• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanus Jihlava. Máte zkušenost?

14. února 2016 
tak já si to sypu do práce :rolling_eyes:
jankatr napiš jak jsi dopadla v sanusu,večer 22.30 jsem doma tak na to mrknu :wink:
18. zář 2007 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek prdelky moje - tak pan doktor byl opět spokojen - dokonce má pocit že i ovulace proběhla :astonished: :fearful: , ale jisté to prý bude až podle krve. No každopádně důležité je to že z toho má dobré pocity - tím pádem je mám i já - zatím se stále drží myšlenky že by krátký protokol byl asi lepší, ale definitivně se rozhodně na příští kontrole, až doberu anti. (ale vypadá to že u toho zůstanem)
takže asi tak.
Ronaldino - Hajdamisa - ty se vyprdni na černou kroniku, nebo si na tebe došlápnu :angry: ty máš být naprosto v pohodě - pamatuj si že miminkám se daří jen ve šťastném bříšku!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: - a mimochodem - těhotenství je opravdu úžasné období života - ty obavy teď vypadají hrozivě, ale věř mi že to štěstí z miminka až budeš těhotná, je za normálních okolností hravě převálcuje. A krom toho, na deprese a smutnění - je vždycky dost času až k něčemu opravdu dojde - tak to nechtěj trénovat dopředu. Ju?

Mel a co ty? jak je - už se ti to krátí - budu držet pěstičky aby to dopadlo dobře :wink: :slight_smile:
18. zář 2007 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,no já jsem jak na jehlách,každý den,co zkončí je pro mě vysvobozením :slight_smile: Tak ještě že u tebe to vypadá slibně :wink: bohužel,jak jsem psala,že bych nejraději vyměnila doktora v sanusu,tak když jsem se objednávala,automaticky se mě sestra ptala k jakému doktorovi chodím :confounded: tak mohu jen doufat,že ten neúspěch nebyl díky němu,ale pořád mě hlodá,že když to vyšlo,tak mi dělal ET jiný doktor :confounded:
19. zář 2007 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel, to s tím ale vůbec nemusí souviset, zbytečně se nad tím netrap - teď musíš být v pohodě, ju :wink:
19. zář 2007 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. zář 2007 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,ahoj,opět další krásný den :grinning: myslela jsem,že i krásný víkend,ale opět jdu v sobotu na brambory,takže se nudit rozhodně nebudu :confounded: a tentokrát jich bude asi trochu víc,protože můj strejda hospodaří a kolemjedoucí mu je úspěšně po nocích vybírají,tak musí naběhnout příbuzní a zabrat :angry:
21. zář 2007 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
oj oj oj - tak to ti fakt nezávidím - už se děsím kdy to přijde u nás... ale třeba bude mužíček v práci a vynechaj nás z toho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
já mám zas dneska dilema - trošku jsem zašpinila a nevím jestli už to mám počítat za začátek MS nebo ne. Jindy bych si z toho hlavu nedělala, až to bude tak to bude, ale když mám od druhého dne baštit tu anti tak jsem z toho kapku zmatená... :rolling_eyes: :confounded:
21. zář 2007 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau,čau,tak jsem se vrátila z brambor,no zítra se asi nehnu,nasadily jsme vražedné tempo,za tři hodˇky bylo vybráno a pak se do půl osmé přebíralo :slight_smile:
22. zář 2007 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
pakárna co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2007 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kukuk :astonished:
23. zář 2007 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi to přesunem celé na: Stimulace na IVF, KET,IUI srpen-prosinec 2007
je nás tu málo a nějak to vázne :fearful:
26. zář 2007 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi ano,stejně jsme tam všechny-obě :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. zář 2007 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj - a posledně už nás i Hajdamisa (Ronaldovi) následovala :slight_smile: tak tu nebudem soukromničit
26. zář 2007 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, i já se hlásím se svýma čtyřma prstama - budu je držet malanykom, aby se vše povedlo. Já jsem zatím v pozadí těchto diskusí. Na mě to vše dolehne koncem listopadu-to začnu s injekcemi a pak vás budu asi moooooc potřebovat-masírujte prstíčky-budete mi radit-můj muž ví prd a brblá , když si o těchto věcech čtu na netu. Ale mě to pomáhá vědět, že nejsem sama
26. zář 2007 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted to vypadá že mám jen 4 prsty- chtěla jsem napsat se čtyřma parcama :grinning: :grinning:
26. zář 2007 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakra palcama !!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. zář 2007 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janka Tr ségra má v pátek termín, ovšem doktorka jí řekla, že to bude tahat asi až do vánoc :cry: tak se bojím aby porod byl ok, u 1. dítka to nebyla žádná sláva, tak by ji teď holčička mohla odměnit rychlým vsupem na tenhle svět-hlavně at to dobře dopadne
26. zář 2007 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele viřiď mu ať nebrblá - může být rád že s tím neotravuješ jeho :grinning: :grinning: :grinning: a přijď za nama na tu druhou diskusi, tady to asi zabalíme, stejně si tu píšem jen my tři, a my pak s Melanykol přeskakujem z jedné do druhé.
26. zář 2007 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, chtěla jsem se zeptat jestli musím mít doporučení gyndaře do Sanusu? Chodím do Jihlavy k Poustkovi a ten má smlouvu s Brnem, do Brna se mi nechce kvůli času dojíždět. Snažíme se už 19 měsíců a leze mi to na mozek. Přítel má SPG výbornej, já ovulaci taky mám, brala jsem Clostilbegyt (nezabral) tak mi nechal jen utrogestan a stejně nic beru ho od září :frowning2: Myslím že mi už na gyndě nepomlůžou tak přemýšlím že zajdu do Sanusu, už je to moc dlouhá doba :frowning2:
13. led 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!

mam na VAs prosbicku! Rada by som sa objednala v Sanuse Jihlava ale nikde neviem najst na nich nejaky kontakt, mozte mi ho prosim poskytnut? Dakujem Vam!!!!
10. únor 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj culi - Sanus v Jihlavě vlastní stránky nemá - je to malá pobočka hredeckého Sanusu - ale nevím proč se nezobrazí alespoň odkaz na adresu.
Tady je alespoň tel: 567157401

Lucy - myslím že až vám bude psát doporučení - nemělo by tam být adresně uvedeno pro kterou je to kliniku - výběr by měl být na vás - lékař by vám měl maximálně doporučit. Alespoň já ho tak měla napsané a myslím že to bylo správné - není to malá částka, která většinu z nás čeká a proto by měl každý mít možnost si sám vybrat CAR tak aby mu maximálně vyhovovalo.

přeju hodně štěstí - pokud byste se chtěly ještě na něco poptat - pište do IP - diskusi teď moc nestíhám.
11. únor 2008 v 00:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem Ti Janka.....uz som Ti napisala aj do IP...drz sa! pa!
11. únor 2008 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha - tak koukám že to berem obě v opačném pořadí :grinning: :grinning: :grinning: taky už máš ode mě něco v IP :wink:
11. únor 2008 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ráda bych zase obnovila tohle téma a spřátelila se s někým, kdo navštěvuje jihlavský Sanus, je tu někdo takový? :dizzy_face:
20. srp 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Vysočanka, já sice SANUS nenavštěvuji, ale jsem také z JIhlavy... Zatím se snažíme normálně, 1.7. jsem měla MA, takže se teď pomalu zase začínáme snažit, ale pokud chceš spřízněnou duši z Jihlavy, klidně si můžeme psát :slight_smile:
20. srp 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ti přeju hodně štěstíčka aby to šlo samo a rychle.. :slight_smile:
20. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak dlouho už se o miminko snažíte vy???
20. srp 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
my skoro tři roky..
20. srp 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den,

ráda bych se tímto poptala, jestli někdo navštěvuje SANUS v Jihlavě, pokud ano ozvěte se mi třeba na IP. Uvažujeme o změně CARu a protože to do Jihlavy nemáme daleko, zvažujeme tento. Dík. P.
25. dub 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, mám podobný dotaz - navštěvuje někdo Sanus v Jihlavě? Slyšela jsem dobrou referenci, původně jsme uvažovali o Brně, ale zřejmě to změníme. Na stránkách Sanusu toho moc není, jakou úspěšnost má toto centrum?
26. dub 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek