Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

luciiiie
1. říj 2010

@betys tak jsem to myslela...oni doktoři sami nejlíp ví jak a co 😉 Je jasný, že když je nějakej problém a je nutnej císař, tak tam nebudu remcat, že chci rodit normálně 🙂 Ale když není nutnej, tak nevidím důvod si ho vynucovat 😉
co mamka? už všechno v pořádku?

elllenka
1. říj 2010

Holky, když jsem ležela s krvácením v nemocnici tak jsem měla na pokoji paní a ta teda byla "chytřejší" než doktoři. Chtěla aby jí porod vyvolali, ale byla v pořádku a doktoři chtěli počkat, až bude miminko připravené na porod. Nakonec týden přenášela, ale chtěla rodit asi týden před termínem. Měla nějaký problém tak si ji nechali v nemocnici, aby byla pod dozorem. každý den ji kontrolovali a ona jen remcala. Pak si vydupala, aby ji pustili domů.
Nejhorší bylo, že byla strašně nepříjemná na sestřičky :( doktorům nic neřekla, ani se jich na nic nezeptala a sestřičky vždy seřvala :(
Takový lidi jsou strašní :(

betys
1. říj 2010

@elllenka -paní asi snědla všechnu moudrost světa 😀

@luciiiie -mamka dobrý,v pondělí jde do práce.Ale nevím jestli si nebude muset vzít hned dovolenou-jestli ségra půjde stím žlučníkem tak nevím jestli sama zvládnu obě mimča ☹

ratatooy
1. říj 2010

ahoj holky jdu vás pozdravit a říctr vám jak nám to rychle celý těhu uteklo za dva týdny už bude malý s námi,máme naplánovaného císaře tak už se těšíme že to bude už za náma ale na druhou stranu se mi asi bude i stýskat po tom bříšku.

jimmy1
1. říj 2010

Ahoj holky 🙂
@elllenka
@luciiiie
oni ti naši gyndr ten utz v 30tt nějak moc nehrotí ☹ takže je určo lepší jet na Veveří. Když si vzpomenu co mi dělal za utz v 30tt můj gyndr 😠 (žádanku na Veveří jsem z něj nevydolovala) manžel si vzal schválně dovču, aby prcka viděl a UTZ byl za 30s hotovej 😠 zajímala ho srdeční akce a poloha plodu, toť vše!!!
Když to srovnám s těmi UTZ na Obilňáku kam jsem jezdila od 32tt každý týden a UTZ mi dělali co 2 týdny, tak je to nebe a dudy!!! Vždycky pozorně všechno zkontrolovali, jestli je to OK. Takže doporučuju nenechat se odbýt a objednat se na Veveří 😉

jinak všechny zdravím 🙂

luciiiie
1. říj 2010

@ratatooy jéé na tebe jsme málem zapomněli....🙂 Tak ať vám všechno dobře dopadne 😉

ratatooy
1. říj 2010

no jo snad to bude ok císaře se nebojím,aspoň nebudu nikde hekat a mám to za chvíli za sebou,jinak s tím vstáváním po císaři normálně tady tě ráno vezmou odpoledne už přijde reheb.sestra na rozcvičení a večer už mažeš do sprchy a tak.
jinak natalka psala že dneska už rodí,už mají asi po nevím jak šla rodit?jestli normálně?

luciiiie
1. říj 2010

@ratatooy jéé tak Natálka už rodí? To taky nevím, jak rodila....naposled psala, že jedou do Zlína... Safra to taky uteklo. 😉

ratatooy
1. říj 2010

@luciiie jojo psala to včera ve svým albu,že dneska jdou na to.tak jim držíme palce.třeba mají už uzlík u sebe.

betys
1. říj 2010

@ratatooy -tak to já jsem rodila v 9 ráno a vstávala jsem až druhý den ráno.Stejně jsem měla kapačku a antibiotika do žíly takže bych toho moc nenachodila. 😉
Už se těším an další mimnka-jak nám to vychází s pohlavím víte to holky nebo to máte jako překvápko? 😀

luciiiie
1. říj 2010

my čekáme chlapáka!

jimmy1
1. říj 2010

@ratatooy já měla císaře v 14:30 a vstávala jsem druhý den ráno, a byl to teda mazec 😎 chvíli mi trvalo, než jsem se byla schopná postarat sama o sebe natož o Martínka 😉 ale všechno jde...

já už druhý porod chci jedině císařem rovnou domluveným, už nechci riskovat aby se to seknulo jako s Martínkem.

elllenka
1. říj 2010

@ratatooy : Moc ti to přeji, že za chviličku budeš maminkou, tvoje zpráva mě strašně potěšila. Jsem nějak na takové pěkné zprávy vysazená 😀

@jimmy1 : Já myslela, že by se ve 30týdnu mělo vážit miminko a plodová voda, jestli je jí dostatek. Ale popravdě už to také beru, že už všechno dobře dopadne 🙂 že už se nemůže nic pokazit 🙂

ratatooy
1. říj 2010

@mi taky čekáme kluka,řekla bych že po ivf je víc kluků
@elllenka děkujeme,vám to taky samozřejmě přejeme a neboj od 30tt to tak rychle uteklo a už se nic nepokazí

ratatooy
1. říj 2010

jimmy1 a co tě všechno čekalo za předoperační vyšetření a tak ať vím na co se připravit? 😝

betys
1. říj 2010

Tak a už je to tady.Ségra jela opět do nemocnice se žlučníkem,trntokrát už asi domlouvat operaci.Takže cvičně mám dětičky.Snad bude ségra v pohodě.Odjížděla s pláčem-nechtěla opustit děti ☹

elllenka
1. říj 2010

@betys : Držím palce. Hlavně aby byla v pořádku

elllenka
1. říj 2010

@ratatooy : Děkuji. Teď se dívám, že čekáte Šimonka, tak jako Luciiie 🙂 Už dávno jsem se na prosinec tak netěšila jako teď 😀 Hlavně ať jsou děti v pořádku, na ničem jiném nezáleží 🙂

luciiiie
1. říj 2010

@betys taky držím palce, ať je vše se ségrou v pořádku...
Ellli my čekáme Štěpánka 😝

jimmy1
1. říj 2010

@ratatooy já žádná předoperační vyšetření neměla 😀 dělali mi jen ob týden UTZ a rozbor krve kvůli preeklampsii a hrozícímu HELLP syndromu. U mě byl císař narychlo, protože měl Martínek prý nakloněnou hlavičku a nechtěl sestoupit do porodních cest, i když jsem byla už naplno otevřená a tlačila jsem jako o život, tak se lumpíno nehnul a blbly mu ozvy, tak se mazalo na operační sál.
Takže ti s tím moc neporadím...

teckovanaorchidej
1. říj 2010

ahoj holky, já rodila obě děti před 15 a 14 lety císařským řezem a druhý den z postele. Pamatuju si, že kluk se narodil večer o půl šesté ve čtvrtek a v neděli ráno šup na pokoj a dítě ke mě. U holky později mi dělali císaře dopoa na pokoj už si nepamatuju kdy jsem šla, měla jsem spinální anestezii - o pár obratlů výš než epidurál - a tak mě asi deset dnů bolela hlava.
Holky, jak často jste na začátku těhu chodily do poradny? Já mám přijít až za měsíc, byla jsem naposled tento týden v pondělí.

luciiiie
1. říj 2010

@teckovanaorchidej ze začátku jednou za měsíc 😉 pak jednou za 3 týdny a tak chodím doteď.

teckovanaorchidej
1. říj 2010

@luciiiie aha, 😖 já bych se nachala prohlížet klidně každý týden, abych věděla, jak na tom jsme 🙂
a kdepak máš fotečku?

luciiiie
1. říj 2010

@teckovanaorchidej taky jsem to tak zezačátku psávala 😀 že bych měla ultrazvuk nejradši doma a ležela na něm napíchlá 😀 Zezačátku je to takový divný, že o něm nevíš, viď? Člověk má strach, jestli je všechno v pořádku. Jak se začne vrtět, bude to zas o něčem jiným 😉

teckovanaorchidej
1. říj 2010

@luciiiie no, nevím o něm, za měsíc už ho zase uvidím, jupí.
Byla jste některá na amniocentéze?

luciiiie
1. říj 2010

@teckovanaorchidej myslím, že elllenka byla...a květa 😉 a neboj, měsíc uteče jak voda 🙂

teckovanaorchidej
1. říj 2010

holky, kdo jste byly na amnio, jaké to je? Dá se to vydžet? Já půjdu, příští poradnu budeme domlouvat kdy. 😒

ratatooy
1. říj 2010

@teckovanaorchidej já taky 1 za měsíc pak po 3 týdnech a od 9měsíce každý týden,amnio je odběr plodovky?na tom jsem nebyla ale prej se to dá v poho vydržet

ratatooy
1. říj 2010

@jimmy ajo ty jsi to neměla vlastně plánované,a měla jsi taky po operaci cevku do močáku?

elllenka
1. říj 2010

@luciiiie : Omlouvám se, já si to popletla asi je to tím, že oba začínají na Š ... promiň