• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Téma IVF 3

23. března 2015 
Ahojky :slight_smile:
tak jsem byla u účetní pak u dr. se zádama. Pěkně mě tam prokřupal a napsal mi rehábku..a mám chodit na jógu. Tak zítra vyrazim. Akorát je to už v 9 hod ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Takž Zoo jo? Ok :slight_smile:
9. dub 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
masle: tak to já bych na té joze ještě v 9 ráno usnula :slight_smile: nebo je ta rehabka od 9??? já jsem dneska fakt jak pako :sweat_smile:
9. dub 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme ZUB :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluniii ghratulaceeeeee :grinning:
9. dub 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačí - jóga :rolling_eyes: no to já asi taky usnu...koupila jsi si to na ty vlasy? Dej pak vědět jestli to pomáhá. Mě zatím nepadaj ale počítám, že taky začnou...tak mi právě má kadeřnice poradila toto.. :slight_smile:

sluní - taky velká gratulace k zubatce :grinning: :grinning:
9. dub 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
důík holky- a co máte n a ty vlasy? Mě taky padají - koupila jsem si od Schwarz. ten AKcitv F
9. dub 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé Sluni, gratulace, mrčela když se ji klubal??? Nebo nějaké jiné příznaky :sweat_smile: ????

Já jsem dnes také KO :unamused: .
9. dub 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ Dagi - hrozně protivná, hlavně dneska, celý dopoledne, pak málo spala odpol. a ted navečer tady horor, tak jsem ji šla namasírovat dásničky gelíkem a hle.... byl tam :grinning:
9. dub 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted už v ložnici chrupe, malá spí s bratránkem u našich - tak jsem sama samotinká.... no Ordinačka to jistí, včera jsem byla tuhá už ve 20,30 , Niki vypínala telku :grinning: :grinning:
9. dub 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Sluni, taky veeeeeelká gratulace k zoubku. Kdo ho našel, měl by dostat dárek. :slight_smile: U ná s zuby v nedohlednu. Malej je měl až v 8-mi měsících, tak je asi čas, ale už ho tam hledám od ledna. :grinning:
9. dub 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, máte hezký fotečky, to já ještě nefotila venku. :pensive:

Kači, ten obleček z Ikei je super, taky ho pořídím, Adél je vždycky jako čuně. :slight_smile:
9. dub 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sis - Niki měla první zub na 19 týdnech a na 20 druhý - takže tahle b ude asi něco podobnýho :grinning: :grinning:
a rozhohla jsem se - do příkrmů jdem až po ukončeném 6 měsíci.... ještě mesíc budu prostě plně kojit
9. dub 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
masle: nene jeste nekoupila, odpolko dorazila máma a já nikam nejela...

sisa: jj ten obleček je dobrej, dokopala mě k tomu masle, Ráďu v tom měla oblečeného při první lžičce....

hele já se ted dočetla že s příkrmama se má začínat po pár lžičkách a malej na poprvé snedl celou tu skleničku :confused: :sweat_smile: ..dneska kakal v poho...a po příkrmu mrkve nic nevyblil..mléko bleje furt
9. dub 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
kačí - no mě bylo divný, že Toba snědl hned celou skleničku :grinning: :grinning: Ale co, když mu chutná..Rá´dovi zase víc jede ta mrkev +brambor..včera jsem mu jí zkusila dát, bo samotnou mrkev mi plival a snědl půlku skleničky... :slight_smile:
Jinak dneska zase spánek skoro12hod... :confused: :confused:

Jo a na Jógu nejdu máma mi měla hlídat ale nestíhá to ke mě. Tak to bude asi problém... :sweat_smile: :sweat_smile:
Veru dneska jede ke tchánovcům tak se docela těšim, že si odpočinu. Je celej týden doma a já už mám hlavu jak pátrací balon.. :rolling_eyes:
Okna jsem samo za celej týden neměla čas umejt... :unamused: takže buď zítra nebo prostě až bude čas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dub 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

masle: tak to já včera vynechala přesnídávku, bo jak snědl celou skleničku tak jsem čekala až se vykaká :grinning: tak dneska jden znova do zeleniny. má taky připravenou mrkev a brambor :slight_smile: my jsme měli Fíka ted dva dny u jeho kamaráda tak jsme měli klidek, ale doo toho jsme montovali pískoviště a začali nám dělat před barákem plot takže randál :grinning: ale pod pergolou se sedí výborně a malej pod ní chrní pres 2hodiny. jinak u nás taky spánek cca 10 hodin :slight_smile:
10. dub 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačí - a ty už mu dáváš teda i přesnídavku? Jako odpo. místo mlíčka?
To věřím, že se pod pergolkou sedí hezky :slight_smile: :wink: Jak se Tobíkovi líbí ten sloník od Lamaze? :slight_smile:
10. dub 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
masle: neee přesnídávkou jsmem myslela ten zeleninovej příkrm...ale včera sem mu zkusila dát dvě lžičky jablečné přesnídávky a to plival a křenil se....manža to chcel ochutnat tak to ochutnal rovnou i malej...jinak mléko dávám ráno když se probudí, oběd má zeleninu a pak do spaní má ještě 2x mléko...ale užpije 210ml :confused: :sweat_smile: abysme to natáhli když má vynechané jedno mléko.
10. dub 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak Mates má úspěch....včera ho drtil a něco mu povídal :slight_smile: tak jsme objednala další 4 kousky od lamaze :grinning:
10. dub 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačí - :grinning: tak to jsem špatně pochopila s tou přesnídávkou..
R. má taky ráno 180ml pak obšd zeleninu ale doráží se mlíčkem tak 90ml pak má ještě 2x 180 ale před spaním to ani nevypije všechno.. :slight_smile: Tak to bude mít Toba Lemazovskou sbírku :grinning:
Ráďu ta opička od lamaze moc nebere :sweat_smile:
10. dub 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
masle: já tomu říkám přesnídávky bo jsou taky ve skleněné...ale ty R nedáváš ještě celoui tu lahvičku zeleniny že? proto se dojede mlékem...malej se po ní pak napije čaje a usne. ta celá sklenka ho zasatila na 3,5-4 hodky. ale je divný že mrkkev vubec nevyblil a mléko bleje furt :angry: já jsem pak od lamaze objednala věci až bude větší. jako hrací kroužky co se nasazují na sebe, mekkou vkládací kostu s kostičkama, a pro segru pro malou nějakou vílu :slight_smile: tobovi to pak budu dávat postupně až bude sedět, lézt atd...objednávalo se to přes ten odkaz jak sem ti dávala do IP.
10. dub 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malej snědl opet ceklou skleničku mrkev brambor a ted usíná v kočáru na zahradě...napije se vždy trochu čaje a už nechce...chtěla sjem mu dáít jen pulku skleničky...ale potvíral pořád pusinku a rval tam ruce tak sem mu to dala nakonec všechno :slight_smile:
10. dub 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačí jojo .. on to by to ani nesnědl celý, tak se doráží mlékem.. :slight_smile: Mě se zamlouvá tan koník Ferda od Lamaze, ale ještě to zvažuju..kroužky mám ještě po Verunce a ta kostka se mi taky líbí :slight_smile:

byli jsme teď na prochajdě s Veru na kole tak chvíli spal v kočáru a jak jsme přišli tak se vzbudil a byl nějakej nevrlej v kočáru už nechtěl bejt..tak jsem ho dala do postele a zase spí.. :confused:
10. dub 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
masle: mě tzed taky hodně spí, aso je to tím vedrem.
10. dub 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je ale pusto.. :slight_smile:
no jo všichni jsou venku :slight_smile: :wink: Já mám obě děti u tchyně byla jsem nakoupit jídlo na prodlouženej víken..to bylo ouvej - lidí všude jak srač.. :unamused: Ivan za chvíli přiveze Ráďu.
V ne bude grilovačka.. :grinning:

kačí - tím vedrem to asi bude..jsem zvědavá jak bude spát v noci když celej den skoro prospal.. :sweat_smile: :confused:
Stejně to počásko je divný. Ze zimy rovnou do léta.. :confused: :dizzy_face: Jsem minulej týden koupila Veru jarní botky a měla jsem koupit rovnou sandály, bo jí v nich je vedro...Doufam, že je užije aspoň na podzim :angry:

hacku - jak to jde? :grinning:
10. dub 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

Haceh má hotovo, večer dám foto, ale zdá se mi to velký. Pasuje i Jindříškovi. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bu, bu, bu. :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už je to v albu u Háčka, tak jukni, jestli se ti líbí, kdyžtak ještě něco přidám.
10. dub 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý večer, jééje, nejvíc kecala Masle s Kackou :dizzy_face: . Jasně že se courá venku, já chodím dvakrát, ráno a pozdě odpoledne, nemá to chybu, počasí jak vyšitý na kočíkování. :slight_smile:

Hacek je fakt šikulka, zírám :confused: . Já chci pro tu svojí cácorku takýýýý :slight_smile: . Ještě jsem nebyla schopna ji změřit. Jo, Hacku, ještě by určitě nebyli na škodu k šatičkám háčkované ponožtičky :wink: :wink: , tak šup šup :sunglasses:

Sisa, dneska jsem to už s tou korbičkou nevydržela a koupila jsem si slunečník, sice to není Jané, ale je super, plní svůj účel a jen za 350 kč :wink:. Dokonce i barvička celkem pasuje.

Mějte se a přeji krásné velikonoce, ať vám pěkně chlapci zmalují prcky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

Pa
10. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dagi, díky. :slight_smile: Ponožky, fakt nevim. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Taky koupím slunečník, už mě to fakt se.. Furt jenom rovnám plínu. Dneska jsem si vykračovala jak hraběnka hezky s kopce a najednou foukl vítr a já sebou tak škubla, abych tu plínu chytla, až jsem si skřípla špek. :sunglasses: :grinning:
10. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dnes jsem je viděla v jednom kšeftě a jsou fakt nádherný, to určo zvládneš :wink: .

jj, plenu už jsem honila několikrát :grinning:
10. dub 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek