Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

unkarka
25. dub 2014

@rendy73 aha tak to ti bohužel nepmužu ja tu mam zbytek gonalu-

unkarka
25. dub 2014

@ivekr tak to je fajn že jsi v poho hlavne bud prosím v klidu a když to v praci nepujde tak to prostě nepujde:miminka jsou na prvním místě.Ja jedu na krev 6.5 a myslím že tentokrát si udelam test,Asi t nevydržím abych byla připravena.Minule jsem se tam rozbulela jako debilek.

unkarka
25. dub 2014

@bubulina1983 jj přesně tak a ja pak vylezu ven a říkam manžovi ty jo jak to ma byt a on si pamatuje vše takže je to v pohode.A spousty otázek me taky napada až když vylezu ven.

samanta001
25. dub 2014

@bubulina1983 Já měla dlohý protokol... kolem toho 20DC se píchá injekce, pak se MS může dostavit, ale taky nemusí. Lepší je když dorazí, to už pak můžeš začít s pícháním injekcí podle protokolu jak ti to dr. rozepíše. A pak hurá na OPU 🙂

rendy73
26. dub 2014

@unkarka Ahoj tak jsem to sehnala,tak snad folíky vyrdží,zítra jedu do Jihlavy na kontrolu.Pokud to bude ok,bude v úterý OPU a na 1.máje ET.Co ty jak je? 🙂 🙂 🙂 Moc ti držím palce,aby to dopadlo a ono to dopadne, jsme přece na řadě. 😉

unkarka
26. dub 2014

@rendy73 no mě je fajn truchu mě bolí břicho ale to mě bolelo i před tím a nic tak se uvidí.

bubulina1983
26. dub 2014

@samanta001 - díky zy info, no v mým případě že jedině tato varianta, tak budu píchat jen se ze mě bude kouřit 🙂 teda pokud se do té doby nestane zázrak.... 😒 ale asi začnem až v červnu protože muž má jet v červnu na 14 dní pryč, tak nevím zda by to zrovna nevyšlo, na odběr když bude v čudu.. no uvidíme..

bubulina1983
26. dub 2014

@rendy73 - super, tak vše zatím zachráněno, oni tam jsou v sanusu i v neděli, nebo ve svátek? to jsem nevěděla...držím pěstičky aby byly pěkné vejce i když už je po velikonocích 😀

unkarka
26. dub 2014

@rendy73 určitě vydrží prostěmusí.Vždyt se už SAKRA musí štěstí konečně usmaát i nas ne?

rendy73
26. dub 2014

@bubulina1983 musí tam být,odběry a ET nepočkají,před 10letyjsem byla na odběru 8.5.také svátek. 😉

rendy73
26. dub 2014

@unkarka no jsem zvědavá,ráda bych měla alespoň dvě embryjka,je tam maličko větší šance,ale budu vděčná i za jednoho pořádného bojovníčka.Zítra písnu,co a jak. 🙂

unkarka
26. dub 2014

@rendy73 ty mě to jednou vycházelo na sobotu ultrazvuk a ta stará jepice mi vynadala že bude muset kvůli mě do práce.Tak jsem se nadechla,zčervenala jako krocan,manžel mě krotil at jsem zticha a ona pochopila že me docela nakrkla a hned to baba otočila ve střašnou srandu.Ještě že už šla do důchodu.

rendy73
26. dub 2014

@unkarka Za takové peníze a tak nejistý obchod by nám měli všichni líbat ruce.Vše tam stojí na důvěře,ať nám řeknou cokoli, my nemáme šanci zjistit, zda to tak je.Mě řekli minule,vajíčko se neoplodnilo,já jim věřila že to tak je, ale jistota tu není.Jde o to,že by měli a také většinou se chovají velice slušně,ale vyjímky jsou.Zítra písnu co a jak,hezký večer.

unkarka
26. dub 2014

@rendy73 budu na tebe myslet a držím pěsti 😉

rendy73
27. dub 2014

@unkarka Ahoj,tak ze tří folíků mám jeden pěkný ostatní přestali růst kvůli těm injekcím.Tak pokud vydrží alespoň ten jeden,odběr bude v úterý a dál se uvidí.Budu doufat,že je to bojovníček a hlavně, že je v něm vajíčko. 🙂

unkarka
27. dub 2014

@rendy73 ahojky i jedno je super a bude to pravééééé moc na tebe myslím a držím pěsti.

bubulina1983
27. dub 2014

@rendy73 - 1 lepší než žádné což 🙂 tak to teď už musí určitě dopadnout, sice je jedno, ale o to víc bude silnější a pěkně se zavrtá 🙂) věř tomu i my tomu věříme!

rendy73
27. dub 2014

@unkarka
@bubulina1983 Věřím,jinak bych do toho nešla a teď je přeci řada na nás,takže to musí vyjít.V úterý budu moudřejší.Dnes píchám Pregnyl a děj se vůle boží. 🙂 😉

ivekr
autor
28. dub 2014

ahoj holky, jůůjj vy jste to tady "rozjely" 🙂. Tak dočítám, holky moc moc držím pěstičky, aby už to teď vyšlo!!! Jinak já děs běs. V sobotu mi bylo ještě dobře, a včera se to pokazilo, celý den jsem ležela a spala a na večer jsem si hodila asi 6x šavli ☹ do toho migréna. Děsný. Doufám, že to bylo vyjímečný. Dnes ráno jsem byla na krvi (to jsem zvládla na lačno) no a sedím v práci a funím a rozdýchávám, od žaludku mi je blbě, když nejím je mi blbě, když se najím je mi taky blbě 😀 Na nic nemám chuť, ach jooo takhle jsem si to nepředstavovala..ale co bych pro ty drobky nevydržela 😅

bubulina1983
28. dub 2014

@ivekr - ahojík maminko🙂 tak si mě hnedka rozesmála, přijde mi to děsně vtipný, když nejím je mi blbě, když se najím je mi taky blbě... vůbec si ti to nezávidím, ale na druhou stranu strašně mooooc! musíš to vydržet, s tělem cloumaj hormony jako na houpačce, bude líp, uvidíš...v práci uvidíš jak to budeš zvládat, když ti bude špatně tak běž radši na PN..ať miminka jsou v pořádku.
Mě bolí trochu v krku, takovej knedlík tam mám, v sobotu mě bolely klouby celej den jako prase, a už 3. den mě strašně bolí bradavky, teplota stoupla na 37,1 3 dny a dnes hup 36,7, tak se strašně moc modlím aby zítra zase vyskočila, jsem teprve 25.DC na MS je ještě brzo, ale jsem po tý narkoze, zákroku, tak ví bůh...

ivekr
autor
28. dub 2014

@bubulina1983 tak ti moc moc držím pěstičky, já si teplotu taky měřila, ale spíš, abych věděla kdy čekat ms, a teplota se furt držela nahoře....takže klidně tohle může být ten pokles na uhnízdění. Jinak mě nic nebolelo, prsa a to všechno začalo až týden potom co jsem to už věděla. Ale každý to má jinak 🙂. Ty joo táákk ti to přeju, už to musí vyjít.
Jinak já si jdu odskočit do lékárny, musím zkusit ty lízátka proti blití, furt tady funím ty jo.......děsný, ale těšila jsem se na to, tak to musím vydržet 😀 Můžu chodit, pracovat...jen je jako by člověk nonstop pařil 😀

bubulina1983
28. dub 2014

@ivekr - jen si tak ještě říkám, když my moje gynekoložka říkala, že i když je 1 vejcovod neprůchodný, že lze otěhotnět z obou.... jak se může vajíčko z levého vaječníko dostat ke spermiím a pak se úspěšně usídlit v děloze když je levý vejcovod neprůchodný??? to se mi zdá něja. divný...

ivekr
autor
28. dub 2014

@bubulina1983 člověče, tak to vůbec netuším, zkus dát dotaz na googlu, jestli už to třeba někdo v diskuzi neřešil. Jedině, že by se zprůchodnil, třeba ty srůsty u nějakého pohybu praskly? jinak mi to taky příjde popravdě divný

ivekr
autor
28. dub 2014

@bubulina1983 - na rychlo jsem našla toto:

4. Vaše dotazy
Otěhotnění s jedním průchodným vejcovodem

Dotaz: Před týdnem jsem byla na profouknutí vejcovodů. Zjistili, že mám průchodný jen pravý vejcovod. Řekli mi, že mám půl roku největší šance. Myslíte si, že by to mohlo jít hůř, když mám průchodný jen jeden vejcovod?

Odpověď: Dobrý den,pokud máte průchodný pouze jeden vejcovod, je šance na otěhotnění nižší než v případě, že máte průchodné oba dva.
Přes neprůchodný vejcovod se vajíčko z vaječníku nemůže dostat do dělohy. Nicméně máte ještě druhý vejcovod, přes který se do dělohy dostane vajíčko z druhého vaječníku a nevíc může vychytat i uvolněné vajíčko z druhého vaječníku, který je na té straně, kde máte vejcovod neprůchodný.
Takže šance na otěhotnění je určitě poměrně vysoká i pouze s jedním vejcovodem. Takže pokud nemáte žádný další problém, nemusíte se obávat, že byste nemohla otěhotnět.
Opravdu je nejlepší, pokud otěhotníte, co nejdříve po výkonu, který Vám byl proveden.
Držím pěsti, s pozdravem, MUDr. Eva Račanská

bubulina1983
28. dub 2014

@ivekr - no já byla po 8 dnech po operaci na kontrole a ona mi řekla že je po OVU na levé straně, velká sliznice, vlevo byl prasklý folikul, ale levý vejcovod je neprůchodný, na pravé straně nebylo nic, tak nevím jak by se mohlo chytit vajíčko z levého, mám strach aby to popř. nebylo mimoděložní ☹

bubulina1983
28. dub 2014

Tohle sem našla ...."I já měla neprůchodný vejcovod s druhý na tom byl o něco lépe,dr.říkala,že jelikož je to párový orgán,tak druhý vejcovod vezme funkci toho totálně neprůchodného." tak asi to tak může fungovat...

ivekr
autor
28. dub 2014

@bubulina1983 jj, to je také u toho článku co jsem našla u sebe, že to převezme...tak třeba to fakt jde. Tak nad tím nepřemýšlej, však jak do dopadne tak to dopadne.......ale já na ult byla 21DC (to už jsem byla těhu, jen to nebylo vidět) a sliznice byla na obrazovce mega velká (takovou jsem nikdy neviděla) a taky říkala, že došlo k ovulaci a je tam to žluté tělísko (tekutinka) připravená k MS 😀 Noo a vidíš, MS už nedošla...a bylo to miminečko (později se dokonce nějak objevili 2 miminečka)......takže stejně to nevykoumáš, musíš věřit dr, určitě mají zkušenosti. Pěkně odpočívej, říkej si, že to zevnitř pěkně prošťouchli a vyčistili a nemá důvod te´d nic řešit, že to máš krásně připravené. i dokotři jsou omylní...podívej na mě..manžel 5% spermio, já prej bez ovu, pořád jen ijekce menopuru.....anakonec? povedlo se úplně samo, po skoro roce vysazení CARu. Takže zázraky se dějí, a ty budeš patřit mezi ně 🙂

bubulina1983
28. dub 2014

@ivekr - díky za podporu,víš... jen mám trochu strach, prdím na přemýšlení a budu prostě čekat.. 😝
uvidíme..? zahulíme 😀

ivekr
autor
28. dub 2014

@bubulina1983 přesně tak. Já chápu, že máš obavy......taky jsem takový období samozřejmě měla...ale stejně pak dojdeš na to, že to stejně nezměníš a čím míň víš, tím míň řešít 😀 . A chodíš do práce? nebo jsi na PN?

unkarka
28. dub 2014

Ahojky ty jo vy jste se to rpzjeli než to vžda přelouskám tak je poledne 😀