Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

masle
9. dub 2009

Ahojky 🙂
tak jsem byla u účetní pak u dr. se zádama. Pěkně mě tam prokřupal a napsal mi rehábku..a mám chodit na jógu. Tak zítra vyrazim. Akorát je to už v 9 hod ráno 😝

Takž Zoo jo? Ok 🙂

kacatko03
9. dub 2009

masle: tak to já bych na té joze ještě v 9 ráno usnula 🙂 nebo je ta rehabka od 9??? já jsem dneska fakt jak pako 😅

slunickooo
9. dub 2009

Máme ZUB 😀 😀 😀 😀

kacatko03
9. dub 2009

sluniii ghratulaceeeeee 😀

masle
9. dub 2009

kačí - jóga 🙄 no to já asi taky usnu...koupila jsi si to na ty vlasy? Dej pak vědět jestli to pomáhá. Mě zatím nepadaj ale počítám, že taky začnou...tak mi právě má kadeřnice poradila toto.. 🙂

sluní - taky velká gratulace k zubatce 😀 😀

slunickooo
9. dub 2009

důík holky- a co máte n a ty vlasy? Mě taky padají - koupila jsem si od Schwarz. ten AKcitv F

dagina
9. dub 2009

Jééé Sluni, gratulace, mrčela když se ji klubal??? Nebo nějaké jiné příznaky 😅 ????

Já jsem dnes také KO 😒 .

slunickooo
9. dub 2009

JJ Dagi - hrozně protivná, hlavně dneska, celý dopoledne, pak málo spala odpol. a ted navečer tady horor, tak jsem ji šla namasírovat dásničky gelíkem a hle.... byl tam 😀

slunickooo
9. dub 2009

ted už v ložnici chrupe, malá spí s bratránkem u našich - tak jsem sama samotinká.... no Ordinačka to jistí, včera jsem byla tuhá už ve 20,30 , Niki vypínala telku 😀 😀

sisa32
9. dub 2009

Ahoj, Sluni, taky veeeeeelká gratulace k zoubku. Kdo ho našel, měl by dostat dárek. 🙂 U ná s zuby v nedohlednu. Malej je měl až v 8-mi měsících, tak je asi čas, ale už ho tam hledám od ledna. 😀

sisa32
9. dub 2009

Holky, máte hezký fotečky, to já ještě nefotila venku. 😔

Kači, ten obleček z Ikei je super, taky ho pořídím, Adél je vždycky jako čuně. 🙂

slunickooo
9. dub 2009

Sis - Niki měla první zub na 19 týdnech a na 20 druhý - takže tahle b ude asi něco podobnýho 😀 😀
a rozhohla jsem se - do příkrmů jdem až po ukončeném 6 měsíci.... ještě mesíc budu prostě plně kojit

kacatko03
9. dub 2009

masle: nene jeste nekoupila, odpolko dorazila máma a já nikam nejela...

sisa: jj ten obleček je dobrej, dokopala mě k tomu masle, Ráďu v tom měla oblečeného při první lžičce....

hele já se ted dočetla že s příkrmama se má začínat po pár lžičkách a malej na poprvé snedl celou tu skleničku 😕 😅 ..dneska kakal v poho...a po příkrmu mrkve nic nevyblil..mléko bleje furt

masle
10. dub 2009

ahojky 🙂
kačí - no mě bylo divný, že Toba snědl hned celou skleničku 😀 😀 Ale co, když mu chutná..Rá´dovi zase víc jede ta mrkev +brambor..včera jsem mu jí zkusila dát, bo samotnou mrkev mi plival a snědl půlku skleničky... 🙂
Jinak dneska zase spánek skoro12hod... 😕 😕

Jo a na Jógu nejdu máma mi měla hlídat ale nestíhá to ke mě. Tak to bude asi problém... 😅 😅
Veru dneska jede ke tchánovcům tak se docela těšim, že si odpočinu. Je celej týden doma a já už mám hlavu jak pátrací balon.. 🙄
Okna jsem samo za celej týden neměla čas umejt... 😒 takže buď zítra nebo prostě až bude čas 😝

kacatko03
10. dub 2009

ahoj,

masle: tak to já včera vynechala přesnídávku, bo jak snědl celou skleničku tak jsem čekala až se vykaká 😀 tak dneska jden znova do zeleniny. má taky připravenou mrkev a brambor 🙂 my jsme měli Fíka ted dva dny u jeho kamaráda tak jsme měli klidek, ale doo toho jsme montovali pískoviště a začali nám dělat před barákem plot takže randál 😀 ale pod pergolou se sedí výborně a malej pod ní chrní pres 2hodiny. jinak u nás taky spánek cca 10 hodin 🙂

masle
10. dub 2009

kačí - a ty už mu dáváš teda i přesnídavku? Jako odpo. místo mlíčka?
To věřím, že se pod pergolkou sedí hezky 🙂 😉 Jak se Tobíkovi líbí ten sloník od Lamaze? 🙂

kacatko03
10. dub 2009

masle: neee přesnídávkou jsmem myslela ten zeleninovej příkrm...ale včera sem mu zkusila dát dvě lžičky jablečné přesnídávky a to plival a křenil se....manža to chcel ochutnat tak to ochutnal rovnou i malej...jinak mléko dávám ráno když se probudí, oběd má zeleninu a pak do spaní má ještě 2x mléko...ale užpije 210ml 😕 😅 abysme to natáhli když má vynechané jedno mléko.

kacatko03
10. dub 2009

jinak Mates má úspěch....včera ho drtil a něco mu povídal 🙂 tak jsme objednala další 4 kousky od lamaze 😀

masle
10. dub 2009

kačí - 😀 tak to jsem špatně pochopila s tou přesnídávkou..
R. má taky ráno 180ml pak obšd zeleninu ale doráží se mlíčkem tak 90ml pak má ještě 2x 180 ale před spaním to ani nevypije všechno.. 🙂 Tak to bude mít Toba Lemazovskou sbírku 😀
Ráďu ta opička od lamaze moc nebere 😅

kacatko03
10. dub 2009

masle: já tomu říkám přesnídávky bo jsou taky ve skleněné...ale ty R nedáváš ještě celoui tu lahvičku zeleniny že? proto se dojede mlékem...malej se po ní pak napije čaje a usne. ta celá sklenka ho zasatila na 3,5-4 hodky. ale je divný že mrkkev vubec nevyblil a mléko bleje furt 😠 já jsem pak od lamaze objednala věci až bude větší. jako hrací kroužky co se nasazují na sebe, mekkou vkládací kostu s kostičkama, a pro segru pro malou nějakou vílu 🙂 tobovi to pak budu dávat postupně až bude sedět, lézt atd...objednávalo se to přes ten odkaz jak sem ti dávala do IP.

kacatko03
10. dub 2009

tak malej snědl opet ceklou skleničku mrkev brambor a ted usíná v kočáru na zahradě...napije se vždy trochu čaje a už nechce...chtěla sjem mu dáít jen pulku skleničky...ale potvíral pořád pusinku a rval tam ruce tak sem mu to dala nakonec všechno 🙂

masle
10. dub 2009

kačí jojo .. on to by to ani nesnědl celý, tak se doráží mlékem.. 🙂 Mě se zamlouvá tan koník Ferda od Lamaze, ale ještě to zvažuju..kroužky mám ještě po Verunce a ta kostka se mi taky líbí 🙂

byli jsme teď na prochajdě s Veru na kole tak chvíli spal v kočáru a jak jsme přišli tak se vzbudil a byl nějakej nevrlej v kočáru už nechtěl bejt..tak jsem ho dala do postele a zase spí.. 😕

kacatko03
10. dub 2009

masle: mě tzed taky hodně spí, aso je to tím vedrem.

masle
10. dub 2009

tady je ale pusto.. 🙂
no jo všichni jsou venku 🙂 😉 Já mám obě děti u tchyně byla jsem nakoupit jídlo na prodlouženej víken..to bylo ouvej - lidí všude jak srač.. 😒 Ivan za chvíli přiveze Ráďu.
V ne bude grilovačka.. 😀

kačí - tím vedrem to asi bude..jsem zvědavá jak bude spát v noci když celej den skoro prospal.. 😅 😕
Stejně to počásko je divný. Ze zimy rovnou do léta.. 😕 😵 Jsem minulej týden koupila Veru jarní botky a měla jsem koupit rovnou sandály, bo jí v nich je vedro...Doufam, že je užije aspoň na podzim 😠

hacku - jak to jde? 😀

sisa32
10. dub 2009

Ahoj,

Haceh má hotovo, večer dám foto, ale zdá se mi to velký. Pasuje i Jindříškovi. 😀 😀 😀 😀

hacek
10. dub 2009

Bu, bu, bu. 😀 😀 😀

sisa32
10. dub 2009

Tak už je to v albu u Háčka, tak jukni, jestli se ti líbí, kdyžtak ještě něco přidám.

dagina
10. dub 2009

Brý večer, jééje, nejvíc kecala Masle s Kackou 😵 . Jasně že se courá venku, já chodím dvakrát, ráno a pozdě odpoledne, nemá to chybu, počasí jak vyšitý na kočíkování. 🙂

Hacek je fakt šikulka, zírám 😕 . Já chci pro tu svojí cácorku takýýýý 🙂 . Ještě jsem nebyla schopna ji změřit. Jo, Hacku, ještě by určitě nebyli na škodu k šatičkám háčkované ponožtičky 😉 😉 , tak šup šup 😎

Sisa, dneska jsem to už s tou korbičkou nevydržela a koupila jsem si slunečník, sice to není Jané, ale je super, plní svůj účel a jen za 350 kč 😉. Dokonce i barvička celkem pasuje.

Mějte se a přeji krásné velikonoce, ať vám pěkně chlapci zmalují prcky 😝 😀 .

Pa

sisa32
10. dub 2009

Ahoj Dagi, díky. 🙂 Ponožky, fakt nevim. 😝

Taky koupím slunečník, už mě to fakt se.. Furt jenom rovnám plínu. Dneska jsem si vykračovala jak hraběnka hezky s kopce a najednou foukl vítr a já sebou tak škubla, abych tu plínu chytla, až jsem si skřípla špek. 😎 😀

dagina
10. dub 2009

No dnes jsem je viděla v jednom kšeftě a jsou fakt nádherný, to určo zvládneš 😉 .

jj, plenu už jsem honila několikrát 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru