Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

drndapetka
17. únor 2011

@lenkacar no teda fuj, já zrovan teď Norethisteron beru, aby mi chodila vůbec mrcha, jinak ji mívám jednou za dva měsíce 🙄 ale říkala jsme si, že když je to jen na dva ckly před KETem, že se snad nic nestane. Navíc můj CAR dává cyklus před KETem antikoncepci, aby nebyly cysty, takže to je jak praš'ť a uhoď. Už jsme do sebe za ty 3 roky snažení narvala toooolik hormonů, že mi je to fuk, hlavně ať to má ten správně konec 😉

martina_z
17. únor 2011

Co s tim Konem zase bylo...ale hlavne ze uz to ted funguje.

Norethisteron jsem chvili brala kdysi davno na oddaleni menstruace, kdyz mi bylo asi 18 a jela jsem k mori, a nic to se mnou neudelalo.

Jinac mam super zpravy - mrzak folikul uz neni mrzak, nybrz 18mm svihak, takze uz mam v sobe Ovitrelle a v pondeli by byl KET. Ale mela jsem nahnano, uz jsem se bala, ze bude anovulak. Ted se akorat modlim, aby aspon jedna z morulek byla pouzitelna.

tonytony
17. únor 2011

@antoa Jo, tímhle se pořád utěšuju... žeby to bylo horší, trošku to pomáhá, ale málo... Je mi 35 a kousek☹ Malé budou 3☹

lenkacar
17. únor 2011

já jsem si oddálila menses kvůli svatbě a co to se mnou provedlo hrůza ..do té doby pravidelná ms a od té doby 14dní a 3krát do měsíce,no nevim..na každýho to může působit jinak já dneska začla špinit dle plánu takže zítra volam do car na kontrolu na ovulku a tam se přesně domluvíme na březnový ket

tonytony
17. únor 2011

Holky, můžu se ještě čistě teoreticky zeptat, jak to je s ev. IUI- myslím po IVF- za jak dlouho po IVF by se na ev. IUI mohlo jít a taky zda je pro IUI možné nějakými léky vyvolat ovulaci- já ji nemívám Děkuju, o IUI vím málo

martina_z
17. únor 2011

@lenkacar Mne tuhle hruzu udelala antikoncepce. Po vysazeni jsem se davala dohromady vic jak rok. Nastesti jsem vysadila dost dlouho predtim, nez jsem se vubec zacala snazit o dite. V cyklu mi jeste delaji bordel antibiotika, to mam taky odzkouseny a vzdycky mam tak 4 dny zpozdeni.

lenkacar
17. únor 2011

@martina_z já se bohužel hned po svatbě pustila do mimina ,takže pro mě hrůza a děs ,nedalo se nic plánovat,měla jsem z toho nervy..já začla stimulovat ,mrcha přišla ,já měla mít ovulku ,mrcha přišla zase ,už jsem byla úplně s nervama v prdeli 😒

martina_z
17. únor 2011

@tonytony Ted se na IUI za minimalni stimulace chysta kamaradka - Clostil ji nezabiral, tak si bude pichat stejne injekce jako na IVF, ale mnohem mensi davky. Nevim, jestli se Clostil muze hned po IVF, ale snad jo, je to jina ucinna latka. Po nem Pregnyl a po IUI nekde davaji Utrogestan.

tonytony
17. únor 2011

@martina_z Jd emi o to, zda po tom max. stimulování vaječníků může pak něco "mnohem slabšího" vůbec zabrat- myslím třeba hned ten cyklus po IVF???

Zjišťovaly jste si třeba, jestli po IVF jste měly norm. ovulaci?

lenkacar
17. únor 2011

@tonytony já jí měla i ted po potratu ptala jsem se

martina_z
17. únor 2011

@tonytony Ja ano, akorat asi o 4 dny opozdenou. Ale bala jsem se, ze nedorazi.

martina_z
17. únor 2011

@tonytony Nejsem doktor ani chemik, ale asi se neda rict, ze je clostil slabsi nez fsh gonadotropiny, ktere se pouzivaji u ivf. Akorat to funguje na uplne jinem principu, clostilbegyt je antiestrogen. Na serveru porodnice.cz je poradna, radi tam Dr. Rezabek, tak se ho zkus zeptat, jestli lze stimulovat na iui ihned po ivf cyklu.

tonytony
17. únor 2011

@martina_z Děkuju... No, já to beru tak, že na IVF stimuluješ měga dávkama- máš pak třeba i 20 folikulů, kdežto norm. stimulace Clostylbegytem apod. Ti jen vyvolá normální ovulaci s 1-2 folikuly, jestli mi rozumíš?

lenkacar
17. únor 2011

spíš chtěj oddych pro tu sliznici ,nevim jestli ti povolí hned

antoa
17. únor 2011

@lenkacar já Ti závidím, že jdeš v březnu na KET 😢

lenkacar
17. únor 2011

@antoa no snad ty chcíplotinky přežijou rozmražení

lenkacar
17. únor 2011

@antoa já jsem dneska tak zhnusená z práce ,fuj..jak jsem tam musela být dlouho po zavíračce ..lidi jsou nesoudný ,než jsem to vše spočetla..jako kdybych tam byla zaměstnaná,tak prosim ,ale tohle mi nikdo nezaplatí ,ani nepoděkuje .. 😠

antoa
17. únor 2011

@lenkacar jo vděčnost nečekej, to jsem si v pondělí uvědomila.....

antoa
17. únor 2011

@lenkacar ty máš ještě 4 ne? v mražáku

monnn
17. únor 2011

@lenkacar přežijou uvidíš,to by bylo aby nebylo 😉 a pod stromečkem bude mimi nebo dvě 😉

monnn
17. únor 2011

@lenkacar kde pracuješ-přijdu nakoupit a poděkuji i se ukloním 😀

martina_z
17. únor 2011

Na tu slíznice je dobry kontryhel, taky jsem ho ted pila, protoze mi nekdo rikal, ze je po IVF nizsi sliznice. Mela jsem dneska 8mm a do pondelka aspon o milimetr doroste, ne? Utrous mam brat uz od soboty.

lenkacar
17. únor 2011

@monnn mě by stačilo kdyby mi poděkovala ta kráva co mě zneužívá ..nejdřív mě vyhodí a potom mě denně otravuje .. 😠 mě nevadí lidi pokud to už nehraničí s drzostí jako dneska ..byla jsem tam o půl hodiny dýl a pro nic za nic ..chápeš? kdyby mi to zaplatila tak dobrý ,utekla mi šehrezáda

monnn
17. únor 2011

@lenkacar tak to je mi líto já myslela,že máš sehnanou nějakou novou práci si byla na pohovoru,ne?nebo vono bude ještě jedno kolo,že?jinak se tedy nedivím by mě to taky pěkně .... 🙄

antoa
17. únor 2011

@lenkacar o nic jsi nepřišla a na Šere se můžeš podívat i na netu 😉

lenkacar
17. únor 2011

@monnn ne to nevyšlo tamto ..ale co když nevyjde práce ,jdu na ten ket ,mě to nemrzí ..mrzí mě ,že nejdřív mi šéfka řekne ,jak krám nevydělává a stačíé na to smaa a pak mě denně od rána volá ,abych šla a to už od úterka a jako že celý další týden ..no chápeš to?a to už jsem tam byla od vyhazovu kolikrát .. 😠 ale na černo to je jasné ,tak potom se mi tam fakt chce dělat blbku někomu o půl hod,. dýl ,že si nemůže vybrat naušnice za 39,-

monnn
17. únor 2011

@lenkacar bude Ketík 😉
a ta šévka 😠 by mě asi taky 😠

lenkacar
17. únor 2011

@monnn musí být ket a musí to dopadnout dobře 😔

monnn
17. únor 2011

@lenkacar dopadne,sem ti psala,že to by bylo kdyby nebylo 😉 se chytnou dvě a pod stromečkem budou dva nejkrásnější dárečky nad dárky 😉 🙂

lenkacar
17. únor 2011

@monnn jo holka ,to už bylo vánoc co jsme si tohle řikaly 😔 😀 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru