Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

antoa
26. led 2011

@lenkacar ahojky na 9.20 jedeme na krev i uzv, uzv výsledky hned a krev odpoledne na netu nebo volají jak kdy....určitě písnu, ale den nám nezačal dobře 😒 .
Večer našemu jorkovi říkám, aby nás nechal spát aspon do 7, v 5 na mě skočil, třepal se jak ratlík, doblil i celej dekolt, krk, všechny polštáře, prostěradlo, durch na matrace i přes chránič matrací 🤐 , vzápětí na to jsem z toho šavlila taky a chudák manžel chodil s ubrouskama a čistil postel, převlíkal jí...jenže já nemám náhradní polštáře tak hold smůla, už se spát nešlo. Tedka tu mazílek leží jako by se nic nedělo. 😲 Jdu si pustit nějakej film a lehnu na gauč.Fakt přípravka na baby.

lenkacar
26. led 2011

@antoa hlavně ,že se mu ulevilo ,tohle zažiješ s mimískem ještě tisíckrát ,to byla jen příprava 😉

misi.21
autor
26. led 2011

Nazdárek kočky,tak já se vrátila od zubařky,mám razítko a nic mi nedělala,tak jsem byla ráda... Včera celý den s těma raubířema od sester a byla jsem úplně vyplivnutá 🙂 Jsem usnula hned jak jsem lehla a to mám problémy s nespavostí... 😀
@antoa u vás dělají výsledky tak rychle jo?? Moje dr. pak ke krvi ještě posílá ty výsledky UTZ a oni to vyhodnotí dohromady... Tak to budeš znát výsledky dřív než já,ale nikdo zatím nevolal,tak jsem klidná...

Mě teda teď ty mimča pomáhají,že vím jak na ně s oblíkáním,přebalováním a tak... Nedovedu si představit,že bych se jim furt vyhýbala,ale ty aaž prcka dneska uvidíš a řeknou ti že je vše tak jak má,tak už budeš taky v pohodě.. Jinak my 15tt,strašně rychle to utíká,zítra jdu na krev na štítnou žlázu a chci se domluvit na to cvičení,tak uvidím jak dopadnu. Hrozně mě bolí záda,tak doufám že to cvičením aspoň trošku ustoupí...
Co kuchtíte?? Já asi dneska ten smaženej květák a brokolici...

lenkacar
26. led 2011

@misi.21 ty jo už 15tt to je teda síla ..to je nějaký cvíčo pro těhuly?

misi.21
autor
26. led 2011

@lenkacar jojo,cvičení pro těhotný. Na míči a tak. A jsou u toho i nějaký přednášky,takže nebudu chodit do porodního kurzu,tady bych se měla dozvědět co potřebuju a když ne,tak porodím stejně 😀 U nás to stojí 75Kč za jednu lekci,ta trvá 90 min,takže se mi nezdá tak hrozný... A hlavně začnu konečně něco dělat 🙂

lenkacar
26. led 2011

@misi.21 to budeš ale pak chytrá ..můžeš si otevřít koníkovou poradnu

misi.21
autor
26. led 2011

@lenkacar já nejdřív myslela že nebudu chodit nikam,ten porodní kurz se mi zdá dost drahej,pak jsem se dozvěděla o tom cvičení,tak to zkusím a uvidíme...
Dneska jsem si málem rozbila tlamičku jak to bylo ráno namrzlí a pořát sněží. Je to na nic tohle počasí.

lenkacar
26. led 2011

@misi.21 já mám v plánu dneska ani nevystrčit pařátek

antoa
26. led 2011

dneska jsme byli na uzv a zjistili nám vývojovou vadu mozku-neuzavřená komora-v pátek konzultace genetika a v pondělí potrat. Jinak se to krásně vrtělo, mělo to ručičky, nožičky,....odpovídáme vývoji , ale hold zase smůla. Prý je to náhodné....tak asi tak :(

antoa
26. led 2011

@lenkacar o moc jsem tě nepředběhla v tom těhu, máme společný téma ☹ , jak dlouho jsi byla ve špitále na revizi? Po jaké době se může jít na další pokus do caru?

mourinka29
26. led 2011

@antoa ahojky,promine že vám sem lezu,ale náhodou jsem si přečetla,že co se ti stalo 😔 ,moc moc ti držím palečky a posílám hodně síly,i když sama ji moc nemám,jelikož včera to bylo 14dní,co jsem i já musela dát miminko pryč 😔 ,jelikož bylo hodně postižené 😔 ,přišli mi nato na csreeningu v 12+5 😔 ,A taky podle všeho a podle genetického nálezu zasr.... náhoda ☹ ,drž se posílám obejmutí 😔

lenkacar
26. led 2011

@antoa počkej musim dočíst ted jsem přišla

lenkacar
26. led 2011

@antoa já měla revizi v 10tt a šla jsem domu hned za 2hod.ježiši kočičko ,ale tohle jsem ti opravdu nepřála .. 😔

lenkacar
26. led 2011

@antoa já bych to zkusila po 2MS,ale nevim jestli vladís bude v dosahu ..ale ty už jsi asi hodně ne? kolikátý 13tt?to nebude tak jednoduché jak se mnou 😔

lenkacar
26. led 2011

@antoa nejhorší je jak člověk z nebe dopadne zase zpátky na tlamu .. 😔 to je šleha a psychika zase na nějaký čas v pr..hlavně se neuzavírej do sebe a chod za mnou ..

mourinka29
26. led 2011

holky já jsem taky po ivf 😔 ,o to jeto myslím horší 😔 ,
@antoa mi řekl muj gyn,je to muj tak trochu známý,a popravdě mi řekl,že pokud se v šestinedělce dostaví sama menstruace a pokud bude děloha zavinutá a sliznice dobře rostla,muže se vlastně hned,ono ta pauza se dává jen prý z toho duvodu ,že je to pruměr,někomu se vše obnovuje pomalinku,tím pádem čekat třeba 3měsíce ale někomu se to obnoví hned,já jsem právě domluvena tak,že mě skoukne a uvidí se,jak je tělo připravené

lenkacar
26. led 2011

čtu si zpátky tvoje pochody myšlenkové a vidim v tom jednu společnou věc ,že to snad to tělo nějak cítí ,že je tam něco špatně ,já jsem taky nemohla přehodit výhybku a cítit se těhotná a spokojená a vše hodit za hlavu ..pořád jsem se bála kdy se to posere ..ale život musí jít dál ,já z toho čerpám jedinou radost ,že mi tělo ukázalo ,že dovede být těhotné ..tak to ještěš doladíme a uvidíme ..jestli bude nadále protestovat ,tak se na to prostě vyfláknu no ..myslim ,že už i vladís si dokáže představit ,že to děcko mít nebude ..máme chatu ,tu předěláme,nějaká dovka a tu práci musim sehnat ,už je mi pomalu 40let,na co si kazit zbytek života brečením

lenkacar
26. led 2011

kéž by ti datum mých 39narozenin přinesl lepší zprávičku

lenkacar
26. led 2011

@mourinka29 nám řekli 2až3 a kontrola po MS..takže klasika..

lenkacar
26. led 2011

@mourinka29 se mnou se po revizi nikdo nebavil ,protože jsem nebyla schopná se bavit a někoho poslouchat ,myslela jsem ,že se mi zbořil svět ,ale za 14dní už mi bylo líp 😉

