Stimulace s Menopurem a Decapeptylem. Zkušenosti?

saja13
15. čer 2020

Ahoj holky, stimuluje někdo s menopurem a decapeptylem? Jak se cítíte a jaké dávky píchate?

danulka04
17. čer 2020

@saja13 Ahoj, měla jsem oba preparáty, a oba jsem snášela bez problémů, jen menopur při aplikaci trochu štípe. A já menopur nemusela ani kvůli tomu, že se musel míchat, nikdy mi to moc nešlo a kolikrát jak jsem byla nervózní a spěchala, tak se mi povedlo i ty ampulky s tou vodičkou rozbít, jednou jsem se o ni i řízla.. ale jinak v pohodě.

saja13
autor
17. čer 2020

@danulka04 a pichala jsi taky oboje od 2dc? Taky to snáším v pohodě, bolesti břicha byly? A jak na tom byly folikuly? Já jdu zítra na utz tak sem Zvědava, teď se akorát chystám na predoperacni, u nás míchání zatim v pohodě už mám skoro 1200iu v sobě 😉

danulka04
17. čer 2020

@saja13 Menopur jsem píchala asi od 2. DC, přiznám se, že už si to přesně nepamatuji, je to už skoro dva roky zpátky. Břicho mě nikdy nebolelo z ničeho. Ale na růst folikulů Ti nedokážu odpovědět, na mě totiž tyto stimulace vůbec nezabírají a je jedno co do sebe píchám (menopur, puregon, cetrotide,...) Menopuru jsem si píchala 375ui denně (pět těch lahviček) a skoro nic z toho nebylo (jen dva folikuly a jedno oplodněné vajíčko). Nakonec jsem změnila kliniku, kde jsme zkusili nativ a pak minimální stimulaci a výsledky jsou mnohem lepší. Ale i v té minimální stimulaci jsem si teď v červnu asi 4 dny píchala menopur a taky v pohodě..

saja13
autor
17. čer 2020

@danulka04 no tak doufám že mě to pomůže, dneska budu píchat po 4 a přijde mi divný že se nic neděje, nic nebolí atd.. Přijde mi že se nic neděje ale uvidíme třebas budem zítra překvapený 😊

akrim81
17. čer 2020

@saja13 já jsem si pichala oba a břicho mě tedy bolelo dost a byla jsem neuvěřitelně nafoukla. Folikulu jsem měla 8, ale nakonec jen tři vajíčka. Oplodněny dvě. Jen jedno embryo však zavedeno, ale nakonec z toho nic. Mě bylo prostě divně od začátku stimulace, ale to je asi normální.

saja13
autor
17. čer 2020

@akrim81 já sem pouze unavená, občas břicho cítím ale není to nic strašnýho ☺️ každá sme jiná tak zítra uvidíme na kontrole co nám dr řekne

saja13
autor
17. čer 2020

Jak jste holky měli vy MS v době stimulace? Zastavila se vám nebo pokrocavola dal?

akrim81
17. čer 2020

@saja13 mě pokračovala

saja13
autor
17. čer 2020

@akrim81 mě právě taky, ještě spinim a povedlo se?

bubli69
14. srp 2020

ahoj 🙂 měla jsem menopur i decapeptyl.. trošku to štípalo a byla jsem hodně nafouklá .. nakonec jsme museli kvůli rodinné situaci ukončit stimulaci dříve.. ale povedlo se 🙂 ještě mi oba preparáty zbyly.. asi si je zarámuji jako připomínku 🙂

akrim81
15. srp 2020

@saja13 Bohužel nepovedlo.

engele
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
koudelka82
28. říj 2023

Ahoj holky, nezbyl Vám některé prosím Menopur?