Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

abig
15. únor 2011

@lenkacar Druhé miminko ? Myslíš Cutce ?

lenkacar
15. únor 2011

cutce už taky něco má? 😉

abig
15. únor 2011

@lenkacar Ještě nemá, ale už pár dní přenáší a nemůže se dočkat, až se Davidek narodí .... měly být s Pecičkou pár dní od sebe, obě přenášely.
Cutce je na FB a je ještě celá.

lenkacar
15. únor 2011

@abig tak dej zase vědět 😉

abig
15. únor 2011

@lenkacar Až budu něco vědět, ozvu se ....

Holky držte se !!!

martinkka
16. únor 2011

Dobré ránko 🙂

lenkacar
16. únor 2011

@martinkka brej den .. 😵

lenkacar
16. únor 2011

jak se dneska máte? venku zase hnusno tak se s váma nasnídam a potáhnu na chvíli do města ,koupit něco na zub,páč manžel koupil chlebík takovej podezřelej od pohledu a je to tak na vylomení zubu

lenkacar
16. únor 2011

@antoa a co v práci? myslíš že se s tim dá ještě něco dělat? a nebo je to konečná a jdeš jinam?nejhorší je ,že tohle dopředu nikdo neví ,jestli bude mimi ještě tenhle rok a nebo taky nikdy .. a jak se máš sakra zařídit v tý práci ..

lenkacar
16. únor 2011

tak koukam na kouzelnou školku,ten nesvatba taky sešel 😉 mládí v prdeli ,do důchodu daleko,to je stav 😔 😝 ,no co vymýšlí s tima penzijníma fondama to jsou teda vychcánci to se mi jako vůbec nelíbí .. 😠

baronek
16. únor 2011

@lenkacar nesvatbu naprosto nesnáším 😀 To v televizi nic jinýho nedávaj???

martinkka
16. únor 2011

@lenkacar já už jsem nasnídaná a mam vyžehleno 🙂 tak semusím pochválit
teď si lehnu k televizi a budu se dívat na Stefani 😀

baronek
16. únor 2011

@martinkka já bych si taky ráda lehla k televizi 😀 a nejsi po ránu nějak akční???

misi.21
autor
16. únor 2011

Ahoj holky
@koubovka1 já ze začtku taky hubla,ale jen dvě kilča. Já zvracela asi tak 5x za celou dobu,spíš mi každý den bylo špatně od žaludku,někdy víc,někdy míň,každopádně dobře mi bylo jenom když jsem jedla 🙂 Ta nevolnost mi zůstala do teď,ale asi tak dvakrát do týdne,takže já to měla od začátku celkem v pohodě... Myslím si,že za tři týdny na poradně už budu mít víc než před těhu,ale uvidíme,to jsem si myslela i teď a přibrala jsem něco přes půl kila.
Jinak břicho mi roste,ještě nosím starý rifle,ale když sedím,tak už je rozepínám,mačká se mi to tam a tlačí to 🙂 Ale už každý pozná,že jsem těhotná.. Vypadám jako bych začínala tak sedmý měsíc a ne pátý 😀

misi.21
autor
16. únor 2011

@martinkka Stefani už není ne???Aspoň v to doufám,nesnáším jí 🙂 Dávají dva a půl chlapa,to se dívám já 🙂

martinkka
16. únor 2011

@baronek taky jsem se divila, co se to se mnou děje, od 5 ti jsem nemohla spát 😀

baronek
16. únor 2011

@martinkka jak se říká ranní ptáče dál doskáče a ten den je hned delší, co? 😀

martinkka
16. únor 2011

@misi.21 no fakt, neni ☹ tak jsem se na ní těšila, minulý týden jí jestě dávali, ale to jsem na ní neměla čas

martinkka
16. únor 2011

@baronek když jsem tak brzo vstávala, tak budu asi spát po obědě 😀 ať neni ten den tak dlouhý

baronek
16. únor 2011

@martinkka to mi ani neříkej, že budeš spát po obědě a co my chudáci pracující??? Ale tiše ti závidím ....

martinkka
16. únor 2011

@baronek musím si nějak užít, když teď nemusím chodit do práce 🙂 a naštvalo mě, že jsem byla tak brzo vzhůru
když mám vstávat do práce, tak se mi nechce a když můžu spát, tak nespím

baronek
16. únor 2011

@martinkka mám to přesně tak 😎

vera5
16. únor 2011

Ahoj holky🙂

sedmitecka
16. únor 2011

ahoj holky, můžu taky k vám? zrovna se pokouším srovnat s tím, že s největší pravděpodobností nevyšel KET jediného našeho mrazáčka ☹ ☹ ☹

sedmitecka
16. únor 2011

@martinkka Stepanie v pondělí umřela...zrovna jsem měla home office a koukala na to, po x letech jsem to chytla a zrovna umřela...tak nevím ,trošku depresivní, že zrovna tenhle díl musím chytit 😉 😉 😝 😝

vera5
16. únor 2011

@sedmitecka Tento díl jsem nikdy neviděla, no moc jsem to nesledovala. Kolikátý den jsi po KET?

sedmitecka
16. únor 2011

@vera5 KEt byl minué pondělí, takže 10. den, do bříška midávali pětidenní blastocystu a na testu nic...předevčírem se tam rýsoval pidi duch, dnes už ne ☹ 😒

vera5
16. únor 2011

@sedmitecka Holky tady právě psaly o těch testech, jakým si testovala 25 mlU nebo 10 mlU?

sedmitecka
16. únor 2011

@vera5 na test to svádět nemůžu, mám mamatest 10 ☹ ☹

monnn
16. únor 2011

@sedmitecka hele a není to moc brzy- dělat závěry 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru