Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

suzik161
25. črc 2014

@debeee Kafka mi řekl, že se taková vyšetření dělají až po nezdařeném pokusu a když se to nepovedlo, tak mi řekkl, že ještě jeden pokus. Pak mi tvrdil, že před KETem nám to pojišťovna nezaplatí. Teď to budu chtít, nebo půjdu jinam, jééé, v Jihlavě je genetika taky?? Já myslela, že musím do Brna, když mají s tou dr.smlouvu, to by bylo super, jet jen do JI. Děkuji moc

elisc
25. črc 2014

@debeee Ahoj, jsem moc ráda, že Ti to dopadlo víceméně dobře a pokud je prcek tak divoký, určitě bude v pořádku. Hodně odpočívej. S tím bubláním Ti také neporadím, napadlo mě to stejné jako @bubulina1983 😀

elisc
25. črc 2014

@suzik161 Ahoj, strašně mě to mrzí, nedokážu si představit, co prožíváš, když už se tolikrát nezadařilo. ☹ Ti doktoři jsou vážně někdy na zabití, když pomineme finanční stránku, copak si neuvědomují, jaký je to nápor na psychiku? Jak to ty páry ničí...
Ano, v Jihlavě je genetika v 6. patře, taky jsem tam byla a opravdu paní doktorka je moc hodná. Ona je v Ji jen v úterý a ve čt a jinak je v Brně. Vyšetření se dělá z krve, čekali jsme cca 6-7 týdnů

elisc
25. črc 2014

@bubulina1983 A co Ty? Jak se cítíš? Pokračuješ v neschopence?

lenkas26
25. črc 2014

@suzik161 tak to mě mrzí držse neboj ono se to zlomí

lenkas26
25. črc 2014

Holky máte tady někdo zkušenost s tim že vám nevyšel těhotenskej test, ale v krvy vám to vyšlo a kolik má bejt to HCG aby to bylo pozitivní?

bubulina1983
25. črc 2014

@elisc - ahojky a jak ty testík kdy to riskneš, až v tu neděli 😀 ? no já jsem na tom zatím pořád stejně, občas mě pobolívá bříško, jsem nafouklá, jinak nic nového, tak doufám, že tam mimík je a že ho konečně příští pátek uvidím....neschopenku mám, ptala jsem se doktora tak říkal že proti návratu do práce nic nemá ale až tak nejdřív po srdíčku...

debeee
25. črc 2014

@suzik161 Tak paní doktorka se jmenuje Věra Hořínová, tel: 604415649 nebo 567157830

elisc
25. črc 2014

@bubulina1983 O tom břichu mi povídej, vypadám jak v 6. měsíci, i když je pravda, že jen jím, jak se nudím 😀
Jinak žádné další příznaky, pořád se mi nic nezvětšuje( krom břicha) a to jsem doufala, že se z minusových čísel dostanu do plusu 😀
No, abych se přiznala, neodolala jsem a test jsem si udělala. Bohužel mám testy jen z eBay, ale snad jsou spolehlivé. Něco tam je, fotka je po zaschnutí dělaná dnes odpoledne a bojím se, aby víc zesílila, co myslíš?

debeee
25. črc 2014

@elisc Chichichi, neodolala vábení testu, moc krásný čárečky 😀

elisc
25. črc 2014

@debeee 😀 No jo, bylo to silnější než já 😀

bubulina1983
25. črc 2014

@elisc - no jéjé a pak že nerostou 🙂)) no jo, já to říkám, jak je doma test, tak šup honem ho počůrat 😀 dnes si kolik 8.DPET ?? neboj se nic, já měla hned ale od 3.dne břicho jako balón, a citlivý prsa, ale že se mi teda nějak zvětšovaly, to se taky říct nedá, spíš trochu nateklý po stranách ale žádná sláva. Jsem si myslela že bych mohla konečně udělat terno v Holywoodu ale s tímhle tempem 😀

ivekr
autor
25. črc 2014

Ahoj holky,teda tady je novych informaci. Jinak @debeee k tomu tukani v brisku.záleží,kolikátý jsi tt? Pohyby jdou citit tak kolem 18tt takove pravidelne tukani a ve 20t už to jsou rany. Jinak předtím jsem to mela taky a je to jak roste deloha tak se ti pohybují a posouvaji střeva. Takze takový pohyb plynu ve střevech. Někdy z toho byl pěknej prd :D. Tak se neboj,kdyby ti tvrdlo brisko z důvodu málo magneska,tak je to takove nepříjemné. To by si poznala.
Jinak holky,dneska jsem dostala přes bříško do ruky takovej první kopanec,ze jsem se až lekla :D.
Holky držte se,kdo nasel // moocc držím pastičky at vse dobře pokračuje a komu se to nepovedlo,povede se příště.
Jinak (nejde mi na.mobilu v rozepsane zprávě označit jmeno a z hlavy ho ted nevim)ale "dotyčná si to tu přečte 🙂 jak trvas na vyšetření pred ivf,ja byla to same a kdyby se nezadarilo samo,byla jsem rozhodla přestoupit do centra b brně, tam si udělají veškerá vyšetření před ivf a ne jak tady, vse az po nezdarenem pokusu. Takže trvej ma testech, mas na ně narok.jen tahaji prachy z lidi.ale ja to ru kdysi psala tehda....

