• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Špinění po embryotransferu. Je to normální?

23. září 2010 
15.9 jsem byla na embryotransferu po 5 dni kultivaci mi zavedli blaocystu nevim přesně ten název jedno embryo,je to přesně týden a včera jsem byla v práci a zapoměla jsem si dát urogestan dnes jsem začla trochu krvácet jsem z toho uplně na nervy,taky jsem si udělala 2 testy jsou negativní holky nechci žádné utěšování z toho mě je od rána nanic od všech lidí,je mi ale hrozně,stalo se to také někomu,cítím že je konec..
22. zář 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
1) Vynechání dávky Utrogestanu po ET žádnou katastrofu nezpůsobí,
2) Špinění týden po ET se vyskytuje celkem běžně v úspěšných i neúspěšných cyklech,
3) Testování týden po ET škodlivé je, minimálně psychicky, což už jsi jistě poznala sama. K ničemu to nevede - někomu se // ukážou a přesto část z nich těhotná nebude, někomu se neukážou a část z nich je najde za pár dní.

Jinak teda nechápu, co chceš slyšet - utěšovat nechceš a říct, že to neklaplo, asi taky ne... Ale on ti to v téhle fázi nikdo nepoví, prostě dokud se nerozkrvácíš, je to 50/50.

A ještě jedna věc - tomu embryu je zcela jedno, jestli mu věříš nebo ne, ale s dobrou náladou se to čekání snáší výrazně líp než v slzách :wink:
23. zář 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek