• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Téma IVF 3

23. března 2015 
kačí - :grinning: :grinning: to jsi trefila..
1. dub 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dala jsem do alba tu naší zahradu, tak jukněte, než to smažu
1. dub 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hádejte, kdo jsem ?
1. dub 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis - pořádná zahrádky :slight_smile: A co pěstuješ v tom skleníku?
hacek - já tada nemám páru.. :sweat_smile:
1. dub 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis: tu pergolu netíte zastřešenou? nám ji budou dělat ted v sobotu a bude zastřešená polykarbonátem...jo a pergola bude z hliníku :grinning:

hacek: že by hacek??? :sweat_smile: :grinning:
1. dub 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Háček - Sisa32 :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Masle, ve skleníku mívám okurky, papriky, rajčata, saláty, ředkvičky, květák a kedlubny. Už tam byla ibrokolice a mrkev.

kačí, prgola není zastřešená, až shnije a budem dělat novou, tak už jí zastřešíme.
1. dub 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis: :grinning: :grinning: co ten hacek??? :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
To abych měla další albíčka na fotky a na háčkovaný výtvory, jelikož mě to chytlo. :grinning:
1. dub 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem se zaregistrovala v DM na tu novou kartu. Včera skončily body. :unamused:
1. dub 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis: to se musím registrovat? já myslela že mi to dají v DM....jee a ty bodíky taky neplatí já jich mám doma asi jestě 8 :grinning:
1. dub 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis - jo tak :grinning: :sweat_smile: jako háček :grinning:

taky mám doma ještě bodíky :unamused: A takový ty kupony miminkovský ještě platěj?
1. dub 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
V DM ti dají leták s kartičkuou a můžeš se reg. u nich, nebo přes net. Body už neberou, taky jich mám asi 12, včera jsem tam byla, ale neměla jsem je nalepený, tak smůla.
1. dub 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Masle, to nevím, něco zůstává, mrkni k nim na stránky. Blbě se mi píše, hrabe mi do toho prcek.
1. dub 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
cvx ,.bbuj,,.--§ú éí k ł ú>.p e n,m
sěui|€eěhišřhčgšhtěsoptč¨ěčévronúmntwvqwšv42řnz cv.
zdraví vás sekretářka Adélka :grinning:
1. dub 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis - tak to vy máte jino pergolu, tchyně má takovou tu navyjeci od baaráku...říká se tomu ttaky pergola že jo :confused: :sweat_smile: ?
1. dub 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
masle ty slevové knížky pro mimi platí do datumu co je na nich napsáno....

sis: takže ted místo bodu je ta karta??? já to na netu nemužu najít ten formulář.
1. dub 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je spíš markýza :slight_smile:
1. dub 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. dub 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale nejdřív musíš mít tu papírovou kartičku, tu ti dají v Dm.
1. dub 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis: no joooo tu nemám :grinning:
1. dub 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mmm tak tu taky nemám.. :grinning:
sis - no jo vlasrně myrkýza :sweat_smile:
jo kačí - naříkala ti Dr. kdy máš začít dávat první mrkvičku?.. :slight_smile:
1. dub 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
masle: nn neříkala ale já začnu tak ve 4 a půl....u Fíli jsem začala už ve 3m :grinning: kdy začnete vy?
1. dub 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím vespolek,

tak dneska jsme zase spaly až do 9,30 hod :grinning: a ted už malá chrupe venku na terásce....

Masle - m áte pěknej svah , to mu sí být sekáníčko co :grinning: :grinning: - já se snažím dost všude dát kamínek a letos c hci přidat ještě kůru aby bylo toho sekání co nejmín.. jo hodím do albíčka taky fotečku terásky... my ji máme u vchodových dveří, krbík pak dál na zahrádce spolu s bazénkem....

Ty jo holky, vyši chlapáci už budou baštit mrvičku???? My začnem asi v těc h 6 měsícíh, no musím sepř. týden zeptat mudry na to - jedeme na tu druhou Hexa... a co ten Prevenar??? říkali v telce že se tosn ad schválilo že bude zadarmo....

Dagi- no on manža říkal, že se mu ani nijak nechce jet, že by byl radši s náma doma, ale kámoš už na to byl tak natěšnej :grinning: :grinning: , ale už vidím manžu až přijede jak bude unešenej... za rok s Niki pojedeme taky, malou bude hlídat babička doma -jsem si to už vyjednala :grinning: :grinning:
1. dub 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://jagrovi.rajce.idnes.cz/Leto_2008/#P7040069.JPG

a tady trávíme letní dopoledne, odpodlende, navečery i pozdní večery - někdy :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluní...teda žanetka je kus :slight_smile: a na klavír jí to koukám jde :slight_smile:
1. dub 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo Sluni, tak jsem ti zkoukla fotky, to je paráda. máte to tam moc hezký. :slight_smile:
1. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Sisa, ty jsi číslo s tím Hackem :grinning: :grinning: :grinning: . No a když ti to háčkování tak jde, nechtěla by jsi mi uháčkovat na malou tuničku a čepičku??? Jedna to tady také nebízela, ale raději bych si to nechala od tebe, co ty na to?? Zkusím to najít o co go.

Sluni, já ty příkrmy obrečím jak želva :cry: . Ale jinak jsem si myslela, že i nekojené děti začínají s příkrmem až od 6ti měsíců ...

No nic, jdu zase mravenčit, malá je na vycházce.... :slight_smile:
1. dub 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dagi, čepičku ti ráda uháčkuju, ale tuničku nevím, zkusím to, ale za výsledek neručím. :grinning: :sweat_smile:
1. dub 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek