taky dlouho nebyla. Tak me pan doktor Škurla poslal na laoaroskopii. Tak uz to mam za sebou. Muzu jen psat samou chválu na Jihlavskou nemocnici. Sestričky super,prijemne,usmevavé.. Pred i po zakroku se o me suprove starali. Akorat jen co muzu vytknout tak mladeho pana doktrora pri vstupni prohlidce ..kdy mu vse rikala sestricka co ma delat atd. Tak to bylo takovy divny. Ale nic co by se nedalo zvladnout. Tak mi to tam proštouchli oba vejcovody mam pruchozi, a poupravili to tak abych mela ovulku. Tak ted polehavam doma. A odpocivam. Tak to by bylo a by to neslo.. .🙂)) jen nevim jak dlouho se takovy zakrok hoji a je potreba byt doma? Nevite nahodou.. Tyden zhruba budu doma no. A pak do prace zase..

veervit
18. zář 2016

@jannulkapa Ahoj, mohu se zeptat, proč tě poslali na laparo? Ja si taky říkala, že bych asi jako měla jit a dr Kučera mi řekl, že v našem případě je to zbytečný... Hlavně ať jsi brzy fit!

jannulkapa
18. zář 2016

@veervit proc? Protoze mi nedozravali vajicky tedy ovulaci jsem nemela a pak se me delali cysty.. Spis ted nevim jak dlouho mam byt doma vybiram si tyden dovci a obavam se,ze to bude malo. V patek jdu na stehy. Tak kdyz me do te doby nebude dobre tak si dam neschopenku no.

veervit
18. zář 2016

@jannulkapa tak to jo. A máš náročnou práci? Ja myslím, že kamarádka mela 14 dni neschopnost.

cermitko
18. zář 2016

@jannulkapa ahoj, ja byla doma 14 dni. Ale delam v bance, takze prevazne sedim. Zalezi co delas za praci. Ja jsem byla na laparce protoze mam polycysticky vajecniky a nemam ovulaci. Ale bohuzel to nepomohlo. Drzim moc palce at to u tebe ma uspech 😉 ja jsem ted po druhem ketu. Hodne stesti snazilky

jannulkapa
18. zář 2016

@cermitko jak nepomohlo? Tak nejaky posun to muselo k lepsimu mit ne ? Ja delam 12ctky kadeřnici..coz se obavam,ze na tu neschopenku pujdu☹

cermitko
19. zář 2016

@jannulkapa tak to bych na neschopence jeste byla. Jsi v praci cely den na nohach. No me na laparce nic nenasli, zadny srusty nic. A ovulku porad sama od sebe nemam

jannulkapa
19. zář 2016

@cermitko tak to je taky divny. Tak chodit za lecitelem na prohřatí.. Vitaminy atd predpokladam,ze berete.. To nechapu..co to telo by vic chtelo uz fakt..

veervit
19. zář 2016

@mrkyvka05 tak jak bojovníčci? Chytli se všechny?

mrkyvka05
19. zář 2016

@veervit ahoj no zatim nemam moc dobre zpravy, 2 vajicka se nepodarilo oplodnit a to jedno posledni zatim nevykazuje znamky oplodneni, ale pry nemam zatim delat zadne zavery, ze je mozne ze se jeste chyti. Mam si zavolat zase zitra rano. Doporucili nam ICSI kvuli malemu mnozstvi vajicek. Tak snad zabojuje a aspon to jedno vyhraje.

andreee86
19. zář 2016

@kacka49 ahoj, omlouvám se za pozdní odpověď, jak bylo v termálech? Už jsem tuto stimulaci měla, píchala jsem si Menopur, akorát mi po něm blbě rostla sliznice, byla taková hraniční, tak jsem dostala pak ještě krátkodobě Estrofem, což jsem nechtěla.

veervit
19. zář 2016

@mrkyvka05 Ty jo, tak uvidíš zítra! Určitě to bude správný bojovník!!! A vy máte spermie v pořádku?? Kolik ti je, jestli se mohu optat?

andreee86
19. zář 2016

@mrkyvka05 ahojky, držím moc palce, určitě je to ten správný bojovníček a jen tak se nevzdá.

mrkyvka05
19. zář 2016

@veervit jj spermie jsou v poradku pohyblivost i pocet. Je mi jeste 38, ale 2ivf uz hrazeny pres pojistovnu nestihnem kvuli veku. Chteli jsme to zkusit, abych si potom nevycitala,ze jsem do toho nesla. Akorat se to cele protahlo kvuli cekani na vysledky z genetiky a imunologie. A jeste v lednu jsem byla na revizi a v breznu jsem samovolne potratila. Takze kvuli hormonalni hladine taky cekani.

veva1211
19. zář 2016

@mrkyvka05 pišeš že je ti 38 a kvůli věku že to nestihnes.Mám za to ale nechci lhát nevim to jiste.Jedna pojišťovna proplaci IVF do 40.let...?

evulinka10
19. zář 2016

@veva1211 Jj dělala to VZP, ale už jsou všechny na stejné vlně do 39 let. Řešili jsme to samé 😉

veervit
20. zář 2016

@mrkyvka05 holka, myslím na vás!!!!

mrkyvka05
20. zář 2016

@veervit dekuju moc, ale bohuzel nedopadlo to ☹

veervit
20. zář 2016

@mrkyvka05 ach jo!! A další pokus teda nestíháte?

mrkyvka05
20. zář 2016

@veervit bohužel, v pondeli mam jit k doktorovi, ze se domluvime na dalsim postupu, dobrat leky, tak aby se dostavil cyklus. Ale v listopadu mam 39, takze to urcite nestihneme. Ale nahazime flintu do zita, budeme to zkouset klasicky, treba se zase zadari. Mame uz jednoho syna prirozene bez komplikaci, vsechny testy vysli v poradku, akorat mam lehce snizene AMH. Chtela jsem zkusit ivf uz kvuli veku a kvuli tomu, ze jsem mela 2x ZT v 8tt. a v 11tt, kde uz byla i srdecni akce, ale vzdy revize a potom nasledoval 1x potrat. Proto jsem si rekli, ze zkusime ivf, i dr, rikal, ze kdyz nemame problem s otehotnenim, tak by to melo vyjit, ale bohuzel asi spatne nacasovane nebo co. Holky drzim vam vsem pesti, at vam to vyjde a dekuji za podporu.. tfuj tfuj 😉 🙂