• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné po IVF :-)

8. listopadu 2011 
@caricia1 ja jsem na tom stejne..mam sice vychazky ale venku uz jsem nebyla pres mesic-mam strach abych neco nechytla,kazdy druhy kasle a prska.. :unamused: varit nemusim,tak ze sem tam neco uklidim ale jinak pc a postel to jisti :grinning:
18. říj 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucienka82 Přesně tak..A čim dýl jsem doma tim dřív vztávam což mě štve..Zezačátku jsem vztávala kolem 11 tak mi to uteklo rychlejš ale ted už v 8 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@caricia1 tak to jo..ja bych take vstavala driv..jenze v 5:30 beru utrogestany a pak koukam do stropu..usinam az po 7hod a to pak spim i do pul 10. :grinning: jo a to jeste po obede chodim spat a vylejzam z postele az tak ve 16.hod :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucienka82 Já si taky chodím lehat,většinou kolem 12-13h :grinning:
18. říj 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@caricia1 dobre rano.. :dizzy_face:
jak ses vcera mela..prisla te navsteva??me dneska ceka zehleni a luxovani tak prece budu neco delat :grinning: :grinning: ja uz chci zitrek :slight_smile: :sweat_smile:
19. říj 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucienka82 Ahojky :wink: Návštěva nakonec dorazila,tak alespon něco :grinning: Hrozně mě začely bolet prsa,jako bych tam měla bodláky :unamused: hrůza...A co ty jak se máš??Žehlení ti moc nezávidim teda :grinning:
Na zítřek se taky těším,to zase ani nedospim :grinning: :grinning:
19. říj 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@caricia1 me zehleni docela bavi..je to pro me relax :dizzy_face: tak to sis vcerejsek prijemne uzila a uteklo to,vid?ja to mam to same s prsama..bolava,tezka,velka :grinning: moje podprsenky vel.E jsou mi uz male!musim objednat z netu nove,to uz ale s tema velikostma bude trochu problem :pensive: ja uz blbe spala na dnesek,zacinam byt nervozni.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucienka82 To mi povídej,já se taky v pelechu kroutim a čumim na hodiny ale na zítřek spát snad ani nepůjdu :grinning: :grinning: :grinning: Jinak já mam podprdu takovou tu pružnou na ramínkách,vypadá jako bodičko a je měkoučká,příjemná,nic netlačí a je moc pohodlná .A taková univerzální velikost :wink:
19. říj 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@caricia1 ty myslis asi sportovni,vid..?ja u podprdy musim mit kostice :grinning: jinak bych ty prsa neunesla :wink: v kolik tam zitra mate byt,v 9hod??my az v 11..budu drzet palecky na UTZ!pojedes sama nebo s manzelem?
19. říj 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucienka82 no nevim jestli je to sportovní asi jo :grinning: Mam tam být v 8 hod.A pojedu se švagrem,protože je to jediný člen rodiny který má volno :grinning:
19. říj 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@caricia1 tak hlavne ze tam nepojedes sama :wink: tak jsem vyzehlila,vyluxovala a i vytrela s pomoci tchyne,jsem rada ze to mam hotove :grinning: a muzu dal lenosit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucienka82 to jo,sama bych jet nechtěla..Ale spíš se ted nějak začínam bát..
Já jsem uvařila a asi se zase půjdu natáhnout,asi si něco pustím a dvou minut budu dřevěná :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@caricia1 dneska je pocasi vylozene na spani a ja dneska ani tuk..ja vzdy kdyz uz konecne zacinam zabirat tak se mi zacne chtit curat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale kdybych sla jenom jednou,kolikrat jdu i 6 x :grinning: doufam ze tedy budu alespon spat v noci :pensive:
19. říj 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucienka82 Nooo právě já bych si tou nocí tak jistá nebyla :grinning: :grinning: :grinning: Alespon teda jak znám sebe :grinning: :grinning:
19. říj 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. říj 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky můžu se k vám přidat? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2011 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufinka26 No že váháš!! :grinning:
21. říj 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@caricia1 to sem ráda :grinning: příští týden budu volat do CARu a objednávat se na UTZ :slight_smile:
21. říj 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufinka26 Ty nejdeš na krvičku?
21. říj 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@caricia1 u nás v CARu se nechodí, pokud je těhu test poz. tak se jde rovnou na UTZ, jako kdybys otěhotněla přirozeně :wink:
21. říj 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufinka26 Jo aha tak ten uz jdeš v 5.tt??
21. říj 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@caricia1 no příští týden se budu objednávat, takže by to mělo být týden na to, čili za 14 dní :slight_smile: to už by mohlo být vidět i srdíčko :slight_smile:
21. říj 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufinka26 To jo,to půjdeme nějak spolu,já jdu 3.11 :grinning:
21. říj 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@caricia1 jéé, no já sem zvědavá na kolikátýho mě objednají :wink: ale už se těším, hele prosím tě, je ti tay špatně? mě dneska je hrozně, mám divně v puse a každá pachut mě dráždí :frowning2: takovej ten stav jako před zvracením :frowning2:
21. říj 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufinka26 No prý ta pachut v puse je z toho Utrouše,to mám taky takže pořád zvýkam orbit :grinning: :grinning: :grinning: A špatně mi je,většinou ale večer.Jinak jen unava,pospávam pořád :wink:
21. říj 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :dizzy_face: :grinning:
@mufinka26 vitej u nas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@caricia1 tak jaka byla vcera kontrola??verim ze dopadla na jednicku :sweat_smile:
my jdeme 26.10.do nasi prvni tehu poradny,ja se tááák tesim :grinning: :slight_smile: dopoledne nam tady byli opravit(prostouchnout) uz nekolik dni ucpany odpad-pry kamenama,boze to byl smrad! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: nastesti uz je to vyvetrany,ale slava,muzeme normalne existovat..prat,splachovat wc,myt nadobi v mycce :grinning: :grinning:
21. říj 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucienka82 Ahojky,dopadla dobře,ulevilo se mi :wink: Jen aby to vydrželo :wink: A koukám že ty taky,to je super :slight_smile: A jak jsi to měla se srdíčkem??
21. říj 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@caricia1 to je skvele..jen tak dal :dizzy_face: musime verit ze to vydrzi..jako strach mam stale,
srdicko krasne bilo..vlastne uz minulou stredu a to jsem byla 6+3.mela jsi uz vcera srdicko??myslela jsem na tebe :wink:
21. říj 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucienka82 Neměla,včera jsem byla 5+6..Takže bylo brzo..Dr říkal že by mělo být za týden,ale na uz jdu za 2 týdny :wink: :wink: :wink:
21. říj 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: @caricia1 tak za 2 tydny tam bude urcite :dizzy_face: :dizzy_face: a mozna to bude uz tvoje posledni kontrola :grinning:
21. říj 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek