Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

lenkas26
17. črc 2014

Ahoj holky tak mi včera odebraly jen 3 vajíčka, ale dnes jsme tam volala a oplodněný jsou všechny tři a vyvíjej se dobře tak se zítra dozvím jestli v sobotu nebo v neděli mi už daj embryjko zpátky 🙂 tak mi držte pěstičky 🙂

debeee
17. črc 2014

@bubulina1983 Já jsem z toho byla taky jelen, bylo mi to divné ale je to tak. Když otěhotníš normálně taky se to počítá od poslední menstruace, i když si vlastně těch prvních 14 dní vlastně těhu nebyla. A nám vyvoleným 😀 😀 se to počítá OPU + 2 týdny. Mě to dokonce tak vycházelo i s tou menstruací. Když jsem byla na kontrole u svého dr poprvé tak jsem si nevzpomněla kdy jsem měla poslední MS a podle UTZ to odhadl naprosto dobře.

debeee
17. črc 2014

@lenkas26 No vidíš to, to je skvělé, hlavně at se i nadále vyvíjí ukázkově. Držím o můžu 😀 😀

lenkas26
17. črc 2014

@debeee Děkuju 🙂 a zítra dám vědět 🙂 🙂

bubulina1983
17. črc 2014

@debeee - no tak to je super, než se člověk naděje tak už je ve 4.týdnu 😀 no uvidíme ve středu
@lenkas26 - však se neboj, kolikrát už jsme to tu řešily, že se jede na kvalitu ne na kvantitu, já jich měla 19 a zbylo mě 1 na vložení a 4 do mrazáčku, tak se na to koukej...držím moc pěstičky a dávej nám hlášení jak ti děti rostou 😉

lenkas26
17. črc 2014

@bubulina1983 jj určitě podám zase zprávy jak to roste dík za podporu holky sem ráda že jsme tuhle stránkui našla a mám si s kym o tom popovídat 🙂 vy se taky držte pa pa

debeee
17. črc 2014

@bubulina1983 No právě, mě to bylo divné 😀 😀 Já jdu zítra konečně na kontrolu tak se ho na to pořádně poptám abych nebyla za jelito a neuváděla lidi v omyl 😀 😀

suzik161
17. črc 2014

@luca16
@bubulina1983
@debeee Ahoj holky, klidně se do mě pusťte, jsem jak malý nedočkavý dítě. Nevydržela jsem to!!!! Je to test z odpoledne, tzn. že je to naředěné. Mám strach aby to bylo zítra ráno lepší 😀

andreee86
17. črc 2014

@suzik161 Neboj, já to vidím i když je to naředěné 🙂 Zítra ráno to bude lepší a pak už jen lepší a lepší 😉 Já bych to taky nevydržela a testovala bych pořád. 😀

luca16
17. črc 2014

@suzik161 Něco tam je, ale je to hodně světlounké. Pokud se zadařilo, ráno to bude určitě tmavší. Moc držím palce a budu čekat na ranní výsledek 😉

debeee
17. črc 2014

@suzik161 To je božská podívaná 😀 😀

elisc
17. črc 2014

@bubulina1983 @suzik161 teda holky, hrozně hezky se na ty vaše fotky kouká 😀
mně ráno vložili prý opravdu pěkného bojovníčka, 2 máme zamražené. Celý den se valím v posteli, cpu se sýrem a zapíjím to ananasovým džusem 😀

debeee
17. črc 2014

Koukám, že červenec je velice silný měsíc. V březnu budou porodnice zahlcené 😀 😀

suzik161
17. črc 2014

@andreee86
@luca16
@debeee
@elisc Moc děkuji, doufám, že bude tmavší 😀 foto vám dám odpoledne, ráno jedeme s manželem na nákup 😀

bubulina1983
17. črc 2014

@suzik161 - no podívejme se na paní, zhřešila si velebnosti 😀 já ji vidím pěkně, jj je to naředěný zítra budeš mít takovou hezkou čárku jako já, ale já si myslím že vám ty nákupy neutečou že načůrat do kelímku zvládneš i přednákupem 😀 😀 neboj se držím pěstičky, a ráno šup sem s testem odpoledne to má horší vypovídací hodnotu, tj. dnes si 6. jako já v úterý
@debee - to si piš, už abych sme si tam posílaly rezervační formulář 😀
@elisc - super, tak další do klubu, tak za 6.dní tě tady čekáme nastoupenou s testem, samozřejmě pozitivním 😀 sýr a ananas.džus = super kombinace !

luca16
17. črc 2014

Holky, vy nám pěkně vylepšujete statistiky 🙂 Musíte uznat, že tento rok je skutečně šťastný. S takovou přijdou v Sanusu o práci 😀

suzik161
17. črc 2014

@bubulina1983 testovat budu určo ráno, jen vám to sem nestihnu dát!!!jj, jsem stejně jako ty a přiznávám se zhřešila jsem 😀 zítra si snad dojedu ještě koupit Cear blue test 😉

ivekr
autor
17. črc 2014

Ahoj holky, tak jsem konečně usedla k PC 🙂 téédaa vaše fotečky testíků jsou bombica. @bubulina1983 ty máš už krásnou čárečku, žádnej duch!!! a @suzik161 tvého dušíka tam krásně vidím a pokud je to z odpol.moči a ještě dělaný test brzo..tak by to mělo určo sílit. Holky já mám z vás takovou radost!!! a
@elisc držím pěstičky, aby tu do třetice byla další fotečka //.
Jinak podávám hlášení 😀 Dnes jsme začali 20+0, děsně to utíká....bříško už roste jako blázen, začínám cítit občas pohyby, ale jen spíše v leže. Jinak asi jak roste pupík dvojnásob, je to dost nepříjemné. Celodenní pocit, že mi chce z pupku vystřelit meloun 😀 . Bříško děsně pne, mám pocit že ho musím zatínat, jinak mi vyskočí z kůže 😀 . Takže holky, když konečně máme za sebou 4 měsíce stresu, ležení, blití, testů.....tak teď, kdy bych si mohla užívat procházky..tak když vyrazím pěcho do města, mám pocit že nedolezu, jak si držím pupík, aby mi ten meloun nevybuchnul ven 😀 . Byla jsem u dr. dala mi magnésium...noo ale moc to nepomáhá, tak si říkám, že to k dvojčatům asi patří, doufám......

suzik161
18. črc 2014

Ahoj, dnešní test vypadá stejně, další test bude v neděli. Doufám, že to bude již čárka 😀 děkuji za palce!!!

luca16
18. črc 2014

@suzik161 Bude 😉

ivekr
autor
18. črc 2014

@luca16 Ahoj Lucí, a jak se cítíš?

andreee86
18. črc 2014

@suzik161 Jasně že to bude čárka 🙂 Držím palce a už se těším na foto.

luca16
18. črc 2014

@ivekr Ahojky, nevolnosti jsou pryč, tlak už je taky lepší, ale posledních pár dní mě bolí podbřišek a i to vypadá, že se mi něco na břiše začíná klubat 🙂 Nemusím být jak balón, ale malinké bříško by potěšilo.
Tvoje poslední fotky s bříškem byly super, moc ti to slušelo, holt to pnutí s tím souvisí. Navíc tam máš miminka dvě, takže o to víc a rychleji ti bříško roste 😉 Už budeš v půlce těhu, že. Opravdu to hrozně utíká ☹

bubulina1983
18. črc 2014

@suzik161 ahojik, no to nevadí, vš\k je teprve 7. den, v neděli šup sem s čárkama 🙂

lenkas26
18. črc 2014

Tak holky všechny 3 embryjka jsou v pořádku a rostou pěkně takže v neděli mi ho daj zpátky a pak už jen lenošení a koukání na pohádky 😀

ivekr
autor
18. črc 2014

@luca16 utíká to děsně, už jsme za půlkou. Tedy takto, ve 20t. tak teoreticky v půlce, ale počítám,že se narodí dřív, tudíž za půlkou 😀 . JJ to pnutí už tě bude doprovázet teď pořád. Někdy to jsou nepříjemné křeče takový, ale je fakt, že to mám vše 2x takové, takže o to to pociťuju víc 🙂 . Tak pěkně si to užívej, nevolnosti hlavně že jsou fuč viď? mě ve 4 měsící taky odezněly, i když občas mi je od žaludku divně, ale to už se dá fungovat

luca16
18. črc 2014

@ivekr Jestli je máš dvojnásobné, tak to tě upřímně lituji ☹ Je to tak děsně nepříjemné a dokáže to pěkně bolet ☹ Někdy si fakt říkám, co všechno dokážeme pro ty mrňata vydržet. Chlapi nemají ani páru.
Už nakupuješ? My jsme si už vyhlídli kočárek a když bude vše příští týden ok, tak ho koupíme (je ve slevě, tak to nechci propásnout). Dáme ho do sklepa a další nákupy zase až po dalším utz 🙂 S těmi nevolnostmi sis vážně užila svoje. 4 měsíce trpět, to je víc než dost. Zasloužila by sis už pohodový zbytek těhu 😉

andreee86
18. črc 2014

@lenkas26 tak to je pěkné, necháš si dát jedno? Asi jo, viď, a dvě zamrazit.

debeee
18. črc 2014

Ženy takže dnešní kontrola dopadla asi takhle - jsem o 2 litry krve chudší, mám vysoký tlak a rozpíchané obě ruce, hold ty moje žíly nekamarádí s jehlou 😢 UTZ mi nedělal prý až příště, jsem z toho na prášky ale co nadělám. Další kontrola 11.8 na sreening, nachystat si 800 korunek.
Mám si prý doma přeměřovat tlak, naprosto nevím k čemu, nějak mi to zapomněl dr říct.
Na ty týdny jsem se nezeptala. Bylo mi tak zle z těch jehel, že jsem byla ráda, že jsem ráda 😀 😀
Do průkazky mi sestra napsala 6+5 což neodpovídá naprosto ničemu, asi ještě spala, já si toho všimla až doma 😀

bubulina1983
18. črc 2014

@lenkas26 - super, do neděle už je to za chvilinku, tak přeji ať ti bojovníčci vydrží a v neděli vyberou toho nejkrásnějšího 😉