Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

lenkacar
8. únor 2011

a kolikátý pokus o mimi smím-li se ptát?

lenkacar
8. únor 2011

já čekam na březen a vrhnem se do ketu ,pak mám ještě 1 ket a končíme

martinkka
8. únor 2011

Ahoj holky 😀

bora87
8. únor 2011

@lenkacar - ale jistěže všimla, nejsu slepá 🙂 jinak, není pro mě moc reálné všechno dočítat najednou, ale koukala jsem, že jste se přesunuly z jiné diskuze, je to tak, že? 😉

martinkka
8. únor 2011

@bora87 ahojky 🙂 kolikátý pokus to bude, jestli se můžu zeptat?

bora87
8. únor 2011

@martinkka - krátká rekapitulace - ať jste v obraze - mám za sebou dvě IVF - první - katastrofa, nedošlo ani k ET, vytvořil se jeden folikul, při punkci prázdný ... druhý pokus - také jeden folikul - 1 vajíčko - ET - těhotenství - následně hned po ET chřipka a potrat v 5.tt .... takže tak ... čekám na březen a jdu do toho znovu ...

martinkka
8. únor 2011

@bora87 tak teď to určitě klapne 🙂 já teď podstupuju 3.IVF, tak doufám, že konečně vyjde. Čím jsi stimulovala?

martina_z
8. únor 2011

@bora87 Cau!

😉

martinkka
8. únor 2011

@lenkacar selzink ti určitě neuškodí 😀

bora87
8. únor 2011

@martinkka - stimulovala jsem fostimonem - jednou byl krátký a podruhé dlouhý protokol ... nyní chci pero, ať nemusím shánět dr. na píchnutí injekce ... máš s tím nějaké zkušenosti???

@martina_z - ahoooooj 🙂

lenkacar
8. únor 2011

já jdu holky ordinovat a potom na šehrezádu takže pápá zítra 😉 😀 😀 😀 si to vše ,,povíme,,

martinkka
8. únor 2011

@bora87 já jsem stimulovala vždycky perem - Puregonem...zaráží mě, že jsi měla vždycky jen jeden folikul

bora87
8. únor 2011

@martinkka - taky mi to přijde divný ... nevím, ale prý se vždy vytvoří vůdce a ostatní se pozastaví v růstu - tudíž jsou v den punkce nezralé ... nechápu ... ale moje tělo je taková hříčka přírody ...

martinkka
8. únor 2011

@bora87 v přirozeným cyklu to tak je, ale při stimulaci ti "vyřadí" tvoje hormony a tím to tělo jakoby oblbnou a tak se jim podaří, že je před punkcí těch folikulů víc

bora87
8. únor 2011

@martinkka - já ti rozumím, jak to myslíš, ale prý to má nějaké procento žen, že je takhle slabá reakce ... mě se vyvíjejí folikuly zezačátku dobře, ale pak se jakoby růst zastaví a v den punkce ještě nejsou zralé ... můj gyndař potvrdil, že to opravdu není chyba CARu, ale že se to stává ... Možná mi taky nevyhovuje Fostimon, čert ví ...

martinkka
8. únor 2011

@bora87 aha, tak to jo...třeba ti nevyhovuje ten Fostimon, zkus příště něco jinýho a uvidíš

bora87
8. únor 2011

@martinkka - uvidíme ... jdu koukat na televizku, ráda jsem tě poznala a zase se někdy potkáme 🙂 papa a hezký večer

martinkka
8. únor 2011

@bora87 taky jsem tě ráda poznala 🙂 pa pa

martina_z
8. únor 2011

@bora87 A co dostavas na dozrani vajicek? Pregnyl nebo Ovitrelle? Mozna by to chtelo vymenit. Predpokladam, ze si davku pichnes pres v tolik hodin v kolik Ti reknou?

lenkacar
9. únor 2011

přeji krásný den holčičky..ikdyž včera taky bylo slunečno a pak se přihnaly mraky a bylo po slunci i po náladě

lenkacar
9. únor 2011

@bora87 já měla puregon pero ,největší spokojenost ,gonal pero spokojenost pouze při dlouhém protokolu ,při krátkém mi to nesedlo..

lenkacar
9. únor 2011

jinak můj duševní zážitek z nového seriálu je dobrý ..krásný tváře,sama představitelka je krásná ikdyž se mračí 😕 😔 ,jemu jde sice každý oko jinam a má pleš ,ale zase to vyrovná jeho bankovní konto a zasněný výraz ve tváři 😀 😝 ,klučík je úplně k sežrání ,jednou to bude pan herec 😉 a zbytek mě tak akorát sere 😀 😝

lenkacar
9. únor 2011

antoa jak je v práci? určo dobře ,není nad to být nadřízená 😀 😝 tak jsem do sebe zase nasypala ranní dávku co jsem si naordinovala ,prednison ,selzink a acidofolan a budu čekat co to se mnou udělá,ale tak 3týdnyx jsem vždy cajk až potom mi začne zlobit ten prednison ,ale pokud to má být k čemu tak to vydržím..myslím ,že ty kortikoidový injekce nemaj takovou účinou dobu jako ten prednison ,když se bere do 12tt ,injekce dle netu působí 2měs.myslím ,že to v mém případě bylo podceněno ,vzhledem k tomu ,že už mi chybí jen alergie na vzduch ..

baronek
9. únor 2011

@lenkacar zkus ještě pít čaj maliník na sliznici 😀

lenkacar
9. únor 2011

@baronek netřeba pít maliník ,mám sliznici na výstavy 😀

baronek
9. únor 2011

@lenkacar tak to je super. A chceš ketík v přirozeném cyklu nebo s hormonama?

lenkacar
9. únor 2011

@baronek co já chci není důležité ,ikdyž jsem napůl mudra už 😀 ,myslim ,že to budu muset nechat na michálkovi 😀 😝

baronek
9. únor 2011

@lenkacar jj Michálek je stejně zlatíčko, doufám, že bude příští týden ordinovat na mé kontrole 😀

lenkacar
9. únor 2011

@baronek stejně se mu divim ,že se na tu pipkologii dal ,takovej fešák ..

baronek
9. únor 2011

@lenkacar alespoň jsou ty kontroly zábavnější, když je na koho se dívat 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru