Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

antoa
26. led 2011

@lenkacar 😲

lenkacar
26. led 2011

@antoa ale co ,dneska mi psala kámoška na icq ,že držela tašku v hubě s nákupem a ten její že jí s tim pomůže a trhnul a ty volís má 3přední zuby v hajzlu 😝

lenkacar
26. led 2011

to by mě jako švihlo ..ještě zuby 😝

lenkacar
26. led 2011

to mě napsala ,když jsem si stěžovala ,že se mi ozývá moudrák ,tak jsem sklapla 😨 🤐

antoa
26. led 2011

@lenkacar to je pěkný

lenkacar
26. led 2011

@antoa no ani ne vid ..to jsou věci dneska .. ☹ ten den je nějakej divnej od rána ani ven se mi nechtělo ..buohužel si myslím ,že se mi tím jednou provždy posmutnily vánoce

antoa
26. led 2011

@lenkacar chápu....naše to byly ty nejhezčí Vánoce co jsme zažili...

lenkacar
26. led 2011

@antoa před revizí mi dělal ještě utz jako abych viděla že je to fakt v čudu a já už to vidět nechtěla ty ruce a nohy a hlavu ,už ne..

antoa
26. led 2011

@lenkacar a tobě dělali normální revizi?

antoa
26. led 2011

@lenkacar a neřekli Ti čím to bylo? Náhoda?

lenkacar
26. led 2011

@antoa u tebe se sejde ještě pár doktorů ,který se na tebe mrknou a vyjádří se k tomu ..kdyby aspon člověka netrálili zbytečnýma kecama

lenkacar
26. led 2011

@antoa jo řekli ,,to se stává běžně ,,já se tak v den revize držela a službu měla fakt ,,píča,,že to musim napsat,protože na mě spustila ,,co vám je ,vy ale koukáte, no co je vám ,koukejte bejt veselá ,to se stane no ..,, a takhle až jsem se rozbrečela a nešlo to zastavit ,kdyby mě nechala na pokoji udělala líp ,vylítnul mi tlak a pak jsem měla problémy po narkoze ..jo měla jsem klasickou revizi

antoa
26. led 2011

@lenkacar volala mi dr výsledky krve - říkala, že krev dopadla dobře, geneticky ok, žádný down atak a prý se to nebude opakovat
prý by to bylo i ne po ivf
že je to něco jako ten navrchu si řekne ententýky, která bude ta tísíci... 😔

monnn
26. led 2011

ahoj holky tak jsem se sem dostala až ted a co to čtu ☹ ☹ ☹
@antoa je mi to tak líto,ale vím,že slova bude Ti líp jsou ted pro tebe ted bezpředmětná,ale bude uvidíš!!my ženské toho musíme tolik vydržet....,no a jestli Tě zajímá....já musela nastoupit do nem.ještě ten den co mě zjistili,ale na reviz jsem šla až druhý den co mě prohlížel ještě prim. domů jsem šla až druhý den jsem asi víc krvácela a měla nižší tlak.PN mě vystavila má obvodačka a řekla,že mě nechá jak budu potřebovat,jinak mě řekla,že do dalšího IVF by mě doporučila až se dám psych. dohromady a přiklání se vyčkat do jara¨-léta až bude víc sluníčka a vitamínů.holka drž se!!!!!!!!

lenkacar
26. led 2011

@antoa to je hezké no ..ale vid .. 😔 každopádně dobré ,že to není genetická vada ..nám taky genetika vyšla dobře a první co řekl doktor,odešlo to ,protože to nebylo v pořádku ,jeden týden srdíčka jsou a potom ne?!..takže to je tak něco asi podobného s tim rozdílem ,že mě to aspon umřelo samo

monnn
26. led 2011

@lenkacar sem si četla jakou smůlu(pí..)jsi měla u reviz ty jo nevím zda bych se udržela a nepoblila ji co je to za zdravotnici-bez citu jak může dělat tuto práci?,to já měla štěstí na zlaté sestřičky se mě snažily uklidnit i na sále před nar. koukám jsem měla štěstí

mourinka29
26. led 2011

holky tak já měla genetické postižení,ale taky jen náhoda ☹ ,protože brali na genetice krev i nám a my s manželem nejsme přenašeči špatných chromozomu,takže náhoda,jen špatné poskládaní chromozomu 😖 ,a genetické vyšetření plodovky a plodu to jen potvrdilo ☹ ,ale íky bohu zato,protože,kdyby byla chyba v nás by by problém u dalšího těhu a museli by jsme na pgd 😖

lenkacar
26. led 2011

@monnn mě spíš přišla neinformovaná ,asi si myslela ,že jdu na odběr vajec nebo tak něco ..že jsem zbytečná hysterka v tom smyslu se mnou mluvila ,že mi nemůže změřit tlak ,že nenatáhnu pořádně ani ruku a docela se mnou mluvila hrubě a pak jsem začla řvát a pak čuměla jak trubka .. a pak už do mýho odchodu ani nepípla..

monnn
26. led 2011

@lenkacar se mohla aspon omluvit,že nevěděla nebo tak něco

antoa
26. led 2011

@monnn díky
@lenkacar 😔
tak jsme byli na večeři a dala jsem si tataráka, tak ted už neublíží

monnn
26. led 2011

@antoa to máš pravdu

antoa
26. led 2011

holky moje zlatý, ještě že vás mám

monnn
26. led 2011

@antoa 😉 člověk aspon ví,že není sám,ale stejně je to nespravedlivé 😒

antoa
26. led 2011

jj

lenkacar
26. led 2011

@antoa jsem opravdu moc ráda ,že to tak cítíš ..

lenkacar
26. led 2011

@antoa tataráček jsem už neměla 100let a jednu zimu 😝 ,já se vyhýbala i sýrům s plísní a ten večer co mi to řekli jsem si hned dala ..a šáňo ..co jsem mohla zkazit

lenkacar
26. led 2011

do té doby lok piva za měsíc ,nekouřim..jen zdravé jídlo a k čemu k hovnu ,protože každý jiné barvy si to ušuká někde bůhví kde a porodí zdravé dítě ..kuwa co je tohle za spravedlnost..promin antoa,ale tak to momentálně cítím..jsem za tebe moc moc smutná ,tak jsem ti to moc přála a chtěla jsem se s tebou radovat,ale nic se neděje já vim ,budem spolu ještě bojovat dál..

antoa
27. led 2011

@lenkacar 😢 v noci jsem celkem spala, jelikož jsem byla unavená s toho brečení. Ráno jsem se vzbudila a myslela jsem, že to byl zlý sen, jenže nebyl a já nevím jak dnešek přežiju, jsem sama doma (manžel musel do práce, nešlo to nijak udělat) a ani není doma žádná kámoška...ach jo, nejhorší je, že jinak genetika ok, jen prostě díra v hlavě... a manželem jsme říkali, že to musíme nějak přežít a co nejdřív jak nám to dovolí jít na KET, ale jestli nám řeknou, že usíme čekat 3 měsíce tak se picnu

monnn
27. led 2011

@lenkacar plně Tě chápu,já se taky hlídala,dokonce při prvním těhu jsem od 5-týho mě,vyhýbala smaženým jídlům a odmítala i brambůrky a oříšky a výsledek malý se narodil s nádorem v bříšku(naštěstí nezhoubný) a domů jsme si ho dovezli až za 6tý. a jak píšeš kde jaká,ale i bílá kouří a chlastaj celé těhu některé i šnupaj a krásné zdravé mimi a ty .....jsou schopny to nevinátko ještě někde pohodit a nebo ho pak týrat,ty jo já byt ve vládě bych si prosadila tresty by si všichni rozmysleli jestli budou šu.....holky mě to fakt tak se.. 😠

monnn
27. led 2011

@antoa kéž by to byl jen sen,já se budím ještě ted,sem se minule domlouvala s mojí známou je PA,že se mnou pojede k porodu a ráno se vzbudím a koukám co byl sen a co je skutečnost,jak ráda bych Ti pomohla........nemáš doma nějaké hezké DVD?trošičku se odreagovat-jestli to půjde!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru