• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Téma IVF 3

23. března 2015 
sluni: no neke...už 2??? tak to gratulujeme :slight_smile:

kdepak je masle......výletila na moto... :confused: :dizzy_face:
26. dub 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sis, a neprovádí ta tvá známá bezplenkovu metodu??? NEbo opravdu 4m mimčo posadí na nočník :sweat_smile: ?????? Rajskou s knedlíkem bych si dala sama, pořád jen že-u, břicho mám jak těhotná, projistotu jsem si koupila testy :grinning: , už se mi to zdá podezřelé :sweat_smile: .

Sluni, to je tedy zubejda :slight_smile: , dobrý :dizzy_face: .
Zítra si koupím mastičku na dásně a budu lovit zuby :grinning: .
26. dub 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak se hlásím.... :grinning:
moto akce se povedla hodím fotečky až budou.. :slight_smile: Večer jsme si tam zašli na koncertík.Tak byla zase sranda.. :grinning: :dizzy_face: Rda spinkal u našich. A dobrý, prej je zlatíčko.
Dneska se oslavička taky povedla. Děti padly za vlast před chvílí a my je asi budem brzo následovat... :grinning: :wink:

kačí - tak co Tobík funguje to ta Beba 2?

sluní - tak super máte doma pizizubku.. :slight_smile: :dizzy_face:

jdu dočíst...
26. dub 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
taky dočtu za chvíli.
Masle supr den, co? Ráďa je bezva, že to u vašich zvládá.
Sluní teda už další zubák? Já koukám Mikulovi do pusinky a pořád nic :sweat_smile: .
Dagi, že by :grinning: ???? Tyjo to bych ti ani nepřála. Já mám taky břicho, jak těhule a navíc ještě nedorazila žádná mrcha, ale těhule na 100% nejsem :grinning:
Jukněte na nový účes :dizzy_face:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2686855&vReferer=
Nakrmim mikyho, osprchnu sebe a jsem tu jak na koni :grinning:
26. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
myky moc pěkný, sekne ti to!!!! To je pořádná změna :slight_smile:
26. dub 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

Myky, moc ti to sluší, krásný vlásky. :slight_smile:

Sluni, gratuluju k druhýmu zubu. :slight_smile:

Masle, kde jste jezdili ?

Dagi, šatičky jsou hotový přesně po týdnu práce. Bude příplatek za práci v noci. :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dagi jj, jsem jí náhodou našla a pobavil mě ten natěšený výraz :wink: :grinning: . Jsem holt ještě netušila :sweat_smile: . A dík za pochvalu Mikuláška :grinning: . Je to poklad a Lůca by se nám líbila za nevěstu :dizzy_face: . Jsem zvědavá na ten tvůj těhu test :wink:. Kdy ho budeš dělat????? Manža má dva páry známých, co maj děti v jednom kalendářním roce :sweat_smile:. To je asi hukot.
Sis nějaká divná, ta suseda, neeee :angry: . To je normálka na sociálku! A chaloupku nescháníme. Jen mě chytají roupy a tahle byla kousek od chaty co máme. Takže bych to eventuelně protlačila. To je totiž království tchýňky a není to moje gusto. Já jsem holka zhýčkaná a potřebuju tekoucí vodu a WC, co můžu spláchnout :wink: :grinning:. Takže tam jen pomáháme se zahradou atd..., ale nespinkáme. Vždy jezdíme domu. Hele a nějak málo spánk, ne :sweat_smile: ?
Kačí, ani si to radši nepřestavuj :grinning: :wink:
A rajskou už vůbec ne!
26. dub 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myky, ty mi něco říkej o spánku, jsi tu vždycky po 23 hodině. :grinning:
Taky potřebuju vodu a wc. Na chatě máme chemický, což je pro mě utrpení, ale pořád lepší než kadibudka. :grinning: A vodu vozíme v kanystrech. Je tam pumpa, ale nání v ní pitná voda. Chceme tam nechat časem vyvrtat novou studnu, ale nevím, jestli s tím budou sousedi souhlasit. Naví to je drahota nejmíň 1000 kč za metr. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
O tý sousedce radši nebudu mluvit, vždycky se chlubí, co ten malej všecko dělá a jí atd. a mě z toho může klepnout. Asi by měla chodit na koníka, aby se něco přiučila. :grinning:
tak jdu se ospršit a dneska jdu spát o minutku dřív. Ahoj zítra.

jo, co ten Beroun ?
26. dub 2009 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ráno, koukám, že Masle kalila jak za mlada :slight_smile:. Bych se na nic takového nezmohla, bych padla za vlast. Chodím spát s Lůcou, teda o chlup déle, jinak bych byla další den nepoužitelná.

Myky, tak jo, takže Lucinka už má ženicha :dizzy_face: . Třeba bude Lucinka studovat s Mikšou stejnou Vš..., to by byla sranda :dizzy_face: . Účes teda pořádná změna, teď dělají hustší dojem. Kadeřnice šikula, sekne ti to, ale ty dlouhé byly také pěkné :wink: .
Já právě myslela, že to je tchyně chalupa :slight_smile:.

Sisa, ty potvůrko, jakto že ještě není foto??? Jsem na ně hrozně zvědavá!!!! :grinning: Nebo mi je pošli na mail, a pak to tady můžeš zveřejnit až bude celý komplet.., nebo jak chceš ty.. :slight_smile: .

Dnes jedem na kyčle, tak snad už nám sundají plínu navíc :sweat_smile: . Ve čvrtek první Hexa, snad bude po tom Lůca v pohodě.

Pěkný den všem :slight_smile: .
27. dub 2009 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sis, jj, příplatek za noční ti ráda zaplatím :grinning:.
27. dub 2009 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno

dagi teda tys ranní ptáče :grinning:
sis: já se do Berouna nedostanu :frowning2:
masle: no beba 2 jsme dali zatím jen jednou bo se to nemá kombinovat s tou 1. tak jsme zatím na té 1 a uvio ve středu na očkování co nám řekne dr :unamused: . Tak koukám že jste si hezky užili víkend, no jo včera oslava já na to zapomněla :grinning:
27. dub 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. dub 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
masle: a měřiola jsem včera T a má 63cm...takže větší jste :grinning:
27. dub 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky jak se vede?
Myky super účes, sekne ti to :wink: :slight_smile:
Sluníí gratuluji k prvním zoubkům.
Jinak já se mám dobře dnes jsem zbalila tašku do porodky, tak jsem připravená :grinning: holky pořizovaly jste si ty monitory dechu? Já bych je ráda pořídila, ale příjde mi to docela ranec za dva monitory :sweat_smile: ale zase bych chtěla v klidu spát, jaké kdyžtak máte?
27. dub 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Hanulko, tak se ti to zase přiblížilo. Jj, to to letí, za chvíli budeš mít mimísky doma. :slight_smile:
Monitor dechu mám Baby sense, je super a díky němu klidně spím. Je to drahota, když potřebuješ dva, to jo. Ještě dělají Nanny, ta je snad levnější, nebo kombinaci chůvičky a monitoru dechu Angelcare a víc nevím.

Kačí, to neva, byl to jen nápad. :wink:
27. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sis jj pomalu se to krátí, už se nemůžu dočkat :dizzy_face: určitě nějaké vyberu, pro klidné spaní :wink: :slight_smile:
27. dub 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
tak tady je první fotečka z mot akce( s tou helmou, to jsem já :grinning: :grinning:)Ještě budou další ale ještě je nemám...
http://www.clubkino.cz/fotoalbum/--srazy-a-setkani/kola-a-motory-_-jaro-2009/751

Jinak všechny zdravim!! Dnes jsem byla s Veru u zabařky a vytrhla jí 4 zuby :unamused: :unamused: :cry:Ale byla moooc statečná. Ani neplakala...Zato já měla na kahánku.. :cry: Hodim foto do albíčka naší pizizubky.

Hanul já mám Nany a super. Člověk opravdu klidně spí... :slight_smile: :wink: Kopila jsem ho tady v bazárku za 1500.

Kačí tak co u doktora jak ti to dopadlo? :slight_smile:

sis - já mám sice Beroun za rohem, ale ostatní ne takže ta zoo bude asi lepší.. :slight_smile: :wink:

dagi ty si děláš těhu test???Něco jsem přehlídla? :confused: :confused: :dizzy_face:
27. dub 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačí - ty jo Tobík už by nejraději stál co :confused: :confused: :confused: :confused: :grinning:
27. dub 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
masle: dobrá fotka :grinning: :grinning: :grinning: jsi tam inkognito :grinning:

jinak jsem dr zatím jen volala tak říkala že se domluvime se středu podle toho kolik bude vážit :confused:

těhu test Dagi??? tio mi teda taky neco uniklo :confused:

si ted taky hraju a fotím a házím na mimibazar věci po tobíkovi, nějak to tu zabírá místo. :slight_smile:
27. dub 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
masle jo a tobík má 63 cm :grinning: :grinning: :grinning: já ho postavila na tu chvilku, ale má sílu vnohou a udržel se na vteřinu :grinning:
27. dub 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo tak veru je fakt pizizzubka.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě že ty děti mají větší kuráž :grinning:
27. dub 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím vespolek

Masle -tak to jste si to asi super užili vid??? a fotečka nemá chyb u :grinning:

jo a houby že si naše pob ěží pro vysvědčení - to Tobík od Kačátka :grinning: - mu to jde to stá ní - šikulka...

my dneska byli v JC s mladou na klavíru a malá se nějak špatně vyspala, koukla na ní jedna známá a ona se dla do řevu a pak řvala i když se na ni podivala mamča, v o bchodě když jsem si kupovala tuniku tak na ni chtěli prodavačky koukat, tak jim rov nou říkám - nekoukat - nemá to ráda :grinning: :grinning:

jo taky jsem si udělala radost a koupila roletky na terásku - tak zítra je přidělám už se těším :grinning:

Jo a Dagča si koupila těhu test prý kvůli pupíku :grinning: :grinning: alee ono to tak horký určitě neb ude.... je jak proutek a balamutí nás tady :wink:

Dagiii - tak co kyčličky??? jak jste dopadli???

Hanulko -juj už tašku do porodky??? Holka - ty už b udeš taky maminka :wink:

a Myky - tobě to mooc sluší - já jedu zí tra, tak si nechám hlavně ostříhat ty zničené konce a chtěla bych asi postupně sestříhat... s barvou počkám až přestanem kojit....

A kam se chystáte na čarodějnice??? My půjdem k nám - jestli manža přijede v čas, tak mamča říkala že malou pohlídá... ale nějak se mi ani nikam nechce - kde jsou ty dob y, kdy jsme "kalili" do rána :grinning: :grinning:
27. dub 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluníí, ještě mi to pořád nějak nedochází, připadá mi, že bych měla být těhu věčně :grinning: bude to asi zvláštní pocit najednou to bříško nemít :sweat_smile: ale už se těším u nás na diskuzi se to už pomalu rozroďuje, jedny dvojčátka, pak chlapeček a dnes holčička a holčina co čeká dvojky 1.června, jde za týden k hospitalizaci, že malí už jsou velicí kolem 3kg :astonished: tak jsem zvědavá, kdy půjdu rodit já :sweat_smile:
27. dub 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Hanul - mě taky dost dlouho bříško tak nějak chyb ělo.... ale ted už si zase nedov edu představit ho mít a hlavně mi to přijde jako věčnost, co jsem ho měla.... ale b ylo to fakt krásný období - k nezaplacení.... a ted je z toho takov á 7kilová uječená zubajda :grinning: :grinning:
27. dub 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Masle, pěkná moto rodinka. :slight_smile: A taky pizizubka. :grinning:

kačí, Tobík šikovnej. :slight_smile: Nás tu asi všichni přeběhnou. :sweat_smile:

Zdravím Sluníčko a Hanulíčko. :slight_smile:

Jinak, jen tak mimochodem, jsem totálně blbá, asi bych si měla zajít k dr., než něco provedu. jsem sobě i rodině nebezpečná. :sweat_smile: :angry:

Dneska jsem opět vyškvařila lahvičku ( tu novou), ale ještě víc než minule. byla jsem totiž ve městě kupovat malýmu sandály a kraťasy. Takže další lahev a hrnec v háji, to je děs. :angry: Do teď se to ještě nevyvětralo. my fakt jednou vyhoříme.
Sakra, nějak mi blbne shift.
27. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dobrou :grinning: ,
dneska jsme měli den děs. Mikša plakal a večer si dokonce vyřval zvýšenou teplotku, tak děs. Zítra máme ko po TBC a RHB, tak bude běhačka, ale určo si vás příjdu přečíst :grinning: . třeba v noci :wink:
27. dub 2009 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
http://kaslice.rajce.idnes.cz/moje_mot/#P4250075.JPGještě jedna....
tak dneska má bejt ještě krásně a zítra už má pršet. Tak si to musíme užít.. :slight_smile: No jsem zvědavá jak bude na čáry..my chodíme každým rokem ke známejm na zahradu. Sejde se tam vždy hodně lidí a dětí taky..tak je sranda :dizzy_face:

sis - teda jak ty to děláš???? :confused: :confused: :grinning: Tak si kup tan vyvařovák. Já jsem s ním spokojená. A HLAVNĚ se sám vypne :grinning:

kačí - tak zítra máte poradnu? Tak jsem zvědavá na Tobovy míry.. :slight_smile: Tu dřevěnou ohrádku máte šikovnou...A co vlastně ségra, jak Barča přibejvá? :slight_smile:
28. dub 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj masle,

ty jo to máte super že se tak slejzáte u sousedu...to tady je to des, nekteří ani nezdravěj a radšíi zalezou do baráku, máme pocit že zahradu využíváme jen my :slight_smile: Barča dobrý je šikovná přibejvá 150-200g týdne, takže ukázkově, ale je na Bebě, segra koji minimálne, cca 30ml za celej den :frowning2:. Máme v plánu v sobotu vyrait do plzně do Dinoparku...tak snad bude počásko, když už sme konečně naplánovali vejlet :grinning: jinak jsem včera viděla v krámě ten sporták= golfky co máš vyhlídnuté a musím říct že je dobrej...lehkej, malej, praktickej....a jdu juknou na foto rodinný :grinning:

sis: teda tysi kapacita :grinning: :grinning: 2x za sebou...a co manžel? už ses přiznala? :grinning:
28. dub 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačí - jo je pěknej? Já se na něj právě chci zajet podívat do kamenýho obch..a pak ho koupim přez net. A není nějakej moc malinkej. Oni Italové dělaj všechno takový pidi.. :sweat_smile: Tak hlavně že malá přibejvá :wink: :slight_smile: To my máme v so zase oslavu :grinning: Tentokrát můj bratr slaví... No u nás jsou skoro všichni jarní, takže to je vždy hoňka.. :grinning:
28. dub 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
masle: já teda nevim jak se skládá a jak se pokládají záda...to jsem nezkoumala, já ho viděla v chicco taky u nás na čm :slight_smile:, malinkej není, dítko do 205-3 let se tam podle mě v poho vejde. já ho jdu očíhnout ještě na netu :grinning:

teda vy to máte dobře napresovaný, To my to máme pěkně průběžně a celej rok, každej měsíc někdo :grinning: snad kromě srpna :grinning:

ha tak já vyvařuju lahve tak snad nedopadnu jako sis. jsem si dala i budík na trobě abych na to nezapomněla :grinning:
28. dub 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek