Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

antoa
19. led 2011

Tak jsem tu země rajská 😀 😀 😀 😀 bezpečné prostředí!!!

lenkacar
19. led 2011

ahoj ,hm nová diskuze ,ještě voní novotou 😵

antoa
19. led 2011

taky to cítím, taková nevojetá 😀 😀 😀

lenkacar
19. led 2011

a už je v oblíbených at to nemusim furt hledat

antoa
19. led 2011

taky jsem ji tam přidala

lenkacar
19. led 2011

taky jsem se došla rozloučit ,abych nebyla za zlou .. 😀

antoa
19. led 2011

@lenkacar přesně, když odejít tak s nonšalancí sobě vlastní 😀

antoa
19. led 2011

stejně je zajímavé jak jedna pipina rozvrátí tolik dobrého ☹

lenkacar
19. led 2011

ale co ..je to pryč a věřim ,že si nás pár holek najde,mě ta negace děsně vadí ,ještě nejsem natolik v poho ,abych unesla nějakou zákeřnost .. 😝

misi.21
autor
19. led 2011

No tak to se tady stát nemůže,jelikož každá hned podle názvu ví,do čeho se hrne 🙂

lenkacar
19. led 2011

a co se u vás dneska vaří? u nás plotna studená 😝 lednička vybrakovaná ,to zase budu pochválená ,ale uteču do práce,tak snad budu hájená..

misi.21
autor
19. led 2011

@lenkacar u nás je to podobně,ale manžel přijde večer,takže studená večeře a pro sebe teda vařit nebudu,špinit nádobí 😀

antoa
19. led 2011

já jsem nějaká lenošná, po dlouhé době jsem vařila s polotovaru. Vytáhla jsem borůvkové knedlíky, šup na 8 min do vody a je to 🙂

lenkacar
19. led 2011

@misi.21 to je ale dobře ..je teda pravda ,že když je pak převaha holek kde se miminka už narodily a kecá se o kašičkách atd ..že to může snažilky otravovat,ale když se kecá všeobecně o všem,tak tohle nemůže nikomu vadit ..chodim na zamčenou a tam jsou pohromadě všichni ,ale jen asi 7holek a je to v pohodě ..těhule ,netěhule,ale i maminky

antoa
19. led 2011

manžel si dá taky studenou večeři, ale dávám mu obědy, takže já to co dnes uvařím, jednu porci sním a druhou si bere do práce zítra....a pořád dokola

misi.21
autor
19. led 2011

@antoa ty jo,ale ty bych si dala... Mám v mrazáku borůvky,ale jsem líná se patlat s knedlíkama... To je sním radši se zmrzlinou 🙂

antoa
19. led 2011

@misi.21 😀

lenkacar
19. led 2011

no borůvky mám taky ,ale nejsou lidi 😔 😝 ,asi bude namazanej chleba

lenkacar
19. led 2011

koukám ,že evík 52 vaří na staré diskuzi chudák 😀 opuštěná ..ale co může přijít ,že?ta mě nevadí

antoa
19. led 2011

je jasný, že tu nebudeme mluvit jen o kašičkách(aspon nějakých 6 měsíců ne 😀 ), ale jde o to pokecat s někým koho už trochu znáš, podpořit jedna druhou, když se něco děje, dodávat si nápady co vařit 😉

antoa
19. led 2011

@lenkacar nedalo mi to, chtěla jsem vidět jejich diskuze a evik vaří 😀 😀 😀 to se povedlo

lenkacar
19. led 2011

musí se to prostě profláknout nějakým řízkem a bude to v poho ..kašičky 😀 😝

antoa
19. led 2011

@antoa holčina, já se jdu na hodinku natáhnout, vsávala jsem po 4 kvůli tomu štěkajícímu čoklovi nad námi, tedka teprve přestal tak se mi klíží očka, tak jdu, ale zase si vás najdu 😉

lenkacar
19. led 2011

@antoa já to napsala o minutu dřív to je dobrý

antoa
19. led 2011

@lenkacar mnam, mám na něj chut, řízeček hami hami

antoa
19. led 2011

@lenkacar 😀

lenkacar
19. led 2011

já se jdu připravit do fachy ..lejdy má migrénu tak jsem jí dobrá ,je to zmije .. 😝 ale navalí aspon prachy na ruku

eviku52
19. led 2011

Ahojky holky, včera jsem nějak lenošila a prospala skoro celý den a když jsem dneska sedla k netu tak jsem koukala, že jste měly včera docela živo 😨 jak se daří a co vaříte??? Já byla chvilku venku se psem a to počasí je u nás fakt hnus, odpolední venčení nechám na manželovi. Chtěla jsem se optat, kdy jste si poprvé dělaly test po IVF a jestli si můžu dát, když mám Utrogestan koupel nebo jestli je to jen o sprchování. Miluju koupel a sprchu mě moc neuspokojuje 😀

eviku52
19. led 2011

Jo a doufám, že nevadí, že jsem se přidala 😉

lenkacar
19. led 2011

@eviku52 no to je dost ,že jsi přišla ,už jsme na tebe koukaly 😀 😝 ,ale musela jsi přijít sama víš ..v tom je ten fígl

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru