Špinění při užívání Utrogestanu, je to možné?

verkab
9. črc 2015

Holky,dneškem jsem začala uživat druhé balení Utrogestanu a začínám spinit...Je to mozne?

m_o
10. črc 2015

@verkab ahoj, mozne to je. Taky jsem spinila i pres utrogestan a to jsem uz byla tehotna.

verkab
autor
10. črc 2015

Mně,ale test ukázal, že je negativní. ..po 12 dnech užívani. ..asi to budou mesicky.

kacca85
28. črc 2015

Ahoj,
pokud začínáš špinit při užívání Utrogestanu v přibližné době začátku menstruace, tak je to skutečně začátek Ms, Utrogestan vysaď ať se Ti MS může rozjet;)

pekaska
28. črc 2015

ja som mala negativny test,spinila som a mam 18 mesacneho syna.Mne v centre hovorili nevysadzat az po krvnom teste.Ja by som asi zavadzala dalej,2 dni hore dole 😉

jasminecek
28. črc 2015

Ja spinila, Dr.mi zvysila davku a vse ok.

kacca85
29. črc 2015

to pekaska - Ahoj, a to Ti dělali krevní test každý měsíc snažení, aby jsi věděla, jestli jsi nebo nejsi těhotná? Pokud se Utrogestan nevysadí, menstruace prostě nepřijde...dodáváte do těla vyšší dávku progesteronu, který přirozeně menstruaci blokuje...Zase mi přijde nesmysl, pokud je test negativní a je čas příchodu MS a špinění, dál brát UTG...

pekaska
29. črc 2015

@kacca85 ja som spinila,krvacala do 5 mesiaca tehotenstva preto utrogestan na krv som chodila ako rastie hcg kazdych 6 dni.

didlinka33
1. srp 2015

já jsem taky špinila při braní utrogestanu..dr mi řekla,že je to špatně a změnila mi ho..místo toho beru duphaston...

baskervile
4. pro 2016

Ahoj,obnovuji diskuzi,snad mi někdo poradí.Jsem v 9tt a od 6tt beru preventivně Utrogestan 2-0-2.Na dnešek jsem hnědě zašpinila a ráno lehoulince taky.Od té doby ani ťuk.Myslíte,že mohlo dojít třeba k podráždění čípku zavedením (snažím se zavést co nejhlouběji).Měla jste to některá taky? Moc děkuji🙂

chorucka
8. pro 2016

Ahojt prosim vas je niekde skupina kde si posuvaju zvysne lieky po IVF? Potrebujem utrogestan IP

tehulka1167
8. pro 2016

@baskervile Já když brala utrogestan tak se ze mě přímo valila krev tak jsem pak musela polykat.

baskervile
9. pro 2016

@tehulka1167 Děkuju,už jsem to probírala s gyn. a prý se to může stát.Naštěstí to bylo jen jednou a žádná krev

lenicka2323
27. říj 2017

Ahoj všem,jsem na zacatku tehotensvi uz jde videt gestacni vacek ale obcas lehce zaspinim (ruzove a jen na toaletnim papire pri utirani)..beru utrogestan na noc 2 prasky vaginálně.mel jste to nekdo taky tak? A jak vse dopadlo?prvni tehotenstvi bohuzel dopadlo spatne na zacatku 16tt tak ted se furt plasim.