Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

suzik161
14. črc 2014

@luca16 super, tak já se kdyžtak ozvu, jinak jsi moc šikovná!!!

lenkas26
14. črc 2014

@suzik161 tak to máš asi pravdu.a je třeba nějaká doporučená strava až embryjko zavedou? 🙂

lenkas26
14. črc 2014

@bubulina1983 já už mám právě dovču tak se asi budu jen válet a chodit s hafíkem na procházky 🙂 nejhorší je jak se to člověku furt mele v hlavě ☹ no snad to vyjde.kolikátej den se může dělat těhit.test od zavedení embryjí?

suzik161
14. črc 2014

@lenkas26 holky mi tu doporučovali kefíry, cottage sýr a ananasy. Vše jsem jedla minule a povedlo se zo, to že to nedopadlo sem nepatří. Teď to jím taky a piju.

bubulina1983
14. črc 2014

Méďanek 🙂

bubulina1983
14. črc 2014

@lenkas26 - aha tak to jo, no tak prostě dělej vše jako před tím, potom bude dlouhých 14 dní klidu, já zkusím testík nevím asi ten 7.den, uvidíme jestli něco uvidíme, jj, sýry, tvarohy, cottage a ananas.džus (ten piju já) a pak jsem si koupila rozpustnou bílkovinu jmenuje se to Protifar, je toho takovej kyblík - něco jako sunar 🙂

lenkas26
14. črc 2014

Tak dík za rady a já se během během tejdne ozvu jak mi embryjka rostou měj te se pa pa 🙂

suzik161
14. črc 2014

@bubulina1983 jůůůůůů, já snad začnu něco taky tvořit!!!!

debeee
14. črc 2014

@bubulina1983 Holka tak ten je hustej. Kdyby ses moooc nudila můžeš na ten srázek každé jeden udělat jako present 😀 Já bych pak mimískovi říkala, že ten je od tety Bubu 😀 😀

luca16
14. črc 2014

@debeee A co ty, jak se máš, jak se cítíš? Taky ti to pěkně utíká🙂 Už ti dr. naplánoval screening? A co nějaké nákupy, už se po něčem poohlížíš? 😉

debeee
14. črc 2014

@luca16 Cítím se naprosto skvěle jen to pobolívání a píchání v podbřišku mě děsí. Říkám si, že jsem hold starší a tělo se s tím hůř srovnává 😀 ale i tak jsem z toho na nerv 😀 Teď jdu v pátek na nějaké větší vyšetření - moč, krev, ale to budu v 10tt tak nevím jestli to bude screening, ale asi ještě nee, to spíš později, no uvidíme.
Ty seš tak 3 týdny přede mnou, že? A ty si na tom byla kdy?
Ještě nenakupuji ani se neohlížím. Jsem tak trochu pověrčivá 😀 😀 Ale brouzdala jsem asi tak před 3 týdny na bazošu a prodával tam borec proutěný koš s kolečky na mimčo za docela dobrý prachy tak jsem neodolala a zhřešila 😀 😀 Půjčila jsem ho kámošce abych ho neměla doma. Dal k tomu i nebesa a kolotoč, vypadá to suprově 😀 😀 Spoustu oblečení a hraček a jiných potřebných věcích budu mít od kamarádek co už to mají za sebou a schovávají mi to 😀 😀

ivekr
autor
14. črc 2014

@bubulina1983 zatim to davam dokupy v hlavě. Prvně chci svrchnaky jedny velikost newborn a jedny jednovelikostni. Do toho pak klasicky čtverce na novosklad a popřípadě vyspat bambusovou vkladaci plenkou (jak vložka vypadá) a ještě par vicecrstvych plen misto klasických čtverců těch bílých. no a jak mimi roste,tak postupně dokoupis ta savejsi jádra. Me se líbí ta sio metoda.porad mas svrchní a jen menis ty vkladaci. Metoda aio (all in one)se mi nelibi v tom,ze je to vse v jednom a nemas pak svrchni když to das na praní. Jinak v hlavě mam plán na cca 50přebaleni za cca necelych 5tis (mam v tom i medvidek a bambus zinku na myti podvozku. Pytlík na špinavé plínky a sobě bambusove vlozky do podprdy). Budu pak brat na veselepleny.cz ale i kdyz pak dokoupim ty savejsi sio tak pořád usetrim. Jinak prani podle potřeby, uvadi tak za 3dny a my mame susicku,takže neresim.nemusi se žehlit. Mam eko program a dle toho co ctu te rocni náklady na praní dle pracky vyjdou kolem 1000 kc,coz za papírový na dvojky dam cca 4tis.masakr.takto dam treba 10tis do komplet látkových, ale používáš je třeba 2roky (no po nočník) a ještě lze prodat. A navic mimi ma prcku v bavlnce.asi přebalujes casteji,ale ja bych i tak přebalovala částo.kdyz si představím ze mam vlozku a byt v násakly 3hod,fuj fuj.....

ivekr
autor
14. črc 2014

@bubulina1983 ty jooo nádherný medvidek,chci to taky umět :D

bubulina1983
15. črc 2014

Ahoj holky,tak jsem nevydržela a zhresila velebnosti,co myslíte..?

suzik161
15. črc 2014

@bubulina1983 Ahoj, vypadá to pěkně, ve čtvrtek bude silnější a bude to super. Měla jsi Pregnyl, kolik???

suzik161
15. črc 2014

@bubulina1983 Že se nestydíš, takhle mě nalákat, jak to má člověk teď vydržet do pátku????? 😀 😀

bubulina1983
15. črc 2014

@suzik161 - stydím se 😔 koukej, no sem si říkala, že když nic tak nic a teď budu na nervy ještě víc....
no měla sem pregnylku 7.500 ale už to bude teď ve středu večer 14 dní, co myslíš, je to ještě pregnyl? no tím pádem tobě to vychází už na čtvrtek he he, no neraduju se, to by bylo moc brzo, spíš tak nějak poprvý v životě vidím jak vypadá 2.čárka na těhu testu

suzik161
15. črc 2014

@bubulina1983 ne, to už Pregnyl určo není. 😉 to věřím, že teď to bude ještě horší 😒 budu ti moc držet palce aby krásně sílila!!!! Já uvidím, pokusím se to vydržet do pátku, ale já vím, že tam prcek určitě je 😀 ty prsa mám čím dál horší

bubulina1983
15. črc 2014

@debeee - ahoj mamčo, no to nevím kolik bych tě medvídků musela umotat kdybychom se všechny sešly, ono se to nezdá ale je s tím pěkná drbačka 🙂 a hlavně nevím jaký barvy 😀no u @ivekr bych musela motat i v noci a došli by mě modrý klubka, hihi.. ten košíček musel být suprovej něco takovýho by se mi taky líbilo, já asi jednou podědím po švagrový kolíbku ta je taky boží...
Jináč holky návod je hír: http://www.mimibazar.cz/navod.php?strana=2&id=8458, poradím, pokud jste začátečnice, je to jednoduchý jsou to jenom krátký sloupky a stejnak jsem to dělala od oka, nejhorší bylo se trefit aby byla každá noha, ruka +- stejná 🙂 když byste se některá do toho chtěla pustit, ráda vám poradím, stačí pár zbytků vlny, 2 korálky, a barevný bavlnky, háček a jehla a na vycpání dutý vlákno, já to vytahuju z polštáře co mi tu jeden přebejvá 🙂 jináč to stojí pytel kolem 100 v galanterce

bubulina1983
15. črc 2014

@suzik161 - no kéž by......, vše běželo jak má a čárka byla za chvilku jako dálnice, teď nedospím rána 😀 ale zatím jsem teda v klidu s čárkou, protože takovejch čárek už tu na začátku bylo u různých případů s tejně nic...
no ty máš ještě chvilinku čas, zabav se zatím s mědvědem 😀 no já je mám takový trochu nateklý na bokách a citlivější bradavky, tak vydrž !!!

bubulina1983
15. črc 2014

@elisc - ahojík, tak co jak ti rostou miminka, volala si do sanusu kolik bojovníčků se drží, čtvrtek už se blížíííííí 😉

suzik161
15. črc 2014

@bubulina1983 já je mám taky nateklý, né že by mi to vadilo, jsou pevnější 😀 bradavky taky cítím 😉 já počkám do pátku a třeba testnu 😉

luca16
15. črc 2014

@debeee No výborně, to jsem ráda🙂 S tím podbřiškem se netrap. Já to mám téměř od začátku a ještě mě to nepustilo. Prostě si tam prcek dělá místo 😉 Já jsem byla 11tt na krvi, ale moč donesu až na screening. Pak se mají výsledky krve a toho utz dát dohromady, aby zjistili riziko vývojových vad. Na ten utz jdu až příští týden v pátek (14tt). Už aby to bylo. Čekám na to 6 týdnů.
Krásně hřešíš, jen tak dál. Užívej si to 😉 Já jsem ještě nic nekoupila, protože tomu stále nevěřím. Čekám na příští týden, až to prtě uvidí i manžel a vtluče mi do hlavy, že čekáme mimčo a že mám začít nakupovat 😀 Já dostanu od mojí ségry hračky a když to bude holčička, tak určitě i oblečení. Dnes je všechno tak drahé, že budu vděčná za cokoliv🙂

debeee
15. črc 2014

@bubulina1983 Holka já mám obě ruce naprosto levý, já nezvládnu uplést ani šálu, hold mi budeš muset jednoho medvídka udělat 😀 😀 a klidně ho můžeš udělat hnědý, aby to bylo autentické 😀 😀
Jinak čárečky SUPÉÉR, taky jsem měla nejprve takový duháčky a pak to zesílilo. A viděla jsi čápy. Jsem ti říkala, že máš sledovat znamení 😀 😀 Úplně vím jaký jsi měla pocity, když jsi je tam viděla, já běžela s tím pomočeným testem za mamkou jestli náhodou nemám haluinace 😀 😀 a manža z toho byl tak v šoku, že se k tomu ani nevyjádřil 😀 😀 Takže potichoučku gratuluji.

debeee
15. črc 2014

@luca16 A taky máš tak hrozně nafouklý břicho? Ani se mi nechce nikam chodit aby se mě lidi neptaly kdy už budu rodit 😉
Já si všechno od holek dovezu až v září, takže nakupovat budu až zjistím co mi chybí, spíš budu každý měsíc nakupovat pleny abychom se z toho pak neposr..ly 😀 😀
Z naší strany je to první vnouče, takže budou chtít všichni rozmazlovat a budou nakupovat jak šílení a jestli to bude holka bude to úplně stejný i z manželovi strany. Jsou tři bráchové a mají vnoučka, čekají na holku jak na smilování 😀 😀

luca16
15. črc 2014

@debeee Mě už splasklo 😉 Děsně nafouklá jsem byla 9-10tt. Stálo to za to. Bohužel teď nemám nic a říkám si, jestli si třeba dr. nedělal utz sám na sobě a já žádné mimčo v sobě nemám 😀 Blížím se 13tt a už bych chtěla mít náznak nějakého břicha (ne špeku).
Ty pleny dají zabrat, s tím souhlasím. My teď nemáme peníze vůbec na nic, takže doufám, že se to koncem roku zlepší. Látkové jsem si rozmyslela, je to na mě moc složité a pořád něco prát... i když bychom mohli ušetřit. Není nad to koupit, použít a vyhodit 😀
Jestli je to první vnouče, tak to si vážně užiješ. My budeme mít druhé a nelituju toho. Ten humbuk, který ségra zažila s dcerou bych nechtěla. Jak říkáš, samé dárečky, rozmazlování, šišlání, chování a tahání. Je to pěkné, ale za chvilku se to zají. Záleží taky jací jsou babička s dědečkem. Moji rodiče se naprosto vymykají realitě 😀 Ségra nevypadala, že by jí to vadilo. Já bych to nesnesla ☹
Necháte si říct pohlaví? U nás je to úplně naopak, obě strany by chtěli kluka. Vnuk by to byl opravdu první. No a já natruc chci holčičku, i když je to prakticky jedno, hlavně když bude mimčo zdravé.

elisc
15. črc 2014

@bubulina1983 Ahoj, tak zůstávají 4 bojovníci, prý to zatím vypadá velmi dobře. Akorát říkal, že zítra bude zlomový bod ve vývoji, tak snad se nic nepokazí. Jinak, co to vidím 😀 Moc Ti přeju, aby to byl mimísek 🙂
Jak jsem tak četla diskusi o čápech, pro jistotu jsem včera jela k našim, tam se projíždí kolem komína, kde sídlí čápy 😀 Je to sice nepřímo, ale snad i to pomůže 😀
Jinak holky, prosím o radu. Tentokrát jsem místo Utrogestanu dostala jednorázový gel Crinone (snad to mám správně) problém je v tom (omlouvám se, jestli tím někoho pohorším), že to ve mně nechává takové hrudky, a to dost. Zavádím vždy večer a mám strach, že až půjdu na ET, bude to vadit. Samozřejmě se snažím to vypláchnout, ale pořád tam něco zůstává. Nesetkala jste se s tím některá? Přemýšlím, jestli si to nemám nechat přepsat na ten utroš. Děkuji za rady

luca16
15. črc 2014

@bubulina1983 Jestli sis ten test dělala 13 dní po Pregnylu, tak by už měl být z těla pryč. Navíc ta čárka se mi zdá až moc silná na to, aby byla pregnylová. Budu držet pěsti, aby už jen sílila 😉

bubulina1983
15. črc 2014

@elisc - 4 jsou krásný z 5 myslím si říkala, no nejhorší je prý ten 3 den, tam jich dost odpadne a nebo taky ne,protože ty plodíš na kvalitu 😀 no já sem málem spadl do záchodu ráno, ale zůatávám střízlivá, ještě to nemusí nic znamenat, no nevím s tím gelem já měla vždy utrouš, a to je podobný, to s tebe zase teče takový sražený mlíko jako takže to bude asi stejnej pocit, celej den nosím intimky, páč ono jak se to rozpustí tak to občas vytíká, akorát nevím jak s tím crinone gelem, @suzik161 na to trochu nádavala, no nevím já s tím bohužel zkušenost nemám, já jsem před ET ráno utroš měla spolknout ale jak s tím gelem nevím, ale to oni ti řeknou, a předpokládám že by to stejně asi neviděli poprvý v životě 😀 hlavně když z tebe nečouhá nic jinýho 😀
@luca16 - no já sem nepnutá jako kšandy a strašně moc tomu věřím, jinak holky čtu tady vaše debaty o výbavičce, tak my jsme na tom s penízkama taky bledě, máme hypotéku a doděláváme barák, člověk aby ty peníze líhnul pod polštářem, takže tak podědím co se dá, podle mě nemá smysl nakupovat za mega peněz věci na chvilinku, přemýšlela jsem do budoucna i o kočárku třeba po jednom miminku, jaký na to máte názor?

debeee
15. črc 2014

@elisc Já mám od začátku taky Crinone gel a neboj nevadí to, ty hrudky tam zůstavají pěkně dlouho. Já je tak jednou za 3 dny ve sprše vyšťárám prstem, protože pak ten gel úplně zčerná, ze začátku jsem z toho byla úplně vyděšená 😀
I na gyndě z toho doktor nebyl vyděšenej, oni vědí co a jak, jen jsem ho na to upozornila aby si nemyslel, že jsem nějaký čuně 😀 😀
jinak mě ten gel vyhovuje, že se zavádí jen jednou denně. Utroš musíš několikrát. Jediné mínus je, že se mi z něj dělají flíčky po těle. Začalo to na prsou a rozšiřuje se to. zítra s tím jdu na kožní, jestli je to vůbec z toho 🙂
@luca16 Moji rodiče bohužel žijí necelých 200km, takže to bude pořád ťuťuňuňu
Já jsem si říkala, že každý měsíc jeden balík, to nás snad nezrujnuje 😀 😀 Taky bojujeme 😀 😀