Špinění 2. den po ET, máte zkušenost?

luki98
17. črc 2015

Ahoj,
jsem druhý den po ET dvou, dle lékaře výborných, šestidenních blastocyst + k tomu asistovaný hatching a embryoglue. Toto je náš druhý pokus s darovanými vajíčky a dnes druhý den po ET (stejně jako při předchozím neúspěšném pokusu) ze mně odešel kousek tkáně - dva malé zahnědlé kousky. Více již nic, žádné další špinění či sraženiny. Vzhledem k tomu, že toto je velmi podobné tomu co se stalo při předchozím neúspěchu, chtěla jsem se zeptat zda někdo nemá podobnou zkušenost, nebo toto neřešil se svým lékařem a ví co by to mohlo být. Snažím se udržet v klidu, ale nějak to nejde. Beru 2-0-2 utrogestan, 1-1-1 estrofem 2 mg. Stimulace vajíčníků nebyla, jedná se o darovaná embrya. Budu ráda za jakoukoliv odpověď. 😉 Děkuji

ninanela
17. črc 2015

Nezoufej,je to jen podrážděná sliznice po ET,nemá to nic společného s embryem.Taky jsem to tak měla a pamatuju si že jsem se bála,dokonce jsem psala do nějaké diskuze a dr mi odpověděl,že to na uspěch či neůspěch nemá žádný vliv.Jenom se podráždí trošku sliznice katetrem při zavádění.Takže klid,zítra nějaký pěkný výlet s manželem,dobrý oběd v restauraci a večer klidně sklenku červeného.To je můj recept.Držím palce a užívej klidu,pak s miminkem nebo se dvěma to bbude fičák! 😀

misaroman
25. črc 2015

Ahoj holky 16 jsem měla Et dnes ve 3 ráno jsem začala špinit hněde a špinim do teď a dokonce teď i malinkatý miniaturní srazeninu může to bejt i zavrtavani se embrya nebo máte zkušenosti