debeee
25. črc 2014

@ivekr Jsem teprve 11 + 2tt, tak to asi střeva pracovala, ale jak je člověk vynervovaný vidí i to co není :D

andreee86
25. črc 2014

@suzik161 ahoj. Moc mě mrzí, že to nevyšlo, opravdu. Ale nevěš hlavu. Tohle mi právě Kafka také říkal a moc se mi to nelíbilo. Chtěla bych alespoň laparku před IVF, ale se Škurlou jsem o tom nemluvila, třeba bude schůdnější a přístupnější. Uvidíme. A s tím, že by to pojišťovna nezaplatila, určitě kecal. Když to platí před prvním IVF v jiném centru, nechápu, proč by to nemohli zaplatit před KET.

andreee86
25. črc 2014

@elisc krásná čárka 😀

elisc
26. črc 2014

@andreee86 Děkuju 🙂 snad bude sílit

lenkas26
26. črc 2014

@elisc po kolika dnech sis ten test dělala?je tam pěkná čárka 🙂

lenkas26
26. črc 2014

Holky tak mě od včerejška začli pěkně bolet prsa tak to by mohlo bejt docela dobrý znamení co myslíte? 😀

bubulina1983
26. črc 2014

@lenkas26 - ahojky, jojo prsa začínají bolet a natíkat, tak sem to měla taky, kdy zkusíš testík? kolikátý si dnes den po ?

lenkas26
26. črc 2014

@bubulina1983 tak to je dobrá zpráva 🙂 já jsme teprve 6.den tak to se mi zdá ještě brzy vydržim do pondělí to už bude 8.den tak to by se tam mohlo už něco ukázat 🙂

bubulina1983
26. črc 2014

@lenkas26 - tak to tě obdivuju, já čurala už ten 6. den ale nepočítala sem s žádnou čárkou a byla tam 😀 ale držím pěstičky, určitě to dobře dopadne ...

lenkas26
26. črc 2014

@bubulina1983 právě že já mám strach aby tam vůbec byla tak to furt oddaluju 🙂 a jak ti je?

bubulina1983
26. črc 2014

@lenkas26 - neboj uvidíš bude tam 🙂 věř tomu, no zatím je to celkem v pohodě, akorát občas pobolívá bříško, a ty prsa mám takový nateklý, a jen mě prudí ta tříselná kýla, vždycky tam ta boule chvilku je pak zmizí achjo, snad se to nebude zvětšovat ☹

lenkas26
27. črc 2014

@bubulina1983 to je hrozny vid když už se to člověku povede tak zase vyleze něco jinyho, ale snad se ti ta boule ztratí 🙂
já jsem to dneska nevydržela a udělala jsme si ten test ale nic tam nebylo ani náznak tak nevim sem z toho taková smutná a ještě jak beru to crinone tak když jdu ráno na záchod tak to většinou mám pak na toaleťáku v takovejch narůžovělejch hrudkách tak to asi taky neni dobrý znamení ☹

elisc
27. črc 2014

@lenkas26 Ahoj, ještě nevěš hlavu, někomu se čárka ukáže až o něco déle.
Co se týče Crinone, je to v pořádku, mám ho také a po nějakém čase z Tebe začne část odcházet proto ho máš na toaleťáku a neboj, po 14ti dnech přejde růžová barva v černou 😀 Ona se ta účinná látka vstřebá a zbytek tam takto zůstává. Držím pěsti, aby to dopadlo

elisc
27. črc 2014

Ahoj holky, tak dnes ráno proběhlo kontrolní testování a myslím, že dopadlo dobře 😀
Ten spodní test je z eBay jako minule a pro jistotu nahoře mamatest 😀
Jinak příznaky pořád žádné, prsa mi furt nerostou 😀 Akorát mě skoro celý den pobolívá podbříšek a třísla s různou intenzitou, ale nic, co by se nedalo vydržet

elisc
27. črc 2014

Jó a jména si nevšímejte, je to focené na vizitce ze Sanusu 🙂

lenkas26
27. črc 2014

@elisc tak dík za info tos mě docela dost uklidnila já jsme tady z toho ráno docela vyšilovala protože ze mě vyšel s tim bílym i kousek krve.
čárku už máš krásnou a kdy jdeš na krev?nebo už jsi byla a mě to uniklo🙂 🙂

elisc
27. črc 2014

@lenkas26 Mě to také poprvé vystrašilo, myslela jsem si, že jsem to dostala, ale holky tady mě uklidnili.
A sestra mi říkala, že trocha špinění nevadí, hlavně nesmíš začít krvácet 😉
Na krev jdu v pátek, dnes jsem 10. DPET.