• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sarapis před IVF. Pomohlo to někomu?

20. února 2012 
Dobrý den,chtěla jsem se Vás zeptat,jestli máte někdo nějaké zkušenosti použivani Sarapisu pred IVF ???někde jsem to viděla v diskuzi,ale už bohužel nevim kde...chtěla bych ho brat taky,tak chci vědet,jestli to někomu pomohlo...děkuji moc,budu vděčna za jakékoliv info :slight_smile:
16. led 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle Ahoj, já jsem začala brát Sarapis až teď, po neúspěšném IVF, 10.2. jsem začala krvácet :frowning2:
6.2. mi bylo čtyřicet :frowning2: A kromě toho Sarapisu jsem začala pít čaj z drmku (fakt síla) a příteli koupila Macu a ještě nějaký čaj. Nemáme zjištěné žádné problémy, tak jsem se do toho vrhla po svém :slight_smile: Přeji hodně síly!
18. únor 2012 ve 20:36  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,tak hodně štěsti...já ted měla 6 IVF opět neuspěšné,je mi 39 :wink: a už teda fakt nevím,jak dál...začínám se srovnávat s tím,že holt děti asi mít nebudu... :frowning2:
19. únor 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle Ahoj, všichni radí, že má člověk myslet pozitivně, jenžé já nevím jak na to :frowning2: Máte zjištěné nějaké zdravotní problémy nebo to jak jak u nás :slight_smile: ?
20. únor 2012 v 10:49  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@reni0602 Já jsem bez vejcovodu po mimoděložním ,jinak nic...spg ok,tak nevim,proč se to nechytá :angry: :angry:
20. únor 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle Mě někteří doktoři řekli, že je to věkem a naopak, ti ostatní v tom nevidělí zas takový problém.
20. únor 2012 ve 14:10  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@reni0602 JJ,to já taky počitam s tim,že staršim to jde huř,ale zase až tak??? no nechapu a už me to štve,ale mimi strašně chci :frowning2:
20. únor 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně sarapis vůbec nepomohl. ale asi ani neuškodí. :slight_smile:
20. únor 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
z vlastní zkušenosti doporučuju nechat se řádně vyšetřit. nespoléhat jen na CAR. hodně štěstí!
20. únor 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svoba jenže já už nevím jaké všechny vyšetření mám ještě mít :frowning2: Máš o tom přehled?
20. únor 2012 v 15:05  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reni0602 gynekologie je první. pak si sama zajdi za obvoďákem, at ti nabere krev na štítnou žlázu. v CARu by měli udělat genetiku. sama si dál zajdi za dobrým imunologem - spíš reprodukčním imunologem. a taky na urologii kvůli výtěru z moč.trubice na ureaplasmu.
vše je propojené. mně neplodnost způsobila nemoc střev - alergie na lepek. nechci chytračit. ale bojovala jsem taky dlouho.
hodně zdaru! :wink:
20. únor 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svoba Hm, tak to vypadá, že skoro všechno mám - genetiku, immunologii (dnes kontrolní odběr), alergii na lepek taky nemám, nemám jen výtěr z močové trubice.
20. únor 2012 v 15:24  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek