Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Sarapis před IVF. Pomohlo to někomu?

bublenudle
16. led 2012

Dobrý den,chtěla jsem se Vás zeptat,jestli máte někdo nějaké zkušenosti použivani Sarapisu pred IVF ???někde jsem to viděla v diskuzi,ale už bohužel nevim kde...chtěla bych ho brat taky,tak chci vědet,jestli to někomu pomohlo...děkuji moc,budu vděčna za jakékoliv info 🙂

reni0602
18. únor 2012

@bublenudle Ahoj, já jsem začala brát Sarapis až teď, po neúspěšném IVF, 10.2. jsem začala krvácet ☹
6.2. mi bylo čtyřicet ☹ A kromě toho Sarapisu jsem začala pít čaj z drmku (fakt síla) a příteli koupila Macu a ještě nějaký čaj. Nemáme zjištěné žádné problémy, tak jsem se do toho vrhla po svém 🙂 Přeji hodně síly!

bublenudle
autor
19. únor 2012

Ahojky,tak hodně štěsti...já ted měla 6 IVF opět neuspěšné,je mi 39 😉 a už teda fakt nevím,jak dál...začínám se srovnávat s tím,že holt děti asi mít nebudu... ☹

reni0602
20. únor 2012

@bublenudle Ahoj, všichni radí, že má člověk myslet pozitivně, jenžé já nevím jak na to ☹ Máte zjištěné nějaké zdravotní problémy nebo to jak jak u nás 🙂 ?

bublenudle
autor
20. únor 2012

@reni0602 Já jsem bez vejcovodu po mimoděložním ,jinak nic...spg ok,tak nevim,proč se to nechytá 😠 😠

reni0602
20. únor 2012

@bublenudle Mě někteří doktoři řekli, že je to věkem a naopak, ti ostatní v tom nevidělí zas takový problém.

bublenudle
autor
20. únor 2012

@reni0602 JJ,to já taky počitam s tim,že staršim to jde huř,ale zase až tak??? no nechapu a už me to štve,ale mimi strašně chci ☹

svoba
20. únor 2012

mně sarapis vůbec nepomohl. ale asi ani neuškodí. 🙂

svoba
20. únor 2012

z vlastní zkušenosti doporučuju nechat se řádně vyšetřit. nespoléhat jen na CAR. hodně štěstí!

reni0602
20. únor 2012

@svoba jenže já už nevím jaké všechny vyšetření mám ještě mít ☹ Máš o tom přehled?

svoba
20. únor 2012

@reni0602 gynekologie je první. pak si sama zajdi za obvoďákem, at ti nabere krev na štítnou žlázu. v CARu by měli udělat genetiku. sama si dál zajdi za dobrým imunologem - spíš reprodukčním imunologem. a taky na urologii kvůli výtěru z moč.trubice na ureaplasmu.
vše je propojené. mně neplodnost způsobila nemoc střev - alergie na lepek. nechci chytračit. ale bojovala jsem taky dlouho.
hodně zdaru! 😉

reni0602
20. únor 2012

@svoba Hm, tak to vypadá, že skoro všechno mám - genetiku, immunologii (dnes kontrolní odběr), alergii na lepek taky nemám, nemám jen výtěr z močové trubice.

Sem začni psát odpověď...

Odešli