mourinka29
26. led 2011

@lenkacar já nechodím do práce,jsem v domácnosti,taže nic moc 😖 ,týden byl se mnou doma manžel,on podniká,takže mohl,opravděti řeknu,že první týden jsem nebyla schopna se převlíct z pižama,jen jsem se ráno z postele dovalilana sedačku s kapesníkem a bulea celé dny 😔 ,ten druhý týden,už je to lepší,už funguju doma normálně,ale jsou chvile,kdy si prostě sednu a bulím,nebo večery,moc nás to s manželem sblížilo a jak příjd z práce domu,ak jse solu a kukáme na televizi,ale hlavně jsme spolu. 😔 .Ale nezvládám jšt návštěvy,nechci ani dma nikoho ani nikam jít 😔 ,v tom mám ještě blok,ale mysím,že to vše přejde až po první ms a v době,kdy se budem znovu snažit,do té doby to si nebude se mnou moc veselé 😔 .Já jdu jen do nativu,my nemáme jiný problém s otěhotněním,oba jsme v pořádku,ale loni jsem otěhotněla přirozeně hned,ale měla jsem MA,pa mi velká cysta zničila vejcovody,tak proto ivf a u ivf jsem měla jen 5 folikulu,jelikož mám jen jeden vaječník a nakonec zbylo jedno embryjko bez PK 😒 a klaplo to,tak proto jen nativ,protože nač se cpát hormonampr jedno vajíčko,když já to jedno vyovuluju i sama 😔

lenkacar
26. led 2011

@mourinka29 na kolik tě vyjde ten nativ? já taky mám ovulku normálně .. 😉 jo měla jsem stejnej průběh ,občas chodim v košili i ted celej den 😀,ale už mě tolika nepřepadávaj ty nálady ,ikdyž sem tam si ještě pláknu

mourinka29
26. led 2011

http://www.forumzdravi.cz/clanek-49-nativni-cyk... kukni ale cena je tu uvedená blbá,jinak v centru stojí 10 000 + 1000 za ICSI za jedno vajíčko, a nebo olodnění jen s minimální stimulací je to to samé,je nějaké 200 za clostil třeba,já chci tři kola pokud by byly potřeba udělat uplně bez hormonu a pak by se vidělo,že bych zkusila třeba ten clostil,ale doooooufám,že tolik pokusu nebude potřeba 😒 ,ale za 3tyto pokusy mám jedno ivf a u mě s jedním embryjem. je rozdíl,kdo nastimuluje hodně vajíček a má třeba i na KET,ale v mém případě......,já potřebuju jen obejít ty vejcovody no,jinak by jsme mohli přirozeně 😖

lenkacar
26. led 2011

@mourinka29 ptám se protože mě u nás v car nabídli nativ za 60tis

lenkacar
26. led 2011

ty volís na tom všem mě vadí teda jedna věc ..ten odběr bez narkozy!"""""""""""

mourinka29
26. led 2011

@lenkacar aha tak to mi nevadí vubec,já vydržím všechno 😝 ,já mám zase strašné strachy z narkozy,to je moje smrt 😝 😝 ,ale prý je to jen tlak,já měa za posledí rok už tlik věcí,dvě revize,dvě laparky dvě ivf,já už se nebojím ničeho 😀

antoa
26. led 2011

@mourinka29 já jsem dnes 12+2 a také zřejmě náhoda...jak se s tím dá srovnat? Mám pocit, že to nepřežiju

antoa
26. led 2011

@lenkacar vše nejlepší....

antoa
26. led 2011

@mourinka29 jak dlouho jsi byla ve špitále s tou revizí? to je jen vyčištění spodem nebo co to obnáší?

Je to v prdeli...manžel si bere do pátku dovču jinak nevím....holky moc vás potřebuji a jsem ráda, že to mám komu vykecat a ulevit si díky za to!!!!
Jediné pozitivum je, že vím, že jsem schopná po ivf otěhotněa a nosit bez krvácení, atd atd a taky, že se na to přišlo ted a ne až třeba ve 20tt, to už by bylo ještě horší....ale nevím jak budu schopná dál žít, celé dny vegetit doma sama, nebo jít mezi lidi do práce....jak dlouho se bývá na PN po revizi?

misi.21
autor
26. led 2011

@antoa je mi to strašně moc líto,opravdu jsem věřila,že bude všechno v pořádku a ty už se budeš jenom radovat.. Teď tu brečím i já,tak si nedovedu představit,jak hrozně musí být tobě... Moc vám přeju,aby vyšel KET a už konečně vše bylo tak jak má... Hodně síly. 😢 Budu na tebe myslet.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru