• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné po IVF :-)

8. listopadu 2011 
Tak šup sem těhulky :wink:
17. říj 2011 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@caricia1 jsem tady :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2011 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lucienka82 Jééé ahoj :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink:
17. říj 2011 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@caricia1 ahojky,jak se dnes citis??ja si rikam uz at je ctvrtek :wink: :slight_smile:
17. říj 2011 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lucienka82 Cítim se pořád stejně-dobře (ťuk,ťuk,ťuk) jen občas zabolí drobet břuch :grinning: :grinning: Přesně to samé si říkam i já-taky už chci čtvrtek :grinning: :grinning: :wink:
17. říj 2011 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lucienka82 A jak jsi na tom ty?Jak je? :wink:
17. říj 2011 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@caricia1 docela to jde..akorad uz mi trochu hrabe :grinning: a zlobi zazivani-nevolnosti,bud mi neni dobre a to se bojim i napit a nebo je mi fajn a nacpu se cimkoliv.. :confused: :dizzy_face: jako dneska,nasoukala jsem do sebe flasku kyseleho zeli a tak pul kg hrozneveho vina a nevim zda to pujde ven horem nebo spodem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :sweat_smile: jeste 2 dny a hura na kontrolu :dizzy_face:
17. říj 2011 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lucienka82 :grinning: :grinning: :grinning: já jsem snědla sklenici červené řepy :grinning: taky se pěkně láduju ale alespon zatím to pokojně trávim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2011 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@caricia1 ja to mam s tim travenim horsi a na brichu mi zacina rust pekna pneu :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale co by jsme pro miminko neudelaly,vid :dizzy_face: cervenou repu mam take doma,zeli nastesti doslo tak prijde rada na ni :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2011 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lucienka82 no tak s přibíránim je to šílený,ani ne tak kvůli těm momentálnim chutím jako kvůli hormonum ..Přibrala jsem přes stimulku dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No jo,vem to čert,hlavně že je to jak má být :grinning: :grinning:
17. říj 2011 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@caricia1 me se v lete podarilo schodit 10 kg bez diety ale jak se tak pozoruju tak ty schozena kila jsou pryc :stuck_out_tongue_closed_eyes: s tim jsem ale pocitala,presne tak..hlavne ze je a bude vse o.k :grinning:
17. říj 2011 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@caricia1 ty jsi mela kratky nebo dlouhy protokol??
17. říj 2011 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lucienka82 Já jsem měla krátký protože jsem začínala stimulovat 13.7 a v srpnu měli zavřenou v Natalu laboratoř tak aby sme to stihli :wink: A ty?
17. říj 2011 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@caricia1 u prvniho ivf jsem mela dlouhej a ted u druhyho take kratkej..ja ho mela proto abych mela mene vajicek ale kvalitnejsich :sweat_smile:
17. říj 2011 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lucienka82 a kolik jsi měla??Já 13 a z toho 12 oplodnovali.Do finále se dostali 2 výborná a tři na zmrazení pomalejší.A ten pomalejší už mi roste v břiše :grinning:
17. říj 2011 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@caricia1 hlavne ze bobik roste..u prvniho jsem mela 28 a ted 11,oplodnovali se vsechny ale opet zbyli jen 2 na transfer..jaky je u vas problem jestli se muzu zeptat??
17. říj 2011 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lucienka82 My máme špatný spg..Špatná morfologie,pohyblivost i menší počet..Máme líný materiál :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2011 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lucienka82 A proto jsme si připláceli ICSI a měli jsme souhlas i s PK ale jelikož nebyli tak kvalitní tak se PK nekonala
17. říj 2011 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@caricia1 tak to mame podobne,akorad teda u me je jeste problem s trombofilni mutaci a protilatkami na spermie,plod i vajicko :pensive: take jsme si priplatili za ICSI,AH,PK ale k te nakonec nedoslo :wink:
17. říj 2011 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lucienka82 AH nám nabízeli jestli nechceme udělat na těch rozmrazených,to jsme nechtěli a očividně to nebylo potřeba :grinning: Prosim tě jak je možný mít takové protilátky?Není to lehké vid..Ale až jsem se divila kolik to má lidí..
17. říj 2011 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@caricia1 take jsem si myslela ze jsem po teto strance uplne zdrava a to jsem pak byla nemile prekvapena :rolling_eyes: ma to hrozne lidi ale kde se to bere?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: i proto mam o bobika v brisku strach :pensive: co manzel,hycka si te doma?? :grinning: jak reaguje na tehu?
17. říj 2011 ve 22:44  • Odpověz  • To se mi líbí
jdu zalehnout..preju dobrou noc :wink: :dizzy_face:
17. říj 2011 ve 22:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lucienka82 Ahoj tak jsem vzhůru :grinning:
Manžel na těhu reaguje dobře,má hroznou radost a hýčká si mě jen na dálku protože jezdí z práce pozdě večer..Někdy až kolem 22h a to já už většinou ležim a usínam :grinning: :grinning: Co ty?Kolikátý je to váš pokus?
18. říj 2011 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@caricia1 ahojky :grinning: ja si dneska prispala
nas uz je to 2 pokus.. :pensive: u nas to hlavne prozivaji budouci babicky a dedeckove :grinning: ani z me a ani z pritelovo strany zadne vnouce nemaji,ale nasi se brzy dockaji vnucky..sestra bude za necele 3 tydny rodit :confused: :sweat_smile:tak doufam ze ji budu nasledovat
18. říj 2011 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lucienka82 :wink: Tak to jo..Takže jste to řekli?My taky ale jen rodičum a jinak to neví nikdo,ani u mě v práci to neví. :grinning:
18. říj 2011 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@caricia1 ja to bohuzel musela rict mym nejblizsim a i v praci,protoze mam neschopenku z Natalartu a neslo nic predstirat.nastesti to vzali dobre..v dnesni dobe to neni zadna ostuda :wink: ale kdyby to slo tak bych si to take nechala jen pro sebe :grinning:
18. říj 2011 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@caricia1 a co jsi rekla ty v praci jako ze s cim marodis?? :wink:
18. říj 2011 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lucienka82 No mě napsala neschopenku obvodačka takže dobrý,říct jsem to v práci nemohla protože by bylo zle...Jinak jsou na tom,že marodim s gyndou :grinning: :grinning:
18. říj 2011 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lucienka82 Ale už asi půjdu s pravdou ven :grinning:
18. říj 2011 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@caricia1 ja bych s timhle jit za obvodackou teda nemohla,ale ono zalezi na doktotovi.. :wink: to je jasne,pujdes se jim pochlubit :grinning: jak travis den na PN??ja skoro úporad stejne,nicnedelanim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2011 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lucienka82 No pochlubit..Hlavně už marodim od července a oni pořádně neví proč takže už jim to musim osvětlit jen mam strach jak to vemou...To už je ale jejich problem :wink:
Na PN se jen nudim a nudim,dneska asi přijede kamarádka,ted se domlouváme,ale jinak se poooořád jen nudim :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2011 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 6
Tvůj příspěvek