Snažení Ovitrelle + plán styk. Zkušenosti ?

drndadrnadova
12. dub 2021

Ahoj, snažení na úrovni mého gynekologa (zatím bez centra) jeden cyklus aplikace Ovittrelle plánovaný styk, kontrola ultrazvukem, hormonální profil OK. Ovulace probíhá, ale bohužel cyklus bez úspěchu. Vaše zkušenosti - bral někdo Ovitrelle opakovaně? Bylo mi to nabídnuto na další cyklus. Povedlo se Vám? PS: vyšetření sper. za sebou máme též a bude se opakovat hrozný výsledek se nekonal mírná Oligospermie závěrem dle gynekoložky OK.

terka80
12. dub 2021

@drndadrnadova bez ovitrelu nemate ovulaci?vetsinou se totiz kombinuje bud s clostilbegyt nebo femara

natysnovec
12. dub 2021

Ja dostala ovitrelle a zafungoval na prvni pokus nastesti🙏🏼🙏🏼🙏🏼

drndadrnadova
autor
12. dub 2021

@terka80 mám ovulaci i bez - v podstatě nevím proč mi ji píchla asi to je nchtěla podpořit ...

drndadrnadova
autor
12. dub 2021

@natysnovec super

kevi1
12. dub 2021

Mne bolo povedane, ze ovitrelle je k nicomu pokial ovulacia prebieha a par mava normalne styk.

terka80
13. dub 2021

@drndadrnadova zbytecny si myslim

andyskarsgard
13. dub 2021

Mr nefungobalo az ivf

kvetuska145
14. dub 2021

Moje zkušenost: Clostilbegyt od 3-7 dc, potom 12dc píchnout ovitrelle a 14 dc IUI a první se zadařilo.

novacek21
17. dub 2021

Co gynekolog to názor, mě bylo vysvětleno, že je to taková pojistka, že Ovitrelle načasuje ovulaci a i zajistí, že to vajíčko bude dostatečně vyzrálé. Kvalita spermií obecně klesá, tak podáním Ovitrelle chtějí zajistit, aby sex probíhal v době kolem ovulace a tak je větší šance přežití spermií a splnění úkolu 🙂. Takže zbytečné pro někoho, kdo sexuje často a má super spermie.
Zatím jsem Ovitrelle měla dvakrát a vždy jsem měla ovulaci o pár dní dřív než bych měla přirozeně.