• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné i netěhotné po IVF

26. září 2014 
Tak šup sem holky,všechny jste vítány... :slight_smile:
19. led 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tu země rajská :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bezpečné prostředí!!!
19. led 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ,hm nová diskuze ,ještě voní novotou :dizzy_face:
taky to cítím, taková nevojetá :grinning: :grinning: :grinning:
a už je v oblíbených at to nemusim furt hledat
taky jsem ji tam přidala
19. led 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem se došla rozloučit ,abych nebyla za zlou .. :grinning:
19. led 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar přesně, když odejít tak s nonšalancí sobě vlastní :grinning:
19. led 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
stejně je zajímavé jak jedna pipina rozvrátí tolik dobrého :frowning2:
19. led 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale co ..je to pryč a věřim ,že si nás pár holek najde,mě ta negace děsně vadí ,ještě nejsem natolik v poho ,abych unesla nějakou zákeřnost .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak to se tady stát nemůže,jelikož každá hned podle názvu ví,do čeho se hrne :slight_smile:
19. led 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co se u vás dneska vaří? u nás plotna studená :stuck_out_tongue_closed_eyes: lednička vybrakovaná ,to zase budu pochválená ,ale uteču do práce,tak snad budu hájená..
19. led 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkacar u nás je to podobně,ale manžel přijde večer,takže studená večeře a pro sebe teda vařit nebudu,špinit nádobí :grinning:
19. led 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem nějaká lenošná, po dlouhé době jsem vařila s polotovaru. Vytáhla jsem borůvkové knedlíky, šup na 8 min do vody a je to :slight_smile:
19. led 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 to je ale dobře ..je teda pravda ,že když je pak převaha holek kde se miminka už narodily a kecá se o kašičkách atd ..že to může snažilky otravovat,ale když se kecá všeobecně o všem,tak tohle nemůže nikomu vadit ..chodim na zamčenou a tam jsou pohromadě všichni ,ale jen asi 7holek a je to v pohodě ..těhule ,netěhule,ale i maminky
19. led 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
manžel si dá taky studenou večeři, ale dávám mu obědy, takže já to co dnes uvařím, jednu porci sním a druhou si bere do práce zítra....a pořád dokola
19. led 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@antoa ty jo,ale ty bych si dala... Mám v mrazáku borůvky,ale jsem líná se patlat s knedlíkama... To je sním radši se zmrzlinou :slight_smile:
19. led 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. led 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no borůvky mám taky ,ale nejsou lidi :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,asi bude namazanej chleba
19. led 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám ,že evík 52 vaří na staré diskuzi chudák :grinning: opuštěná ..ale co může přijít ,že?ta mě nevadí
19. led 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
je jasný, že tu nebudeme mluvit jen o kašičkách(aspon nějakých 6 měsíců ne :grinning: ), ale jde o to pokecat s někým koho už trochu znáš, podpořit jedna druhou, když se něco děje, dodávat si nápady co vařit :wink:
19. led 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar nedalo mi to, chtěla jsem vidět jejich diskuze a evik vaří :grinning: :grinning: :grinning: to se povedlo
19. led 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
musí se to prostě profláknout nějakým řízkem a bude to v poho ..kašičky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoa holčina, já se jdu na hodinku natáhnout, vsávala jsem po 4 kvůli tomu štěkajícímu čoklovi nad námi, tedka teprve přestal tak se mi klíží očka, tak jdu, ale zase si vás najdu :wink:
@antoa já to napsala o minutu dřív to je dobrý
@lenkacar mnam, mám na něj chut, řízeček hami hami
19. led 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se jdu připravit do fachy ..lejdy má migrénu tak jsem jí dobrá ,je to zmije .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale navalí aspon prachy na ruku
Ahojky holky, včera jsem nějak lenošila a prospala skoro celý den a když jsem dneska sedla k netu tak jsem koukala, že jste měly včera docela živo :fearful: jak se daří a co vaříte??? Já byla chvilku venku se psem a to počasí je u nás fakt hnus, odpolední venčení nechám na manželovi. Chtěla jsem se optat, kdy jste si poprvé dělaly test po IVF a jestli si můžu dát, když mám Utrogestan koupel nebo jestli je to jen o sprchování. Miluju koupel a sprchu mě moc neuspokojuje :grinning:
Jo a doufám, že nevadí, že jsem se přidala :wink:
19. led 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviku52 no to je dost ,že jsi přišla ,už jsme na tebe koukaly :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale musela jsi přijít sama víš ..v tom je ten fígl
19. led 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek