Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

lenkas26
7. srp 2014

@bubulina1983 čauky, no krvácet jsme přestala v pondělí v úterý už jsem jen špinila.On Skurla tvrdí že to těhotenství bejt nemůže ale tedka jsme četla diskuzy na emiminu a tak měli holky poprvý jako já i nižší a těhotný byly tak mi svitla něká naděje no uvidíme.v úterý jdu na krev a uvidim co mi řekne tak mi drž palce ju pa

bubulina1983
7. srp 2014

@lenkas26 - určitě budu, spíš doufej v to horší, abys nebyla moc zklamaná, ale šance je vždy 😉

luca16
7. srp 2014

@lenkas26 držím, držím, držím 😉

lenkas26
7. srp 2014

@luca16 díky 😉

elisc
8. srp 2014

@bubulina1983 Ahoj, držím palce, ale určitě to dobře dopadne 😉

luca16
8. srp 2014

@bubulina1983 Tak co srdíčko? 😎

bubulina1983
8. srp 2014

Ahoj holky moje, tak jsme doma,, juchů buší nám jako o život, podle UTZ jsme 7+3, podle počítání dle OPU 7+0, 29.8. už budu mít 1.poradnu u své doktorky, máme se rozhodnout ohledně těch testů na vývojové vady, v brně to dělají vše v 1 den výsledky jsou večer,nebo u své doktorky v 10.tt krev a ve 12.tt UTZ a pak se to vyhodnotí rozdíl cenový 1500,-/1000,- akorát mám zvětšený levý vaječník má asi 8 cm, to je prý to homonál.stimulací,mělo by se to postupně stahovat a zmenšovat, ale kdyby byl problém - bodavá bolest, něco jako kolika okamžitě na pohotovost.

elisc
8. srp 2014

@bubulina1983 No paráda, moc gratuluju, krásná fotečka 🙂
Co se týče testů, peníze bych asi neřešila, rozdíl to moc není. Akorát bych se pídila, jestli jsou stejně spolehlivé. Pokud ano, šla bych asi do Brna, přece jen jsem tvor nedočkavý a mít výsledky už večer 😀 A to se dělá ve kterém týdnu? (v tom Brně)
Teda, já už chci taky 😀 😀

andreee86
8. srp 2014

@bubulina1983 ahoj, no páni, to je úžasná fotka 🙂 moc gratuluji 🙂 je dobře, že sis došla ke své doktorce. Alespoň víš, co a jak a nemusíš se strachovat. Taky bych se přikláněla k testům v Brně. Takový rozdíl co se týká financí to opravdu není a alespoň budeš mít výsledky hned a nebudeš muset zase na něco čekat. A to přeci víš, jak se to čekání vleče 😀

luca16
8. srp 2014

@bubulina1983 No supeeeer!!! Skvělá zpráva a moc gratuluji maminko. Teď už můžeš do Sanusu s klidným srdcem. Holt si dávalo jen na čas, někdy se to stává. Důležité je, že bije a ty se můžeš těšit na všechny těhulkovské radosti 😉 Co se týče toho dr., tak já byla u svého gynekologa, pač má na screening papír a dala jsem za to 1500,-. Od prvního vzorku krve až po ujištění, že vše je ok, tj. vypočítání rizika, uběhly celkem 4 týdny, ale toto mi vůbec nevadilo. Nepřipouštěla jsem si, že by bylo něco špatně. Pokud má na to tvá dr. papír, tak bych se do Brna netáhla, stejně projedete spoustu peněz a dva týdny jsou v pohodě. Přeci když už jsme to dotáhli takto daleko, tak neexistuje, aby bylo teď něco špatně, ne? 😉

lenkas26
8. srp 2014

@bubulina1983 Gratuluju krásná fotečka.Já jsme si dělala dneska test a čárka sílí takže jestě udělám v neděli a uvidim jak bude silná.Ještě tam nějaká naděje asi je i kdyz už je to dlouho, ale četla jsme fora na netu a některý holky to taky měli podobně jak já 🙂

elisc
8. srp 2014

@lenkas26 Ahoj, to by byla bomba, kdyby to vyšlo, držím moc pěsti 🙂

bubulina1983
9. srp 2014

@lenkas26 - ahojky, no nekecej, tak to je zatím dobrá zpráva, ale uvidíš, ale nic není ztraceno, musíš doufat, naděje umírá poslední!!!
@elisc + @luca16 + @andreee86 + @debee - holky díky moc za podporu, včera mi spadl balvan ze srdce, srdíčko ťukalo a doktorka se mě ptá vidíte to tady, ještě se ověřovala jestli to taky vidím, byla strašně hodná, vzala mi stěry a za 3 týdny už mám 1.poradnu 😀 no s těma testama uvidíme, něco si o tom přečtu a apk se rozhodneme..
@elisc - u norm.doktorky se krev bere v 10tt a UTZ ve 12tt, a na letáčku z brna mám psáno 11-13.tt tak je to asi podle domluvy

suzik161
9. srp 2014

@bubulina1983 Krásná fotečka!!! Gratuluji mamino!!!
@lenkas26 No super, uvidíš, že to bude dobré!!!

lenkas26
9. srp 2014

@suzik161
@elisc
@bubulina1983
No holky nevim nevim v úterý to bude 22 den od transferu tak netušim jestli je to možný.Ale vzhledem že já mám vždycky něco jinak než ostatní tak se mi tomu nechce ani věřit.Test jsme si dělala včera a čárka tam je sice slabší, ale je tak uvidíme ještě ho zkusim zejtra a pokud bude silnější tak naděje ještě je že hCG stoupá 🙂 Chtěla jsme vám to vyfotit ale foťák nemám a přes mobil je to blbě vidět

bubulina1983
9. srp 2014

@suzik161 - děkuji moc 🙂

debeee
9. srp 2014

@lenka26 Leničko, moc držím vše co jde aby to dobře dopadlo a v úterý ti potvrdily jen to pozitivní
@bubulina1983 Krásné holka, a kdy jdeš teda do práce?
Za 2 dny konečně TO pondělí, mám trochu obavy, ale jsem ráda, že konečně budu vědět že je vše ok 😉
Tak se všichni držte a v pondělí podám zprávu a konečně taky nějakou fotečku, jestli teda dostanu 😀

ivekr
autor
9. srp 2014

Ahoj holky,no my s Elis koukáme jak puci,jak se nam to tu krásně rozrůstá o miminka
holky supeerr. Jinak vcera boleni briska,tak jsem jela na ambul.a doktor vyšetřoval poctivě vše, jsme ok a prý by to miminko jedno zas tak černě neviděl! Tak nam dal naději, ze by to mohlo zvládnout. posilam fotecku porovnání pupiku a Elis jak cuci

ivekr
autor
9. srp 2014

Se mi zase sekl mobil, začíná me pěkně zlobit

bubulina1983
10. srp 2014

@debeee - ahojky no ještě jedem v pátek do prahy na krev na kontrolu imunity, potom v úterý do sanusu na kontrolu a od středy asi pomažu do práce, už tady z toho doma magořím a plácám se od ničeho k ničemu tak budu aspon v kolektivu, a zítra se neboj nic všechno bude v pořádku, přece nám ten osud nemůže jen tak dopřát abysme teď už měli klid když jsme se prostresovali až do úspěšného těhotenství, zítra se ozvi jak jste dopadli !!!!
@ivekr - jjůůů ty si ale medvídek mamko, a ten pejsek ten je váš?? a jak pěkně čučí 🙂 asi na to jaký máš pěkný břuch 🙂 a co hlídá si tě teď víc? a kdy máš další kontrolu s miminkama? a jak se máš už je ti lepší?

ivekr
autor
10. srp 2014

@bubulina1983 ahojiky,však pár měsíců a budeš mit taky pěkný bruch :D. No mame se dobře, doma polehavam, manžel se pustil do malby a podlahy v jpokojiku. Takže doma borcus a jen se na to divam. Trpím ze nemuzu nic nosit,uklidit hihi. I kdyz to drobnější delam. Jinak haf je nas. Uz 3,5roku.pořídili jsme si ji,jak nam dlouho neslo mimi a uz ji mame 3roky,děsný jak to leti.je to nase princezna :D bydli s nama doma, tak s dvojčatama to bude zajimavy :D. Ale je moc hodna,obcas ma záchvaty vzteku hihi ale je poslušná, chodili jsme rok na cvicak,takze poslouchá na slovíčko. Spis je blázinek do lidi a neopatrna,takze v leze ti klidně podupe hlavu :D a s jejich 18kg to boli :D. Jinak mimca cítí od zacatku a hodně se zklidnila. Lehava mi na pupíku hlavou a je na me opatrna.porad ji mam za prdeli, i ma wc :D

bubulina1983
10. srp 2014

@ivekr - moc hezkej pejsek,no to se budeš mít co otáčet, kdyby ti tak aspon s malejma chtěla pomoct vid, treba se nauci houpat kocarek 🙂 no musis na sebe byt opatrna, neboj tatka to zvladne hlavne ho nezapomen dostatecne chvalit 😀 ja jedu v patek do prahy na odbery krve na kontrolu imunity, potom v utery me ceka asi rozluckovej sanus a 29.8 mame 1.poradnu, ty mas tu dalsi kontrolu kdy Ivi? a jezdis kam ke svy mudr nebo do brna?

ivekr
autor
10. srp 2014

@bubulina1983 juuj to tak uteklo a uz mas cvrčka v bříšku. ja jedu do brna 25.8. A tento čtvrtek mám poradnu tady u sve doktorky. Ale ona kontroluje čípek a dělohu,do miminek doktorovi z brna "nekeca". Takze se ji třeba na něco zeptám a ona ze se nebude doktorovi do toho plest.no a doktor je takovej ne moc mluvnej,takze vlastně nikdy nic nevíme. Ještě se ji chci zeptat na 3d ult,bych rada,jestli tu u nas vubec je. Jinak jestli mas jet na ten screening do brna v tom rozmezí 11-13t tak si myslim,ze by si jela kam jezdím. Na Veveří.

lentikalena
10. srp 2014

Ahoj holky,taky jsem začala chodit do Sanus v Jihlavě a ráda by jsem se zapojila.

elisc
11. srp 2014

@ivekr Ahoj, už máš opravdu pěkné bříško a akčního manžela tiše závidím 😀 Mně chlap vždycky akorát řekne, že se mu to líbí jak to je (bohužel se to týká i neumytého nádobí a nepořádku na podlaze )
A pejsek je úžasnej, to se takhle nechá fotit? 😀
Jsem moc ráda, že Ti doktor na ambul. dal naději. Určitě to dobře dopadne. Držím vše co mám 😉

elisc
11. srp 2014

@lentikalena Ahoj, vítej mezi námi. Ke komu tam chodíš a jaké máš první dojmy? 🙂

suzik161
11. srp 2014

@lenkas26 ahoj, tak jak test???

@debeee
@ivekr
@bubulina1983
@elisc Holky, možná si řeknete, že jsem blázen, ale už jsem tuto možnost využila v lednu letošního roku, tam mi pani astroložka, řekla, že letos není dobrý rok na to abych otěhotněla. Je to astroložka, co je ráno v pondělí ve snídani s novou. Nedalo mi to a napsala jsem ji včera a odpověď byla tato 🙂

Hezký den, zdá se mi, že miminko máte na spadnutí. Ale na Vašem místě bych říjen ještě nechala plavat. Zkuste být trpělivá a důvěřujte osudu. Kdybych si s Vaším horoskopem sama měla vybrat termín pro IVF, tak bych počkala na květen příštího roku. V březnu 2015 by tomu mohlo předcházet něco, co příchodu miminka napomůže, co přesně to bude, těžko říct. Počítejte, že až přijde rodina, bude to ráz naráz, všechno bude jinak, než předtím. Myslím, že byste ze dne na den přestala chodit do práce. Přitom práci k životu docela potřebujete. Další miminko bych viděla mezi červnem 2017 a březnem 2018. Moc držím palce! Eva Prokešová

No uvidíme, teď jsem to nechala plavat a spíš si říkám, že mimčo až za chvíli, chceme se s manželem přestěhovat a musím mu s tím pomoc 🙂 Jinak to naprosto správně napsala, bez práce nemůžu být 😀

bubulina1983
11. srp 2014

@ivekr - jo na tom letáčku píšou veveří tak to bude ono, no uvidime ale vzhledem k tomu že jsem starej nedočkavec tak asi zvolíme to brno, Iví držím moc moc pěstičky aby obě miminka byla nakonec v pořádku třeba se tam u tebe v bříšku nakonec porovnali a dali si bráchové říct 😀
@lenkas26 - Leni co testík dnes? kdy máš tu krev?
@elisc - jak ty mamčo, jak to zvládáš,jakje to co je jinak u vás nového?
@suzik161 - no je to hodně zajímavý co ti tu paní astroložka píše, já jsem tak trochu blázen da tady do toho ale těžko říct na kolik % tomu člověk může věřit.... tak uvidíš nech to koňovi ten má větší hlavu...a kam se budete stěhovat do baráčku? nebo co se u vás chystá, jůů stěhování to moc dobře znám já už se prosím stěhovala 2x 😀

debeee
11. srp 2014

Ženy, dnešní komtrola asi takhle: Trizomie 21 1:45, ve čtvrtek 21.8 genetika Č. Budějovice - odběr plodovky

luca16
11. srp 2014

@debeee No fotečka kouzelná. Pěkně vyrostl. Teď jsem našla v jednom článku: "Ani velmi vysoké riziko, třeba 1 : 5, ještě nemusí být důvodem k panice. Čtyři z pěti žen s naprosto identickými hodnotami testu mohou být v klidu." Odběr plodové vody může zjistit, že plod bude v pořádku. Budu moc držet všechno co se dá, aby to dobře dopadlo. Poslala bych vám oběma srdíčko, kdybych nějaké měla ☹