Sílící čárka na testu, je to z Pregnylu?

juliemichal
1. zář 2015

ahojky holky od včerejška hledám diskuzi o sílící čárce s pregnylu,ale skoro nic nemůžu najít,tak se vás prosím chci zeptat,protože mě to nenechá v klidu.
předevčírem jsem si dělala test a to jsem byla 7 dnů po IUI a 7 dnů po pregnylu a na testu byla slabá čárka,včera jsem si dělala test a to jsem byla 8 dnů od pregnylu a IUI a 7DPO.a na testu daleko silnější čárka než v neděli.chtěla bych jsem se zeptat jestli jste se s tím taky některá setkala a zda to bylo s pregnylu anebo ne.měla jsem pregnyl 5000j.a chtěla jsem jen zkusit zda už pregnyl vyprchal anebo ne.děkuji za vaše zkušenosti.první foto:vrchní je s neděle a spodní včerejší.

juliemichal
autor
1. zář 2015

@nikdo17 neboj teď to bude určitě v pořádku ♥ moc ti to přeji od ♥ teď se tě miminko bude držet zuby nehty,uvidíš 🙂
neboj pokud na testíku něco bude a bude silnější anebo stejný tak určitě tu dám fotečku ♥ ale bojím bojím :D

nikdo17
1. zář 2015

@juliemichal dekuju🙂 neboj uvidis ze zesili. drzim palce a preju dobrou noc

juliemichal
autor
1. zář 2015

@nikdo17 taky moc děkuji,jsi hodná ♥ doufám,že zesílí a nebude slábnout 🙂 taky přeji dobrou noc ♥

nikdo17
2. zář 2015

@juliemichal tak cooo?🙂

juliemichal
autor
2. zář 2015

holky tak se mi zdá,že mi čárečka slábne ☹ vrchní je dnešní a spodní je včerejší ☹

nikdo17
2. zář 2015

@juliemichal jejdaaaa no uprimne se me dle fotky taky zda o neco slabsi ale neves hlavu. hcg se ma zvedat co dva dny tak to zkusis zitra a i kdyz je to tentyz druh testu muze tam byt treba mene barviva. ja jak jsem zjistila tehotenstvi taky nejake dva dny pred ms tak jsem testovala jak zbesila a pripadaly mi nekdy ty testy slabsi i o den pozdeji ale pak zas byl druhy den o neco silnejsi a tez me to znervoznovalo. navic i kdyz slabsi tak tam druha carka stale je a to uz asi tim pregnylem nebude ne? myslim si. i kdyz osobni zkušenost s nim nemam. neves hlavu 😉

juliemichal
autor
2. zář 2015

@nikdo17 děkuji jsi zlatíčko ♥ no já jak jsem si dělala u první testík tak jsem tam měli hodně pidi čárku a to bylo v den ms :D o týden později jsem měla dálnice :D :D teď mi začalo tak pěkně šibat,že si dělám pořád testy :D a už to trvá přes rok :D jo a teď jsem se dívala na ty testy a zdají se mi stejně silné :D myslím si,že kdyby to byl pregnyl tak 10 den od pregnylu by nebyl tak krásný duch,podle mě ne? :D
jak jsou ty 2 tak vrchní dnešní,spodní včerejší a jak jsem je vyfotila samostatně tak ten první je včerejší a spodní je dnešní

nikdo17
2. zář 2015

@juliemichal ja byt tebou tak dnes uz netestuj, tyhle testy hod nekam do supliku a ten zavri a uz neotvirej. pregnylem to nebude, duch tam je tak neni co resit. 😉

juliemichal
autor
2. zář 2015

@nikdo17 přesně tak to máš pravdu :D dnes jak dojde mamka tak ji okamžitě dám to jedno balení testů aby si je vzala domů.ty testy s dušíky dám někde do šuplíku a vytahovat je nebudu :D a jak si budu chtít udělat třebas za 3 dny test tak si vytáhnu i ty počůrané s dušíkem :D :D a uvidíme zda tam bude nějaký rozdíl anebo ne :D

nikdo17
2. zář 2015

@juliemichal presne to tak udelej. vim o cem mluvim. me tak ty testy zabavil manzel

juliemichal
autor
2. zář 2015

@nikdo17 no manžel by mi ty testy nevzal,protože testuje jak se řekne se mnou :D chce abych pořád testovala a chce vidět čárky :D :D takže on by mi je ani nevzal nic :D :D

nikdo17
2. zář 2015

@juliemichal ahaaaaa😀 a jak dlouho to je po tom pregnylu? 10 dni? nedivala ses na net nebo nebo neptala dr jak dlouho je v tele?

gepe
2. zář 2015

@juliemichal @nikdo17 Pregnyl 5000 muze byt detekovan TT jeste i tech 10dni po aplikaci, je to individualni. Otestuj se v patek ci o vikendu, prip. po vikendu a budes mit jasno 😉

juliemichal
autor
2. zář 2015

@nikdo17 no právě někdo říká,že pregnyl 5000j je v těle jen 5 dnů někdo tvrdí 10 dnů tak vůbec netuším.

@gepe děkuji 🙂 min rok jsem měla pregnyl jen 5 dnů v těle a taky 5000j tak jsem si myslela,že ho budu mít tak i teď :D no uvidíme v pátek nebo o víkendu jak to dopadne :D :D

gepe
2. zář 2015

@juliemichal no ono zalezi na tele za 🙂 jak dlouho ho vylouci, telo neni stroj, nefunguje stale stejne. Drzim pesti! 😉

juliemichal
autor
2. zář 2015

@gepe přesně tak to máš pravdu,uvidíme v pátek jestli tam něco bude anebo ne 🙂 jsem sama zvědavá 🙂

nikdo17
3. zář 2015

@juliemichal tak co dnes testujes? nebo az v patek?

juliemichal
autor
3. zář 2015

@nikdo17 sluníčko tak jsem testovala i dnes natož,že večer jak jsem si udělala test na testu nic nebylo tak dnes mám na testu dušíka.jsem 11 dnů od pregnylu a IUI a 10 DPO 🙂 tak,že by? 🙂

juliemichal
autor
3. zář 2015

tady ještě lepší 3

nikdo17
3. zář 2015

@juliemichal no ja tam moc nic nevidim ale fotky zkresluji tak snad to neni pregnyl kdyz to slabne. tim jsem te asi nepovzbudila ale ja nejsem moc ten ,,lovec duchu,, a vetsinou nevidim nic a ostatni bidi takze mnou se urcite nerid 🙂 moc moc drzim palce at to vyjde a zacne zase silit. kolik jsi dni do ms?

nikdo17
3. zář 2015

@juliemichal fakt ti nechci brat nejak nadeje jen neumim na to nereagovat kdy se tady bavime a uz vubec ne nejak neuprimne tak snad se te to nejak nedotklo:-*

tehulka1167
3. zář 2015

Taky ani na jednom testu nic nevidím. 😒

prezdivka
3. zář 2015

nic nevidím :/

shine2015
3. zář 2015

Holky sorry ale i takové dusiky co jsou úplně nahoře nejsou úplně dusiky.....sama vím jak jsem hledala a někdy jsem měla i trošku lip vidět a tehu jsem nebyla...navíc tohle jsou levné testy a tyhle duchové se udělají někdy i jen tím,že tam projede barva.....
Prostě dokud není dálnice tak bych se neradovala....navíc už jsem to psala víckrát - buď koupit digitalni test a nebo do laborky.
Nechci být zla....jen je třeba si uvědomit,že z testu ani z psaní tady se to nevykouka.....a ani se to neúspěcha.....

Čím dřív se s tím člověk srovná nebo to pochopí tím lip. Je to těžké, vůbec když hodně moc chcete a nejde to....jediné co pomáhá je fakt se na to vykaslat.....zaměstnat se studiem,práci,stěhováním nábytku,cvičením.....dovolenou,svatbou atd atd.....co nejvíc co to jde. Je to těžké ale když se nastvete tak to jde....a najednou otehotnite ani nebudete vědět jak....

nikdo17
3. zář 2015

@shine2015 ja bych trochu protestovala na nazor ze ani predchozi testy nejsou dusici nebo ze to je zkreslene. maloktery test i ten levny udela ducha falesneho krom tusim mamatestu. a rekla bych ze to opravdu bylo pozitivni. otazkou ale ted je zda to fakt nebyl jeste ten pregnyl kdyz testy slabnou. 😒

shine2015
3. zář 2015

@nikdo17 já tyhle testy měla a fakt mi dělaly falešný duchy....navíc jsem našla diskuzí kde psaly holky že nechaly udělat na zkoušku z moče od manžela a měl taky ducha.....
Proto já už verim pouze digitálnímu....tam nemusíme nic hledat ale máme jasno.....

nikdo17
3. zář 2015

@shine2015 fakt? tak asi vsechno je mozne 😉 ja mam s testama dobre zkusenosti ale je fakt ze kdyz jsem mela ducha hned jsem bezela pro digi at mam jistotu🙂

nikdo17
3. zář 2015

@shine2015 ale myslim ze primarne slo zakladatelce o to zda uplne prvni test co si delala muze byt pozitivni vlivem pregnylu ci ne a to by digi taky zkresloval ptz pregnyl obsajuje hcg

tehulka1167
3. zář 2015

Holky co myslíte?

stekkna
3. zář 2015

Mohlo by být 😉 Zkus za pár dní znoovu 🙂