Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

kacatko03
26. dub 2009

sluni: no neke...už 2??? tak to gratulujeme 🙂

kdepak je masle......výletila na moto... 😕 😵

dagina
26. dub 2009

Sis, a neprovádí ta tvá známá bezplenkovu metodu??? NEbo opravdu 4m mimčo posadí na nočník 😅 ?????? Rajskou s knedlíkem bych si dala sama, pořád jen že-u, břicho mám jak těhotná, projistotu jsem si koupila testy 😀 , už se mi to zdá podezřelé 😅 .

Sluni, to je tedy zubejda 🙂 , dobrý 😵 .
Zítra si koupím mastičku na dásně a budu lovit zuby 😀 .

masle
26. dub 2009

Ahojky tak se hlásím.... 😀
moto akce se povedla hodím fotečky až budou.. 🙂 Večer jsme si tam zašli na koncertík.Tak byla zase sranda.. 😀 😵 Rda spinkal u našich. A dobrý, prej je zlatíčko.
Dneska se oslavička taky povedla. Děti padly za vlast před chvílí a my je asi budem brzo následovat... 😀 😉

kačí - tak co Tobík funguje to ta Beba 2?

sluní - tak super máte doma pizizubku.. 🙂 😵

jdu dočíst...

myky
26. dub 2009

Ahojky,
taky dočtu za chvíli.
Masle supr den, co? Ráďa je bezva, že to u vašich zvládá.
Sluní teda už další zubák? Já koukám Mikulovi do pusinky a pořád nic 😅 .
Dagi, že by 😀 ???? Tyjo to bych ti ani nepřála. Já mám taky břicho, jak těhule a navíc ještě nedorazila žádná mrcha, ale těhule na 100% nejsem 😀
Jukněte na nový účes 😵
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
Nakrmim mikyho, osprchnu sebe a jsem tu jak na koni 😀

masle
26. dub 2009

myky moc pěkný, sekne ti to!!!! To je pořádná změna 🙂

sisa32
26. dub 2009

Ahoj,

Myky, moc ti to sluší, krásný vlásky. 🙂

Sluni, gratuluju k druhýmu zubu. 🙂

Masle, kde jste jezdili ?

Dagi, šatičky jsou hotový přesně po týdnu práce. Bude příplatek za práci v noci. 😀 😀 😀

myky
26. dub 2009

Dagi jj, jsem jí náhodou našla a pobavil mě ten natěšený výraz 😉 😀 . Jsem holt ještě netušila 😅 . A dík za pochvalu Mikuláška 😀 . Je to poklad a Lůca by se nám líbila za nevěstu 😵 . Jsem zvědavá na ten tvůj těhu test 😉. Kdy ho budeš dělat????? Manža má dva páry známých, co maj děti v jednom kalendářním roce 😅. To je asi hukot.
Sis nějaká divná, ta suseda, neeee 😠 . To je normálka na sociálku! A chaloupku nescháníme. Jen mě chytají roupy a tahle byla kousek od chaty co máme. Takže bych to eventuelně protlačila. To je totiž království tchýňky a není to moje gusto. Já jsem holka zhýčkaná a potřebuju tekoucí vodu a WC, co můžu spláchnout 😉 😀. Takže tam jen pomáháme se zahradou atd..., ale nespinkáme. Vždy jezdíme domu. Hele a nějak málo spánk, ne 😅 ?
Kačí, ani si to radši nepřestavuj 😀 😉
A rajskou už vůbec ne!

sisa32
26. dub 2009

Myky, ty mi něco říkej o spánku, jsi tu vždycky po 23 hodině. 😀
Taky potřebuju vodu a wc. Na chatě máme chemický, což je pro mě utrpení, ale pořád lepší než kadibudka. 😀 A vodu vozíme v kanystrech. Je tam pumpa, ale nání v ní pitná voda. Chceme tam nechat časem vyvrtat novou studnu, ale nevím, jestli s tím budou sousedi souhlasit. Naví to je drahota nejmíň 1000 kč za metr. 😝
O tý sousedce radši nebudu mluvit, vždycky se chlubí, co ten malej všecko dělá a jí atd. a mě z toho může klepnout. Asi by měla chodit na koníka, aby se něco přiučila. 😀
tak jdu se ospršit a dneska jdu spát o minutku dřív. Ahoj zítra.

jo, co ten Beroun ?

dagina
27. dub 2009

Bré ráno, koukám, že Masle kalila jak za mlada 🙂. Bych se na nic takového nezmohla, bych padla za vlast. Chodím spát s Lůcou, teda o chlup déle, jinak bych byla další den nepoužitelná.

Myky, tak jo, takže Lucinka už má ženicha 😵 . Třeba bude Lucinka studovat s Mikšou stejnou Vš..., to by byla sranda 😵 . Účes teda pořádná změna, teď dělají hustší dojem. Kadeřnice šikula, sekne ti to, ale ty dlouhé byly také pěkné 😉 .
Já právě myslela, že to je tchyně chalupa 🙂.

Sisa, ty potvůrko, jakto že ještě není foto??? Jsem na ně hrozně zvědavá!!!! 😀 Nebo mi je pošli na mail, a pak to tady můžeš zveřejnit až bude celý komplet.., nebo jak chceš ty.. 🙂 .

Dnes jedem na kyčle, tak snad už nám sundají plínu navíc 😅 . Ve čvrtek první Hexa, snad bude po tom Lůca v pohodě.

Pěkný den všem 🙂 .

dagina
27. dub 2009

Sis, jj, příplatek za noční ti ráda zaplatím 😀.

kacatko03
27. dub 2009

Dobré ráno

dagi teda tys ranní ptáče 😀
sis: já se do Berouna nedostanu ☹
masle: no beba 2 jsme dali zatím jen jednou bo se to nemá kombinovat s tou 1. tak jsme zatím na té 1 a uvio ve středu na očkování co nám řekne dr 😒 . Tak koukám že jste si hezky užili víkend, no jo včera oslava já na to zapomněla 😀

sisa32
27. dub 2009

Ahoooooj 🙂 🙂 🙂

kacatko03
27. dub 2009

masle: a měřiola jsem včera T a má 63cm...takže větší jste 😀

hanulka3112
27. dub 2009

Ahojky Holky jak se vede?
Myky super účes, sekne ti to 😉 🙂
Sluníí gratuluji k prvním zoubkům.
Jinak já se mám dobře dnes jsem zbalila tašku do porodky, tak jsem připravená 😀 holky pořizovaly jste si ty monitory dechu? Já bych je ráda pořídila, ale příjde mi to docela ranec za dva monitory 😅 ale zase bych chtěla v klidu spát, jaké kdyžtak máte?

sisa32
27. dub 2009

Ahoj Hanulko, tak se ti to zase přiblížilo. Jj, to to letí, za chvíli budeš mít mimísky doma. 🙂
Monitor dechu mám Baby sense, je super a díky němu klidně spím. Je to drahota, když potřebuješ dva, to jo. Ještě dělají Nanny, ta je snad levnější, nebo kombinaci chůvičky a monitoru dechu Angelcare a víc nevím.

Kačí, to neva, byl to jen nápad. 😉

hanulka3112
27. dub 2009

Sis jj pomalu se to krátí, už se nemůžu dočkat 😵 určitě nějaké vyberu, pro klidné spaní 😉 🙂

masle
27. dub 2009

Ahoj holky 🙂
tak tady je první fotečka z mot akce( s tou helmou, to jsem já 😀 😀)Ještě budou další ale ještě je nemám...
http://www.clubkino.cz/fotoalbum/--srazy-a-setk...

Jinak všechny zdravim!! Dnes jsem byla s Veru u zabařky a vytrhla jí 4 zuby 😒 😒 😢Ale byla moooc statečná. Ani neplakala...Zato já měla na kahánku.. 😢 Hodim foto do albíčka naší pizizubky.

Hanul já mám Nany a super. Člověk opravdu klidně spí... 🙂 😉 Kopila jsem ho tady v bazárku za 1500.

Kačí tak co u doktora jak ti to dopadlo? 🙂

sis - já mám sice Beroun za rohem, ale ostatní ne takže ta zoo bude asi lepší.. 🙂 😉

dagi ty si děláš těhu test???Něco jsem přehlídla? 😕 😕 😵

masle
27. dub 2009

kačí - ty jo Tobík už by nejraději stál co 😕 😕 😕 😕 😀

kacatko03
27. dub 2009

masle: dobrá fotka 😀 😀 😀 jsi tam inkognito 😀

jinak jsem dr zatím jen volala tak říkala že se domluvime se středu podle toho kolik bude vážit 😕

těhu test Dagi??? tio mi teda taky neco uniklo 😕

si ted taky hraju a fotím a házím na mimibazar věci po tobíkovi, nějak to tu zabírá místo. 🙂

kacatko03
27. dub 2009

masle jo a tobík má 63 cm 😀 😀 😀 já ho postavila na tu chvilku, ale má sílu vnohou a udržel se na vteřinu 😀

kacatko03
27. dub 2009

ty jo tak veru je fakt pizizzubka.... 😝 ještě že ty děti mají větší kuráž 😀

slunickooo
27. dub 2009

zdravím vespolek

Masle -tak to jste si to asi super užili vid??? a fotečka nemá chyb u 😀

jo a houby že si naše pob ěží pro vysvědčení - to Tobík od Kačátka 😀 - mu to jde to stá ní - šikulka...

my dneska byli v JC s mladou na klavíru a malá se nějak špatně vyspala, koukla na ní jedna známá a ona se dla do řevu a pak řvala i když se na ni podivala mamča, v o bchodě když jsem si kupovala tuniku tak na ni chtěli prodavačky koukat, tak jim rov nou říkám - nekoukat - nemá to ráda 😀 😀

jo taky jsem si udělala radost a koupila roletky na terásku - tak zítra je přidělám už se těším 😀

Jo a Dagča si koupila těhu test prý kvůli pupíku 😀 😀 alee ono to tak horký určitě neb ude.... je jak proutek a balamutí nás tady 😉

Dagiii - tak co kyčličky??? jak jste dopadli???

Hanulko -juj už tašku do porodky??? Holka - ty už b udeš taky maminka 😉

a Myky - tobě to mooc sluší - já jedu zí tra, tak si nechám hlavně ostříhat ty zničené konce a chtěla bych asi postupně sestříhat... s barvou počkám až přestanem kojit....

A kam se chystáte na čarodějnice??? My půjdem k nám - jestli manža přijede v čas, tak mamča říkala že malou pohlídá... ale nějak se mi ani nikam nechce - kde jsou ty dob y, kdy jsme "kalili" do rána 😀 😀

hanulka3112
27. dub 2009

Sluníí, ještě mi to pořád nějak nedochází, připadá mi, že bych měla být těhu věčně 😀 bude to asi zvláštní pocit najednou to bříško nemít 😅 ale už se těším u nás na diskuzi se to už pomalu rozroďuje, jedny dvojčátka, pak chlapeček a dnes holčička a holčina co čeká dvojky 1.června, jde za týden k hospitalizaci, že malí už jsou velicí kolem 3kg 😲 tak jsem zvědavá, kdy půjdu rodit já 😅

slunickooo
27. dub 2009

no Hanul - mě taky dost dlouho bříško tak nějak chyb ělo.... ale ted už si zase nedov edu představit ho mít a hlavně mi to přijde jako věčnost, co jsem ho měla.... ale b ylo to fakt krásný období - k nezaplacení.... a ted je z toho takov á 7kilová uječená zubajda 😀 😀

sisa32
27. dub 2009

Ahoj holky,

Masle, pěkná moto rodinka. 🙂 A taky pizizubka. 😀

kačí, Tobík šikovnej. 🙂 Nás tu asi všichni přeběhnou. 😅

Zdravím Sluníčko a Hanulíčko. 🙂

Jinak, jen tak mimochodem, jsem totálně blbá, asi bych si měla zajít k dr., než něco provedu. jsem sobě i rodině nebezpečná. 😅 😠

Dneska jsem opět vyškvařila lahvičku ( tu novou), ale ještě víc než minule. byla jsem totiž ve městě kupovat malýmu sandály a kraťasy. Takže další lahev a hrnec v háji, to je děs. 😠 Do teď se to ještě nevyvětralo. my fakt jednou vyhoříme.
Sakra, nějak mi blbne shift.

myky
27. dub 2009

Holky dobrou 😀 ,
dneska jsme měli den děs. Mikša plakal a večer si dokonce vyřval zvýšenou teplotku, tak děs. Zítra máme ko po TBC a RHB, tak bude běhačka, ale určo si vás příjdu přečíst 😀 . třeba v noci 😉

masle
28. dub 2009

ahojky 🙂
http://kaslice.rajce.idnes.cz/moje_mot/#P425007... jedna....
tak dneska má bejt ještě krásně a zítra už má pršet. Tak si to musíme užít.. 🙂 No jsem zvědavá jak bude na čáry..my chodíme každým rokem ke známejm na zahradu. Sejde se tam vždy hodně lidí a dětí taky..tak je sranda 😵

sis - teda jak ty to děláš???? 😕 😕 😀 Tak si kup tan vyvařovák. Já jsem s ním spokojená. A HLAVNĚ se sám vypne 😀

kačí - tak zítra máte poradnu? Tak jsem zvědavá na Tobovy míry.. 🙂 Tu dřevěnou ohrádku máte šikovnou...A co vlastně ségra, jak Barča přibejvá? 🙂

kacatko03
28. dub 2009

Ahoj masle,

ty jo to máte super že se tak slejzáte u sousedu...to tady je to des, nekteří ani nezdravěj a radšíi zalezou do baráku, máme pocit že zahradu využíváme jen my 🙂 Barča dobrý je šikovná přibejvá 150-200g týdne, takže ukázkově, ale je na Bebě, segra koji minimálne, cca 30ml za celej den ☹. Máme v plánu v sobotu vyrait do plzně do Dinoparku...tak snad bude počásko, když už sme konečně naplánovali vejlet 😀 jinak jsem včera viděla v krámě ten sporták= golfky co máš vyhlídnuté a musím říct že je dobrej...lehkej, malej, praktickej....a jdu juknou na foto rodinný 😀

sis: teda tysi kapacita 😀 😀 2x za sebou...a co manžel? už ses přiznala? 😀

masle
28. dub 2009

kačí - jo je pěknej? Já se na něj právě chci zajet podívat do kamenýho obch..a pak ho koupim přez net. A není nějakej moc malinkej. Oni Italové dělaj všechno takový pidi.. 😅 Tak hlavně že malá přibejvá 😉 🙂 To my máme v so zase oslavu 😀 Tentokrát můj bratr slaví... No u nás jsou skoro všichni jarní, takže to je vždy hoňka.. 😀

kacatko03
28. dub 2009

masle: já teda nevim jak se skládá a jak se pokládají záda...to jsem nezkoumala, já ho viděla v chicco taky u nás na čm 🙂, malinkej není, dítko do 205-3 let se tam podle mě v poho vejde. já ho jdu očíhnout ještě na netu 😀

teda vy to máte dobře napresovaný, To my to máme pěkně průběžně a celej rok, každej měsíc někdo 😀 snad kromě srpna 😀

ha tak já vyvařuju lahve tak snad nedopadnu jako sis. jsem si dala i budík na trobě abych na to nezapomněla 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru